Hotel Astor

Travelist ulubiona oferta
Jastrzębia Góra, Pomorskie
4.7
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

417

Cena Travelist:

od 315

/ 2 os.

Hotel AstorJastrzębia Góra, Pomorskie
Cena w obiekcie:

417

Cena Travelist:

od 315

/ 2 os.

Nadmorski relaks i atrakcje dla całej rodziny – nowa strefa zabawy dla dzieci oraz kręgielnia

Rodzinne, przestrzenne pokoje, kuchnia oceniana na 5/5, dzika radość w nowej strefie zabawy w klimacie dżungli dla dzieci, układanie gigantycznych klocków, godziny animacji aktywizujących dla dzieci, basen 15m z ciepłą wodą, sauna, siłownia, sala gier oraz nowa kręgielnia marki Brunswick. Poznaj hotel Astor po zmianach!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Oferta Aqua Slimming: dieta w formie 5 posiłków dzienne o określonej kaloryczności (posiłki serwowane)
 • Oferta standardowa: śniadania lub śniadania i kolacje w formie bufetu do wyboru w kolejnym etapie rezerwacji
 • Autorski, bogaty program zajęć wspierający odchudzanie (oferta Aqua Slimming)
 • Nielimitowany dostęp do basenu, dwóch saun suchych oraz siłowni
 • 2 zewnętrzne place zabaw
 • Nielimitowany dostęp do nowej strefy zabawy w klimacie dżungli dla dzieci (małpi gaj, strefa z klockami XXL, strefa dla najmłodszych dzieci, strefa dla rodziców, dużym salonem gier – płatny dodatkowo oraz kawiarnia)
 • Dostęp do strefy "Fun&Jungle" dla dzieci (z małpim gajem, strefą z klockami, strefą dla najmłodszych dzieci, strefą dla rodziców oraz dużym salonem gier)
 • Sala do animacji Kids Zone (zorganizowane animacje dla dzieci odbywają się przez 6 dni w tygodniu), sala zabaw dla młodszych dzieci oraz salon gier
 • Wypożyczenie kijków do nordic walkingu
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty klimatycznej
 • opłaty za parking – 25 zł/auto/doba
 • opłat za pozostałe usługi hotelowe
 • wypożyczanie rowerów (15zł/h lub 40 zł/dzień)
 • korzystanie z kortu tenisowego i wypożyczenie rakiet i piłek (50 zł/h)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do 2 r.ż. na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)

Możliwość 1 lub 2 dostawek dla dziecka od 3 lat lub osoby dorosłej. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

*Dotyczy jedynie oferty standardowej. Oferta Aqua Slimming jest skierowana tylko dla osób dorosłych (Pokój do wykorzystania dla 1 lub 2 osób)

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, 75 zł/doba; (Brak możliwości pobytu z pupilem w pokojach Deluxe)
Parking
Parking – 25 zł/auto/doba
Dodatkowe informacje
Godziny posiłków:

Śniadania 8-10:30
Kolacje 18-20

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Primavera Hotele SP. z o.o., Czesława Niemena 2/U1, PL9581712384 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,7/5
351 opinii

Najnowsze

A
Artur, 46-55Para

Przyjemny krótki pobyt

5/5

Wszystko w porządku, jedzenie dobre i dużo, warunki dobre
08.07.2024
I
Iwona, 36-45Rodzina

Podróż rodzinna

5/5

Plusy: Rodziny z dziećmi mogą oczekiwać miłego pobytu w miłej atmosferze, ładnej scenerii. Hotel wraz z sąsiednią Primavera zapewniają dużo atrakcji rodzicom i małym dzieciom.

Minusy: Cześć pokoi wymaga odnowy,ale i tak byliśmy zadowoleni, ponieważ pokoje rodzinne są bardzo wygodne, uzupełniane w wodę i codziennie sprzątane.

Bardzo dobry hotel z miłą obsługą. Doceniam zaangażowanie i trud włożony w nasz i innych wypoczynek.
02.07.2024
P
Paulina, 26-35Rodzina

5/5

01.07.2024
A
Anna, 46-55Para

5/5

01.07.2024
U
UrszulaRodzina

5/5

29.06.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Lokalizacja nad samym morzem, w otoczeniu lasu i w pewnej odległości od hałaśliwego centrum Jastrzębiej Góry pozwoli cieszyć się ciszą i spokojem oraz bliskością natury. Strzeliste nadmorskie sosny można podziwiać z dużych balkonów, w które wyposażono każdy ze 118 pokoi i apartamentów. Komfortowy wypoczynek zapewnią ponadto wygodne łazienki, telewizory, lodówki oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Jeśli ma się tylko kilka kroków nad Bałtyk, trudno oprzeć się pokusie spędzania czasu w towarzystwie fal, wydm i muszelek. Mimo to szeroki wachlarz atrakcji dostępnych w hotelu całkiem skutecznie konkuruje z morską ofertą. Zobacz, z czego możesz skorzystać na miejscu:
Kryty basen o długości 10 m i głębokości do 1,50 m
Dwie sauny suche
Dobrze wyposażona siłownia
SPA – atrakcyjna oferta zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży
Korty tenisowe
Kręgielnia
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Lobby Bar
Restauracja Astoria - dziedzictwo kulinarne Kaszub w autorskich kompozycjach łączących klasykę z nutką awangardy
Zajęcia sportowe – aqua aerobik, aqua bike, nordic walking i inne
W sezonie – słoneczny taras zewnętrzny z chill strefą
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Aby maksymalnie uprzyjemnić wypoczynek nad morzem rodzinom z dziećmi, hotel przygotował liczne udogodnienia i atrakcje. Na najmłodszych gości czekają m.in. dzika zabawa w nowoczesnej strefie Fun&Jungle (2 małpie gaje, klocki XXL, salon gier, strefa wypoczynku dla rodziców), układanie gigantycznych klocków w nowym Playlandzie, godziny animacji aktywizujących, basen z ciepłą wodą i wiele więcej. Lista atrakcji oraz udogodnień:
Zupełnie nowa strefa rodzinnej rozrywki: nowoczesny Playland z małpim gajem, strefą z klockami, strefą dla najmłodszych dzieci, strefą dla rodziców oraz dużym salonem gier
Kids Zone – sala animacji dla dzieci ze zorganizowanym przez 6 dni w tygodniu zajęciami
2 zewnętrzne place zabaw (1 tuż przy budynku, doskonale widoczny z tarasu słonecznego)
Dziecięce menu w restauracji
Ułatwienia dla rodziców z małymi dziećmi – łóżeczko, wanienka, mata antypoślizgowa, zabezpieczenia kontaktów, śliniaczki jednorazowe i więcej
 
JEDZENIE I PICIE
Hotelowa restauracja w stu procentach wykorzystuje atuty swej lokalizacji – dzięki temu w menu możesz znaleźć liczne tradycyjne dania kaszubskie oraz potrawy ze świeżych ryb. Śniadania i obiadokolacje podawane są w formie różnorodnych bufetów bogatych w lokalne produkty najlepszej jakości, z akcentami kuchni świata. Goście mają również możliwość skorzystania z menu à la carte w Restauracji Astoria z wykwintnymi winami oraz dobrymi alkoholami.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-os. standard w Budynku B

Pokój 2-os. standard w Budynku B

Pokój o powierzchni ok. 20 m2 z dwoma łóżkami o szer. 90 cm z możliwością połączenia, praktyczne biurko, szafa na ubrania, łazienka z wanną.
Pokoje Standard to wybór dla osób, którym zależy na niskiej cenie za nocleg i akceptują zakwaterowanie w jakości standard. Pokoje te nie posiadają balkonu/tarasu oraz otwieranych na oścież okien.
Wejście do pokoju prowadzi przez salę restauracyjną budynku A (w godzinach 8:00-21:30) lub od zewnątrz budynku B.
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-os. Grand Standard w Budynku B z możliwością 2 dostawek

Pokój 2-os. Grand Standard w Budynku B z możliwością 2 dostawek

Pokój o powierzchni ok. 30 m2 dla większej wygody. W pokoju znajdziesz komfortowe łóżka, biurko, szafę, prywatną łazienkę (z prysznicem), WiFi, telewizor.
Pokoje Standard to wybór dla osób, którym zależy na niskiej cenie za nocleg i akceptują zakwaterowanie w jakości standard. Pokoje te nie posiadają balkonu/tarasu oraz otwieranych na oścież okien.
Wejście do pokoju prowadzi przez salę restauracyjną budynku A (w godzinach 8:00-21:30) lub od zewnątrz budynku B.
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Jastrzębia Góra

Wysunięta najbardziej na północ miejscowość w Polsce słynie z jednego z najpiękniejszych klifów na rodzimym wybrzeżu, górującego ponad 30 m nad piaszczystą plażą. Spacer nadmorskim bulwarem na szczycie urwiska dostarcza niezapomnianych widoków. Bulwar łączy się z Promenadą Światowida, gdzie cała rodzina może przebierać w najróżniejszych atrakcjach – od kramów z pamiątkami po elektryczną kolejkę dla dzieci. Koniecznie trzeba również zrobić sobie zdjęcie z Gwiazdą Północy, czyli obeliskiem, który wyznacza północny kraniec naszego kraju.

Inne obowiązkowe punkty w najbliższej okolicy to pochodząca z 1822 r. latarnia morska w pobliskim Rozewiu (jedna z najsłynniejszych i najbardziej okazałych nad Bałtykiem) oraz ukryty w Nadmorskim Parku Krajobrazowym wąwóz Lisi Jar, którego zbocza mają w najgłębszym miejscu nawet 50 m wysokości. A jeśli komuś marzą się dalsze wycieczki, z Jastrzębiej Góry łatwo dojechać na Półwysep Helski oraz do Trójmiasta.


Lokalizacja

100 m od plaży
650 m od Lisiego Jaru
850 m od Domu Whisky w Jastrzębiej Górze
1,2 km od obeliska Gwiazda Północy
 
W ile czasu dojedziesz samochodem? 
Gdańsk – 1 godz. 10 min, Bydgoszcz – 2 godz. 50 min, Warszawa – 4 godz. 40 min, Poznań – 4 godz. 40 min, Szczecin – 4 godz. 55 min, Kraków – 6 godz. 50 min

card

HOTEL ASTOR

DLACZEGO WARTO?
Lokalizacja nad samym morzem, w otoczeniu lasu i w pewnej odległości od hałaśliwego centrum Jastrzębiej Góry pozwoli cieszyć się ciszą i spokojem oraz bliskością natury. Strzeliste nadmorskie sosny można podziwiać z dużych balkonów, w które wyposażono każdy ze 118 pokoi i apartamentów. Komfortowy wypoczynek zapewnią ponadto wygodne łazienki, telewizory, lodówki oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Jeśli ma się tylko kilka kroków nad Bałtyk, trudno oprzeć się pokusie spędzania czasu w towarzystwie fal, wydm i muszelek. Mimo to szeroki wachlarz atrakcji dostępnych w hotelu całkiem skutecznie konkuruje z morską ofertą. Zobacz, z czego możesz skorzystać na miejscu:
Kryty basen o długości 10 m i głębokości do 1,50 m
Dwie sauny suche
Dobrze wyposażona siłownia
SPA – atrakcyjna oferta zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży
Korty tenisowe
Kręgielnia
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Lobby Bar
Restauracja Astoria - dziedzictwo kulinarne Kaszub w autorskich kompozycjach łączących klasykę z nutką awangardy
Zajęcia sportowe – aqua aerobik, aqua bike, nordic walking i inne
W sezonie – słoneczny taras zewnętrzny z chill strefą
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Aby maksymalnie uprzyjemnić wypoczynek nad morzem rodzinom z dziećmi, hotel przygotował liczne udogodnienia i atrakcje. Na najmłodszych gości czekają m.in. dzika zabawa w nowoczesnej strefie Fun&Jungle (2 małpie gaje, klocki XXL, salon gier, strefa wypoczynku dla rodziców), układanie gigantycznych klocków w nowym Playlandzie, godziny animacji aktywizujących, basen z ciepłą wodą i wiele więcej. Lista atrakcji oraz udogodnień:
Zupełnie nowa strefa rodzinnej rozrywki: nowoczesny Playland z małpim gajem, strefą z klockami, strefą dla najmłodszych dzieci, strefą dla rodziców oraz dużym salonem gier
Kids Zone – sala animacji dla dzieci ze zorganizowanym przez 6 dni w tygodniu zajęciami
2 zewnętrzne place zabaw (1 tuż przy budynku, doskonale widoczny z tarasu słonecznego)
Dziecięce menu w restauracji
Ułatwienia dla rodziców z małymi dziećmi – łóżeczko, wanienka, mata antypoślizgowa, zabezpieczenia kontaktów, śliniaczki jednorazowe i więcej
 
JEDZENIE I PICIE
Hotelowa restauracja w stu procentach wykorzystuje atuty swej lokalizacji – dzięki temu w menu możesz znaleźć liczne tradycyjne dania kaszubskie oraz potrawy ze świeżych ryb. Śniadania i obiadokolacje podawane są w formie różnorodnych bufetów bogatych w lokalne produkty najlepszej jakości, z akcentami kuchni świata. Goście mają również możliwość skorzystania z menu à la carte w Restauracji Astoria z wykwintnymi winami oraz dobrymi alkoholami.