Hola Gdynia

Travelist ulubiona oferta
Gdynia, Pomorskie
4.8
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

343

Cena Travelist:

od 309

/ 2 os.

Hola Gdynia
Gdynia, Pomorskie
Cena w obiekcie:

343

Cena Travelist:

od 309

/ 2 os.

Pomysł na city break w Trójmieście

Komfortowe noclegi w centrum Gdyni, obok głównej ulicy miasta (Świętojańskiej) i tylko 1 km od plaży miejskiej – wyżywienie własne lub śniadania w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 3 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie własne lub Śniadania serwowane (w godz. 7-10)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatne w recepcji)
 • Opłaty za parking (oddalony około 10 min drogi od obiektu) - 40 zł/doba

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka w wieku poniżej 2 lat na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami)

W pokoju Rodzinnym możliwość zakwaterowania dodatkowo 2 dzieci od 2 lat lub osób dorosłych (ze świadczeniami; noclegi na łóżku piętrowym typu bunkbed). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, bez dopłat
Parking
Obiekt nie dysponuje własnym parkingiem. Na miejscu, w pobliżu dostępny płatny parking publiczny 40 zł/doba

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Madderdin Limited, Naxxar Road 15/4, MT27552434 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,8/5
6 opinii

Najnowsze

T
Tomasz , 36-45

5/5

11.09.2023
B
Bartosz, 36-45

Podróż wakacje

5/5

Wszystko

Super
29.08.2023
R
Ryszard, 56+Para

Fajnie było

5/5

Plusy: Plaża na plus. dobry dojazd

Minusy: nie było

Obsługa znakomita.
02.06.2023
M
Magdalena, 36-45Rodzina

Krótki wypad

5/5

Bardzo dobra lokalizacja, czysto, przytulnie, fajny i wygodny wystrój, obsługa bardzo miła i pomocna. Zdecydowanie polecam.
26.03.2023
W
Włodzimierz Gizler, 56+Rodzina

4/5

31.10.2022

O hotelu

Dlaczego warto?
Hola Gdynia to komfortowy obiekt noclegowy zlokalizowany w centrum Gdyni, tuż obok jednej z głównych ulic miasta – reprezentacyjnej ulicy Świętojańskiej, zaledwie 1 km od plaży miejskiej. Na miejscu goście mają do dyspozycji komfortowe, jasne pokoje z prywatną łazienką (z prysznicem i suszarką do włosów), telewizorem i dostępem do Internetu Wi-Fi.
Atrakcje obiektu
- Wspólny salon (pokój TV i gier)
- Wspólna kuchnia i jadalnia
Jedzenie i picie
Każdego ranka na miejscu jest serwowane śniadanie. W pobliżu obiektu znajduje się wiele restauracji serwujących dania z różnych stron świata, smażalni i barów.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój Family Superior

Pokój Family Superior

Pokój rodzinny z 1 łóżkiem podwójnym i 1 łóżkiem piętrowym przeznaczonym dla 2 osób, pow.: 20 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój Standard Double

Pokój Standard Double

Pokój z 1 łóżkiem podwójnym, pow.: 15 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Darmowe Wi-Fi

Gdynia

Choć Gdynia to duże miasto, wśród turystów słynie z wyjątkowo spokojnej i relaksującej atmosfery małego, nadmorskiego letniska. Cudowne krajobrazy, niepowtarzalne smaki kultowych restauracji, klimatyczny Skwer Kościuszki – to prawdziwa esencja Gdyni. Tętniące życiem śródmieście zapewni rozrywkę niezależnie od pory dnia, a wspaniała plaża w samym sercu miasta pozwoli na chwilową ucieczkę od trudów codzienności. Nie można przeoczyć pływających muzeów (Dar Pomorza i ORP Błyskawica) oraz imponującego akwarium.

Gdynia bezpośrednio graniczy z Gdańskiem i Sopotem, a tam atrakcji nie brakuje nawet na najdłuższy pobyt. Gdańska starówka należy do najpiękniejszych w Polsce. Do tego dochodzą takie atrakcje, jak Westerplatte czy pałac w Oliwie. Z kolei w Sopocie koniecznie trzeba wybrać się na najdłuższe drewniane molo w Europie (512 m) oraz przespacerować się słynnym „monciakiem”.


Lokalizacja

500 m od centrum handlowego
700 m od skweru Kościuszki
800 m od okrętu-muzeum ORP Błyskawica
900 m od statku-muzeum Dar Pomorza
1 km od plaży miejskiej
1,2 km od Planetarium
1,2 km od Akwarium Gdyńskiego
1,6 km od Muzeum Emigracji
3,3 km od portu w Gdyni
20 km od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Bydgoszcz – 2 godz., Poznań – 3 godz. 45 min, Warszawa – 3 godz. 45 min, Kraków – 6 godz. 20 min

card

HOLA GDYNIA

Dlaczego warto?
Hola Gdynia to komfortowy obiekt noclegowy zlokalizowany w centrum Gdyni, tuż obok jednej z głównych ulic miasta – reprezentacyjnej ulicy Świętojańskiej, zaledwie 1 km od plaży miejskiej. Na miejscu goście mają do dyspozycji komfortowe, jasne pokoje z prywatną łazienką (z prysznicem i suszarką do włosów), telewizorem i dostępem do Internetu Wi-Fi.
Atrakcje obiektu
- Wspólny salon (pokój TV i gier)
- Wspólna kuchnia i jadalnia
Jedzenie i picie
Każdego ranka na miejscu jest serwowane śniadanie. W pobliżu obiektu znajduje się wiele restauracji serwujących dania z różnych stron świata, smażalni i barów.