Grano Apartments Nowa Motława SPA & Wellness

Travelist ulubiona oferta
Gdańsk, Pomorskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

353

Cena Travelist:

od 139

/ 2 os.

Grano Apartments Nowa Motława SPA & WellnessGdańsk, Pomorskie
Cena w obiekcie:

353

Cena Travelist:

od 139

/ 2 os.

Designerskie apartamenty w sercu Gdańska

Nowoczesne i designerskie apartamenty w sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów – śniadania lub śniadania i obiadokolacje (opcjonalnie), dostęp do strefy wellness i mnóstwo atrakcji dla dzieci w cenie

Im dłużej tym taniej: w przypadku rezerwacji pobytu na min. 2 lub 3 noce płacisz za każdą noc mniej niż przy pobytach na 1 noc (zniżki naliczają się automatycznie po wybraniu dat w kalendarzu)

Travelist Hotel Star 2024: Najlepsza sieć hotelowa (Sieć Hoteli Grano)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Pakiet bez wyżywienia (z wyłączeniem 21.06-31.08), śniadania lub śniadania i obiadokolacje: Obiadokolacja szefa kuchni – wybór posiłków z dedykowanego menu (zupa, danie główne i lemoniada) w terminach 2-25.04, 5-29.05 oraz 2-21.06; Obiadokolacja bufetowa w terminach 26.04-04.04, 30.05-1.06 oraz 22.06-31.08 – do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Dostęp do strefy wellness o pow. 450 m2 z basenem, saunami, siłownią, jacuzzi oraz brodzikiem dla najmłodszych – wejście na maks. 60 min/os. dziennie, konieczność wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu i godziny
 • Dla dzieci: w hotelu znajduje się pokój gier i pokój zabaw, dostęp do Playstation, kącik z dostępem do gier, zabawek i ciekawych książek; udogodnienia i specjalne menu w restauracji hotelowej; brodzik w strefie wellness
 • Dodatkowe atrakcje na wakacje dla pobytów od czerwca do końca sierpnia (atrakcje w różnych lokalizacjach; zgodnie z harmonogramem danego obiektu): zajęcia z Jogi (miejsce: Hotel Grano), Piątkowe i Sobotnie wieczory Live Music (miejsce: Hotel Almond), Wycieczki z Przewodnikiem po Gdańsku (miejsce zbiórki: Hotel Grano), Aqua Aerobic (miejsce: Hotel Grano) ,Warsztaty tańca (miejsce: Hotel Grano), Codzienne wieczorne seanse saunowe dla osób dorosłych (miejsce: Hotel Grano, Hotel Almond), Warsztaty kulinarne dla dzieci (miejsce: Hotel Number One), Nordic Walking (możliwość wypożyczenia sprzętu w Hotelu Number One i w Hotelu Almond), Codzienne animacje dla dzieci (miejsce: Hotel Number One), wartsztaty Mamy dla Mam (miejsce: SPA One Harmony, Hotel Number One)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty za sprzątanie końcowe pokoju – 200 zł/pobyt w apartamencie 2-os. i apartamencie 2+2 oraz 230 zł/pobyt w apartamencie 2+4 (płatne na miejscu)
 • opłaty za garaż podziemny – 80 zł/doba (możliwość wykupienia miejsca parkingowego na dalszym etapie rezerwacji)
 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (do zapłaty w dniu zameldowania)
 • opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • hotel przy zameldowaniu może poprosić o udokumentowanie wieku dziecka korzystającego ze zniżek
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń lub ze świadczeniami w zależności od wybranego pakietu)

Kolejna dostawka dla dziecka do 10 lat za dopłatą. Możliwość 1 dostawki dla osoby od 10 lat. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Parking
Garaż podziemny dodatkowo płatny – 80 zł/doba/auto (możliwość wykupienia miejsca parkingowego na dalszym etapie rezerwacji)
Z pupilem
Nie
Dodatkowe opłaty
Opłata za sprzątanie końcowe – 200 zł/pobyt w apartamencie 2-os. i apartamencie 2+2 oraz 230 zł/pobyt w apartamencie 2+4 (płatne na miejscu)
Obowiązkowa opłata klimatyczna (do zapłaty podczas zameldowania)
Dodatkowe informacje
Obiekt przy zameldowaniu może poprosić o udokumentowanie wieku dziecka korzystającego ze zniżek

Apartamenty mieszczą się w tym samym budynku, co hotel Number One SPA & Wellness by Grano, jednak wejście do obiektu znajduje się po drugiej stronie budynku

Recepcja obiektu mieści się w hotelu Number One SPA & Wellness by Grano

Na basen obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 572 508 069
Dodatkowe atrakcje w promocyjnych cenach na wakacje
Dla pobytów od czerwca do końca sierpnia (atrakcje w różnych lokalizacjach, za dopłatą; zgodnie z harmonogramem danego obiektu):
Na niektóre atrakcje obowiązują zapisy.

Atrakcje dodatkowo płatne:

Lekcje pływania - 140 pln/osoba (miejsce: Hotel Grano)
Karta pływacka - opłata wyłącznie za wydanie karty (miejsce: Hotel Number One)
Sobotnie wieczory koktajlowe (miejsce: Bistro Młyn)
Wieczór z winem - kolacja degustacyjna z sommelierem - 269 pln/osoba (miejsce: Hotel Grano)
Popołudnie z koktajlami - 149 pln /osoba (miejsce: Hotel Almond)
Koszyki piknikowe (miejsce: Hotel Grano)
Kurs baristyczny - w grupie minimum 4 osób, 49 pln/osoba (miejsce: Hotel Almond)
Wycieczki fakultatywne Sztutowo - Malbork
Wycieczki rowerowe eMTB - w grupie minimum 4 osób, 330 pln /osoba (miejsce zbiórki: Hotel Number One)
Degustacja whisky - 299 pln /osoba (miejsce: Hotel Grano)

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: City Apart Management Sp. z o.o., Gajowa 31B, PL5922178134 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
405 opinii

Najnowsze

Z
Zbigniew , 36-45Para

5/5

05.07.2024
A
Agnieszka, 26-35Rodzina

Pozytywne zaskoczenie

5/5

Hotel przekroczył moje oczekiwania. Apartamenty były zadbane, urządzone ze smakiem, czysciutkie, bardzo przytulne i wyciszone (nie było słychać nic). Mieliśmy uroczy widok na uliczkę między budynkami, a z drugiego pokoju na ratusz i kościół mariacki. W apartamentach było wszystko, co potrzebne do codziennego zycia, a nawet więcej. Obsługa była przemiła i pomocna: zakwaterowano nas 2h wcześniej, bezpłatnie zostawiliśmy bagaże na przechowanie jeszcze 1h po wymeldowaniu. Strefa spa i basen również były ekstra, miały nawet bezpłatna wypożyczalnie dmuchańców dla maluchów. Nigdy nie trafiłam lepiej!

21.06.2024
E
Elżbieta , 56+Rodzina

Wspaniałe zwiedzanie

5/5

Apartament w bardzo dobrym miejscu i stanie , wszędzie blisko

Bardzo dobry i czysty apartament, posiada wszystkie udogodnienia
16.06.2024
M
Marek, 56+Para

5/5

16.06.2024
J
Joanna, 46-55Rodzina

Aktywny wypoczynek

5/5

16.06.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Grano Apartments Nowa Motława SPA & Wellness*** to część Hotelu Number One SPA & Wellness by Grano – nowoczesnego obiektu, położonego na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Gdańska. Inwestycja to owoc twórczej pracy i artystycznej pasji młodych polskich architektów. Chociaż fasada obiektu wiernie nawiązuje do zabudowy renesansowego spichlerza, wewnątrz nie brak nowoczesnych udogodnień. Apartamenty są przestronne i dogodnie urządzone. Znajdziesz w nich m.in. aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków, TV LCD oraz bezprzewodowy Internet. 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Basen wewnętrzny 
Bicze wodne
Przeciwprądy
Sauny
Siłownia ze specjalistycznym sprzętem od ćwiczeń siłowych i cardio
 
JEDZENIE I PICIE
W modnie zaaranżowanej restauracji w sąsiednim Hotelu Number One SPA & Wellness by Grano na gości czeka codziennie modyfikowany bufet śniadaniowy.  Utrzymane w naturalnej kolorystyce, ocieplonej przez leniwie sączące się ze stylowych lamp światło wnętrza to też estetycznie atrakcyjna sceneria do delektowania się nie mniej atrakcyjnymi kulinarnie propozycjami z menu. Specjalnością lokalu są dania inspirowane kuchnią włoską, doprawione autorskim spojrzeniem Szefa kuchni.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2+2

Apartament 2+2

Przytulny apartament: sypialnia (jedno łóżko podwójne), pokój dzienny z rozkładaną sofą, aneks kuchenny, łazienka. Powierzchnia: ok. 30-45 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 2+4

Apartament 2+4

Przestronny, trzy pokojowy apartament: dwie sypialnie (w jednej - jedno łóżko podwójne, w drugiej - jedno łóżko podwójne lub dwa pojedyncze), pokój dzienny z rozkładaną sofą, aneks kuchenny z wyposażeniem, łazienka. Powierzchnia: ok. 55-60 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Gdańsk

Podczas wizyty w Mieście Jana Heweliusza warto przespacerować się po uznanej za jedną z najpiękniejszych w naszej części Europy starówce, zajrzeć pod Fontannę Neptuna na Długim Targu i odwiedzić renesansowy ratusz. Koniecznie należy też zajrzeć do Muzeum II Wojny Światowej, Bazyliki Mariackiej, Europejskiego Centrum Solidarności, katedry w Oliwie, na Wyspę Sobieszewską czy wdrapać się na wzgórze na półwyspie Westerplatte z gigantycznym pomnikiem ku czci bohaterskich obrońców Wybrzeża... A to i tak tylko ułamek miejsc, które zobaczyć po prostu trzeba! Do tego na gdańskich turystów czeka aż 6 miejskich kąpielisk.


Lokalizacja

300 m od Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia
500 m od Bramy Zielonej
500 m od przystani jachtowej Marina Gdańsk
500 m od Długiego Targu

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Wrocław – 4 godz. 50 min; Częstochowa – 4 godz.; Poznań – 4 godz.; Warszawa – 3 godz. 45 min.

card

GRANO APARTMENTS NOWA MOTŁAWA SPA & WELLNESS

DLACZEGO WARTO?
Grano Apartments Nowa Motława SPA & Wellness*** to część Hotelu Number One SPA & Wellness by Grano – nowoczesnego obiektu, położonego na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Gdańska. Inwestycja to owoc twórczej pracy i artystycznej pasji młodych polskich architektów. Chociaż fasada obiektu wiernie nawiązuje do zabudowy renesansowego spichlerza, wewnątrz nie brak nowoczesnych udogodnień. Apartamenty są przestronne i dogodnie urządzone. Znajdziesz w nich m.in. aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków, TV LCD oraz bezprzewodowy Internet. 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Basen wewnętrzny 
Bicze wodne
Przeciwprądy
Sauny
Siłownia ze specjalistycznym sprzętem od ćwiczeń siłowych i cardio
 
JEDZENIE I PICIE
W modnie zaaranżowanej restauracji w sąsiednim Hotelu Number One SPA & Wellness by Grano na gości czeka codziennie modyfikowany bufet śniadaniowy.  Utrzymane w naturalnej kolorystyce, ocieplonej przez leniwie sączące się ze stylowych lamp światło wnętrza to też estetycznie atrakcyjna sceneria do delektowania się nie mniej atrakcyjnymi kulinarnie propozycjami z menu. Specjalnością lokalu są dania inspirowane kuchnią włoską, doprawione autorskim spojrzeniem Szefa kuchni.