Pałac Myślęta

Travelist ulubiona oferta
Działdowo, Warmińsko-Mazurskie
4.9
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

500

Cena Travelist:

od 474

/ 2 os.

Pałac Myślęta
Działdowo, Warmińsko-Mazurskie
Cena w obiekcie:

500

Cena Travelist:

od 474

/ 2 os.

Weekend z atrakcjami w mazurskim Pałacu Myślęta

Neorenesansowy pałac z XIX wieku otoczony malowniczym parkiem ze stawem – wyżywienie, dostęp do strefy AQUA (basen, sauna sucha, jacuzzi, słoneczna łączka), parking w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu (w godz. 8-10; napoje w cenie) i obiadokolacje (w godz. 14-18; wybierane z karty: zupa, II danie, deser; dzbanek wody w cenie)
 • Nielimitowany dostęp do strefy AQUA (basenu, sauny suchej, jacuzzi, słonecznej łączki)
 • Internet Wi-Fi
 • Parking (dozorowany)

Cena nie zawiera

 • opłat za pozostałe usługi w pałacu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko poniżej 1 r.ż. – gratis (bez świadczeń), łóżeczko dziecięce – na życzenie, za dopłatą

Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 1 r.ż. lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Dodatkowe informacje
Godziny otwarcia basenu krytego: 9-21, godziny otwarcia spa: 9-20

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Katarzyna Górnecka Pałac Myślęta, Myślęta 1, NIP: PL5711664369 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,9/5
9 opinii

Najnowsze

E
EWA, 46-55Para

Super wypoczynek

5/5

Ciche, spokojne miejsce idealne dla osób potrzebujących wyciszenia z dala od miejskiego gwaru. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie. Serdecznie polecam.

02.10.2023
A
Andrzej, 56+Rodzina

Mogło być lepiej

4/5

Hotel lekko zapuszczony ale dobre jedzenie

Hotel wymaga doinwestowania, otoczenie ok ale leżaki z brudnymi zagłówkami odstraszają
16.08.2023
G
Grzegorz, 56+Para

Miły odpoczynek w ciszy

5/5

Wygodny pokój, duża łazienka Piękny basen, ładny park wokół hotelu. Dobre śniadania i obiadokolacje Bardzo miła obsługa

18.04.2023
M
Małgorzata, 46-55Znajomi

Chwila relaksu

5/5

Plusy: Bardzo dobre jedzenie, piękna okolica,

Minusy: Nie mam zastrzeżeń

Bardzo miła obsługa
06.02.2023
K
Konrad, 26-35Rodzina

5/5

24.08.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Należący do jednego z najstarszych majątków ziemskich w Polsce Pałac Myślęta położony jest w zabytkowym parku o powierzchni 4 hektarów, który został założony przez ród Hugona Kressmanna w 1880 roku. Park pełen jest starych drzew, a malowniczo położony staw dodaje mu niepowtarzalnego uroku. Po kompleksowej renowacji neorenesansowy gmach zachwyca przepychem i luksusem.
W jego najbardziej reprezentacyjnej części przygotowano dla Gości wspaniałe apartamenty i komnaty w stylu z epoki. Wszystkie zostały urządzone w pastelowych barwach, z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Jednocześnie zaś nie brak w nich nowoczesnych udogodnień, jak choćby wygodna łazienka, telewizor LCD, telefon czy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
ATRAKCJE OBIEKTU
Okolica pałacu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu i zapewnia doskonałe warunki do konnych i rowerowych przejażdżek, a także spacerów z kijkami do nordic walkingu. Na miejscu można również zadbać o niezliczone przyjemności dla ciała. Tutejsze centrum odnowy biologicznej obejmuje:
Strefę AQUA – basen rekreacyjny z biczami wodnymi, gejzerem i przeciwprądem, sauna sucha, jacuzzi, łączka słoneczna
Strefę SPA – łaźnia błotna, łaźnia parowa z podgrzewaną podłogą, siedziskiem i aromatyczną parą
Sale do ćwiczeń wysiłkowych i fitness z nowoczesnym sprzętem oraz zajęcia ruchowe pod okiem instruktora (pilates, aerobik, aqua aerobik)
DLA NAJMŁODSZYCH
W pałacowej strefie AQUA czeka na dzieci brodzik, w którym można pluskać się w nieskończoność, a ogromny park to raj dla przepełnionych energią maluchów, które mogą tu bawić się w berka i chowanego.
JEDZENIE I PICIE
Na terenie pałacu mieści się restauracja Palatium, w której goście mają okazję spróbować staropolskich przysmaków, przygotowywanych przez wielokrotnie nagradzanych szefów kuchni. Potrawy przyrządzane są z warzyw, owoców i ziół z pałacowego parku. W letnie dni restauracja wychodzi na taras w parku, w którym można zjeść posiłek w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i pachnących kwiatów.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi, z możliwością złączenia na życzenie klienta pow.: 12 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Zestaw kosmetyków
 • Darmowe Wi-Fi

W pobliżu: Na krótką wycieczkę można wybrać się do oddalonego o 27 km Lidzbarka. Miejscowość ta położona jest nad rzeką Wel i Jeziorem Lidzbarskim. Spacerując tutejszymi uliczkami warto zwiedzić pozostałości po gotyckiej baszcie zamkowej z XIV wieku, spichlerz zbożowy z końca XIX wieku oraz dwie wieże wodociągowe z 1909 roku.

Na łonie natury: Welski Park Krajobrazowy powstał w celu ochrony walorów przyrodniczych, historycznych oraz kulturowych regionu, a przede wszystkim doliny rzeki Wel. Charakterystyczną cechą parku jest różnorodność oraz bogactwo flory i fauny, jak również zróżnicowanie krajobrazu. Ważnym elementem przyrodniczym są tu m.in. jeziora polodowcowe. Przy parku działają ponadto dwa muzea: Muzeum Przyrody i Muzeum Etnograficzne. Park posiada również malowniczą ścieżkę krajobrazową wokół Jeziora Lidzbarskiego, wiodącą między innymi przez las, w którym można obserwować ptaki, a zwłaszcza dzięcioły.

Historycznie: Zamek krzyżacki w Działdowie wznieśli rycerze zakonu krzyżackiego w latach 1344-1391. Zamek otoczony był murem i fosą. Z trzech stron broniły go bagna, a z czwartej strony dostęp utrudniała rzeka Działdówka. Od strony podjazdu stały dodatkowo dwie wieże. Do dnia dzisiejszego zachowało się południowo-zachodnie skrzydło zamku z pierwszej połowy XIV wieku, tak zwany Dom Duży z gotyckimi sklepieniami w piwnicach, a także obszerna sala stanowiąca dawniej refektarz i kaplicę.


Lokalizacja

25 km od Nidzicy
75 km od Olsztyna

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Olsztyn – 1 godz., Białystok – 2 godz. 20 min, Warszawa – 2 godz. 40 min, Gdańsk – 3 godz. 20 min, Kraków – 5 godz. 50 min

card

PAŁAC MYŚLĘTA

DLACZEGO WARTO?
Należący do jednego z najstarszych majątków ziemskich w Polsce Pałac Myślęta położony jest w zabytkowym parku o powierzchni 4 hektarów, który został założony przez ród Hugona Kressmanna w 1880 roku. Park pełen jest starych drzew, a malowniczo położony staw dodaje mu niepowtarzalnego uroku. Po kompleksowej renowacji neorenesansowy gmach zachwyca przepychem i luksusem.
W jego najbardziej reprezentacyjnej części przygotowano dla Gości wspaniałe apartamenty i komnaty w stylu z epoki. Wszystkie zostały urządzone w pastelowych barwach, z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Jednocześnie zaś nie brak w nich nowoczesnych udogodnień, jak choćby wygodna łazienka, telewizor LCD, telefon czy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
ATRAKCJE OBIEKTU
Okolica pałacu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu i zapewnia doskonałe warunki do konnych i rowerowych przejażdżek, a także spacerów z kijkami do nordic walkingu. Na miejscu można również zadbać o niezliczone przyjemności dla ciała. Tutejsze centrum odnowy biologicznej obejmuje:
Strefę AQUA – basen rekreacyjny z biczami wodnymi, gejzerem i przeciwprądem, sauna sucha, jacuzzi, łączka słoneczna
Strefę SPA – łaźnia błotna, łaźnia parowa z podgrzewaną podłogą, siedziskiem i aromatyczną parą
Sale do ćwiczeń wysiłkowych i fitness z nowoczesnym sprzętem oraz zajęcia ruchowe pod okiem instruktora (pilates, aerobik, aqua aerobik)
DLA NAJMŁODSZYCH
W pałacowej strefie AQUA czeka na dzieci brodzik, w którym można pluskać się w nieskończoność, a ogromny park to raj dla przepełnionych energią maluchów, które mogą tu bawić się w berka i chowanego.
JEDZENIE I PICIE
Na terenie pałacu mieści się restauracja Palatium, w której goście mają okazję spróbować staropolskich przysmaków, przygotowywanych przez wielokrotnie nagradzanych szefów kuchni. Potrawy przyrządzane są z warzyw, owoców i ziół z pałacowego parku. W letnie dni restauracja wychodzi na taras w parku, w którym można zjeść posiłek w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i pachnących kwiatów.