Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem

Travelist ulubiona oferta
Piwniczna-Zdrój, Małopolskie
4.2
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

234

Cena Travelist:

od 199

/ 2 os.

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Złockiem
Piwniczna-Zdrój, Małopolskie
Cena w obiekcie:

234

Cena Travelist:

od 199

/ 2 os.

Relaks w uzdrowiskowym klimacie

Wypoczynek w sercu Beskidu Sądeckiego – śniadania lub wyżywienie, dostęp do basenu i sauny, własne ujęcie wody mineralnej i więcej w cenie

Travelist Hotel Star 2024: Najlepsza sieć hotelowa (Polski Holding Hotelowy)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu lub śniadania i obiadokolacje serwowane (danie ciepłe serwowane do stolika, dodatkowo zimny bufet) w cenie; napoje do posiłków w cenie lub śniadania, obiady i kolacje
 • Dostęp do basenu krytego (w godzinach otwarcia)
 • Godzinne wejście do sauny – raz na pobyt
 • Wypożyczenie kijków do nordic walkingu (w miarę dostępności)
 • Dostęp do sali zabaw i placu zabaw dla dzieci
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Podatku lokalnego – płatny na miejscu
 • Opłaty parkingowej – 10 zł/auto/doba
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka do 2 lat na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych; łóżeczko dziecięce na życzenie

W pokoju 3-osobowym możliwość 1 dostawki dla dziecka od 3 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 20 zł/zwierzę/doba

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: GEOVITA S. A., Ogrodowa 31, PL5262734680 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,2/5
6 opinii

Najnowsze

A
Agnieszka , 46-55

Czerwcówka

5/5

Ok
01.06.2024
J
Jerzy , 56+Rodzina

Udany weekendowy wypad

4/5

Plusy: Ciekawe miejsce do wypoczynku Wygodny pokój hotelowy. Smaczne posiłki

Minusy: Brak sugestii.

14.11.2023
A
ANTONI, 56+Para

5/5

20.08.2023
W
WALDEMAR, 56+Para

wszędobylscy palacze

3/5

Plusy: basen jest fajny nawet super pokoje też w porządku ,posiłki bardzo dobre ale nie wiem za co się płaci klimatyczne ,wszędzie rozlepili kartki że na terenie obiektu się nie pali ale tego nikt nie przestrzega nawet kierowniczka jak jej się zwraca uwagę to opryskliwie mówi że oni muszą gdzieś palić i palą pod oknami że smród wchodzi do pokoju .po cholerę rozwieszać tabliczki jak wszyscy palący mają to w dupie .mieliśmy balkon ale nie mogliśmy z niego korzystać przez palaczy którzy palili przy samej recepcji .

Minusy: kierownictwo nie radzi sobie z egzekwowaniem regulaminu obiektu od niektórych kuracjuszy , nie pomaga interwencja u kierowniczki , ja przyjechałem w góry żeby pooddychać świeżym powietrzem za to pobrali klimatyczne a tu zawalona popielnica z tlącymi się niedopałkami stoi przy recepcji pod balkonami . z recepcji przez szklane drzwi widać palących i nic z tym się nie robi

palacze wszędobylscy palacze . palący powinni mieć osobne skrzydło
11.08.2023
G
Grzegorz, 46-55Para

Wycieczka

4/5

Plusy: Krajobraz

Minusy: Słaby dojazd

13.06.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Geovita Muszyna to świetny obiekt dla osób, które kochają wypoczynek na łonie natury. Centrum znajduje się 3 km od centrum Muszyny, więc z dala od turystycznych tłumów i zgiełku i oferuje własne ujęcie wody mineralnej. Oprócz tego do dyspozycji gości są przytulne pokoje z łazienką, tv, bezprzewodowym Internetem.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen kryty
- Sauna
- 2 korty tenisowe
- Własne ujęcie wody mineralnej
- Rozległy ogród
- Wiata grillowa
DLA NAJMŁODSZYCH
- Sala zabaw dla dzieci
- Ping pong
- Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
JEDZENIE I PICIE
Codzienne śniadania w formie bufetu oraz serwowane obiadokolacje.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Sauna

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Przytulny i komfortowy pokój z 2 łózkami pojedynczymi. Pow.: 15 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy z opcją dostawki W CENIE

Pokój 2-osobowy z opcją dostawki W CENIE

Komfortowy i przestronny pokój z 1 łóżkiem podwójnym i sofą. Pow.: 28 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Muszyna

NA ZAMKU: górujące nad Muszyną ruiny średniowiecznej warowni z XIV wieku to nie tylko miejsce o bogatej historii – przed wiekami rezydował tu starosta lokalnego „Państwa Muszyńskiego” – ale też doskonały punkt widokowy. Według legendy gdzieś w zamkowych lochach śpią zaczarowani rycerze, którzy budzą się na chwilę w każdą Niedzielę Palmową, a gdy tylko Polska znajdzie się w niebezpieczeństwie, powstaną i połączą siły z ze śpiącymi wojakami spod Giewontu.

W MIASTECZKU: oprócz wzgórza zamkowego w Muszynie warto zobaczyć podzamkowy zespół dworski z przełomu XVIII i XIX wieku, barokowy kościół obronny pw. św. Józefa z gotyckimi rzeźbami we wnętrzu, malowniczy rynek oraz zabytkowy cmentarz żydowski.

Z NURTEM POPRADU: spływ pontonem wijącą się między okolicznymi wzgórzami rzeką to jeden z obowiązkowych punktów wizyty w Muszynie. Najbardziej atrakcyjna jest licząca 12,5 km trasa do Żegiestowa – podczas jej pokonywania można nie tylko poznać uroki Popradu, ale też zatrzymać się w jednej ze słowackich karczm nad brzegiem.

W MODNYM KURORCIE: Krynica-Zdrój to jedno z najsłynniejszych polskich uzdrowisk, a tutejsze wody mineralne (w tym popularny „Zuber”) cieszą się zasłużoną estymą w całym kraju. Warto przespacerować się Bulwarami Dietla (odwiedzając przy okazji pijalnię wód i podziwiając kurortową architekturę), wjechać kolejką linowo-terenową na Górę Parkową oraz odwiedzić Muzeum Nikifora.


Lokalizacja

1,4 km od cerkwii św. Dymitra w Szczawniku
3 km od centrum Muszyny
3 km od ogrodów tematycznych w Muszynie
4 km od Centrum Rekreacji
8 km od Schroniska PTTK Nad Wierchomlą
15 km od stacji narciarskich TyliczSki i MasterSki

card

CENTRUM ZDROWIA I REKREACJI GEOVITA W ZŁOCKIEM

DLACZEGO WARTO?
Geovita Muszyna to świetny obiekt dla osób, które kochają wypoczynek na łonie natury. Centrum znajduje się 3 km od centrum Muszyny, więc z dala od turystycznych tłumów i zgiełku i oferuje własne ujęcie wody mineralnej. Oprócz tego do dyspozycji gości są przytulne pokoje z łazienką, tv, bezprzewodowym Internetem.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen kryty
- Sauna
- 2 korty tenisowe
- Własne ujęcie wody mineralnej
- Rozległy ogród
- Wiata grillowa
DLA NAJMŁODSZYCH
- Sala zabaw dla dzieci
- Ping pong
- Udogodnienia dla rodzin z dziećmi
JEDZENIE I PICIE
Codzienne śniadania w formie bufetu oraz serwowane obiadokolacje.