Hotel Modrzewiówka

Travelist ulubiona oferta
Lanckorona, Małopolskie
4.2
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

349

Cena Travelist:

od 279

/ 2 os.

Hotel ModrzewiówkaLanckorona, Małopolskie
Cena w obiekcie:

349

Cena Travelist:

od 279

/ 2 os.

Wizyta w mieście zakochanych

Zabytkowa willa w spokojnej i malowniczej okolicy w górach – śniadania lub wyżywienie, dostęp do strefy wellness (2 sauny, siłownia) oraz do pokoju zabaw i placu zabaw dla dzieci w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Sprawdź czego cena nie zawiera oraz warunki rezygnacji”, a także w Regulaminie zwrotu w Środkach Travelist.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania lub śniadania i obiadokolacje - do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Dostęp do strefy wellness (2 sauny, siłownia)
 • Dostęp do pokoju zabaw oraz placu zabaw dla dzieci
 • Parking
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • napojów do obiadokolacji
 • świadczeń dla dziecka do 3 lat śpiącego na łóżku z rodzicami
 • dodatkowych usług dostępnych w hotelu (zabiegi, masaże itp.)

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
DZIECI: do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)

Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych - dostępne pokoje 3- i 4-osobowe

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak
Basen
Odkryty basen czynny tylko w sezonie

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Modrzewiówka Sp. z o.o., Os. Jagiellońskie 12/9, PL6782665218 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,2/5
14 opinii

Najnowsze

A
Agata, 36-45Para

Relaks w weekend

5/5

04.03.2024
M
Marek, 56+Para

5/5

20.09.2023
B
Bożena, 56+Rodzina

Miło było

4/5

Plusy: Pokój ok, łazienka mała

Minusy: jedzenie

01.08.2023
J
Jan, 56+Para

poznanie nowej okolicy

5/5

cisza i spokój oraz bardzo miła obsługa

16.01.2023
I
Irena, 56+Para

Miła Wigilia

4/5

Plusy: Miła obsługa, ładny pokój.

Minusy: Nasz pokój, który był ładny niestety był dość ciemny.

Pokój ładny i dobrze wyposażony, trochę ciemny.
29.12.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Jeżeli jesteś miłośnikiem cichych i spokojnych miejsc z duszą, Hotel Modrzewiówka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Usytuowany w niewielkiej osadzie, ukrytej w gęstym lesie - Lanckoronie, przyciągał od dziesięcioleci wielkie nazwiska. Gościną nie pogardził sam Józef Piłsudski (ani Marek Grechuta). Hotel znajduje się w zabytkowej willi, wybudowanej w latach 20. XX w. według alpejskiego wzorca. W 2011 roku do użytku oddano nową część hotelu.  Dla gości przygotowano komfortowe pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i bezprzewodowy Internet. W każdym pokoju znajduje się także łazienka z prysznicem oraz część wypoczynkowa, gdzie możesz odetchnąć po powrocie z wypraw po okolicy.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Sauna
Centrum fitness z salą do ćwiczeń
Letni basen
Możliwość zarezewowania zabiegów lub masaży
Kapsuła floatingowa – podczas seansu unosimy się na powierzchni wody z wysoko stężonym roztworem soli epsom, przez co czujemy się jakbyśmy dryfowali na tafli Morza Martwego. Kapsuła odpływowa jest dźwiękoszczelna, można w niej wyłączyć oświetlenie. Woda ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała człowieka. Takie warunki pozwalają na odczucia podobne do stanu nieważkości, w którym ciało niemal lewituje, a umysł znajduje ukojenie i wyciszenie. Floating to zabieg w pełni bezpieczny i głęboko regenerujący – odciąża kręgosłup i łagodzi bóle mięśni
Liczne trasy narciarskie w okolicy; Bursztynowy Szlak Rowerowy
 
JEDZENIE I PICIE
Hotelowa restauracja serwuje smaczne i zróżnicowane śniadania, ale warto wybrać się do niej także na obiad lub kolację – w przytulnej atmosferze, przy kominku. W menu znajdziecie wiele dań kuchni polskiej oraz włoskiej.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Przytulny pokój z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi oraz częścią wypoczynkową.
Powierzchnia ok. 12-13m2.
Część pokoi posiada taras.
Pokoje Standard znajdują się w nowej części obiektu.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 3-osobowy

Pokój 3-osobowy

Przytulny pokój z jednym łóżkiem podwójnym i jednym pojedynczym lub trzema łóżkami pojedynczymi oraz częścią wypoczynkową.
Część pokoi posiada taras.
Pokoje Standard znajdują się w drewnianej, willowej części obiektu.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Lanckorona, Małopolska

ATRAKCJE OKOLICY:

IMPREZY CYKLICZNE: co pewien czas rynek w Lanckronie ożywa. Odbywa sie tu m.in Jarmark Wielkanocny, Jarmark Świętojański, Romantyczna Lanckorona czy też bożonarodzeniowy jarmark - Anioł w Miasteczku
Ruiny zamku: wybudowana przez Kazimierza Wielkiego warownia zapisała się chlubnie na kartach historii Polski.

GÓRA LANCKOROŃSKA (ZAMKOWA): po drodze z zamku można zwiedzić zabytkowy XIV-wieczny kościół św. Jana Chrzciciela, z czasów Kazimierza Wielkiego; warto podziwiać też panoramę gór – m.in. Babią Górę oraz Tatry.

MUZEUM IM. PROF. ANTONIEGO KRAJEWSKIEGO: można tu obejrzeć sprzęty używane na co dzień przez dawnych mieszkańców Lanckorony, pochodzące głównie z początku XX wieku

RYNEK: piękny przykład dawnego budownictwa drewnianego; uznany za najbardziej stromy rynek na tzw. Szlaku Bursztynowym

KRAKÓW: oddalony o ok. 25 km od Lanckorony; była stolica Polski, miasto koronacyjne, jedno z najstarszych miast Polski. Warto wybrać się na intensywne zwiedzanie Krakowa, Wieliczki i okolicy

SUCHA BESKIDZKA – oddalona jedynie o niecałe 15 km; warto podziwiać tutejszy zamek, stary gotycki kościół, XIX-wieczny park oraz karczmę Rzym


Lokalizacja

1,5 km zamku i Lanckorońskiej Góry
11 km do wyciągu "Szklana Góra"
14 km od Suchej Beskidzkiej
40 km do wyciągu Czarny Groń
45 km do wyciągu Skomielna Czarna

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Kraków – 35 min, Wrocław – 3 godz., Warszawa – 4 godz. 10 min, Poznań – 5 godz. 25 min

card

HOTEL MODRZEWIÓWKA

DLACZEGO WARTO?
Jeżeli jesteś miłośnikiem cichych i spokojnych miejsc z duszą, Hotel Modrzewiówka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Usytuowany w niewielkiej osadzie, ukrytej w gęstym lesie - Lanckoronie, przyciągał od dziesięcioleci wielkie nazwiska. Gościną nie pogardził sam Józef Piłsudski (ani Marek Grechuta). Hotel znajduje się w zabytkowej willi, wybudowanej w latach 20. XX w. według alpejskiego wzorca. W 2011 roku do użytku oddano nową część hotelu.  Dla gości przygotowano komfortowe pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i bezprzewodowy Internet. W każdym pokoju znajduje się także łazienka z prysznicem oraz część wypoczynkowa, gdzie możesz odetchnąć po powrocie z wypraw po okolicy.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Sauna
Centrum fitness z salą do ćwiczeń
Letni basen
Możliwość zarezewowania zabiegów lub masaży
Kapsuła floatingowa – podczas seansu unosimy się na powierzchni wody z wysoko stężonym roztworem soli epsom, przez co czujemy się jakbyśmy dryfowali na tafli Morza Martwego. Kapsuła odpływowa jest dźwiękoszczelna, można w niej wyłączyć oświetlenie. Woda ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała człowieka. Takie warunki pozwalają na odczucia podobne do stanu nieważkości, w którym ciało niemal lewituje, a umysł znajduje ukojenie i wyciszenie. Floating to zabieg w pełni bezpieczny i głęboko regenerujący – odciąża kręgosłup i łagodzi bóle mięśni
Liczne trasy narciarskie w okolicy; Bursztynowy Szlak Rowerowy
 
JEDZENIE I PICIE
Hotelowa restauracja serwuje smaczne i zróżnicowane śniadania, ale warto wybrać się do niej także na obiad lub kolację – w przytulnej atmosferze, przy kominku. W menu znajdziecie wiele dań kuchni polskiej oraz włoskiej.