Norweska Dolina

Travelist ulubiona oferta
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

470

Cena Travelist:

od 399

/ 2 os.

Norweska Dolina
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

470

Cena Travelist:

od 399

/ 2 os.

Wypoczynek w norweskim stylu

Nowoczesne apartamenty z wygodami dla osób ceniących klasyczny, norweski styl u stóp gór – śniadania lub śniadania i obiadokolacje, wejście do Strefy Wellness (basen, jacuzzi i sauny), dostęp do Krainy Smoków dla dzieci oraz więcej atrakcji w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie w największych apartamentach w Karkonoszach (od 48m2 do 72m2)
 • Śniadania i Obiadokolacje śniadanie w formie bufetów szwedzkich w Restauracji Piąta Pora Roku; obiadokolacje z napojami w cenie (w cenie: kawa, herbata, kilka rodzajów soków) - informacje na temat godzin otwarcia restauracji dostępne w sekcji "warto wiedzieć". W sezonie niskim obiadokolacje serwowane, od 30 osób w formie bufetów.
 • VOUCHER z 10% rabatem na dodatkowe usług gastronomiczne w restauracji oraz Klubie Wikinga (włącznie z alkoholami)
 • Wejście do Strefy Wellness raz dziennie (basen 12 x 4 m, 3 sauny, jacuzzi, ścieżka Kneippa, wiadro Bosmana, studnia lodowa) w godz. otwarcia - szczegóły w sekcji "Warto wiedzieć".
 • Nieograniczone korzystanie z kompleksu Kraina Smoków– Bajkowa Sala Zabaw dla najmłodszych dzieci, a w niej: piętrowe tunele z przeszklonymi podstawami, zjeżdżalnia, kącik do prac twórczych (małpi gaj); w miarę dostępności w godz 9-22.
 • Dostęp do zewnętrznego boiska wielofunkcyjnego- otwarte gdy warunki pogodowe na to pozwalają
 • Dostęp do tarasu widokowego dla osób przebywających w Strefie Wellness (z bezpośrednim wyjściem)
 • Bezpłatny dostęp do atrakcji - kręgle, bilard, dart, konsole, piłkarzyki itp. (w godz. 11.00-14.00)
 • Bilet wstępu do Huty Szkła Julia dla każdej osoby objętej rezerwacją
 • Wstęp do „Klubu Wikinga” - Coctail Baru w godzinach jego otwarcia
 • Zewnętrzny plac zabaw i wewnętrzny pokój zabaw dla dzieci
 • Zestaw kosmetyków łazienkowych w apartamentach
 • Internet Wi-Fi – światłowód prędkość 500/500 Mbit/s

Cena nie zawiera

 • Opłaty 500 zł za jednorazową zmianę terminu rezerwacji (więcej w zakładce Warto wiedzieć w opisie oferty)
 • Opłaty klimatycznej (jednorazowa opłata płatna na miejscu)
 • Opłaty za sprzątanie apartamentu – Premium: 250 zł, Grand: 300 zł (jednorazowa opłata płatna na miejscu)
 • Opłaty za wypożyczenie łóżeczka turystycznego dla dziecka – 50 zł/doba
 • Opłat za pozostałe usługi hotelowe (kręgielnia, bilard, dostęp do konsoli do gier video Xbox i inne)
 • Opłaty za opiekunkę do dzieci
 • Wypożyczenie rowerów elektrycznych- ceny specjalnie dla gości TRAVELIST: ECOBIKE SX 4 – 17 cali i SX3 – 17 cali w cenie 150 zł/dzień; ECOBIKE RX 500 – 21 cali i SX 300 – 20 cali 250 zł/dzień; siedzisko dla dzieci do 3 lat w cenie 50 zł/dzień (od 8.00 do 20:00)
 • Opłaty za pobyt pupila - 75 zł za dobę przy pobycie na min. 5 nocy i 149 zł/doba przy pobycie do 4 nocy
 • Parking – 50 zł/auto/doba (opłata obowiązkowa) kolejny samochód- 100 zł/doba - opłata obowiązuje jedynie osoby korzystające z parkingu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
Maks. 1 dostawka w Apartamencie Grand i w Apartamencie Premium (niezależnie od wieku; ze świadczeniami).

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego w kwocie 50 zł/doba dla dziecka do 3 lat.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, z małym zwierzęciem domowym (pies, kot) – 75 zł za dobę przy pobycie na min. 5 nocy i 149 zł/doba przy pobycie do 4 nocy; w cenie psi pakiet: leżanka, miska do jedzenia, miska do wody, saszetka jedzenia, maskotka dla pupila

W wypadku braku zgłoszenia pobytu zwierzęcia i opłacenia dodatkowej kwoty za jego pobyt – resort zgodnie ze swoim regulaminem zastrzega sobie prawo do doliczenia jednorazowej kwoty kary w wysokości 2000 zł/zwierzę
Parking
Tak, Parking – 50 zł/auto/doba (opłata obowiązkowa); kolejny samochód- 100 zł/doba

Informujemy, że w podziemnym garażu obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów z instalacją gazową (LPG), elektrycznych oraz pojazdów przekraczających kategorię samochodów osobowych. Prosimy właścicieli tych pojazdów o korzystanie wyłącznie z zewnętrznego parkingu na terenie resortu, zgodnie z opłatami parkingowymi. Przypominamy, że nieprzestrzeganie zakazu grozi karą pieniężną 2000 zł oraz odholowaniem pojazdu na koszt właściciela.


Opłaty obowiązują jedynie osoby korzystające z parkingu.
Dodatkowe opłaty
Obowiązkowa opłata miejscowa przy minimum 2 dobach hotelowych (płatna dodatkowo na miejscu); Jednorazowa opłata za sprzątanie apartamentu (pobierana w dniu przyjazdu) – Premium: 250 zł, Grand: 300 zł – jednorazowa opłata

W obiekcie obowiązuje opłata 500 zł za zmianę terminu. Mogą mieć zastosowanie dodatkowe opłaty do cennika, które określi Obiekt w porozumieniu z Travelist.pl. Aby poznać całościowy koszt, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Travelist - uzgodnimy go w Twoim imieniu z Obiektem.
Godziny i warunki korzystanie ze Strefy Wellness i Strefy Saun
Mając na uwadze komfort wypoczynku i chcąc zapewnić wszystkim gościom możliwość skorzystanie ze Strefy Wellness, obiekt wprowadził limit czasowy pobytu w strefie. Zapoznaj się z bieżącą informacją w zakładce „Wellness” na stronie obiektu

Od dnia 26.02.2024 do 20.06.2024 r. Strefa Wellness będzie czynna w następujących godzinach:

PONIEDZIAŁEK 14.00 - 22.00
WTOREK 14.00 - 22.00
ŚRODA 14.00 - 22.00
CZWARTEK 14.00 - 22.00
PIĄTEK 14.00 - 22.00
SOBOTA 10.00 - 22.00
NIEDZIELA 10.00 - 20.00

W okresie Świąt Wielkanocnych, Majówki oraz Bożego Ciała będą obowiązywały specjalne godziny.

Strefa Saun – czynna w godzinach otwarcia Strefy Wellness

Jednorazowe wejście w godzinach: 10.00 – 16.00 do 90 min, albo w godzinach 16.00 – 22.00 do 60 minut

WYMAGANE SĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY W RECEPCJI

W miarę możliwości i dostępności, istnieje opcja dłuższego korzystania z tych stref. Personel Norweskiej Doliny udzieli Państwu informacji o takiej możliwości.

Norweska Dolina zastrzega sobie prawo do odmowy wejścia do strefy w przypadku braku wolnych miejsc i dostępności w odpowiednich godzinach z powodu wcześniej założonych rezerwacji na odpowiednie godziny.
Dodatkowe informacje
W wypadku pobytu z większą liczbą osób niż obejmuje rezerwacja – resort zgodnie ze swoim regulaminem zastrzega sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty (wysokiej w stosunku do kwoty całej rezerwacji)

Bilety na Kolej Izerską na odcinku Szklarska Poręba Górna – Szklarska Poręba Jakuszyce sprzedawane są na zasadach ogólnych, obowiązujących w Przewozach Regionalnych. Przejazd do Harrachova odbywa się na podstawie biletów jednorazowych, wystawionych do punktu Jakuszyce Granica Państwa

Godziny otwarcia Klubu Wikinga:
Niedziela - czwartek 14.00 - 24.00
Piątek, sobota - 14.00 - 01.00
Restauracja i kawiarnia
Godziny wydawania posiłków:
Śniadania:
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 11.00
Sobota - Niedziela 7.30 - 11.30

Obiadokolacje:
Niedziela - Czwartek 15.30 - 18.30
Piątek - Sobota 17.00 - 20.00

Restauracja a'la carte
Poniedziałek - Piątek 13.00-14.30 oraz 17.00-19.00
Sobota - Niedziela 13.00-15.30 oraz 17.00-21.00
Godziny pracy recepcji
Recepcja czynna w godz. 8-22; istnieje możliwość zamówienia dodatkowego sprzątania – po kontakcie z recepcją na miejscu (dodatkowo płatne)

Do dyspozycji gości jest dział techniczny, który pracuje przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. W razie potrzeby kontaktu, prosimy o telefon pod numer T: +48 662 186 252.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Aparting Sp. z o.o. Sp. k., Rzemieślnicza 19, NIP: PL9731022392 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
79 opinii

Najnowsze

J
Jolanta, 56+Para

Hotel wart polecenia

5/5

Plusy: Bardzo udany wypoczynek pod każdym względem . Piękna okolica , czysto , miła obsługa , różnorodne wyżywienie dla każdego .

Minusy: Brak

Miła i profesjonalna obsługa

Odpowiedź Hotelu:

Szanowna Pani Jolanto, Dziękujemy serdecznie za chęć pozostawienia najwyższej oceny po Państwa pobycie w naszym resorcie Norweska Dolina. Pani opinia jest dla nas niezwykle ważna i motywuje nas do dalszego doskonalenia świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy Państwa do ponownych odwiedzin w malowniczej Szklarskiej Porębie i oczywiście do skorzystania z bogatej oferty naszego resortu. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa ponownie i zapewnić Państwu kolejny wspaniały pobyt. Z wyrazami szacunku, Kamila Kogut Front Office Manager
25.04.2024
A
Agnieszka, 46-55

5/5

Odpowiedź Hotelu:

Szanowna Pani Agnieszko. Dziękujemy za pozostawienie opinii na temat naszego resortu. Bardzo cieszymy się, że pobyt w naszym resorcie spełnił Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie w przyszłości! Z serdecznymi pozdrowieniami, Kamila Kogut Front Office Manager NORWESKA DOLINA LUXURY RESORT, ul. Kopernika 9E - usytuowany w malowniczej i historycznej części Szklarskiej Poręby, często nazywanej "Doliną Szczęścia," nasz obiekt jest odległy o zaledwie 400 metrów od wyciągu narciarskiego o tej samej nazwie, czyli "Doliny Szczęścia." Szczególnie polecamy go rodzinom z małymi dziećmi, ze względu na bliskość do wyciągu. Nasz drugi obiekt, Apartamentowiec "PANORAMA GÓR," prawie znajduje się w samym sercu miasta, przy ul. FRANCISZKAŃSKIEJ 19A. Oferuje on doskonałą lokalizację oraz przestronne apartamenty oddalone zaledwie o 400 metrów zarówno od centrum Szklarskiej Poręby, jak i od wyciągu narciarskiego "Dolina Szczęścia." Ta oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które pragną korzystać z bliskości centrum, jednocześnie ceniąc sobie spokój i ciszę, bez nadmiernego zgiełku gości. KLUCZE DO APARTAMENTÓW ODBIERAMY W RECEPCJI RESORTU NORWESKA DOLINA.
24.04.2024
K
Katarzyna, 36-45Rodzina

Nie polecam

1/5

Ukryte opłaty w kwocie 350 zł za 1,5 dniowy pobyt, dlaczego 1,5 dnia-ponieważ zameldowanie jest o godzinie 16 natomiast wymeldowanie o 10 jedynie 6 godzin mają Pani na posprzątanie "apartamentu" za 250 zł . Pokój mały brudny , zapisy na basen salka zabaw dla dzieci malutka i na pewno nie tak atrakcyjna jak na zdjęciach. Śniadania nie smaczne. Reasumując za 1200 zł można znaleźć dużo fajniejsze miejsce na wypoczynek

22.04.2024
K
Karolina, 46-55Znajomi

Relaks z przyjaciółmi

5/5

Plusy: Bardzo ładny obiekt, przepyszne jedzenie, ekstra strefa relaksu

Minusy: Koszt sprzątania apartamentu ogromny. Po weekendzie i 3 osobach w apartamencie kwota 300 zł za sprzątanie jest zbyt wysoka.

Odpowiedź Hotelu:

Szanowna Pani Karolino. Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię dotyczącą Państwa udanego pobytu w naszym resorcie Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie. Jest nam niezmiernie miło, że przyjemnie spędzili Państwo czas w naszym obiekcie. Cieszymy się, że nasza oferta śniadaniowa oraz strefa wellness przypadła Państwu do gustu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie w przyszłości i zapewnić równie udany pobyt. Z serdecznymi pozdrowieniami, Kamila Kogut Front Office Manager NORWESKA DOLINA LUXURY RESORT, ul. Kopernika 9E - usytuowany w malowniczej i historycznej części Szklarskiej Poręby, często nazywanej "Doliną Szczęścia," Nasz drugi obiekt, Apartamentowiec "PANORAMA GÓR," prawie znajduje się w samym sercu miasta, przy ul. FRANCISZKAŃSKIEJ 19A. Oferuje on doskonałą lokalizację oraz przestronne apartamenty oddalone zaledwie o 400 metrów zarówno od centrum Szklarskiej Poręby. KLUCZE DO APARTAMENTÓW ODBIERAMY W RECEPCJI RESORTU NORWESKA DOLINA - 900m od Panoramy Gór.
21.04.2024
B
Bartłomiej, 26-35Znajomi

Ciekawy hotel

4/5

Plusy: Miła obsługa, mnóstwo rozrywek, super wystrój hotelu jak i apartamentu (można poczuć klimat kultury norweskiej)

Minusy: Pomimo czajnika i ekspresu brak kawy i herbaty w apartamentach

Hotel na plus. Bardzo ciekawy wystrój hotelu jak i apartamentów. Dużo dostępnych możliwości spędzania czasu wolnego. Idealny dla rodzin z dziećmi. Na minus brak kawy i herbaty w apartamentach pomimo wyposażenia ich w czajnik i ekspres. W restauracji hotelowej brak informacji o doliczaniu opłaty za serwis w wysokości 10%

Odpowiedź Hotelu:

Szanowny Panie Bartłomieju. Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii po pobycie w naszym resorcie Norweska Dolina. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Państwu komfortowe warunki w naszych największych apartamentach w Szklarskiej Porębie oraz że dostęp do naszego basenu, saun i Klubu Wikinga spełniły Państwa oczekiwania. Również bardzo się cieszymy, że zarówno wyposażenie apartamentów, jak i architektura obiektu przypadła Państwu do gustu. Wszelkie uwagi na temat pobytu postaramy się przeanalizować aby poprawić jakość świadczonych przez nas usług. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie w naszym resorcie. Z serdecznymi pozdrowieniami. Kamila Kogut Front Office Manager NORWESKA DOLINA LUXURY RESORT, ul. Kopernika 9E - usytuowany w malowniczej i historycznej części Szklarskiej Poręby, często nazywanej "Doliną Szczęścia," Nasz drugi obiekt, Apartamentowiec "PANORAMA GÓR," prawie znajduje się w samym sercu miasta, przy ul. FRANCISZKAŃSKIEJ 19A. Oferuje on doskonałą lokalizację oraz przestronne apartamenty oddalone zaledwie o 400 metrów zarówno od centrum Szklarskiej Poręby. KLUCZE DO APARTAMENTÓW ODBIERAMY W RECEPCJI RESORTU NORWESKA DOLINA - 900m od Panoramy Gór.
15.04.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Norweska Dolina to nowoczesny kompleks dziewięciu ekskluzywnych willi, zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy, 1,2 km od centrum Szklarskiej Poręby. Unikatowy styl apartamentów podkreślają ciekawe wnętrza, zaprojektowane w stylu tradycyjnej architektury norweskiej. Do dyspozycji gości oddano wygodne i komfortowe apartamenty z unikalnym wystrojem – każdy z nich został wyposażony w telewizor LCD z odtwarzaczem DVD, wygodne łóżka, aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń oraz kuchenką mikrofalową, lodówką i czajnikiem, łazienkę z prysznicem, a także bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. Część apartamentów dysponuje ponadto dostęp do tabletów oraz pralek (aby zarezerwować apartament z pralką, należy potwierdzić dostępność takiego apartamentu w recepcji przed dokonaniem rezerwacji). Zakwaterowanie w apartamentach Norweska Dolina to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy cenią sobie wypoczynek w dobrym stylu. 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen (o wymiarach 12 x 4 m, głębokość do 130 cm)
- Jacuzzi dla 8 osób
- Strefa saun – 3 rodzaje saun: sauna sucha fińska, na podczerwień i parowa
- Natryski wrażeń – z atrakcyjnymi programami relaksu
- Dodatkowe atrakcje wellness: ścieżka Kneippa – masaż stóp, wiadro Bosmana, balia z zimną wodą do schładzania, lodopad – studnia lodowa, urządzenie produkujące lód do schładzania się po wyjściu z sauny pomiędzy różnymi etapami schładzania
- Taras widokowy dla osób, które przebywają w strefie wellness z bezpośrednim wyjściem z basenu
- Kręgielnia – 2 tory (jeden dla młodzieży, drugi typowy dla dorosłych)
- 3 stoły bilardowe
- Konsole do gier video Xbox
- Sala kinowo-konferencyjna
- Profesjonalne przechowalnie nart (z suszarkami do butów narciarskich)
- Wodospad i oczka wodne
- Zewnętrzne boisko do gry w piłkę
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Apartamenty Norweska Dolina to doskonałe miejsce na pobyt dla wszystkich rodzin z dziećmi – specjalnie dla najmłodszych gości przygotowano dedykowaną, przestronną salę zabaw czy też konsole do gier video.
- Sala zabaw – Magiczna Kraina Smoków z różnymi poziomami przeszkód i wieloma kolorowymi atrakcjami
- Klub Wikinga
- Piłkarzyki (dostępne w Klubie Wikinga w godzinach otwarcia)
- Konsole do gier video (dostępne w Klubie Wikinga w godzinach otwarcia)
- Plac zabaw na świeżym powietrzu
 
JEDZENIE I PICIE
W apartamentach znajduje się doskonale wyposażony aneks kuchenny.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 4-os. Grand z opcją 1 dostawki

Apartament 4-os. Grand z opcją 1 dostawki

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament przeznaczony dla maksymalnie 5 osób.
Powierzchnia: ok. 54 do 64 m². W apartamencie: zamykana sypialnia z łóżkiem dwuosobowym lub dwoma pojedynczymi, drugie miejsce do spania na antresoli z rozkładaną, 2-osobową sofą, salon z rozkładaną sofą który harmonijnie łączy się z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą, szafa, łazienka z kabiną prysznicową.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 2-os. Premium z opcją 1 dostawki

Apartament 2-os. Premium z opcją 1 dostawki

Nowoczesny, dwupokojowy apartament przeznaczony dla maksymalnie 3 osób.
Powierzchnia: ok. 48-57 m2. W apartamencie: łóżko małżeńskie lub dwa łóżka jednoosobowe, rozkładany narożnik lub sofa (pełniąca funkcję dostawki dla 1 osoby), szafa, miniwieża, tablet z możliwością sterowania oświetlenia oraz szerokim pakietem informacji o bliższej i dalszej okolicy.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Szklarska Poręba

Góry i doliny: Szklarska Poręba jest doskonałą bazą wypadową do wypraw w Karkonosze, a łatwy dostęp do najbardziej malowniczych szlaków zapewnia kolejka linowa na najwyższy szczyt w okolicy – Szrenicę. Tam można przysiąść na chwilę w schronisku albo maszerować dalej Drogą Przyjaźni, prowadzącą aż do Śnieżnych Kotłów i na Śnieżkę.

Puchatek i Śnieżynka: wbrew pozorom to nie atrakcje dla najmłodszych, ale popularne trasy narciarskie wchodzące w skład kompleksu Szrenica Ski Arena. Oprócz nawiązania bliższych relacji z tymi baśniowymi postaciami warto również pośmigać na Hali Szrenickiej i przejechać się najdłuższą w okolicy

Lolobrygidą (ponad 4 km). Ze względu na szczególny mikroklimat warunki są tu zbliżone do alpejskich, a śnieg leży przez ok. 110 dni w roku. Ale coś dla siebie znajdą w Szklarskiej nie tylko zjazdowcy – w pobliskich Jakuszycach na następców Justyny Kowalczyk czeka ponad 150 km doskonale przygotowanych tras.

Z siłą wodospadu: w bezpośrednim sąsiedztwie Szklarskiej Poręby znajdują się dwa najwyższe i najpiękniejsze sudeckie wodospady – Szklarki i Kamieńczyka. Szczególne wrażenie robi ten drugi, który spada trzema kaskadami z wysokości 27 m.

Ciuchcią do sąsiadów: zbudowaną na przełomie XIX i XX w. i otwartą ponownie w 2010 r. Koleją Izerską można w malowniczych okolicznościach przyrody dojechać ze Szklarskiej Poręby do czeskich kurortów Harrachov i Korenov. A tam m.in. podziwiać jedną z sześciu istniejących na świecie skoczni mamucich oraz uraczyć się kuflem doskonałego piwa.

Do Pragi: jazda do stolicy Czech zajmie niecałe dwie godziny – a na miejscu już atrakcji nie brakuje.


Lokalizacja

PKP Szklarska Poręba Średnia – 350 m
Centrum Szklarskiej Poręby – 1,2 km
Dworzec autobusowy – 1,3 km
PKP Szklarska Poręba Górna – 1,8 km
Wodospad Szklarki – 3,3 km

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Jelenia Góra – 20 min, Wrocław – 2 godz., Katowice – 3 godz. 15 min, Poznań – 3 godz. 45 min, Warszawa – 5 godz., Praga – 1 godz. 50 min

card

NORWESKA DOLINA

DLACZEGO WARTO?
Norweska Dolina to nowoczesny kompleks dziewięciu ekskluzywnych willi, zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy, 1,2 km od centrum Szklarskiej Poręby. Unikatowy styl apartamentów podkreślają ciekawe wnętrza, zaprojektowane w stylu tradycyjnej architektury norweskiej. Do dyspozycji gości oddano wygodne i komfortowe apartamenty z unikalnym wystrojem – każdy z nich został wyposażony w telewizor LCD z odtwarzaczem DVD, wygodne łóżka, aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń oraz kuchenką mikrofalową, lodówką i czajnikiem, łazienkę z prysznicem, a także bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. Część apartamentów dysponuje ponadto dostęp do tabletów oraz pralek (aby zarezerwować apartament z pralką, należy potwierdzić dostępność takiego apartamentu w recepcji przed dokonaniem rezerwacji). Zakwaterowanie w apartamentach Norweska Dolina to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy cenią sobie wypoczynek w dobrym stylu. 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen (o wymiarach 12 x 4 m, głębokość do 130 cm)
- Jacuzzi dla 8 osób
- Strefa saun – 3 rodzaje saun: sauna sucha fińska, na podczerwień i parowa
- Natryski wrażeń – z atrakcyjnymi programami relaksu
- Dodatkowe atrakcje wellness: ścieżka Kneippa – masaż stóp, wiadro Bosmana, balia z zimną wodą do schładzania, lodopad – studnia lodowa, urządzenie produkujące lód do schładzania się po wyjściu z sauny pomiędzy różnymi etapami schładzania
- Taras widokowy dla osób, które przebywają w strefie wellness z bezpośrednim wyjściem z basenu
- Kręgielnia – 2 tory (jeden dla młodzieży, drugi typowy dla dorosłych)
- 3 stoły bilardowe
- Konsole do gier video Xbox
- Sala kinowo-konferencyjna
- Profesjonalne przechowalnie nart (z suszarkami do butów narciarskich)
- Wodospad i oczka wodne
- Zewnętrzne boisko do gry w piłkę
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Apartamenty Norweska Dolina to doskonałe miejsce na pobyt dla wszystkich rodzin z dziećmi – specjalnie dla najmłodszych gości przygotowano dedykowaną, przestronną salę zabaw czy też konsole do gier video.
- Sala zabaw – Magiczna Kraina Smoków z różnymi poziomami przeszkód i wieloma kolorowymi atrakcjami
- Klub Wikinga
- Piłkarzyki (dostępne w Klubie Wikinga w godzinach otwarcia)
- Konsole do gier video (dostępne w Klubie Wikinga w godzinach otwarcia)
- Plac zabaw na świeżym powietrzu
 
JEDZENIE I PICIE
W apartamentach znajduje się doskonale wyposażony aneks kuchenny.