Resort Moderna Jastrzębia Góra

Travelist ulubiona oferta
Jastrzębia Góra, Pomorskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:
482
Cena Travelist:
od 410

/ 2 os.

Resort Moderna Jastrzębia GóraJastrzębia Góra, Pomorskie
Cena w obiekcie:
482
Cena Travelist:
od 410

/ 2 os.

Nadmorskie zacisze blisko plaży

Klimatyczny ośrodek w otoczeniu parku, tylko 200 m od zejścia na plażę – wyżywienie, wielkie grillowanie z kaszubską cytrynówką, raz w tygodniu kulinarna kolacja tematyczna, atrakcje i animacje dla dzieci i dorosłych oraz parking w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

  • Zakwaterowanie
  • Śniadania i obiadokolacje w formie bufetów szwedzkich
  • Wielkie grillowanie z kaszubską cytrynówką w ramach obiadokolacji raz w tygodniu
  • Raz w tygodniu kulinarna podróż tematyczna – wieczór kuchni regionalnych
  • Atrakcje i animacje dla najmłodszych (zgodnie z harmonogramem obiektu, w zależności od sezonu) m.in. warsztaty, zabawy ruchowe, mały chemik, mini disco i inne
  • Dostęp do pokoju zabaw dla dzieci (m.in. basen z kulkami, zjeżdżalnie wewnętrzne i wiele innych) i placu zabaw zewnętrznego (trampolina, duża piaskownica, domek, drabinka)
  • Animacje dla dorosłych (bingo, familiada)
  • Możliwość wypożyczenia kijków nordic walking oraz parawanów
  • Parking
  • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

  • Opłaty klimatycznej (płatność na miejscu)
  • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka w wieku do 3 lat na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych.

Łóżeczko turystyczne z materacem gratis (po wcześniejszej rezerwacji, liczba ograniczona). Pościel do łóżeczka turystycznego – 50 zł/pobyt.

W Pokoju 2-osobowym Studio możliwość dostawki dla 2 dzieci od 4 lat lub 2 osób dorosłych (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Pokoju Standard brak możliwości dostawki.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie.
Parking
W cenie.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem lub bezpośrednią umową między Tobą a Organizatorem turystyki, dotyczącą rezerwacji Usługi Hotel+Lot. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy w odniesieniu do rezerwacji pobytu w obiekcie jest Oferent lub Organizator turystyki w przypadku rezerwacji Usługi Hotel+Lot, których dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do rezerwacji usług Oferenta obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji. W odniesieniu do rezerwacji Usługi Hotel+Lot obowiązuje Regulamin Serwisu, Regulamin Travelist Hotel+Lot oraz Warunki Rezygnacji Usługi Hotel+Lot. Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziesz w zakładce „Jak działamy” dostępnej tutaj. W przypadku Usługi Hotel+Lot Travelist działa jako agent Organizatora Turystyki.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Grupa Westa Sp. z o. o., Plac Kaszubski 8/311, PL5862292084 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
37 opinii

Najnowsze

U
Urszula, 46-55Rodzina

Cudowny przedłużony weekend

5/5

Plusy: Hotel Moderna z jakiego już kolejny raz korzystaliśmy przez Travelist za każdym razem zachwyca nas przepysznym jedzonkiem. Tradycyjne, domowe i pyszne jedzenie . Produkty bardzo dobrej jakości i pięknie podane .

Minusy: Łóżko - dostawka . Na szczęście dziecko spało z nami .

Chętnie do tu wracamy . Świetna lokalizacja i pyszne jedzonko
03.09.2024
D
DOMINIKA, 26-35Rodzina

Wyjazd z dziećmi

3/5

Plusy: Posiłki bardzo pyszne, sposób podania i obsługa bardzo miła.

Minusy: Pokój na 4 osoby bardzo mały, wody ciepłej do kąpieli jak na lekastro raczej letnia niż ciepła. Animacje dla dzieciaków w czasie pogody i wyjść nad morze.... pokój zabaw w budynku raczej bardzo kiepski. Brak wind... dużo podjazdów.

17.08.2024
D
Dominika, 36-45Rodzina

Wakacje z rodziną

5/5

Już nie pierwszy raz korzystamy z oferty travelist.pl. Zawsze wszystko super

Cudowny hotel położony w cichej dzielnicy, ale w bliskiej odległości do głównego placu (zaledwie 2 min spacerkiem) i plaż. Miła obsługa i pyszne jedzenie. Duży plus za animacje dla dzieci
11.08.2024
A
Aleksandra, 36-45Para

Super wyjazd

5/5

Super pensjonat. Pyszne jedzenie i duży wybór dań. Pokoje czyste i przytulne.

31.07.2024
K
Karolina, 36-45Rodzina

Ekstra

5/5

Przede wszystkim pyszne jedzenie. Czystosc w pokoju. Wszystko super

Jedzenie przepyszne. Pokoje czyste. Wszystko super
21.07.2024
A
ALEKSANDRA, 36-45Rodzina

wspaniała zabawa dla dzieci

5/5

super animacje

07.07.2024
M
Monika, 46-55Para

Rozczarowanie

1/5

Plusy: Brak

Minusy: Oferta daleka od z rzeczywistości

03.07.2024
J
Jakub, 26-35Rodzina

Odpoczynek od codzienności

5/5

Super miejsce, jedzenie pyszne, czysto w pokojach i w ośrodku.

11.09.2023
A
Andrzej, 56+Para

4/5

Bardzo wygodnie
10.09.2023
A
Agnieszka, 36-45

Wakajki

5/5

Plusy: Bardzo dobre jedzenie super animacje oraz fantastyczna obsługa!

Minusy: Nic

Wszystko ok
01.09.2023
d
dariusz, 36-45Rodzina

Super miejsce ,polecam.

5/5

Dużo zieleni.

21.08.2023
R
Renata, 46-55Para

5/5

16.08.2023
R
Robert , 46-55Rodzina

Moderna

5/5

Wszystko było super i tyle. Za rok wracamy w to miejsce. Super atmosfera, jedzenie i cała obsługa. Tak trzymać.

09.08.2023
M
Magdalena, 36-45Rodzina

5/5

26.07.2023
M
Monika, 36-45Rodzina

Czas dla Rodziny

5/5

25.07.2023
U
Urszula , 46-55Rodzina

Trzy dni

5/5

Poznając to miejsce zakochałam się Jastrzebiej, bliziutko centrum a jednak cisza i spokój . Jedzonko pyszne - domowe . Mila obsługa .

18.07.2023
A
Agnieszka, 26-35Rodzina

5/5

24.06.2023
I
Izabela, 46-55Rodzina

Super wyjazd

5/5

Plusy: Hotel godny polecenia

Minusy: Bylam bardzo zadowolona.

12.06.2023
K
Katarzyna, 46-55Rodzina

bardzo fajnie

5/5

Plusy: Bardzo miła obsługa i świetne jedzenie

Minusy: ogólnie jakość urządzeń w łazience

trochę poprawiłabym jakość armatury w łazience
22.09.2022
J
Jan, 56+Para

Fajnie spędzony czas

5/5

Jastrzębia Góra jest dobrym miejscem do wypoczynku - każdy może znalezć coś dla siebie ( od pięknych klifowych plaż do spacerów urokliwą promenadą ). Pobyt w hotelu MODERNA zaliczamy do udanych. Do niczego nie można się doczepić. Pokoje w miarę duże, czyste i schludne, atutem jest lodówka. Posiłki MEGA - duży wybór i świetna jakość.

Obsługa na wysokim poziomie.
19.09.2022
J
Joanna, 46-55Rodzina

Miejsce w transformacji

3/5

Moderna fo stary hotel, transformujacy się do obecnych czasów. Pokój odświeżony tanim kosztem, czysto, ale czuć w nim zapach dawnej epoki - pomalowane kafle w łazience, toaleta „z półką” , zapach pleśni, wyleżane materace, punkt do którego odnosi się talerze, krótkie pory posiłków, Na plus, otoczenie, dużo zieleni, bliskość morza.

16.09.2022
M
Magdalena i Adam, 46-55Para

Było super:)

5/5

Plusy: Hotel świetnie położony, blisko morza, teren czysty jak nigdzie dotąd, pięknie zadbany, pokoje spore i bardzo dobrze wyposażone, raj dla dzieci (animacje, super wyposażona bawialnia), jedzenie tak smaczne i świeże, że wszyscy goście chodzili po dokładki :) Miłym zaskoczeniem była kolacja grillowa z cytrynówką. Brawo za pomysł. Wszystkim się podobało. Skorzystamy z pobytu w tym hotelu ponownie. Pozdrawiamy

Minusy: Brak kosmetyków w łazience (jedynie małe mydełko i szamponetka). Jedyny mały minusik ....

Jednym słowem -WSPANIALE :)
06.09.2022
M
Marta, 36-45Rodzina

Jako tako

2/5

Plusy: Moderna jest położona blisko zejścia do morza, i jednocześnie blisko centrum jastrzębiej góry, ale w cichej okolicy. Dysponuje niewielkim ogrodem w którym można usiąść i poczytać zaraz obok placu zabaw dla dzieci. Parking w obiekcie jest darmowy. W sali konferencyjnej znajdują sie piłkarzyki i stół do ping ponga, dostępne są animacje, ale nie wiem czy ciekawe bo z nich nie skorzystaliśmy. Łóżka w pokoju są wygodne, ręczniki posciel dobrej jakości. Pani Justyna z recepcji przemiła. Generalnie obsługa uwija się i jest bardzo bardzo pomocna. Jedzenie jest smaczne, na obiad są dwa mięsa do wyboru plus ryż/ziemniaki/makaron. Dla wegetarian wybór jest słaby, praktycznie zaden. Dodatkowo wyłożone są sery wędliny i typowo kolacyjne dodatki. Śniadania są lepsze, dużo większy wybór różnego rodzaju past sałatek itd. bardzo smaczne, aczkolwiek dla wegan raczej nie ma tam miejsca.

Minusy: Obiekt pretenduje do miana hotelu ale jest to tak naprawdę pensjonat. Goście muszą sprzątać po sobie po posiłku. I ta kartka rodem z PRL o pobieraniu dodatkowej opłaty jeśli ktoś zrobi sobie kanapkę na wynos - straszna wiocha... Nigdzie nie spotkałam się z czymś takim, czasem wręcz hotele stawiają papierowe kubki do kawy czy kartonowe pojemniki przy rogalikacj, żeby goście mogli je zabrać ze soba. W obiekcie nie ma windy więc osoby niepełnosprawne muszą dostać się do pokoi po schodach, a wózki i walizki trzeba samemu wtaszczyc na pierwsze i drugie piętro. Łazienki w pokojach cuchną koszmarnie. Pomimo rekuperacji, na suficie spod farby wyłazi grzyb! Ten Sufit zamalowany, a właściwie zamaskowany przed sezonem, na koniec sezonu ewidentnie jest już w kiepskim stanie. Łóżka mają minimalna szerokość, być może dlatego że dwuosobowy pokój który dostaliśmy był bardzo mały i bardzo wąski. Poza tym, pomimo dość rześkiej pogody na zewnatrz w pokoju było koszmarnie gorąco. Nie ma klimatyzacji więc przydałby się chociaż wiatrak. Poranne animacje, którymi szczyci się hotel są w godzinach w których chodzi się na plażę, tj. 10-13. Wieczorne juz lepiej bo 18-20 ale nie w każdy dzień tygodnia animacje są 2 razy dziennie. Sala zabaw dramatycznie śmierdzi wilgocią. Wygląda nienajgorzej bo wykładzina jest nowa są tam jakieś stoliki plus plastikowa zjeżdżalnia w dobrym stanie i kulki, ale widać że nikt się o nią nie troszczy. Duży wybór gier planszowych to w rzeczywistosci kilka zdekompletowanych pudełek najtańszych planszowek typu 50 gier w jednym pudełku, warcaby, domino, układanie wyrazów. W naszym pokoju było dość czysto, ale hol czy miejsce w którym znajdują się rowerki treningowe było całe w pająkach. Dramat! Wykładzina w holu przeżyła już swoje, zasługuje na porządne pranie. Zdecydowanie przeżyłam rozczarowanie po przeczytaniu na stronie travelist wszystkich tych pozytywnych opinii. Polecam poszukać czegoś innego.

30.08.2022
R
Rafał, 36-45Rodzina

Rodzinny wypad nad polskie morze

5/5

Jedzenie, warunki, obsługa, wszystko na duży " "

Wszystko już zostało powiedziane. Super miejscówka z super obsługa i pysznym jedzeniem zarówno dla rodzin z małymi dzieciakami, średnimi, dużymi jak i bez dzieci :)
29.08.2022
P
Paulina, 26-35Rodzina

5/5

02.08.2022
Z
Zdzisław, 46-55

5/5

31.07.2022
M
MAREK, 46-55Rodzina

POBYT NAD MORZEM

5/5

Plusy: BARDZO DOBRE JEDZENIE. POZYTYWNIE ZASKOCZYŁ MNIE GRILL Z DOMOWĄ CYTRYNÓWKĄ

Minusy: BRAK

OK
26.06.2022
M
Marta, 26-35Para

Sympatyczny wyjazd

5/5

Smaczne jedzenie Miła obsługa hotelowa Czyste pokoje

Czysto, przyjemnie, dużo atrakcji, miła obsługa, smaczne jedzenie
04.05.2022
A
Anonimowy gośćRodzina

Boski

5/5

17.09.2021
U
Urszula, KrakówZnajomi

Bardzo udany pobyt z przyjaciółmi . Ula

4/5

10.09.2021
A
AgnieszkaRodzina

Znakomity

4/5

Najlepszą opinią jest opinia dzieci: "Mamo, tato było super! Przyjedziemy tu za rok?" Nie mamy zastrzeżeń do tego pensjonatu. Dbają o porządek wewnątrz i dookoła budynku. Na każdym piętrze taras, gdzie można wysuszyć ręczniki i stroje kąpielowe. Obiekt ma fajną lokalizację, jest położony blisko łagodnego zejścia na plażę. Smaczne i urozmaicone jedzenie, a kolacja w greckim stylu była po prostu rewelacyjna. Posiłki były w godzinach 8.00-9.30 i 16.30-18.00. Przychodząc tuż przed 18.00 nadal był pełen wybór potraw. Przemiła obsługa. Animacje i sala zabaw dla dzieci, z których dzieci nie chciały rezygnować pomimo pięknej pogody. Jeśli ktoś będzie chciał się do czegoś doczepić, to na pewno coś znajdzie. Nam się podobało, rodzina wróciła zadowolona i wypoczęta.
10.07.2021
A
Anonimowy gośćRodzina

tygodniowy pobyt w czerwcu

3/5

Zalety: 1. Jedzenie: szef kuchni super, robi wyśmienite sałatki i surówki, reszta jedzenia też ok, covid-19 na pewno utrudniał, deprymujące było nakładanie jedzenia przez panie z kuchni wg wskazówek, np. 2 plasterki szynki, jeden chleb, itp. 2. animacje dla dzieci były dwa razy dziennie, niby nic specjalnego, ale dzieci fajnie się bawiły, sympatyczna pani animatorka 3. było dosyć cicho w pokojach 4. ładny i wyposażony w meble teren zieleni przed hotelem WADY: 1. odległość od morza w prostej linii to 300 metrów, ale od plaży to już dużo dalej, 700-800 metrów+ bardzo dużo stromych schodów do pokonania, z wózkiem i dzieckiem to niewykonalne 2. posiłki były w ściśle wyznaczonych porach - 1 godzina na śniadanie i obiad, nie można było zaspać na śniadanie, bo go się po prostu potem nie zjadło 3. pokoje bardzo małe, pomimo że mieliśmy studio 2-pokojowe, to metraż nie przekraczał 15 metrów, wszystko było takie jakby budżetowe, tanio, małe, krótkie jednoosobowe łóżka, a i tak nie dało się przez nie zamknąć drzwi 4. przez tydzień nikt nie sprzątał, nie zmieniał ręczników, nie opróżniał koszy na śmieci, być może to też z powodu covid, ale w takiej sytuacji powinna być na stanie choćby szmata do podłogi i dodatkowe worki na śmieci. OGÓLNIE POLECAM, ALE TYLKO MAŁO WYMAGAJĄCYM WCZASOWICZOM.
20.06.2020
A
Anonimowy gośćPara

4/5

Doskonała lokalizacja blisko do centrum oraz do Wejscia Na Plaże nr 25 które jest najłagodniejszym zejsciem w tej okolic. Monotonność w posiłkach ale bardzo smaczne jedzenie. Na pobyt 9 dniowy niestety nie był posprzatany ani razu nasz pokój . Bardzo miła obsługa duzo atrakcji dla Dzieci.
09.09.2019
A
Adamseniors

krótki urlop nad morzem

5/5

Pensjonat Moderna położony jest w cichym miejscu, lecz blisko jest do centrum Jastrzębiej Góry jak i do plaży. Wspaniała kuchnia, lepiej niż w domu. Pokoje czyste i zadbane. Polecam wszystkim.
06.09.2019
A
Anonimowy gośćRodzina

4/5

Pobyt oceniam bardzo dobrze.
04.09.2019
M
MarekRodzina

Wszystko super

5/5

Brak pijanych, miło i cicho. Dobre jedzenie, świetna lokalizacja.
31.08.2019
A
Anonimowy gośćRodzina

5/5

18.08.2019

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Położony na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, pośród drzew i zaledwie 200 m od zejścia na plażę obiekt to idealne miejsce dla szukających ciszy i spokoju. Jednocześnie blisko stąd do promenady (ok. 300 m) oraz wieczornych atrakcji kurortu.
Na gości na miejscu czekają komfortowe pokoje z łazienkami, telewizorami, lodówkami, czajnikami i udogodnieniami. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- badminton, piłkarzyki, ping pong, bilard
- kijki nordic walking, parawany
- wypożyczalnia rowerów dużych/junior (kaski, krzesełka dziecięce)
DLA NAJMŁODSZYCH
- pokój zabaw (m.in. basen z kulkami, zjeżdżalnie wewnętrzne i wiele innych)
- plac zabaw zewnętrzny (trampolina, duża piaskownica, domek, drabinka)
- udogodnienia (tj. krzesełka do karmienia, zastawa, łóżeczka turystyczne, wanienki do kąpieli i in.)
- sezonowe animacje (warsztaty, gry, zabawy ruchowe i in.; zgodnie z harmonogramem obiektu)
JEDZENIE I PICIE
W obiekcie znajduje się jadalnia, w której serwowane są bogate śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego.
Czytaj więcej

Udogodnienia

  • Recepcja czynna całą dobę
  • Bezpłatny parking w hotelu
  • Bezpłatny Internet Wi-Fi
  • Hotel dla niepalących
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Restauracja
  • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi.
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic
  • TV
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Mini lodówka
  • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Studio z opcją dwóch dostawek

Pokój 2-osobowy Studio z opcją dwóch dostawek

Pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi i rozkładaną sofą; wnętrze złożone z 2 pomieszczeń (pokoi). Pow. ok. 24-28 m2.
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic
  • TV
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Mini lodówka
  • Darmowe Wi-Fi

Jastrzębia Góra

Wysunięta najbardziej na północ miejscowość w Polsce słynie z jednego z najpiękniejszych klifów na rodzimym wybrzeżu, górującego ponad 30 m nad piaszczystą plażą. Spacer nadmorskim bulwarem na szczycie urwiska dostarcza niezapomnianych widoków. Bulwar łączy się z Promenadą Światowida, gdzie cała rodzina może przebierać w najróżniejszych atrakcjach – od kramów z pamiątkami po elektryczną kolejkę dla dzieci. Koniecznie trzeba również zrobić sobie zdjęcie z Gwiazdą Północy, czyli obeliskiem, który wyznacza północny kraniec naszego kraju.

Inne obowiązkowe punkty w najbliższej okolicy to pochodząca z 1822 r. latarnia morska w pobliskim Rozewiu (jedna z najsłynniejszych i najbardziej okazałych nad Bałtykiem) oraz ukryty w Nadmorskim Parku Krajobrazowym wąwóz Lisi Jar, którego zbocza mają w najgłębszym miejscu nawet 50 m wysokości. A jeśli komuś marzą się dalsze wycieczki, z Jastrzębiej Góry łatwo dojechać na Półwysep Helski oraz do Trójmiasta.


Lokalizacja

200 m od zejścia na plażę
300 m od promenady
600 m od obeliska Gwiazda Północy
800 m od Domu Whisky w Jastrzębiej Górze
2 km od Lisiego Jaru

card

RESORT MODERNA JASTRZĘBIA GÓRA

DLACZEGO WARTO?
Położony na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, pośród drzew i zaledwie 200 m od zejścia na plażę obiekt to idealne miejsce dla szukających ciszy i spokoju. Jednocześnie blisko stąd do promenady (ok. 300 m) oraz wieczornych atrakcji kurortu.
Na gości na miejscu czekają komfortowe pokoje z łazienkami, telewizorami, lodówkami, czajnikami i udogodnieniami. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- badminton, piłkarzyki, ping pong, bilard
- kijki nordic walking, parawany
- wypożyczalnia rowerów dużych/junior (kaski, krzesełka dziecięce)
DLA NAJMŁODSZYCH
- pokój zabaw (m.in. basen z kulkami, zjeżdżalnie wewnętrzne i wiele innych)
- plac zabaw zewnętrzny (trampolina, duża piaskownica, domek, drabinka)
- udogodnienia (tj. krzesełka do karmienia, zastawa, łóżeczka turystyczne, wanienki do kąpieli i in.)
- sezonowe animacje (warsztaty, gry, zabawy ruchowe i in.; zgodnie z harmonogramem obiektu)
JEDZENIE I PICIE
W obiekcie znajduje się jadalnia, w której serwowane są bogate śniadania i obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego.