-45%
8,3 /10

Średnia ocena (36 opinii)

89%

naszych gości poleca ten hotel

Bardzo dobry

Atrakcje okolicy

Wycieczki: Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Giewont, Gubałówka, Dolina Kościeliska i wiele innych urokliwych zakątków. Łączna długość tatrzańskich szlaków jest większa niż odległość z Warszawy do Torunia, więc zawsze będzie gdzie pójść.
Narty: w Zakopanem i bezpośrednich okolicach można znajdziesz ponad 50 wyciągów i liczne trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. A jak już wypróbujesz wszystkie, zawsze może wybrać się do innych pobliskich ośrodków, jak Białka Tatrzańska czy Bukowina Tatrzańska.
Relaks: Terma Bania w pobliskiej Białce Tatrzańskiej wciągnie Cię w wir wodnych szaleństw – 8 basenów, zjeżdżalnie, sauny i wiele innych atrakcji mówi samo za siebie.
Dla ducha: jedyny w swoim rodzaju Teatr im. Witkacego, zabytkowe wille i kościółki, liczne muzea i galerie – oferta kulturalna z pewnością dorównuje turystycznej.
Dla podniebienia: być w okolicach Zakopanego i nie skosztować oscypka od miejscowego bacy? Wykluczone!

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

Samochód
Pensjonat znajduje się w Kościelisku, ok. 6 km od centrum Zakopanego. Do stolicy Tatr najłatwiej dojechać drogą nr 47 z Krakowa (popularną „Zakopianką”), choć trzeba się liczyć z faktem, że będzie zakorkowana. Po wjeździe do miasta należy jechać ul. Kasprowicza, Nowotarską i Kościeliską, przejechać przez Krzeptówki i jechać cały czas prosto na ul. Strzelców Podhalańskich.

Pociąg
Bezpośrednie pociągi do stolicy Tatr jeżdżą m.in. z Krakowa, Warszawy, Gdyni, Szczecina i Częstochowy. Pensjonat znajduje się ok. 8 km od dworca PKP. Najlepiej pokonać tę odległość taksówką lub busem.

Sprawdź jak długo zajmie Ci podróż samochodem

Kościelisko Resort
Strzelców Podhalańskich 54
34-511 Kościelisko
Polska
Zobacz na większej mapie
Oferta prezentowana przez:
Kościelisko Resort Bogdan Wolański
Strzelców Podhalańskich 54
34-511 Kościelisko
Polska
NIP: 7352823419

Kościelisko Resort , Kościelisko Kościelisko Resort , Kościelisko 4 36 104
Używamy plików Cookies, aby optymalizować naszą witrynę. Możesz zaktualizować ustawienia przeglądarki, jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Polityka plików Cookies