Niestety, ta oferta nie jest już aktywna.

Może to Cię zainteresuje?

Hotel Perfect

Travelist ulubiona oferta
Kraków, Małopolskie
Cena w obiekcie:

399

Cena Travelist:

od 299

/ 2 os.

Hotel Perfect
Kraków, Małopolskie
Cena w obiekcie:

399

Cena Travelist:

od 299

/ 2 os.

Wypoczynek z atrakcjami w grodzie Kraka

Kameralny hotel w sercu krakowskiego Kazimierza – śniadania, sauna na wyłączność i więcej w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 3 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w cenie
 • Kapsułki do kawy i herbaty (ekspres w pokoju), wodę mineralną w pokoju – woda i kapsułki do kawy uzupełniane w czasie pobytu gratis
 • 1,5-godzinny pobyt w saunie na wyłączność (konieczna wcześniejsza godzinowa rezerwacja sauny)
 • Internet Wi-Fi
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w pokoju 2- osobowym Deluxe w okresie do 28.02 - w tym 1 dziecko do lat 14 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 8 na łóżku z rodzicami (bez świadczeń); po dodaniu dzieci w składzie podróżnych

Cena nie zawiera

 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 8 na łóżku z rodzicami – gratis (ze śniadaniami)

Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 9 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 50 zł/zwierzę/doba (po wcześniejszym uzgodnieniu z hotelem)
Parking
Hotel Perfect zlokalizowany jest na terenie Strefy Czystego Transportu, co oznacza, że do obiektu nie można dojechać pojazdem kołowym. Wyjątek stanowią: taksówki; pojazdy w pełni elektryczne (zakaz wjazdu dotyczy jednak samochodów hybrydowych); pojazdy napędzane wyłącznie wodorem; pojazdy napędzane wyłącznie CNG; rowery.

Najbliższy parking strzeżony jest oddalony o 350 metrów od hotelu, znajduje się przy ulicy Dajwór 12. Kontakt i rezerwacja oraz informacja o najbliższych miejscach parkingowych dostępne tutaj: http://parking-krakow-centrum.vizz.pl/

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: PERFECT HOTELS SP. Z O. O., ul. Josepha Conrada 51, NIP: PL6772346629 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

O hotelu

Dlaczego warto?
Hotel Perfect to idealne miejsce na wypoczynek w centrum Krakowa. Ten przytulny, 4-gwiazdkowy obiekt położony jest w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Goście mają tu do dyspozycji komfortowe pokoje z klimatyzacją, telewizorem, łazienką, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz minibarem. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.
Atrakcje obiektu
- Sauna
Jedzenie i picie
Codzienne goście mają do dyspozycji bufet śniadaniowy. Restauracja w hotelu jest tymczasowo nieczynna.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Room service
 • Sauna
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Deluxe

Pokój 2-osobowy Deluxe

Przytulny i komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi z możliwością połączenia. Pow.: 22 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Darmowe Wi-Fi

Kraków

Mekka artystów, dawna stolica Polski, podwawelski gród - tym jest Kraków, ale czym w zasadzie nie jest? Pod względem liczby zabytków i atrakcji na kilometr kwadratowy Kraków zostawia w tyle jakiekolwiek inne polskie miasto. Wśród obowiązkowych kadrów w albumie z przechadzki po mieście muszą znaleźć się m.in.: Rynek Główny z Sukiennicami i Ratuszem, Kościół Mariacki, Brama Floriańska, Barbakan czy królewski Wawel i słynny Kazimierz. To również bezdenna studnia sztuki -liczne teatry (ze słynnym Teatrem Starym na czele), kina studyjne, awangardowe galerie i muzea zapewnią kulturalną strawę nawet na najdłuższy pobyt. Kulinarnie dawny Gród Kraka to dużo więcej niż legendarny „Wierzynek”, w którym obiadował ponoć sam Kazimierz Wielki. Dziś stolica Małopolski znajduje się w czołówce jeśli chodzi o różnorodność kuchni - zjemy tu pysznego pad thaia, neapolitańską pizzę, jak i klasyczny żurek czy prawdziwe krakowskie obwarzanki. Wokół Krakowa również jest co zwiedzać - Wieliczka, Oświęcim, Tyniec, Ojców i Pieskowa Skała, a nawet Zakopane.


Lokalizacja

900 m od Zamku Królewskiego na Wawelu
1,4 km od Sukiennic
1,5 km od Fabryki Schindlera
2,3 km od Dworca Głównego
12,7 km od lotniska Balice

card

HOTEL PERFECT

Dlaczego warto?
Hotel Perfect to idealne miejsce na wypoczynek w centrum Krakowa. Ten przytulny, 4-gwiazdkowy obiekt położony jest w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Goście mają tu do dyspozycji komfortowe pokoje z klimatyzacją, telewizorem, łazienką, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz minibarem. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet.
Atrakcje obiektu
- Sauna
Jedzenie i picie
Codzienne goście mają do dyspozycji bufet śniadaniowy. Restauracja w hotelu jest tymczasowo nieczynna.