Platinum Adults

Travelist ulubiona oferta
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
4.1
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

330

Cena Travelist:

od 252

/ 2 os.

Platinum Adults
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

330

Cena Travelist:

od 252

/ 2 os.

Ekskluzywny wypoczynek TYLKO DLA DOROSŁYCH

Nowoczesne apartamenty w Szklarskiej Porębie - śniadania, dostęp do kompleksu basenów, saun i siłowni w cenie!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 8 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 7-10) w formie bufetu; z napojami
 • Atrakcje na Majówkę (28.04-12.05): wycieczki piesze z przewodnikiem (Środa - Schronisko pod Łabskim Szczytem; Sobota - Wodospad Szklarki i Złoty Widok), koncerty z muzyką na żywo w Lobby Barze w wybrane dni, rodzinny bilet wstępu do Huty Szkła Julia w Piechowicach, atrakcje dla dorosłych (muzyka na żywo w Lobby Barze w środy i czwartki, pokaz ognia w czwartki, występ Agnes Violin w piątki, pokaz tańca z Maraquja Show w soboty)
 • Nielimitowany dostęp do basenu wewnętrznego w Hotelu Platinum Mountain w godzinach otwarcia (niedziela-czwartek 9:00-21:00, piątek i sobotę 9:00 - 22:00) Godziny tylko dla dorosłych od 20:00
 • Dostęp do siłowni i zajęcia fitness dla dorosłych (w budynku Platinum Mountain, zgodnie z harmonogramem hotelu)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (płatność na miejscu w recepcji)
 • Opłaty za parking - 40 zł/auto/doba (zewnętrzny) lub 100 zł auto/doba (garaż)
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
W Apartamencie Superior możliwość 2 dostawek dla osób od 13 lat (maks. 4 os. w app.). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.
Brak możliwości dostawek dla osób poniżej 13 lat.
W Apartamencie Classic brak możliwości dostawki.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 50 zł/zwierzę/doba; konieczny wcześniejszy kontakt z hotelem.

Niezgłoszenie pobytu zwierzęcia przy zameldowaniu jest równoznaczne z doliczeniem Gościowi dodatkowej opłaty wysokości 500 zł. Dozwolone jest przebywanie zwierzęcia w ogrodzie hotelowy i w Palladium Cafe & Lobby Bar. Przebywanie zwierzęcia w częściach gastronomicznych, SPA i Wellness jest zabronione. Właściciel zwierzęcia obowiązkowo musi posiadać jego książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, m.in. przeciw wściekliźnie. Obowiązkowe są także kaganiec i smycz.
Parking
Za dopłatą - 40 zł/auto/doba (zewnętrzny) lub 100 zł auto/doba (garaż); konieczna wcześniejsza rezerwacja.
Dodatkowe informacje
Hotel tylko dla osób 13+ i dorosłych

Wellness i baseny znajdują się w budynku Platinum Mountain (200 m od obiektu).

Wstęp na basen wewnętrzny: w Hotelu Platinum Mountain w godzinach otwarcia (niedziela-czwartek 9:00-21:00, piątek i sobotę 9:00 - 22:00) Godziny tylko dla dorosłych od 20:00


Basen zewnętrzy otwarty jest od czerwca do września.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. Sp. k., Widok 8, NIP: PL5213793837 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,1/5
8 opinii

Najnowsze

K
Krzysztof, 46-55Para

"Oaza spokoju"

5/5

Plusy: Cudownym pomysłem jest stworzenie hotelu "tylko dla dorosłych", zapewnia to ciszę i spokój. Pyszne śniadania w cenie w formie szwedzkiego bufetu, wspaniała strefa wypoczynku w oddalonym o zaledwie 50m budynku (baseny, sauny, siłownia i strefa spa, oraz sale multifunkcyjne). Jest możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu, okolica u samego podnóża gór, bardzo malownicza. w pobliżu popularne sklepy spożywcze, blisko do centrum i do wyciągów górskich, oraz do szlaków turystycznych. Warto wspomnieć i pochwalić przemiłą obsługę, począwszy od recepcji, poprzez ratowników basenowych oraz obsługę restauracji i mnóstwo innych mniej widocznych aczkolwiek ważnych osób, wszędzie wita nas uśmiech. Serdecznie polecam, my na pewno tu wrócimy

Minusy: Nic, nie zmienia się doskonałości

Cudownym pomysłem jest stworzenie hotelu "tylko dla dorosłych", zapewnia to ciszę i spokój, pyszne śniadania w cenie w formie szwedzkiego bufetu, wspaniała strefa wypoczynku w oddalonym o zaledwie 50m budynku (baseny, sauny, siłownia i strefa spa, oraz sale multifunkcyjne). Jest możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu, okolica u samego podnóża gór, bardzo malownicza. w pobliżu popularne sklepy spożywcze, blisko do centrum i do wyciągów górskich, oraz do szlaków turystycznych. Warto wspomnieć i pochwalić przemiłą obsługę, począwszy od recepcji, poprzez ratowników basenowych oraz obsługę restauracji i mnóstwo innych mniej widocznych aczkolwiek ważnych osób, wszędzie wita nas uśmiech. Serdecznie polecam, ja na pewno tu wrócę
05.04.2024
M
Małgorzata, 56+Para

Coroczna podróż

5/5

Hotel o wysokim standarcie, łózka wygodne, śniadania smaczne, spokój bo hotel dla dorosłych. Można korzystać z zaplecza hotelu naprzeciw. Miła obsługa.

Było super tylko śniegu brak, ale korzystaliśmy z atrakcji w hotelu
26.02.2024
I
Ilona, 46-55Rodzina

Remont - w trakcie naszego wypoczynku

1/5

W trakcie naszego pobytu codziennie od godziny 8.00 do godziny 16.00 przeprowadzany był remont pomieszczeń pod naszymi wynajętymi apartamentami. Używano młotów, wiertarek oraz włączał się system alarmowy. Nie było możliwości przebywać w pokoju w godzinach 8-16. Recepcja nie reagowała na nasze skargi i reklamację. Do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy odpowiedzi na złożona reklamację. Nikt z obsługi nas nie przeprosił ani nie reagował. Po raz pierwszy korzystałam z Państwa pośrednictwa i wielkie rozczarowanie.

W trakcie naszego pobytu codziennie od godziny 8.00 do godziny 16.00 przeprowadzany był remont pomieszczeń pod naszymi wynajętymi apartamentami. Używano młotów, wiertarek oraz włączał się system alarmowy. Nie było możliwości przebywać w pokoju w godzinach 8-16. Recepcja nie reagowała na nasze skargi i reklamację. Do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy odpowiedzi na złożona reklamację. Nikt z obsługi nas nie przeprosił ani nie reagował. Po raz pierwszy korzystałam z Państwa pośrednictwa i wielkie rozczarowanie.
20.02.2024
B
Bobi, 46-55Para

Relaks

5/5

Plusy: Hotel o spokojnym charakterze. Smaczne śniadania w stylowym klimacie. Pięknie zachowany charakter karkonoskiej architektury. Miła obsługa. Super dostęp do spa. Na duży plus zasługuję godzina tylko dla dorosłych na basenie - relaks i cisza .(szkoda że tylko godzinka)

Minusy: Brak pomieszczenia na narty. Wysokie ceny w restauracji. W centrum o wiele dostępniejsze.

09.02.2024
S
Sławomir, 46-55Para

Moje Karkonsze

5/5

Zakwaterowani w Platinium Aduls wygodny przestronny apartament z sauną w łazience. Doskonały na poróż służbową i relaks po zasluzonym dniu.

08.02.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Platinum Adults to butikowy hotel, będący odrębną częścią obiektu 5* Platinum Mountain Hotel & SPA, w Szklarskiej Porębie i jest dostępny tylko dla dorosłych i 12+. W przepięknym górskim otoczeniu oraz subtelnych wnętrzach można zaznać niezapomnianych chwil ciszy i spokoju.
Na gości czekają nowoczesne apartamenty z łazienką, prysznicem i zestawem kosmetyków. W apartamentach jest również dostęp do Wi-Fi.
ATRAKCJE HOTELU
- basen wewnętrzny (w budynku Platinum Mountain Hotel & SPA)
- jacuzzi
- spa
- masaże
- sauny
- floating
JEDZENIE I PICIE
W restauracji Albero, goście mogą poczuć się jak we Włoszech. Dania tworzone są z niezwykłą starannością, oparte o oryginalne włoskie produkty oraz tradycyjne smaki.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament Classic

Apartament Classic

Stylowy, nieskategoryzowany apartament z 1 łóżkiem podwójnym. Pow. ok. 16 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament Superior

Apartament Superior

Stylowy, nieskategoryzowany apartament z sypialnią i pokojem dziennym. W sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze (z możliwością złączenia), a w pokoju dziennym rozkładana sofa. Pow. ok. 30 m2. W łazience znajduje się prywatna sauna.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Szklarska Poręba

Góry i doliny: Szklarska Poręba jest doskonałą bazą wypadową do wypraw w Karkonosze, a łatwy dostęp do najbardziej malowniczych szlaków zapewnia kolejka linowa na najwyższy szczyt w okolicy – Szrenicę. Tam można przysiąść na chwilę w schronisku albo maszerować dalej Drogą Przyjaźni, prowadzącą aż do Śnieżnych Kotłów i na Śnieżkę.

Puchatek i Śnieżynka: wbrew pozorom to nie atrakcje dla najmłodszych, ale popularne trasy narciarskie wchodzące w skład kompleksu Szrenica Ski Arena. Oprócz nawiązania bliższych relacji z tymi baśniowymi postaciami warto również pośmigać na Hali Szrenickiej i przejechać się najdłuższą w okolicy

Lolobrygidą (ponad 4 km). Ze względu na szczególny mikroklimat warunki są tu zbliżone do alpejskich, a śnieg leży przez ok. 110 dni w roku. Ale coś dla siebie znajdą w Szklarskiej nie tylko zjazdowcy – w pobliskich Jakuszycach na następców Justyny Kowalczyk czeka ponad 150 km doskonale przygotowanych tras.

Z siłą wodospadu: w bezpośrednim sąsiedztwie Szklarskiej Poręby znajdują się dwa najwyższe i najpiękniejsze sudeckie wodospady – Szklarki i Kamieńczyka. Szczególne wrażenie robi ten drugi, który spada trzema kaskadami z wysokości 27 m.

Ciuchcią do sąsiadów: zbudowaną na przełomie XIX i XX w. i otwartą ponownie w 2010 r. Koleją Izerską można w malowniczych okolicznościach przyrody dojechać ze Szklarskiej Poręby do czeskich kurortów Harrachov i Korenov. A tam m.in. podziwiać jedną z sześciu istniejących na świecie skoczni mamucich oraz uraczyć się kuflem doskonałego piwa.

Do Pragi: jazda do stolicy Czech zajmie niecałe dwie godziny – a na miejscu już atrakcji nie brakuje.


Lokalizacja

300 m od Muzeum Mineralogicznego
650 m od wyciągu narciarski Hala Szrenicka
1,5 km od Muzeum Ziemi Juna

card

PLATINUM ADULTS

DLACZEGO WARTO?
Platinum Adults to butikowy hotel, będący odrębną częścią obiektu 5* Platinum Mountain Hotel & SPA, w Szklarskiej Porębie i jest dostępny tylko dla dorosłych i 12+. W przepięknym górskim otoczeniu oraz subtelnych wnętrzach można zaznać niezapomnianych chwil ciszy i spokoju.
Na gości czekają nowoczesne apartamenty z łazienką, prysznicem i zestawem kosmetyków. W apartamentach jest również dostęp do Wi-Fi.
ATRAKCJE HOTELU
- basen wewnętrzny (w budynku Platinum Mountain Hotel & SPA)
- jacuzzi
- spa
- masaże
- sauny
- floating
JEDZENIE I PICIE
W restauracji Albero, goście mogą poczuć się jak we Włoszech. Dania tworzone są z niezwykłą starannością, oparte o oryginalne włoskie produkty oraz tradycyjne smaki.