Dom Wczasowy Polonia

Travelist ulubiona oferta
Międzyzdroje, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

424

Cena Travelist:

od 360

/ 2 os.

Dom Wczasowy PoloniaMiędzyzdroje, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

424

Cena Travelist:

od 360

/ 2 os.

Wypoczynek w kurorcie gwiazd

Komfortowy obiekt przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach, tylko 100 m od plaży - śniadania lub śniadania i obiadokolacje, możliwość wypożyczenia leżaka i Wi-Fi w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 8-10) w formie bufetu, z napojami lub śniadania i obiadokolacje (w godz. 15-17) w formie bufetu, z napojami (woda, soki); możliwość wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Zestaw plażowy - leżak
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (płatność na miejscu)
 • Opłaty za parking - 30 zł/auto/doba
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 2 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych.

Brak możliwości dostawek.
Z pupilem
Za dopłatą - 30 zł/zwierzę/doba; konieczny wcześniejszy kontakt z obiektem.
Parking
Za dopłatą - 30 zł/auto/doba.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Forum Invest sp. z o.o., Jana III Sobieskiego 102A/U7, PL5252739523 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Dom Wczasowy Polonia to komfortowy obiekt, który zachwyca doskonałym położeniem - przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i kilka kroków spacerem od plaży. Ośrodek oferuje gościom zakwaterowanie w przytulnych pokojach z łazienką z prysznicem, telewizorem, czajnikiem elektrycznym i bezprzewodowym Internetem.
JEDZENIE I PICIE
W obiekcie znajduje się jadalnia, gdzie serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Przechowalnia bagaży
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Przytulny pokój z 2 łóżkami pojedynczymi (z możliwością złączenia). Pow. ok. 16-18 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 3- osobowy

Pokój 3- osobowy

Przytulny pokój z 3 łóżkami pojedynczymi. Pow. ok. 20 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Międzyzdroje

Flagową atrakcją Międzyzdrojów jest oczywiście plaża – swoją popularność zawdzięcza ona czystemu i drobnemu piaskowi oraz widokom na pobliskie klifowe wzgórza. Miejsce to rozsławia na całą Polskę również wzorowana na hollywoodzkim Bulwarze Promenada Gwiazd z odciskami dłoni polskich celebrytów. W Międzyzdrojach znajduje się także molo – o długości 395 m, które także przystanią morską, skąd odbywają się rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu. Miasto od wschodu i południa graniczy z terenami Wolińskiego Parku Narodowego z charakterystycznymi nadmorskimi klifami, Zagrodą Pokazową Żubrów, malowniczymi trasami spacerowymi, Jeziorem Turkusowym oraz Muzeum Przyrodniczym.


Lokalizacja

100 m od plaży
450 m od Gabinetu Figur Woskowych
600 m od molo
750 m od Oceanarium
1,5 km od stacji kolejowej Międzyzdroje

card

DOM WCZASOWY POLONIA

DLACZEGO WARTO?
Dom Wczasowy Polonia to komfortowy obiekt, który zachwyca doskonałym położeniem - przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i kilka kroków spacerem od plaży. Ośrodek oferuje gościom zakwaterowanie w przytulnych pokojach z łazienką z prysznicem, telewizorem, czajnikiem elektrycznym i bezprzewodowym Internetem.
JEDZENIE I PICIE
W obiekcie znajduje się jadalnia, gdzie serwowane są śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.