Termy Warmińskie

Travelist ulubiona oferta
Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie
3.8
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

429

Cena Travelist:

od 279

/ 2 os.

Termy Warmińskie
Lidzbark Warmiński, Warmińsko-Mazurskie
Cena w obiekcie:

429

Cena Travelist:

od 279

/ 2 os.

Termalny relaks na Warmii

Nowoczesny obiekt z atrakcjami wodnymi - śniadania lub wyżywienie, nielimitowany dostęp do Strefy Wodnej, parking i więcej w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 8-10), z napojami lub śniadania i obiadokolacje (w godz. 16-19, tylko w piątek- niedziela do 20.06, codziennie od 21.06 ), z napojami (woda i kompot) - możliwość wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Nielimitowany dostęp do Strefy Wodnej (w godz. otwarcia).
 • Całodobowy dostęp do sali zabaw dla dzieci
 • Możliwość wypożyczenia kijków do Nordic walking
 • Dostęp do kortu tenisowego i boiska do koszykówki
 • Parking
 • Internet Wi-Fi (w częściach wspólnych)

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (płatność na miejscu w recepcji)
 • Dostępu do Świata Saun - 70 zł/os./doba w okresie 21.06-31.08 otwarte codziennie (możliwość dokupienia na kolejnym etapie rezerwacji), w pozostałych terminach czynne tylko w weekendy
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami (po dodaniu dziecka w składzie podróżnych). Możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku 5-12 lat; (maks. 3 os. w pokoju). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.
Brak możliwości dostawek dla osób od 13 lat.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 100 zł/zwierzę/doba; (konieczny wcześniejszy kontakt z recepcją).
Parking
W cenie
Dodatkowe informacje
Dostęp do Świata Saun - 70 zł/os./doba w okresie 21.06-31.08 otwarte codziennie (możliwość dokupienia na kolejnym etapie rezerwacji), w pozostałych terminach czynne tylko w weekendy

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Termy Wrmińskie Sp. z o. o., ul. Kąpielowa 1, NIP: PL7432032074 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

3,8/5
9 opinii

Najnowsze

D
Danuta Rodzina

5/5

08.04.2024
P
Piotr, 56+Znajomi

Super wyjazd

4/5

Plusy: Wszystko zgodnie z opisem

Minusy: Brak

Wszystko zgodne z opisem
11.12.2023
M
Marcin, 36-45Rodzina

Rozczarowanie

3/5

Plusy: Smaczne jedzenie w hotelu ale mało urozmaicone

Minusy: Mało urozmaicone jedzenie a do wykupionej obiadokolacji trzeba oddzielnie płacić za napoje , drugiego dnia pobytu brak możliwości skorzystania z basenów, gdyż są otwierane dopiero po zakończeniu doby hotelowej! Lata świetności hotel ma już za sobą - brak suszarki w pokoju, w całym obiekcie panujący mrok. W łazience bardzo ciemno. Nie domykające się drzwi tarasowe, które wychodzą na zewnątrz budynku.

Obsługa bardzo miła. Hotel lata świetności ma już za sobą, w całym obiekcie panuje mrok (jest ciemno) - podobnie w łazience hotelowej.
08.12.2023
M
Małgorzata, 56+Znajomi

Jedno wielkie nieporozumienie

2/5

Plusy: to nie była pierwsza wizyta,ale taka porazka po raz pierwszy

Minusy: Mówić prawde! Na miejscu okazało sie, ze strefa saun jest od poniedziałku zamknieta, basen zewnetrzny /nie zamkniety /ale od ratowników info,ze na własna odpowiedzialność, bo od poniedziałku nie podgrzewaja wody, na stronie bezpośredniej brak jakiejkolwiek informacji,restauracja nieczynnna- brak info. dowiesz sie po przyjeżdzie, pokoj po schodach ,trudne wejscie z walizkami,brak jakiegokolwiek krzesła,stolika, owszem jest czajnik ,jak go podlaczyć??? trzeba sie nabiegac w poszukiwaniu kontaktu, tv - porazka, brudno

Panie sprzatajace uprzejme,jest ok
06.12.2023
L
Lidia, 36-45Znajomi

Bardzo fajne miejsce do wypoczynku

5/5

Plusy: Liczne baseny, jacuzzi i niesamowita strefa saun z seansami tematycznymi co godzinę. Byliśmy w grudniu i ludzi było na prawdę niedużo jak na takie miejsce. Śniadania bardzo dobre. Obsługa bardzo miła.

Minusy: W pokojach dosyć zimno, cienkie kołdry, brak jedzenia na kolację z karty. Materace na leżakach na basenie bardzo zużyte.

Obsługa bardzo miła
04.12.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Nowoczesne Termy Warmińskie kuszą mnogością atrakcji. Nie sposób się tutaj nudzić, niezależnie od pory roku. Zimą goście rozgrzeją się w gorących termach, a latem ochłodzą w zewnętrznym basenie. Obiekt, będący częścią kompleksu, znajduje się w Lidzbarku Warmińskim na Mazurach.
Na gości czekają tu nowoczesne i eleganckie pokoje z prywatną łazienką, telewizorem, klimatyzacją i telefonem.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen wewnętrzny i zewnętrzny
- jacuzzi
- świat saun
- kort tenisowy
- wypożyczalnia rowerów
DLA NAJMŁODSZYCH
- sala zabaw dla dzieci
- brodzik
JEDZENIE I PICIE
Jak na nowoczesny kompleks przystało, w Termach Warmińskich znajduje się elegancka restauracja, serwująca dania kuchni regionalnej i europejskiej. Odprężyć się można w Lobby Barze przy drinku lub w klimatycznej herbaciarni przy kubku orientalnej herbaty.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Basen zewnętrzny
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2 os. Standard z opcją dostawki

Pokój 2 os. Standard z opcją dostawki

Przestronny pokój z 2 sypialniami. W obu sypialniach znajdują się po 2 łóżka pojedyncze (z możliwością złączenia). Pow. ok 40 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
Pokój 2 os. Premium z opcją dostawki

Pokój 2 os. Premium z opcją dostawki

Przestronny pokój z sypialnią oraz pokojem dziennym. W sypialni znajduje się 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze (w zależności od dostępności), a w pokoju dziennym rozkładana sofa. Pow. ok 45 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja

Lidzbark Warmiński

Na zamku: doskonale zachowany Zamek Biskupów Warmińskich to jeden z najcenniejszych zabytków architektury gotyckiej w naszym kraju. Nazywany bywa „małym Wawelem” – nie tylko ze względu na otoczony krużgankami dziedziniec, ale również liczbę słynnych osobistości, które gościł na przestrzeni wieków. Bawili tu m.in. Mikołaj Kopernik, papież Pius II, Jan Dantyszek, Jan Olbracht, Zygmunt III Waza, car Paweł I, Napoleon Bonaparte i oczywiście Ignacy Krasicki.

W Ornecie: odległe o ok. 35 km miasteczko szczyci się jednym z najpiękniejszych kościołów bazylikowych w Polsce. XIV-wieczna świątynia św. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty zachwyca nie tylko wspaniałą architekturą, ale też trójkondygnacyjnym ołtarzem z wielkimi złoconymi figurami. Warto zobaczyć również gotycki ratusz z najstarszym dzwonem na Warmii (z 1384 r.).

W Reszlu: zabytkowe miasto Biskupów Warmińskich to pierwsza polska miejscowość, która przystąpiło do ruchu Cittaslow, zrzeszającego miejsca przywiązane do lokalnych tradycji i promujące „dobre życie” bez pośpiechu. Można tu nie tylko odrobinę zwolnić tempo, ale też podziwiać m.in. gotycki zamek, kościół farny św. Piotra i Pawła, gotyckie mosty oraz wiele urokliwych kamieniczek.

Na wodzie: łączące się w sercu Lidzbarka rzeki Łyna i Symsarna to popularne szlaki kajakowe. Obydwie prowadzą przez kilka malowniczych jezior, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność mijanych po drodze krajobrazów.


Lokalizacja

700 m od parku uzdrowiskowego
1,8 km od zamku w Lidzbarku Warmińskim
2,1 km od Wysokiej Bramy
19 km od stacji Dobre Miasto

card

TERMY WARMIŃSKIE

DLACZEGO WARTO?
Nowoczesne Termy Warmińskie kuszą mnogością atrakcji. Nie sposób się tutaj nudzić, niezależnie od pory roku. Zimą goście rozgrzeją się w gorących termach, a latem ochłodzą w zewnętrznym basenie. Obiekt, będący częścią kompleksu, znajduje się w Lidzbarku Warmińskim na Mazurach.
Na gości czekają tu nowoczesne i eleganckie pokoje z prywatną łazienką, telewizorem, klimatyzacją i telefonem.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen wewnętrzny i zewnętrzny
- jacuzzi
- świat saun
- kort tenisowy
- wypożyczalnia rowerów
DLA NAJMŁODSZYCH
- sala zabaw dla dzieci
- brodzik
JEDZENIE I PICIE
Jak na nowoczesny kompleks przystało, w Termach Warmińskich znajduje się elegancka restauracja, serwująca dania kuchni regionalnej i europejskiej. Odprężyć się można w Lobby Barze przy drinku lub w klimatycznej herbaciarni przy kubku orientalnej herbaty.