Diune Hotel & Resort by Zdrojowa

Travelist ulubiona oferta
Kołobrzeg, Województwo zachodniopomorskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

405

Cena Travelist:

od 340

/ 2 os.

Diune Hotel ***** & Resort by ZdrojowaKołobrzeg, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

405

Cena Travelist:

od 340

/ 2 os.

Luksusowy wypoczynek 20 m od morza

Luksusowy kompleks w parkowej okolicy, zaledwie 20 m od morza – śniadanie lub wyżywienie, dostęp do basenu, jacuzzi, saun i siłowni, dostęp do pokoju zabaw dla dzieci i więcej w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania lub Śniadania i obiadokolacje w cenie
 • Dostęp do basenu, jacuzzi, saun i siłowni
 • Dostęp do pokoju zabaw dla dzieci
 • Płaszcz kąpielowy i kapcie w pokoju
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (dla os. dorosłych i dzieci, płatna na miejscu)
 • Opłaty za parking w garażu podziemnym (konieczna wcześniejsza rezerwacja): poza sezonem - 60 zł/doba/auto; w sezonie (28.04-03.05, 01.06-02.10, 29.12-02.01) - 75 zł/doba/auto.
 • Opłaty za parking zewnętrzny w hotelu (konieczna wcześniejsza rezerwacja): poza sezonem - 50 zł/doba/auto; w sezonie (28.04-03.05, 01.06-02.10, 29.12-02.01) - 65 zł/doba/auto.
 • Opłaty za parking zewnętrzny VIP (konieczna wcześniejsza rezerwacja): poza sezonem -60 zł/doba/auto; w sezonie (28.04-03.05, 01.06-02.10, 29.12-02.01) - 75 zł/doba/auto.
 • Opłaty za nieregulaminowe parkowanie - 200 zł
 • Opłaty za psa - 115zł/doba/pies
 • opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami)

W pokoju 2 os. Resort Lux możliwość jednej dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej, oraz drugiej dostawki dla dziecka do lat 11. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Możliwość przyjazdu z pupilem - płatne dodatkowo 115 zł/doba/pies
Parking
Parking w garażu podziemnym dodatkowo płatny: poza sezonem - 60zł/doba/auto; w sezonie (01.05-30.09) - 75 zł/doba/auto.

Parking zewnętrzny w hotelu dodatkowo płatny: poza sezonem - 50 zł/doba/auto; w sezonie (01.05-30.09) - 65 zł/doba/auto.

Parking zewnętrzny VIP dodatkowo płatny: poza sezonem 60 zł/doba/auto; w sezonie (01.05-30.09) - 75 zł/doba/auto.

Opłata za nieregulaminowe parkowanie - 200 zł
Ważne
W momencie przyjazdu wymagana jest preautoryzacja karty kredytowej lub depozyt gotówkowy w wysokości 200 zł/doba
Pokoje
Pokoje dostępne w ofercie (Pokój 2-osobowy Resort Standard, oraz Pokój 2-osobowy Resort Lux z opcją 2 dostawek) mieszczą się w Resorcie (część hotelu bez 5*).
Dodatkowe informacje
W terminie 12-15.12.2023 basen w obiekcie będzie nieczynny, Goście przebywający w tym terminie będą mogli skorzystać z basenu w Hotelu Marine
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Zdrojowa Hotels Sp z o. o., Sułkowskiego 9, PL6711756876 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
649 opinii

Najnowsze

M
Marcin, 26-35Rodzina

Wakacje nad morzem

4/5

Plusy: Grota solna, aniemacje dla dzieci

Minusy: Tłumy na śniadaniach. Pokoje dla gości z Travelist wyłącznie w Resorcie (tej informacji nie bylo ofercie, dowiedzielismy sie dopiero po telefonie).

07.07.2024
B
Bogusław

5/5

02.07.2024
P
Piotr, 26-35Rodzina

4/5

02.07.2024
M
Magdalena, 36-45Rodzina

Bardzo udane wakacje

5/5

Plusy: Hotel w rewelacyjnej lokalizacji, przy promenadzie i ścieżce rowerowej, na przeciw wejścia na piękną, szeroką plażę, pokój komfortowy, dobrze wyposażony, śniadania smaczne, natomiast obiadokolacje rewelacja! pyszne jedzenie, codziennie inne przystawki i dania główne, personel uprzejmy, bardzo fajny kids club i spora oferta animacji, bardzo ładna przestrzeń przy hotelu w tym fajny plac zabaw. Kołobrzeg bardzo pozytywnie nas zaskoczył, trasa rowerowa wzdłuż morza przepiękna, warto zabrać swoje rowery, my korzystaliśmy codziennie np żeby pojechać na mniej uczęszczaną plażę.

Minusy: Miejsca parkingowe (zewnętrzne) bardzo wąskie, a opłata za nie dość wysoka (50 zł za dobę), strefa basenowa ok, ale bardzo mocno chlorowana woda, że nie byliśmy w stanie siedzieć w jacuzzi. Sala z grami (m.in. stół do tenisa stołowego, piłkarzyki) wyposażona w bardzo słabej jakości sprzęt.

Hotel w rewelacyjnej lokalizacji, przy promenadzie i ścieżce rowerowej, na przeciw wejścia na piękną, szeroką plażę, pokój komfortowy, dobrze wyposażony, śniadania smaczne, natomiast obiadokolacje rewelacja! pyszne jedzenie, codziennie inne przystawki i dania główne, personel uprzejmy, bardzo fajny kids club i spora oferta animacji, bardzo ładna przestrzeń przy hotelu w tym fajny plac zabaw. Kołobrzeg bardzo pozytywnie nas zaskoczył, trasa rowerowa wzdłuż morza przepiękna, warto zabrać swoje rowery, my korzystaliśmy codziennie np żeby pojechać na mniej uczęszczaną plażę. Miejsca parkingowe (zewnętrzne) bardzo wąskie, a opłata za nie dość wysoka (50 zł za dobę), strefa basenowa ok, ale bardzo mocno chlorowana woda, że nie byliśmy w stanie siedzieć w jacuzzi. Sala z grami (m.in. stół do tenisa stołowego, piłkarzyki) wyposażona w bardzo słabej jakości sprzęt.
02.07.2024
E
Elżbieta, 56+Para

3/5

30.06.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Diune Hotel * & Resort by Zdrojowa już za samą lokalizację w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Elegancki, zaprojektowany ze smakiem kompleks mieści się bowiem w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu i zaledwie 20 m od morza oraz piaszczystej plaży. Jego architektura łączy w sobie współczesny funkcjonalizm z prostotą międzywojennego modernizmu i doskonale komponuje się z krajobrazem nadmorskich wydm (od których zresztą zaczerpnął swą nazwę). 
 
Wnętrza urzekają wysmakowanym luksusem z elementami stylu art deco, a jednocześnie liczne przeszklenia i duże tarasy pozwalają cieszyć oczy pięknymi widokami.  Każdy z przestronnych, klimatyzowanych pokoi  wyposażony został w łazienkę z prysznicem, szlafrokami i suszarką do włosów, telewizor LCD oraz telefon. Ponadto w całym obiekcie można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
 
ATRAKCJE HOTELU
Jak na luksusowy kompleks przystało, Diune Hotel & Resort by Zdrojowa * imponuje również nowoczesną, otwartą w lipcu 2015 strefą Wellness, w której nawet najbardziej wymagający koneserzy relaksu znajdą coś dla siebie. Wśród atrakcji przygotowanych dla gości znalazły się m.in.:
Kryty basen z atrakcjami wodnymi
Jacuzzi
Siłownia
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Nadmorskim luksusem w Kołobrzegu mogą bez ograniczeń cieszyć sie również mali goście, dla których przygotowano m.in. bezpieczny brodzik przy basenie oraz kolorowy pokój zabaw.
 
JEDZENIE I PICIE
Smakosze mają do dyspozycji aż dwie restauracje, zlokalizowane w 2 osobnych budynkach wchodzących w skład kompleksu. Wytworna restauracja Arte doskonale wpisuje się w klimat całego hotelu – również za sprawą menu, w którym znajdziesz oryginalne, przyrządzone z nutką artyzmu specjały z całego świata. Z kolei nowoczesna restauracja bufetowa to miejsce, w którym codziennie zjesz śniadanie i obiadokolację. Na filiżankę aromatycznej kawy lub coś mocniejszego warto natomiast udać się do kawiarni.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Resort Lux z opcją 2 dostawek

Pokój 2-osobowy Resort Lux z opcją 2 dostawek

Pokój o pow. około 40 m² zawierający 2 pojedyncze łóżka z możliwością złączenia. Pokój mieści się w Resorcie.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Resort Standard

Pokój 2-osobowy Resort Standard

Pokój o pow. około 26 m² zawierający 2 pojedyncze łóżka z możliwością złączenia. Pokój mieści się w Resorcie.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Darmowe Wi-Fi

Kołobrzeg

O specyficznym mikroklimacie Kołobrzegu decydują przede wszystkim gęste lasy, bogaty ekosystem bagienno-wodny oraz słynne złoża borowiny. To nie tylko największe, ale i najpiękniejsze polskie uzdrowisko, czego dowodem są malownicze, nadmorskie krajobrazy. Kuracjusze mogą jednak liczyć na coś więcej niż wypoczynek nad morzem. Do odwiedzenia miasta zachęcają też liczne zabytki. Warto zobaczyć m.in. gotycką Bazylikę Mariacką, neogotycki Ratusz, molo, Basztę Lontową czy Złotą Uliczkę. Strefa uzdrowiskowa przechodzi ciągłą rewitalizację, dlatego bogata baza zabiegowa jest jedną z najnowocześniejszych w kraju. Będąc w Kołobrzegu warto rozważyć wycieczkę wodolotem na Bornholm - trwa tylko jeden dzień, ale pozwoli w pełni posmakować uroków skandynawskiej kultury.


Lokalizacja

2,5 km od centrum miasta
3 km od latarni morskiej
2,3 km od dworca PKP
94 km od lotniska Szczecin Goleniów

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Koszalin – 45 min, Szczecin – 1 godz. 50 min, Trójmiasto – 3 godz. 5 min, Poznań – 3 godz. 45 min, Warszawa – 6 godz.

card

DIUNE HOTEL ***** & RESORT BY ZDROJOWA

DLACZEGO WARTO?
Diune Hotel * & Resort by Zdrojowa już za samą lokalizację w pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Elegancki, zaprojektowany ze smakiem kompleks mieści się bowiem w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu i zaledwie 20 m od morza oraz piaszczystej plaży. Jego architektura łączy w sobie współczesny funkcjonalizm z prostotą międzywojennego modernizmu i doskonale komponuje się z krajobrazem nadmorskich wydm (od których zresztą zaczerpnął swą nazwę). 
 
Wnętrza urzekają wysmakowanym luksusem z elementami stylu art deco, a jednocześnie liczne przeszklenia i duże tarasy pozwalają cieszyć oczy pięknymi widokami.  Każdy z przestronnych, klimatyzowanych pokoi  wyposażony został w łazienkę z prysznicem, szlafrokami i suszarką do włosów, telewizor LCD oraz telefon. Ponadto w całym obiekcie można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
 
ATRAKCJE HOTELU
Jak na luksusowy kompleks przystało, Diune Hotel & Resort by Zdrojowa * imponuje również nowoczesną, otwartą w lipcu 2015 strefą Wellness, w której nawet najbardziej wymagający koneserzy relaksu znajdą coś dla siebie. Wśród atrakcji przygotowanych dla gości znalazły się m.in.:
Kryty basen z atrakcjami wodnymi
Jacuzzi
Siłownia
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Nadmorskim luksusem w Kołobrzegu mogą bez ograniczeń cieszyć sie również mali goście, dla których przygotowano m.in. bezpieczny brodzik przy basenie oraz kolorowy pokój zabaw.
 
JEDZENIE I PICIE
Smakosze mają do dyspozycji aż dwie restauracje, zlokalizowane w 2 osobnych budynkach wchodzących w skład kompleksu. Wytworna restauracja Arte doskonale wpisuje się w klimat całego hotelu – również za sprawą menu, w którym znajdziesz oryginalne, przyrządzone z nutką artyzmu specjały z całego świata. Z kolei nowoczesna restauracja bufetowa to miejsce, w którym codziennie zjesz śniadanie i obiadokolację. Na filiżankę aromatycznej kawy lub coś mocniejszego warto natomiast udać się do kawiarni.