Apartamenty Aquarius z Aquacenter

Travelist ulubiona oferta
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

550

Cena Travelist:

od 439

/ 2 os.

Apartamenty Aquarius z AquacenterKołobrzeg, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

550

Cena Travelist:

od 439

/ 2 os.

Luksusowy relaks nad Bałtykiem

Kompleks luksusowych apartamentów połączony z hotelem Aquarius SPA 5, 300 m od plaży* – wynajęcie całego apartamentu (dla maks. 4 os.) oraz nielimitowany dostęp do kompleksu basenowego, kompleksu saun i jacuzzi w hotelu Aquarius SPA w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie – wynajęcie całego apartamentu (maksymalnie 4 osoby)
 • Dostęp do sali zabaw dla dzieci
 • Nielimitowany dostęp do kompleksu basenowego, kompleksu saun i jacuzzi w hotelu Aquarius SPA
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (dla os. dorosłych i dzieci, płatna na miejscu)
 • wyżywienia
 • opłaty za dostęp do siłowni – 25 zł/os./doba
 • opłaty za parking podziemny –50 zł/doba
 • opłat za pozostałe usługi w kompleksie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)

Możliwość 1 dostawki dla dziecka pow. 4 lat lub osoby dorosłej (bez świadczeń). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, 100 zł/doba
Parking
Parking podziemny – 50 zł/doba (liczba miejsc ograniczona, możliwa rezerwacja)
Inne
Dostęp do siłowni – 25 zł/os./doba

Animacje dla dzieci - dodatkowo płatne

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: PRO-SAN M. Jagiełka i M. Wiszniewski Sp. J., Kasprowicza 24, PL6711689074 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
46 opinii

Najnowsze

R
Robert, 46-55Rodzina

5/5

04.03.2024
C
Czesław, 46-55Znajomi

Jak zwykle profesjonalnie

5/5

Plusy: Komfort, super obsługa (panie w recepcji apartamentów na 6), lokalizacja i atmosfera.

Minusy: Chyba już trochę czas na delikatne odnawianie apartamentów.

04.03.2024
C
Czesław, 46-55Znajomi

Jak zwykle profesjonalnie

5/5

Plusy: Od momentu rezerwacji do wykwaterowania wszystko jak po sznurku bez zbędnych czynności.

Minusy: brak.

Jak zwykle kompetencja, życzliwość i pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim i zawsze.
02.10.2023
G
Grzegorz, 46-55Rodzina

Nietrafiony wybór

1/5

Plusy: Dostęp do basenu w hotelu Aquarius

Minusy: Apartament na najwyższym piętrze 4. Zupełnie nie nadawał się do pobytu w okresie wakacyjnym przez brak odpowiedniej wentylacji. Nie pomagały całkowicie otwarte drzwi balkonowe w obu pokojach. Próba wymiany apartamentu bez względu na dodatkowy koszt po pierwszej ledwo przespanej nocy zakończył się niepowodzeniem. Za to usłyszeliśmy uwagę wskazująca że na travelist wystawiane są oferty niższej kategorii. Nieznośny zaduch odczuwalny w windach i korytarzach. Smród w garażu podziemnym. Poziom czystości w pokoju też pozostawia wiele do życzenia.

Obsługa mila, ale uwaga o klientach z travelist jako niższej kategorii rzutuje na ocene. Lokale niedostosowane do pobytu z dziećmi, kołtuny brudu pod dogami. Opadające drzwi w szafkach kuchennych. Odkurzacz robi hałas ale nie adekwatny do efektywności sprzątania. Naczynia ze zmywarki mokre. Ubrania z pralki obrane w kłakach.

Odpowiedź Hotelu:

Szanowni Państwo, dziękujemy za wybór Apartamentów Aquarius oraz za podzielenie się opinią. Miło nam, że docenili Państwo hotelową strefę Aquacenter. Na wstępie pragnę zaznaczyć, że każdego Gościa traktujemy jednakowo, bez względu na rodzaj dokonanej rezerwacji – czy bezpośrednio w Apartamentach Aquarius, czy na stronie przez pośrednika. Jedyna różnica jest taka, że na stronach portali rezerwacyjnych nie są dostępne apartamenty z klimatyzacją. Ten standard apartamentu można zarezerwować tylko i wyłącznie w Biurze Wynajmu Apartamentów Aquarius. Drugiego dnia pobytu zgłosili nam Państwo prośbę o zmianę swojego apartamentu na apartament z klimatyzacją. Nasz pracownik był gotowy dokonać takiej zmiany, niestety liczba apartamentów z klimatyzacją jest ograniczona i podczas Państwa pobytu wszystkie były zajęte. Nie otrzymaliśmy również żadnych uwag dotyczących czystości oraz usterek. Czystość to jedna z najwyżej ocenianych kategorii przez naszych Gości. Inspektorzy służby pięter osobiście sprawdzają każdy apartament przed pobytem nowych Gości. Żałujemy, że nie zgłosili nam Państwo tych uwag jeszcze w trakcie pobytu, mielibyśmy szansę podjąć szybkie działania, które sprawiłyby, że mieliby Państwo zupełnie odmienne wrażenia z tego pobytu. Wszystkie opisane przez Państwa niedogodności bardzo szczegółowo przeanalizujemy i zapewniam, iż podejmiemy wszelkie kroki, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Przykro nam, że pomimo naszych starań i zaangażowania personelu pozostawiliśmy u Państwa tak niemiłe wspomnienia. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Apartamentów Aquarius.
02.07.2023
J
Joanna, 36-45Znajomi

Relaks

5/5

Optymalne, komfortowe warunki do relaksu i wypoczynku.

24.04.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Nowoczesny kompleks apartamentów stanowi integralną część hotelu Aquarius SPA* – jednego z najnowocześniejszych i najbardziej oryginalnych na polskim Wybrzeżu, słynącego z nieszablonowych rozwiązań architektonicznych i zaawansowanej technologii. Oczywiście dzieli z nim również 5-gwiazdkową lokalizację w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, zaledwie 300 m od morza i nadmorskiej promenady. Przeznaczone dla gości apartamenty są wyjątkowo przestronne (ok. 50 m2), a w dwóch osobnych pokojach mogą komfortowo wypoczywać nawet 4 osoby. Każdy z apartamentów dysponuje wygodną łazienką, telewizorem LCD oraz własnym tarasem lub balkonem. Codzienne posiłki dla całej rodziny możesz natomiast przyrządzić w aneksie kuchennym, wyposażonym m.in. w lodówkę, zamrażarkę, piekarnik elektryczny, płytę grzewczą, czajnik, zmywarkę oraz komplet naczyń i sztućców.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Największą atrakcją hotelu Aquarius SPA* jest nowoczesne, luksusowe centrum spa oraz kompleks rekreacyjny. Mieszkańcy apartamentów mogą z niego korzystać bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, ponieważ budynki połączone są wygodnym przejściem. Niejeden z gości spędzi tam zapewne cały dzień – atrakcji bowiem nie zabraknie. Oto najważniejsze z nich:
- Aquacenter – basen sportowy o długości 25 m, basen rekreacyjny z rwącą rzeką, gejzerami i dyszami masującymi, brodzik dla dzieci z małą zjeżdżalnią, 2 jacuzzi oraz bar przy basenie, w którym można się napić kolorowych bezalkoholowych drinków
- Strefa saun – sauna fińska, łaźnie parowa, łaźnia solankowo-parowa, ruska bania, czara lodowa
- Centrum spa – 40 nowoczesnych gabinetów oferujących ponad 100 zabiegów, masaży i rytuałów, w tym m.in. zabiegi Eximia i Ahradhyri, masaże ajurwedyjskie czy kąpiele w roztworze winnym. Dumą hotelowego spa są kuracje oparte o naturalne bogactwa Kołobrzegu – borowinę i solankę
- Aquarius Fit – siłownia, aerobik, joga, sala medytacji
- Wypożyczalnia rowerów
 
DLA NAJMŁODSZYCH
W kompleksie hotelowym dla rodzin z dziećmi przygotowano najróżniejsze atrakcje i udogodnienia, jak m.in.:
- W restauracji – krzesełka do karmienia, dziecięce menu, zestaw zabawek i malowanek, plastikowe naczynia i sztućce
- Na basenie – brodzik, możliwość nauki pływania
- Kącik zabaw z programami animacyjnymi i zewnętrzny plac zabaw w ogrodzie
- Możliwość wypożyczenia książeczek i gier rodzinnych
- Specjalne kanały TV dla najmłodszych
 
JEDZENIE I PICIE
Aktywny wypoczynek nad morzem pobudza apetyt, a mieszcząca się w budynku hotelu restauracja Horyzont skutecznie zaspokoi głód – również wrażeń. Nowoczesne wnętrza przyciągają uwagę modelami szybkich jachtów i łodzi regatowych, a morski klimat obecny jest również w menu, którego najważniejszą sekcją jest ta poświęcona świeżym rybom wprost z pobliskiego portu. Specjalnością szefa kuchni jest nowoczesna kuchnia fusion, ale nie stroni on również od tradycyjnych, zapomnianych receptur na bazie lokalnych produktów. Miłośnicy ruchu slow food i kulinarnych podróży będą w siódmym niebie. Coś słodkiego po wykwintnej uczcie można przekąsić w kawiarni Wiatr i Woda, natomiast wieczory i noce najlepiej spędzić w Aquarius Disco & Pub – nowoczesnym klubie, gdzie można zarówno oddać się szaleństwu na parkiecie, jak i rozegrać partyjkę bilardu ze szklaneczką whisky w dłoni.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 4-osobowy z opcją dostawki

Apartament 4-osobowy z opcją dostawki

Przestronny, nowoczesny apartament składający się z sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z rozkładaną kanapą oraz tarasu lub balkonu. Powierzchnia: ok. 50 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon

Kołobrzeg

O specyficznym mikroklimacie Kołobrzegu decydują przede wszystkim gęste lasy, bogaty ekosystem bagienno-wodny oraz słynne złoża borowiny. To nie tylko największe, ale i najpiękniejsze polskie uzdrowisko, czego dowodem są malownicze, nadmorskie krajobrazy. Kuracjusze mogą jednak liczyć na coś więcej niż wypoczynek nad morzem. Do odwiedzenia miasta zachęcają też liczne zabytki. Warto zobaczyć m.in. gotycką Bazylikę Mariacką, neogotycki Ratusz, molo, Basztę Lontową czy Złotą Uliczkę. Strefa uzdrowiskowa przechodzi ciągłą rewitalizację, dlatego bogata baza zabiegowa jest jedną z najnowocześniejszych w kraju. Będąc w Kołobrzegu warto rozważyć wycieczkę wodolotem na Bornholm - trwa tylko jeden dzień, ale pozwoli w pełni posmakować uroków skandynawskiej kultury.


Lokalizacja

300 m do plaży
1,5 km do centrum Kołobrzegu
1,8 km od dworca PKP

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Koszalin – 45 min, Szczecin – 1 godz. 45 min, Trójmiasto – 3 godz. 10 min, Poznań – 3 godz. 45 min, Warszawa – 6 godz.

card

APARTAMENTY AQUARIUS Z AQUACENTER

DLACZEGO WARTO?
Nowoczesny kompleks apartamentów stanowi integralną część hotelu Aquarius SPA* – jednego z najnowocześniejszych i najbardziej oryginalnych na polskim Wybrzeżu, słynącego z nieszablonowych rozwiązań architektonicznych i zaawansowanej technologii. Oczywiście dzieli z nim również 5-gwiazdkową lokalizację w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, zaledwie 300 m od morza i nadmorskiej promenady. Przeznaczone dla gości apartamenty są wyjątkowo przestronne (ok. 50 m2), a w dwóch osobnych pokojach mogą komfortowo wypoczywać nawet 4 osoby. Każdy z apartamentów dysponuje wygodną łazienką, telewizorem LCD oraz własnym tarasem lub balkonem. Codzienne posiłki dla całej rodziny możesz natomiast przyrządzić w aneksie kuchennym, wyposażonym m.in. w lodówkę, zamrażarkę, piekarnik elektryczny, płytę grzewczą, czajnik, zmywarkę oraz komplet naczyń i sztućców.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Największą atrakcją hotelu Aquarius SPA* jest nowoczesne, luksusowe centrum spa oraz kompleks rekreacyjny. Mieszkańcy apartamentów mogą z niego korzystać bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, ponieważ budynki połączone są wygodnym przejściem. Niejeden z gości spędzi tam zapewne cały dzień – atrakcji bowiem nie zabraknie. Oto najważniejsze z nich:
- Aquacenter – basen sportowy o długości 25 m, basen rekreacyjny z rwącą rzeką, gejzerami i dyszami masującymi, brodzik dla dzieci z małą zjeżdżalnią, 2 jacuzzi oraz bar przy basenie, w którym można się napić kolorowych bezalkoholowych drinków
- Strefa saun – sauna fińska, łaźnie parowa, łaźnia solankowo-parowa, ruska bania, czara lodowa
- Centrum spa – 40 nowoczesnych gabinetów oferujących ponad 100 zabiegów, masaży i rytuałów, w tym m.in. zabiegi Eximia i Ahradhyri, masaże ajurwedyjskie czy kąpiele w roztworze winnym. Dumą hotelowego spa są kuracje oparte o naturalne bogactwa Kołobrzegu – borowinę i solankę
- Aquarius Fit – siłownia, aerobik, joga, sala medytacji
- Wypożyczalnia rowerów
 
DLA NAJMŁODSZYCH
W kompleksie hotelowym dla rodzin z dziećmi przygotowano najróżniejsze atrakcje i udogodnienia, jak m.in.:
- W restauracji – krzesełka do karmienia, dziecięce menu, zestaw zabawek i malowanek, plastikowe naczynia i sztućce
- Na basenie – brodzik, możliwość nauki pływania
- Kącik zabaw z programami animacyjnymi i zewnętrzny plac zabaw w ogrodzie
- Możliwość wypożyczenia książeczek i gier rodzinnych
- Specjalne kanały TV dla najmłodszych
 
JEDZENIE I PICIE
Aktywny wypoczynek nad morzem pobudza apetyt, a mieszcząca się w budynku hotelu restauracja Horyzont skutecznie zaspokoi głód – również wrażeń. Nowoczesne wnętrza przyciągają uwagę modelami szybkich jachtów i łodzi regatowych, a morski klimat obecny jest również w menu, którego najważniejszą sekcją jest ta poświęcona świeżym rybom wprost z pobliskiego portu. Specjalnością szefa kuchni jest nowoczesna kuchnia fusion, ale nie stroni on również od tradycyjnych, zapomnianych receptur na bazie lokalnych produktów. Miłośnicy ruchu slow food i kulinarnych podróży będą w siódmym niebie. Coś słodkiego po wykwintnej uczcie można przekąsić w kawiarni Wiatr i Woda, natomiast wieczory i noce najlepiej spędzić w Aquarius Disco & Pub – nowoczesnym klubie, gdzie można zarówno oddać się szaleństwu na parkiecie, jak i rozegrać partyjkę bilardu ze szklaneczką whisky w dłoni.