Osada Śnieżka

Travelist ulubiona oferta
Łomnica, Dolnośląskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

399

Cena Travelist:

od 339

/ 2 os.

Osada Śnieżka
Łomnica, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

399

Cena Travelist:

od 339

/ 2 os.

Rodzinny wypoczynek u stóp Karkonoszy

Luksusowy kompleks apartamentów u stóp Karkonoszy z widokiem na Śnieżkę – śniadania lub wyżywienie, basen kryty i zewnętrzny, jacuzzi, kompleks saun, dostęp do Kids Clubu, salki do ćwiczeń i więcej w cenie!

Travelist Hotel Star 2024: Najlepsza sieć hotelowa (Górskie Resorty)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu (napoje bezalkoholowe w cenie – woda, soki z dystrybutora, kawa i herbata; obiekt nie prowadzi diet eliminacyjnych) lub Śniadania i Obiadokolacjeśniadania w formie bufetu (napoje bezalkoholowe w cenie – woda, soki z dystrybutora, kawa i herbata; obiekt nie prowadzi diet eliminacyjnych); Obiadokolacje w formie bufetu, napoje bezalkoholowe w cenie – woda, soki z dystrybutora, kawa i herbata (obiekt nie prowadzi diet eliminacyjnych).
 • Atrakcje na Wakacje: bogaty program animacji i pokazów specjalnych (z wyłączeniem zajęć na zapisy), nielimitowane korzystanie z basenów wewnętrznych i zewnętrznych, saun, KIDS CLUB, GAME ROOM, w dniach 28-30.06. obchodzi Osada 10 lecie obiektu i będzie bardzo dużo ciekawych atrakcji dla Gości, między innymi plenerowy koncert znanego zespołu muzycznego
 • Game Room: sala dla dzieci i nie tylko, dostęp do konsol Play Station, bilard, automaty do gier
 • Dostęp do strefy wellness (kryty basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi, kompleks saun)
 • Dostęp do basenu zewnętrznego (w sezonie)
 • Korzystanie z Kids Clubu (sala zabaw dla najmłodszych, małpi gaj, mega klocki, kącik rysownika, salka kinowa)
 • Korzystanie z salki do ćwiczeń
 • Jednorazowe przygotowanie apartamentu
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty za parking – 30 zł/doba (miejsca nie są numerowane, nie ma możliwości rezerwacji konkretnego miejsca)
 • Opłaty za pobyt kolejnego dziecka do lat 3 w Apartamencie 2-osobowym i pokoju Comfort – wymagane wynajęcie łóżeczka w cenie 20 zł/doba (ze świadczeniami)
 • Korzystania z sauny fińskiej i balii w Zakątku Lapońskim
 • Opłaty klimatycznej
 • Opłat za pozostałe usługi w kompleksie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 lat GRATIS śpiące z rodzicami (ze świadczeniami): śpiące z rodzicami na narożniku (1,7 x 2,4 m) lub na sofie (1,6 x 2 m) w Apartamencie 2-osobowym; na łóżku z rodzicami w pokoju Comfort 

Dzieci od 4 do 11 lat na osobnym łóżku (narożniku lub kanapie; ze świadczeniami) w Apartamencie 2-pokojowym Rodzinnym, 2 Pokojach Komfort obok siebie (ze świadczeniami; maks. 2 dostawki); możliwość wynajęcia łóżeczka dziecięcego dla dziecka do 2 lat – 20 zł/doba (ze świadczeniami)

Możliwość dostawek dla osób dorosłych w w Apartamencie 2-pokojowym Rodzinnym

Brak możliwości dostawek dla dzieci lub dorosłych w Pokoju Komfort, Apartamencie 2-osobowym oraz 2 Pokojach Komfort obok siebie.

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak (w apartamentach) – 30 zł/doba
Parking
Parking dodatkowo płatny – 30 zł/doba (miejsca nie są numerowane, nie ma możliwości rezerwacji konkretnego miejsca)
Dodatkowe opłaty
Korzystanie z atrakcji Zakątka Lapońskiego jest dodatkowo płatne
Dodatkowe informacje
Aby otrzymać fakturę, należy podać w komentarzu podczas dokonywania rezerwacji dane do faktury (w tym również NIP)

Kompleks składa się z kilku budynków; apartamenty dostępne na Travelist znajdują się poza budynkiem głównym

Osada Śnieżka zastrzega sobie prawo do zmiany godzin wydawania posiłków i nie stanowi to podstawy do reklamacji
Goście będą informowaniu przy zameldowaniu o aktualnych godzinach posiłków.

Osada Śnieżka zastrzega sobie prawo do czasowego wyłączenia oferowanych atrakcji

Godziny funkcjonowania basenu:
niedziela-czwartek: 10:00-20.00 bez ograniczeń wiekowych;
piątek-sobota: 10:00-22:00, a w godz. 20.30-22:00 tylko dla osób dorosłych.

W związku ze zmianami dotyczącymi polityki oszczędzania energii nasza strefa saun ma zmienione godziny funkcjonowania na: niedziela-czwartek 16:00-20:00. piątek 16:00-22:00, sobota 12:00-22:00. W piątek i sobotę od 20:30-22:00
Wstęp do strefy saun tylko dla osób dorosłych.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o., Widok 8, NIP: PL7010415841 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
214 opinii

Najnowsze

M
Magda, 26-35Rodzina

Bardzo przyjemny wypad rodzinny

5/5

Miejsce jak najbardziej dla rodzin

06.06.2024
T
Tom Tom, 46-55Para

4/5

03.06.2024
A
Anna, 26-35Rodzina

Weekend w Osada Śnieżka z trawelist

5/5

Plusy: Wszystko nam się podobalo:) Dziękujemy za możliwość skorzystania z korzystnej dla nas oferty poprzez trawelist.pl

Minusy: Brak

17.05.2024
M
Małgorzata, 36-45Rodzina

Jest ok

3/5

Plusy: Miejscówka fajna na uboczu lecz jedzenie pozostawia wiele do życzenia. Obiekt w miarę. Animacje dla dzieci super.

Minusy: Posiłki bez szału i ogólnie takie sobie. Frytki dla dzieci odgrzewane, jedzenie monotonne. Sam hotel juz parę lat ma. Apartamenty zdecydowanie lepsze od pokoi w hotelu. Dodatkowe atrakcje dodatkowo płatne np. Rodzinne grillowanie.

Ok.
14.05.2024
B
Beata, 46-55Rodzina

Odpoczynek

5/5

Warunki super i miła obsługa
09.05.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Osada Śnieżka to nowoczesny kompleks apartamentów położony w niewielkiej sudeckiej miejscowości Łomnica, w połowie drogi z Jeleniej Góry do Karpacza. Rozciągają się stąd piękne widoki na całą panoramę Karkonoszy wraz z górującą nad pozostałymi szczytami Śnieżką, zaś spokojne otoczenie sprzyja wyciszeniu i regeneracji sił. 
Projektanci zadbali o to, by całość harmonijnie wpisywała się w górski pejzaż – zamiast wysokich apartamentowców znajdziesz tu 31 kameralnych, dwukondygnacyjnych budynków, w których oddano do dyspozycji przestronne, luksusowe apartamenty o powierzchni od 29 do blisko 80 m2. Każdy został wyposażony w nowoczesne meble, kominek oraz niezbędne udogodnienia, jak łazienka, aneks kuchenny, telewizor LCD i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy z apartamentów posiada ponadto wysokie okna porte-fenêtre, balkon lub bezpośrednie wyjście na ogród.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Własne spa potrafi skutecznie zatrzymać w apartamencie. Ale w kompleksie nie brak również innych atrakcji, które pozwolą przyjemnie spędzić czas, takich jak m.in.:
Nowoczesny kompleks wodny – basen z atrakcjami wodnymi uzdatniany aktywnym tlenem, brodzik dla dzieci, 2 wanny z hydromasażem, tepidarium z tężnią solną, saunarium
Strefa Beauty – bogaty wybór zabiegów pielęgnacyjnych
Zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą
Taras nad basenem z leżakami i widokiem na góry
Zewnętrzna sauna w formie drewnianej beczki
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Kids Club: sala zabaw dla najmłodszych, małpi gaj, automaty, playstation, kącik rysownika, tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj
Game Room: sala dla dzieci i nie tylko, dostęp do konsol Play Station, bilard, automaty do gier
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Sala zabaw z zabawkami i kącikiem gier multimedialnych
Sala zabaw w Kids Clubie
Zewnętrzny plac zabaw
Basen dla dzieci
Animacje – w wybranych terminach
Udogodnienia do wypożyczenia do apartamentu, tj. łóżeczko niemowlęce, wanienkę czy krzesełko do karmienia
 
JEDZENIE I PICIE
Każdego dnia w sali restauracyjnej z pięknym widokiem na okolicę serwowane są obfite śniadania i obiadokolacje. Wśród proponowanych dań nie brak regionalnych specjałów, a kto szuka dodatkowych kulinarnych doznań, może zafundować sobie ucztę dla zmysłów w nowo otwartej restauracji Albero lub skusić się na kolację grillową w stylowej Chacie Lapońskiej.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2-osobowy

Apartament 2-osobowy

Nowoczesny apartament: salon z funkcją sypialną (narożnik lub kanapa), łazienka, aneks kuchenny, kominek. Powierzchnia: ok. 29-39 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Comfort

Pokój 2-osobowy Comfort

Elegancki, klimatyzowany pokój w części hotelowej z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Łomnica k. Karpacza, Karkonosze

ATRAKCJE OKOLICY

ZAMKI, PAŁACE I WAROWNIE: Dolina Pałaców i Ogrodów nie przypadkiem nazywana jest polską odpowiedzią na Dolinę Loary. Na przestrzeni ok. 100 km2 można tu podziwiać blisko 30 zabytkowych rezydencji – od ponurych ruin średniowiecznego zamku Chojnik i gotyckich wież obronnych, przez renesansowe dwory i barokowe pawilony, aż po romantyczne XIX-wieczne pałace wzniesione przez najwybitniejszych architektów epoki.

JELENIA GÓRA: w największym mieście u stóp Karkonoszy warto zobaczyć zarówno malowniczy rynek z zabytkowymi kamieniczkami, ratusz czy otoczony parkiem z licznymi kapliczkami Kościół Podwyższenia Krzyża Św., jak i uzdrowiskowe okolice Cieplic czy willę noblisty Gerharta Hauptmanna.

KARPACZ: do „miasta pod Śnieżką” można dojechać z kompleksu w ciągu zaledwie kilku minut. Tam koniecznie trzeba zobaczyć drewniany kościół Wang i zdobyć najwyższy szczyt Karkonoszy (można sobie trochę pomóc, wjeżdżając kolejką na Kopę, skąd już jest blisko). A przy okazji można odwiedzić tak urokliwe miejsca, jak Samotnia, Strzecha Akademicka czy kompleks skalny Słonecznik.

NA NARTY I NIE TYLKO: ośrodek narciarski Karpacz Ski Arena (dawniej znany jako Kopa) oferuje narciarzom dwie kolejki krzesełkowe (w tym jedną o długości ponad 2 tys. m) oraz 5,5 km tras o różnym stopniu trudności. Inne propozycje to nowoczesna stacja Winterpol Biały Jar z kolejką krzesełkową oraz kompleks Kolorowa z całorocznym torem saneczkowym.

DLA CAŁEJ RODZINY: w okolicy nie brak emocjonujących parków rozrywki – przenieś się w czasy Dzikiego Zachodu w Western City, stań oko w oko z trollami i ogrami w Kulak Paark albo po prostu podziwiaj wszystkie okoliczne perły architektury w jednym miejscu w Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska.

DO SĄSIADÓW: okolice Jeleniej Góry są doskonałym punktem wypadowym do Czech – jazda do Pragi zajmie niewiele ponad 2 godziny.


Lokalizacja

8,4 km od Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska
10 km od Western City w Ściegnach koło Karpacza
12 km od toru saneczkowego w Karpaczu
13 km od Term Cieplickich
14 km od Świątyni Wang w Karpaczu

W ile czasu dojedziesz samochodem?

Wrocław – 2 godz., Katowice – 3 godz. 15 min, Częstochowa – 4 godz., Poznań – 4 godz., Kraków – 4 godz. 20 min, Warszawa – 4 godz. 55 min

card

OSADA ŚNIEŻKA

DLACZEGO WARTO?
Osada Śnieżka to nowoczesny kompleks apartamentów położony w niewielkiej sudeckiej miejscowości Łomnica, w połowie drogi z Jeleniej Góry do Karpacza. Rozciągają się stąd piękne widoki na całą panoramę Karkonoszy wraz z górującą nad pozostałymi szczytami Śnieżką, zaś spokojne otoczenie sprzyja wyciszeniu i regeneracji sił. 
Projektanci zadbali o to, by całość harmonijnie wpisywała się w górski pejzaż – zamiast wysokich apartamentowców znajdziesz tu 31 kameralnych, dwukondygnacyjnych budynków, w których oddano do dyspozycji przestronne, luksusowe apartamenty o powierzchni od 29 do blisko 80 m2. Każdy został wyposażony w nowoczesne meble, kominek oraz niezbędne udogodnienia, jak łazienka, aneks kuchenny, telewizor LCD i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy z apartamentów posiada ponadto wysokie okna porte-fenêtre, balkon lub bezpośrednie wyjście na ogród.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Własne spa potrafi skutecznie zatrzymać w apartamencie. Ale w kompleksie nie brak również innych atrakcji, które pozwolą przyjemnie spędzić czas, takich jak m.in.:
Nowoczesny kompleks wodny – basen z atrakcjami wodnymi uzdatniany aktywnym tlenem, brodzik dla dzieci, 2 wanny z hydromasażem, tepidarium z tężnią solną, saunarium
Strefa Beauty – bogaty wybór zabiegów pielęgnacyjnych
Zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą
Taras nad basenem z leżakami i widokiem na góry
Zewnętrzna sauna w formie drewnianej beczki
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Kids Club: sala zabaw dla najmłodszych, małpi gaj, automaty, playstation, kącik rysownika, tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj
Game Room: sala dla dzieci i nie tylko, dostęp do konsol Play Station, bilard, automaty do gier
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Sala zabaw z zabawkami i kącikiem gier multimedialnych
Sala zabaw w Kids Clubie
Zewnętrzny plac zabaw
Basen dla dzieci
Animacje – w wybranych terminach
Udogodnienia do wypożyczenia do apartamentu, tj. łóżeczko niemowlęce, wanienkę czy krzesełko do karmienia
 
JEDZENIE I PICIE
Każdego dnia w sali restauracyjnej z pięknym widokiem na okolicę serwowane są obfite śniadania i obiadokolacje. Wśród proponowanych dań nie brak regionalnych specjałów, a kto szuka dodatkowych kulinarnych doznań, może zafundować sobie ucztę dla zmysłów w nowo otwartej restauracji Albero lub skusić się na kolację grillową w stylowej Chacie Lapońskiej.