Elements Hotel & SPA TravelistTravelistTravelistTravelistTravelist & Apartments

Travelist ulubiona oferta
Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

279

Cena Travelist:

od 245

/ 2 os.

Elements Hotel & SPA ***** & Apartments
Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

279

Cena Travelist:

od 245

/ 2 os.

Pierwszy 5* hotel w Świeradowie-Zdroju

Luksusowy hotel 5* oraz nowoczesne apartamenty z widokiem na panoramę Gór Izerskich, 300m od Ośrodka Narciarskiego SKI&SUN z jedną z najnowocześniejszych kolei gondolowych w Polsce – śniadania lub wyżywienie, dostęp do basenu, strefy saun, sali fitness i więcej w cenie

Travelist Hotel Star 2024: Najlepsza sieć hotelowa (Górskie Resorty)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie w pokoju hotelowym lub przestronnym apartamencie - do wyboru w procesie rezerwacji
 • Śniadania lub śniadania w formie bufetu i obiadokolacje w formie bufetu (napoje w cenie) - do wyboru na dalszym etapie rezerwacji Podczas śniadań i obiadokolacji jest dostępny również bufet dziecięcy.
 • Dostęp do basenu zewnętrznego dla gości w terminie 29.05-20.06 wyłącznie w weekendy. Od 21.06 basen zewnętrzny czynny codziennie. Szczegóły godzin otwarcia basenu dostępne w sekcji Warto Wiedzieć.
 • Dla gości rezerwujących pobyt w Apartamentach nielimitowane korzystanie ze strefy wellness do 31.08.2024, od 1.09.2024 możliwe od godziny 10:00 do godziny 18.00
 • Dla gości posiadających rezerwację w części hotelowej korzystanie ze strefy wellness możliwe jest w godzinach: 10.00-22.00 (od 20.30 strefa wellness dostępna dla gości dorosłych).
 • Nielimitowany wstęp do Game Room z szerokim wyborem gier i konsolami, Play Room z zabawkami dla dzieci.
 • W każdą sobotę – koncerty z muzyką na żywo.
 • Weekendowe animacje dla dzieci i dorosłych. Codzienne animacje w okresie Wakacji 2024.
 • Dostęp do strefy saun (fińskiej, infrared, sauny bio i ziołowej) oraz łaźni parowej (przy wyborze apartamentów w godz. 10-18)
 • Dostęp do basenu rekreacyjnego z brodzikiem oraz wanną z hydromasażem (przy wyborze apartamentów - w godz. 10-18)
 • Korzystanie z sali fitness
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • Opłaty za parking – 40 zł/auto/doba/parking zewnętrzny, 60 zł/auto/doba/parking podziemny
 • Opłaty za serwis sprzątający w apartamentach
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • Oferta BEZZWROTNA- brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), łóżeczko dziecięce za dopłatą – 40 zł/doba (na życzenie)
2 dzieci do 3 lat na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami) w Apartamencie Elements z opcją dostawki, Apartamencie Elements z sauną z opcją dwóch dostawek.W pokoju Deluxe***** oraz apartamencie Elements możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami), w pokoju Standard Plus, Superior i apartamencie Elements z sauną możliwość 2 dostawek dla dzieci od 4 lat lub osób dorosłych (ze świadczeniami). W apartamencie Studio możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku do 17 lat (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W pokojach z opcją 2 dostawek noclegi na rozkładanej sofie (sofa jest 2-osobowa i pełni funkcję 2 dostawek)

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 80 zł/doba (po uprzednim kontakcie z hotelem)
Dodatkowe informacje
Obiekt jest połączeniem pokoi hotelowych o standardzie 5 gwiazdek oraz nieskategoryzowanych pokoi i rodzinnych apartamentów. Nieskategoryzowana część obiektu znajduje się w osobnym budynku, około 100 metrów od budynku hotelowego.

W sąsiednich budynkach trwają prace budowlane, które nie mają negatywnego wpływu na pobyt gości w hotelu
Serwis sprzątający
W budynku hotelowym serwis sprzątający oferuje codzienne sprzątanie pokoi, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom komfortu i czystości.

W apartamentach w osobnym budynku, przy pobytach min. 6 dób oferowany jest jednorazowy serwis na życzenie. Usługę należy zgłosić w recepcji. Serwis obejmuje wymianę ręczników (tylko jeśli są pozostawione na podłodze), odświeżenie łazienki, wyniesienie śmieci, uzupełnienie wody i zestawu kawowego. W przypadku pobytów krótszych niż 6 dób oferujemy odpłatny serwis apartamentów.
Strefa Saun
Zgodnie z regulaminem strefa saun jest bez tekstylna, co znaczy, że nie korzystamy w niej ze strojów kąpielowych, natomiast obowiązkowe jest korzystanie z dwóch ręczników ewentualnie prześcieradła, lub pareo saunowego.
Jeden ręcznik służy do osłonięcia ciała, drugi natomiast pod stopy tak, aby żadna z części ciała nie miała styczności z drewnianą ławą. Ręcznik znajdujący się pod stopami ma również zapobiegać skapywaniu potu na ławy, co jest podyktowane zasadami higieny.
Basen zewnętrzny
Możliwość skorzystnia z basenu zewnętrznego w terminie od 29.05 do 20.06 wyłącznie w weekendy. Od dnia 21.06 basen zewnętrzny czynny codziennie.

Godziny otwarcia basenu:

29.05 - 02.06.2024 - 10:00 - 20:00;
07.06 - 09.06.2024 - 10:00 - 20:00;
14.06 - 16.06.2024 - 10:00 - 20:00;
od 21.06 do końca wakacji - 10:00 - 20:00
Strefa Wellness
Dla gości rezerwujących pobyt w Apartamentach nielimitowane korzystanie ze strefy wellness do 31.08.2024, od 1.09.2024 możliwe od godziny 10:00 do godziny 18.00

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: OPERATOR ŚWIERADÓW ZDRÓJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Widok 8, PL5213858235 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
453 opinie

Najnowsze

p
paweł, 56+Para

zgodnie z oczekiwaniami

5/5

Plusy: tak - jak wyzej

Minusy: ---

zgodnie z oczekiwaniami OK

Odpowiedź Hotelu:

Pragniemy podziękować Panu za wybór naszego Hotelu podczas wizyty w Świeradowie-Zdroju oraz za czas poświęcony na podzielenie się swoimi wrażeniami. Cieszymy się, że Państwa pobyt odbył się zgodnie z oczekiwaniami. Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszego Hotelu. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
19.06.2024
M
Marcin, 26-35Rodzina

Super

5/5

Bardzo fajne miejsce dla osób z dziećmi ( u nas 2i 4 lat) Basen był czynny już w pełnych godzinach (dla dzieci do 20:30) a nie do 18 jak było na stronie hotelu, woda w basenie dla dziecię bardzo ciepla. Apartamenty przestronne. Sala zabaw fajna. Jedzenie smaczne. Obsługa mila.

Odpowiedź Hotelu:

Dziękujemy za podzielenie się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z pobytu w naszym Hotelu. Cieszymy się, że nasze udogodnienia, takie jak basen z ciepłą wodą dla dzieci, przestronne apartamenty oraz sala zabaw, przypadły Państwu do gustu. Miło nam słyszeć, że jedzenie było smaczne, a nasza obsługa miła. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
15.06.2024
A
Angelika, 26-35Rodzina

5/5

Super hotel. Nowy. Jedzenie pyszne. Obsługa ok. Basen ok. Miłe zaskoczenie w postaci schłodzonego w lodzie szampana oraz prośby o apartament z widokiem na góry. Na pewno tam wrócimy. Pozdrawiam

Odpowiedź Hotelu:

Dziękujemy za wybór naszego Hotelu jako idealnego miejsca do spędzenia rocznicy ślubu. Cieszymy się, że doceniła Pani wysoki standard naszego Hotelu, ofertę kulinarną oraz profesjonalizm naszego personelu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że już planują Państwo powrót do naszego obiektu. Nie możemy się doczekać kolejnej wizyty i czekamy z niecierpliwością. Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
14.06.2024
A
Alfred, 56+

5/5

Odpowiedź Hotelu:

Pragniemy podziękować Panu za wybór naszego Hotelu podczas wizyty w Świeradowie-Zdroju oraz za wysoką ocenę pobytu. Zapraszamy ponownie! Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
09.06.2024
S
Szymon, 26-35Rodzina

Super

5/5

Wszystko

Odpowiedź Hotelu:

Pragniemy podziękować Panu za wybór naszego Hotelu podczas wizyty w Świeradowie-Zdroju oraz za wysoką ocenę pobytu. Zapraszamy ponownie! Z pozdrowieniami, Zespół Elements Hotel & SPA
07.06.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Elements &SPA* & Apartments to luksusowy górski kompleks, który jest połączeniem pierwszego hotelu 5* w Świeradowie-Zdroju oraz rodzinnych apartamentów klasy premium. Obiekt jest położony na niewielkim wzniesieniu, w otulinie lasów, z widokiem na panoramę Izerów. Trzy kondygnacje budynku, harmonijnie wkomponowane w górski krajobraz, wyróżniają się na tle otaczającej je natury.
Świetna lokalizacja obok wielu szlaków turystycznych i rowerowych, a także bliskość stoków narciarskich sprawia, że to miejsce jest idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku. Dla wyciszenia i oderwania się od problemów dnia codziennego goście będą mogli codziennie cieszyć oko pięknymi krajobrazami okolicznych Gór Izerskich, które o każdej porze roku zapewnią możliwość rozrywki.
Oddane do dyspozycji gości pomieszczenia w obiekcie są jasne, przestronne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy z pokoi 5 oraz apartamentów (bez kategoryzacji, apartamenty znajdują się w osobnym budynku, oddalonym o ok. 100 m od budynku głównego) został urządzony w nowoczesnym stylu, dodatkowo zaś pokoje w części 5 są klimatyzowane. Na wyposażeniu – poza wygodnymi łóżkami – znajdują się, m.in.: telewizor z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf oraz telefon. Na terenie całego hotelu można połączyć się z szybką siecią Wi-Fi bez dodatkowych opłat.
ATRAKCJE OBIEKTU
• Strefa basenowa: 1 basen wewnętrzny – rekreacyjny, brodzik dla dzieci
• Basen zewnętrzny z leżakami - dostępny w sezonie letnim (do dnia 18 września)
• Wanna z hydromasażem
• Strefa saun: sauna fińska, infrared, sauna bio i ziołowa
• Łaźnia parowa z aromaterapią
• Sala fitness ze sprzętem sportowym
• Koncerty na żywo w lobby – w wybrane dni
• Sensus SPA: bogata oferta masaży i zabiegów
• Game Room
• Taras wypoczynkowy (przy restauracji)
DLA NAJMŁODSZYCH
• Brodzik
• Game Room
• Program animacji dla dzieci oraz opieka animatorów podczas animacji w wybranych pakietach i terminach
• Rodzinna Sauna Fińska
JEDZENIE I PICIE
W kompleksie hotelowym znajdują się restauracja oraz Forum Bar. Restauracja Elements pozwoli delektować się daniami sezonowymi opartymi na produktach regionalnych. Oferuje ponadto wybór najlepszych win oraz wybornych deserów. Idealnym miejscem na kawę, ciasto czy orzeźwiającego drinka będzie znajdujący się w sercu hotelu, tuż przy samej recepcji Forum Bar. Wieczorami można tu także posłuchać muzyki na żywo.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Pokój w nieskategoryzowanej części obiektu, z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi, powierzchnia: 22 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 2-osobowy Elements z opcją dostawki

Apartament 2-osobowy Elements z opcją dostawki

Komfortowy, nieskategoryzowany apartament w osobnym budynku składający się z dwóch pomieszczeń: salonu z rozkładaną dwuosobową sofą, która może pełnić rolę dostawki oraz oddzielnej sypialni z łóżkiem małżeńskim DBL. Apartament posiada balkon oraz aneks kuchenny, znajduje się osobnym budynku, około 100 metrów od budynku hotelowego. Powierzchnia: 40 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Świeradów-Zdrój

Niewątpliwym atutem tego popularnego uzdrowiska jest lokalizacja w Górach Izerskich. Bogate źródła o właściwościach leczniczych, wyjątkowy podgórski klimat oraz malownicze położenie w dolinie Kwisy doskonale wpływają na dobre samopoczucie. Najchętniej odwiedzane miejsce w mieście to XIX-wieczny Dom Zdrojowy z wieżą zegarową o wysokości 46 m i pijalnią wód mineralnych. Ale warto zobaczyć także Czarci Młyn z oryginalnym wyposażeniem, kościół św. Józefa oraz poszukać pomnika żaby, z którą łączy się pewna lokalna legenda.

Ponadto 8-osobowa kolej gondolowa na Stóg Izerski i oświetlona nartostrada o długości 2500 m zapraszają narciarzy do szusowania, zaś długo zalegający śnieg w okolicy Świeradowa i Jakuszyc sprawia, że bardzo popularne są tu trasy biegowe.


Lokalizacja

500 m od Kolei Gondolowej SKI&SUN
500 m od wyciągu saneczkowego SKI&SUN Coaster
1,1 km od Domu Zdrojowego
3 km od wieży widokowej ze szklanym tarasem – SKY WALK
18,3 km od Zamku Czocha
19,7 km od Parku Dinozaurów w Szklarskiej Porębie
19,8 km od Wodospadu Kamieńczyka
21,2 km od skoczni narciarskich w Harrachovie
22 km od Wodospadu Szklarki

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Wrocław – 2 godz. 15 min, Poznań – 4 godz., Łódź – 4 godz. 5 min, Warszawa – 5 godz. 15 min, Bydgoszcz – 5 godz. 30 min

card

ELEMENTS HOTEL & SPA ***** & APARTMENTS

DLACZEGO WARTO?
Elements &SPA* & Apartments to luksusowy górski kompleks, który jest połączeniem pierwszego hotelu 5* w Świeradowie-Zdroju oraz rodzinnych apartamentów klasy premium. Obiekt jest położony na niewielkim wzniesieniu, w otulinie lasów, z widokiem na panoramę Izerów. Trzy kondygnacje budynku, harmonijnie wkomponowane w górski krajobraz, wyróżniają się na tle otaczającej je natury.
Świetna lokalizacja obok wielu szlaków turystycznych i rowerowych, a także bliskość stoków narciarskich sprawia, że to miejsce jest idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku. Dla wyciszenia i oderwania się od problemów dnia codziennego goście będą mogli codziennie cieszyć oko pięknymi krajobrazami okolicznych Gór Izerskich, które o każdej porze roku zapewnią możliwość rozrywki.
Oddane do dyspozycji gości pomieszczenia w obiekcie są jasne, przestronne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każdy z pokoi 5 oraz apartamentów (bez kategoryzacji, apartamenty znajdują się w osobnym budynku, oddalonym o ok. 100 m od budynku głównego) został urządzony w nowoczesnym stylu, dodatkowo zaś pokoje w części 5 są klimatyzowane. Na wyposażeniu – poza wygodnymi łóżkami – znajdują się, m.in.: telewizor z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf oraz telefon. Na terenie całego hotelu można połączyć się z szybką siecią Wi-Fi bez dodatkowych opłat.
ATRAKCJE OBIEKTU
• Strefa basenowa: 1 basen wewnętrzny – rekreacyjny, brodzik dla dzieci
• Basen zewnętrzny z leżakami - dostępny w sezonie letnim (do dnia 18 września)
• Wanna z hydromasażem
• Strefa saun: sauna fińska, infrared, sauna bio i ziołowa
• Łaźnia parowa z aromaterapią
• Sala fitness ze sprzętem sportowym
• Koncerty na żywo w lobby – w wybrane dni
• Sensus SPA: bogata oferta masaży i zabiegów
• Game Room
• Taras wypoczynkowy (przy restauracji)
DLA NAJMŁODSZYCH
• Brodzik
• Game Room
• Program animacji dla dzieci oraz opieka animatorów podczas animacji w wybranych pakietach i terminach
• Rodzinna Sauna Fińska
JEDZENIE I PICIE
W kompleksie hotelowym znajdują się restauracja oraz Forum Bar. Restauracja Elements pozwoli delektować się daniami sezonowymi opartymi na produktach regionalnych. Oferuje ponadto wybór najlepszych win oraz wybornych deserów. Idealnym miejscem na kawę, ciasto czy orzeźwiającego drinka będzie znajdujący się w sercu hotelu, tuż przy samej recepcji Forum Bar. Wieczorami można tu także posłuchać muzyki na żywo.