Platinum Mountain Hotel & SPA

Travelist ulubiona oferta
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
4.7
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

374

Cena Travelist:

od 280

/ 2 os.

Platinum Mountain Hotel & SPASzklarska Poręba, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

374

Cena Travelist:

od 280

/ 2 os.

Luksusowy urlop w Szklarskiej Porębie

Luksusowy kompleks w sercu Karkonoszy, 15 minut spacerem od kolejki na Szrenicę – wyżywienie oraz nielimitowany dostęp do strefy wellness z największym basenem w Szklarskiej Porębie, strefy relaksu, siłowni i pokoju gier w cenie

Travelist Hotel Star 2024: Najlepsza sieć hotelowa (Górskie Resorty)

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bogatego bufetu: jajecznice, wędliny, pasztety, pieczywo, owoce, sałaty, jajka, zupy śniadaniowe, jogurty, płatki, miody, masła i wiele innych produktów, także bezglutenowych. Godziny śniadań: Niedziela-Czwartek 07:00-10:30 Piątek-Sobota 07:00-11:00 Obiadokolacje: szeroki wybór potraw i zdrowych produktów od lokalnych dostawców (woda w cenie). Godziny Obiadokolacji: Poniedziałek-Niedziela 16:00-19:00, w dniach 29.05.-29.09.2024 zmiana godzin na 17:00-20:00 Opcja wyżywienia do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS - w pokoju Premium oraz Comfort Plus z opcją dostawki, w terminie do 25.08.2024- tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po wyborze pakietu "Wakacje 2+2" i dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Nielimitowany dostęp do basenów: 3 baseny kryte (basen pływacki, rekreacyjny z leżankami do masażu powietrznego, wodnego oraz do floatingowego, basen dla dzieci); latem - basen zewnętrzny (Warunkiem otwarcia jest minimalna temperatura powietrza 18⁰C)
 • Nielimitowany dostęp do atrakcji wellness: jacuzzi, saunarium (sauna fińska, bio, ziołowa, parowa)
 • Atrakcje na Wakacje: bogaty program animacji dla dzieci w MINI Clubie zgodnie z obowiązującym harmonogramem od 1.07 do 31.08
 • Dostęp do sali fitness
 • Dostęp do pokoju gier
 • Dostęp do bawialni i placu zabaw dla dzieci
 • Bogaty program animacji dla dzieci w MINI Clubie zgodnie z obowiązującym harmonogramem
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty za parking – zewnętrzny: 40 zł/doba, garażowany (wymagana wcześniejsza rezerwacja): 100 zł/doba
 • obowiązkowej opłaty klimatycznej
 • opłaty za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami) w Apartamencie 2 os. Suite. Bark możliwości wstawienia łóżeczka turystycznego do tego pokoju ze względu na jego wielkość.

2 dzieci do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami)w pokojach: Apartament 2-os. PREMIUM z prywatną sauną (w oddzielnym budynku), 2-osobowym Comfort Plus z opcją 2 dostawek, Apartament Standard (w oddzielnym budynku).
Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka z pościelą za dodatkową opłatą (35 zł za dobę).

Możliwość 2 dostawek dla dziecka pow. 4 lat lub osób dorosłych (1 osoby dorosłej w Apartamencie PREMIUM) (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, 50 zł/doba, wymagane zgłoszenie pobytu z pupilem już na etapie rezerwacji.

Niezgłoszenie pobytu zwierzęcia przy zameldowaniu jest równoznaczne z doliczeniem Gościowi dodatkowej opłaty wysokości 500 zł. Dozwolone jest przebywanie zwierzęcia w ogrodzie hotelowym i w Palladium Cafe & Lobby Bar. Przebywanie zwierzęcia w częściach gastronomicznych, SPA i Wellness jest zabronione. Właściciel zwierzęcia obowiązkowo musi posiadać jego książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, m.in. przeciw wściekliźnie. Obowiązkowe są także kaganiec i smycz.
Parking
Parking dodatkowo płatny – zewnętrzny: 40 zł/doba, garażowany (wymagana wcześniejsza rezerwacja): 100 zł/doba
Uwaga
Apartamenty nie są kategoryzowane i mieszczą się w osobnym budynku – przejście przez dziedziniec
Ważne
Goście kupujący pobyty w apartamentach nieskategoryzowanych nie maja serwisu w ramach pobytu. Istnieje możliwość zamówienia usługi serwisu za dodatkową opłatą w wysokości 150 PLN. Zakres dodatkowego serwisu zawiera: wyrzucenie śmieci, uzupełnienie papieru toaletowego, zaścielenie łóżka, wymiana ręczników pozostawionych na podłodze, uzupełnienie kosmetyków oraz odkurzenie apartamentu.
Inne
Wypożyczalnia rowerów SKI&BIKE. Wejście do wypożyczalni od ulicy Kilińskiego. Godziny otwarcia: Pon. - Niedz. 09:00 - 18:00

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: SILVER MOUNTAIN RESORT OPERATOR SP. Z O.O. SP. K., Widok 8, PL5213793837 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,7/5
727 opinii

Najnowsze

Ł
Łukasz, 36-45Rodzina

5/5

Polecam
10.07.2024
S
Szymon , 26-35Rodzina

5/5

08.07.2024
J
Jan, 36-45

Wypad z dzieciakami

5/5

Wysoki standard

Świetny hotel
08.07.2024
Z
Zbigniew, 56+Para

Padało prawie cały czas

3/5

Opłaty to tragedia..jak może system pobrać 3 razy zaliczkę...pisząc do mnie .znowu ..nie doszło. Zaliczka pobrana 3 razy i nikt nie chciał nam pomóc w odzyskaniu 2 wpłat. To jest karygodne , odsyłania nas do jakiś firmy PAYU która pobrała w waszym imieniu zaliczkę, że to mój problem. Tam nikt z nami nie chciał rozmawiać, poza ANDROIDEM.

08.07.2024
P
Piotr, 26-35Rodzina

Wyjazd weekendowy

5/5

Wspaniały hotel.
08.07.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Platinum Mountain Hotel & Spa* to wyjątkowe miejsce w sercu gór i lasu, zlokalizowane w odległości 15 minut spaceru od słynnego ośrodka narciarskiego SkiArena Szrenica. Architektura tego luksusowego kompleksu nawiązuje do różnorodnych tradycji regionu, wpisując się harmonijnie w bajkowy pejzaż Szklarskiej Poręby. To miejsce stworzone do rodzinnego wypoczynku, wyjazdów integracyjnych oraz doskonały obiekt konferencyjny. W bliskim otoczeniu obiektu znajdują się m.in.: Muzeum Mineralogiczne, Muzeum Ziemi czy Park Dinozaurów. 
Goście kompleksu mogą wybierać pomiędzy eleganckimi pokojami hotelowymi o standardzie 5* oraz komfortowymi rodzinnymi apartamentami (bez kategoryzacji), które zlokalizowane są w osobnym budynku. Wszystkie pomieszczenia w obiekcie są jasne, przestronne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy z pokoi został urządzony w nowoczesnym stylu, wyposażony w klimatyzację, łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów, telewizor z płaskim ekranem, telefon, żelazko, minibar, sejf oraz balkon. Apartamenty nie posiadają klimatyzacji, za to dysponują w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, a część z nich dodatkowo wyposażono w prywatną saunę.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Strefa basenowa: 3 baseny kryte - pływacki, rekreacyjny (z leżankami do masażu powietrznego i wodnego oraz leżankami do masażu floatingowego), basen dla dzieci (z gejzerami i ozonowaną wodą)
Podgrzewany basen zewnętrzny z leżakami, zbudowany w miejscu naturalnego górskiego stawu
Floating (swobodne unoszenie ciała na powierzchni wody o dużej koncentracji soli)
Strefa saun: sauna sucha, mokra, infrared, sauna bio i ziołowa
Sala fitness ze sprzętem sportowym
SPA Dr Irena Eris Beauty Partner: bogata oferta masaży i zabiegów
Pokój gier
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Brodzik
Sala zabaw
Plac zabaw
Program animacji dla dzieci i opieka animatorów podczas animacji w wybranych pakietach i terminach
Rodzinne kino w wybranych pakietach i terminach
 
JEDZENIE I PICIE
W kompleksie hotelowym znajdują się restauracja oraz lobby bar. Restauracja Regionalne Talerze – ozdobiona stylowymi produktami ceramiki bolesławieckiej – pozwoli delektować się daniami tradycyjnej kuchni polskiej opartej na jakościowych produktach regionalnych. To miejsce, które dba o najwyższą jakość potraw, dlatego menu zmienia się wraz z porami roku. Restauracja oferuje ponadto wybór najlepszych win oraz wybornych deserów na koniec uczty. Idealnym miejscem na popołudniową kawę i ciasto będzie Palladium Cafe & Lobby Bar z przestronnym tarasem restauracyjnym wychodzącym na zmieniający się wraz z porami roku las.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2-os. PREMIUM z prywatną sauną (w oddzielnym budynku)

Apartament 2-os. PREMIUM z prywatną sauną (w oddzielnym budynku)

Apartament nieskategoryzowany, w oddzielnym budynku.
Składa się z salonu z aneksem kuchennym i oddzielnej sypialni oraz posiada prywatną saunę.
W salonie do dyspozycji jest rozkładana sofa (pełni funkcję dostawki dla 2 osób), a w sypialni jedno podwójne łóżko lub dwa pojedyncze. Każdy apartament posiada balkon lub taras. Przeznaczony jest dla max. dla 4 osób. Apartamenty są zlokalizowane w budynkach oddalonych od części hotelowej od 100 do 500 metrów
Powierzchnia: od 35 do 48 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Comfort Plus z opcją 2 dostawek

Pokój 2-osobowy Comfort Plus z opcją 2 dostawek

Pokój skategoryzowany w części hotelowej 5*.
Składa się z salonu z rozkładaną sofą (pełni funkcję dostawki dla 2 osób) oraz sypialni z podwójnym łóżkiem typu kingsize lub dwoma pojedynczymi typu twin. Posiada on także przestronną łazienkę i balkon.
Przeznaczony jest dla max. dla 4 osób.
Wszystkie pokoje są dla osób niepalących.
Powierzchnia: od 35 do 40 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Szklarska Poręba

Góry i doliny: Szklarska Poręba jest doskonałą bazą wypadową do wypraw w Karkonosze, a łatwy dostęp do najbardziej malowniczych szlaków zapewnia kolejka linowa na najwyższy szczyt w okolicy – Szrenicę. Tam można przysiąść na chwilę w schronisku albo maszerować dalej Drogą Przyjaźni, prowadzącą aż do Śnieżnych Kotłów i na Śnieżkę.

Puchatek i Śnieżynka: wbrew pozorom to nie atrakcje dla najmłodszych, ale popularne trasy narciarskie wchodzące w skład kompleksu Szrenica Ski Arena. Oprócz nawiązania bliższych relacji z tymi baśniowymi postaciami warto również pośmigać na Hali Szrenickiej i przejechać się najdłuższą w okolicy

Lolobrygidą (ponad 4 km). Ze względu na szczególny mikroklimat warunki są tu zbliżone do alpejskich, a śnieg leży przez ok. 110 dni w roku. Ale coś dla siebie znajdą w Szklarskiej nie tylko zjazdowcy – w pobliskich Jakuszycach na następców Justyny Kowalczyk czeka ponad 150 km doskonale przygotowanych tras.

Z siłą wodospadu: w bezpośrednim sąsiedztwie Szklarskiej Poręby znajdują się dwa najwyższe i najpiękniejsze sudeckie wodospady – Szklarki i Kamieńczyka. Szczególne wrażenie robi ten drugi, który spada trzema kaskadami z wysokości 27 m.

Ciuchcią do sąsiadów: zbudowaną na przełomie XIX i XX w. i otwartą ponownie w 2010 r. Koleją Izerską można w malowniczych okolicznościach przyrody dojechać ze Szklarskiej Poręby do czeskich kurortów Harrachov i Korenov. A tam m.in. podziwiać jedną z sześciu istniejących na świecie skoczni mamucich oraz uraczyć się kuflem doskonałego piwa.

Do Pragi: jazda do stolicy Czech zajmie niecałe dwie godziny – a na miejscu już atrakcji nie brakuje.


Lokalizacja

Park Linowy Trollandia – 1,4 km
Wodospad Szklarki – 3,1 km
Dinopark – 3,9 km
Huta Szkła Julia – 7,4 km
Zamek Chojnik – 12,7 km
Muzeum Górnictwa – 15,6 km
Termy Cieplickie – 17,3 km

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Wrocław – 2 godz., Kraków – 4 godz. 20 min, Częstochowa – 4 godz. 20 min, Warszawa – 5 godz., Bydgoszcz – 5 godz. 45 min, Gdańsk – 6 godz. 30 min

card

PLATINUM MOUNTAIN HOTEL & SPA

DLACZEGO WARTO?
Platinum Mountain Hotel & Spa* to wyjątkowe miejsce w sercu gór i lasu, zlokalizowane w odległości 15 minut spaceru od słynnego ośrodka narciarskiego SkiArena Szrenica. Architektura tego luksusowego kompleksu nawiązuje do różnorodnych tradycji regionu, wpisując się harmonijnie w bajkowy pejzaż Szklarskiej Poręby. To miejsce stworzone do rodzinnego wypoczynku, wyjazdów integracyjnych oraz doskonały obiekt konferencyjny. W bliskim otoczeniu obiektu znajdują się m.in.: Muzeum Mineralogiczne, Muzeum Ziemi czy Park Dinozaurów. 
Goście kompleksu mogą wybierać pomiędzy eleganckimi pokojami hotelowymi o standardzie 5* oraz komfortowymi rodzinnymi apartamentami (bez kategoryzacji), które zlokalizowane są w osobnym budynku. Wszystkie pomieszczenia w obiekcie są jasne, przestronne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy z pokoi został urządzony w nowoczesnym stylu, wyposażony w klimatyzację, łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów, telewizor z płaskim ekranem, telefon, żelazko, minibar, sejf oraz balkon. Apartamenty nie posiadają klimatyzacji, za to dysponują w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, a część z nich dodatkowo wyposażono w prywatną saunę.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Strefa basenowa: 3 baseny kryte - pływacki, rekreacyjny (z leżankami do masażu powietrznego i wodnego oraz leżankami do masażu floatingowego), basen dla dzieci (z gejzerami i ozonowaną wodą)
Podgrzewany basen zewnętrzny z leżakami, zbudowany w miejscu naturalnego górskiego stawu
Floating (swobodne unoszenie ciała na powierzchni wody o dużej koncentracji soli)
Strefa saun: sauna sucha, mokra, infrared, sauna bio i ziołowa
Sala fitness ze sprzętem sportowym
SPA Dr Irena Eris Beauty Partner: bogata oferta masaży i zabiegów
Pokój gier
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Brodzik
Sala zabaw
Plac zabaw
Program animacji dla dzieci i opieka animatorów podczas animacji w wybranych pakietach i terminach
Rodzinne kino w wybranych pakietach i terminach
 
JEDZENIE I PICIE
W kompleksie hotelowym znajdują się restauracja oraz lobby bar. Restauracja Regionalne Talerze – ozdobiona stylowymi produktami ceramiki bolesławieckiej – pozwoli delektować się daniami tradycyjnej kuchni polskiej opartej na jakościowych produktach regionalnych. To miejsce, które dba o najwyższą jakość potraw, dlatego menu zmienia się wraz z porami roku. Restauracja oferuje ponadto wybór najlepszych win oraz wybornych deserów na koniec uczty. Idealnym miejscem na popołudniową kawę i ciasto będzie Palladium Cafe & Lobby Bar z przestronnym tarasem restauracyjnym wychodzącym na zmieniający się wraz z porami roku las.