Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach

Travelist ulubiona oferta
Dąbki, Zachodniopomorskie
4.2
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

550

Cena Travelist:

od 484

/ 2 os.

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w DąbkachDąbki, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

550

Cena Travelist:

od 484

/ 2 os.

Relaks 100 m od morza

Kompleks z zapleczem wellness i rehabilitacyjnym tuż obok plaży w Dąbkach – wyżywienie, dostęp do basenu i jacuzzi, siłowni, sali fitness, tenisa stołowego i boisk rekreacyjnych, atrakcje dla dzieci i więcej

Travelist Hotel Star 2024: Najlepsza sieć hotelowa (Polski Holding Hotelowy)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania i kolacje lub śniadania, obiady i kolacje w terminie 29.03-01.04.2024
 • Dostęp do basenu, sali gimnastycznej oraz siłowni bez ograniczeń (w godzinach otwarcia)
 • Korzystanie bez ograniczeń z basenu rekreacyjno-rehabilitacyjnego (poza poniedziałkiem): m.in. whirlpool perełkowy, masaże podwodne, gejzery; (zjeżdżalnia nieczynna w miesiącach jesienno-zimowych)
 • Dostęp do sali gier dla dzieci
 • Wypożyczanie kijków do nordic walkingu
 • Dostęp do tenisa stołowego, boisk rekreacyjnych
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatne gotówką w recepcji)
 • świadczeń dla dziecka do 3 lat śpiącego na łóżku z rodzicami
 • opłaty za parking – 20 zł/auto/doba
 • opłat za pozostałe usługi w ośrodku (kort tenisowy, sauna, zabiegi spa itp.; korzystanie z sauny oraz zabiegów po uprzedniej rezerwacji godzin i terminów w recepcji spa)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń, łóżeczko niemowlęce – 25 zł/doba, tylko w pokojach Studio)

Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Możliwość przyjazdu z psem – 45 zł/doba
Rezerwacje na zabiegi
Korzystanie z sauny oraz zabiegów po uprzedniej rezerwacji godzin i terminów w recepcji spa
Dodatkowe informacje
Aby otrzymać fakturę, należy wpisać pełne dane firmy z numerem NIP, na które ma zostać wystawiona, w polu "Chcę otrzymać fakturę”

Basen i strefa wellness czynne są od wtorku do niedzieli (nieczynne w poniedziałki), korzystanie z sauny jest dodatkowo płatne – 50 zł/godz. dla 1 osoby i 5 zł/godz. dla każdej kolejnej osoby.
Zjeżdżalnia na basenie w miesiącach październik-kwiecień jest nieczynna.
Parking
Za dopłatą - 20 zł/auto/doba

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Geovita S.A., Letniskowa 4, PL5262734680 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,2/5
205 opinii

Najnowsze

J
Justyna , 36-45Rodzina

Warto wrócić

5/5

Plusy: Lokalizacja ,personel, możliwość przyjazdu z psem nawet dużym , w miarę dużo jedzenia

Minusy: Godziny otwarcia basenu trochę krótkie , fajnie by było jakby basen działał do 22. Śniadania smaczne ale monotonne , przydałoby się więcej naleśników dla dzieci i możliwość wydłużenia czasu na posiłek , kolacja o godz 18 to trochę szybko , zwłaszcza że gastronomia na mieście również szybko się zamyka. Woda w basenie trochę za zimna i kolejny rok działa tylko jedno jaccuzii. Niestety ale za te pieniądze strefa basenowa powinna oferować nieco więcej.

02.07.2024
J
JERZY, 36-45Rodzina

Fajny wypad.

4/5

Plusy: Blisko plaży, fajne miejsce, cisza.

Minusy: Czystość w pokojach i na balkonach... Błagam... Kuchnia, czasami brak kawy, bułek, cytryny. Ogólnie słaby wybór jedzenia. Stan infrastruktury - już chyba coś ponaprawiać.

06.05.2024
E
Emil, 46-55Rodzina

Pobyt długi weekend

4/5

Plusy: Lokalizacja Super. Ciche miejsce w otoczeniu lasu sosnowego, blisko morza. Basen kryty na miejscu.

Minusy: Obiekt wymaga trochę wkładu w remont pokoi , łazienek itp. Wymiana ręczników na życzenie tylko we wtorki i piątki. Większość osób z obsługi miały miny jakby pracowały tam za karę. Tylko jeden ekspres do kawy z ciągłą kolejką

06.05.2024
P
Paulina, 26-35Rodzina

Weekend z rodzinką

5/5

Plusy: Hotelik bardzo klimatyczny z pięknym otoczeniem drzew i zieleni, przy plaży. Pokój czysty i duży. Obsługa bardzo miła, jedzonko pyszne. Dla mnie super i dla dzieci 2 i 4 lata rewelacja.

Minusy: Przydałby się już remont ośrodka.

29.04.2024
J
Jan, 56+Para

Da sie wypoczac

5/5

baseny spa

21.04.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach mieści się w spokojnej części uzdrowiska, w pewnym oddaleniu od centrum. Wokół rozciąga się malowniczy sosnowo-brzozowy las, powietrze jest czyste i pełne zdrowego jodu, a na piaszczystą plażę można dojść bezpiecznym przejściem w mniej niż 3 minuty. W skład ośrodka wchodzą 2 sąsiadujące ze sobą budynki – jeden mieści w sobie przytulne, klasycznie urządzone pokoje typu standard, natomiast drugi oferuje nowoczesne, komfortowo wyposażone pokoje komfort i apartamenty. Wszystkie pomieszczenia przeznaczone gości posiadają łazienkę, telewizor, telefon, lodówkę, łącze internetowe i niezbędny sprzęt plażowy, część zaś dodatkowo dysponuje balkonem.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Choć z racji doskonałego położenia ośrodka większość czasu przeznaczysz zapewne na kąpiele morskie i słoneczne, na miejscu nie brak również innych kuszących atrakcji, jak m.in.:
Kryty basen z atrakcjami wodnymi
Jacuzzi perełkowe
Sauna fińska z minibasenem i wypoczywalnią
Siłownia i sala fitness
Morski Instytut Spa & Wellness – zabiegi na twarz i ciało na bazie renomowanych kosmetyków, zabiegi w kapsule spa, masaże lecznicze, relaksacyjne i pielęgnacyjne
Centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji – balneoterapia, kinezyterapia, termoterapia, inhalacje i więcej
Kort tenisowy
Boisko do siatkówki, koszykówki i badmintona
Bilard i tenis stołowy
Dla najmłodszych
Spokojna lokalizacja i bezpieczne otoczenie sprzyjają pobytom z całą rodziną. A dzieciaki mogą tu nie tylko bawić się w chowanego wśród drzew i zbierać muszelki na plaży, ale też do woli harcować na leśnym placu zabaw, pluskać się w brodziku z grzybkiem wodnym albo nurkować w suchym basenie z piłeczkami w niewielkiej bawialni. Ponadto w sezonie wakacyjnym czeka na nie prowadzone przez profesjonalne animatorki przedszkole.
 
JEDZENIE I PICIE
W przestronnej, urządzonej w domowym stylu jadalni codziennie serwowane są obfite śniadania w formie bufetu oraz smakowite 2-daniowe obiady i bufetowe kolacje z ciepłym daniem. Na stołach króluje tradycyjna kuchnia polska, choć nie brak również kulinarnych niespodzianek z innych części Europy i świata. Na życzenie istnieje również możliwość wyboru indywidualnej diety – niskokalorycznej, wegetariańskiej, wątrobowej, cukrzycowej lub bezglutenowej. Ponadto do dyspozycji gości jest klimatyczna kawiarnia i bar.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Basen kryty
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2 osobowy ekonomiczny

Pokój 2 osobowy ekonomiczny

Wygodny pokój w starszej części budynku zawierający 2 łóżka pojedyncze (bez możliwości złączenia) oraz łącze internetowe i sprzęt plażowy
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2 osobowy plus z opcją dostawki

Pokój 2 osobowy plus z opcją dostawki

Nowoczesny, komfortowy pokój w nowej części ośrodka zawierający 1 łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze (z możliwością złączenia) oraz łącze internetowe i sprzęt plażowy
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Dąbki, Darłowo

Królewskie miasto: początki Darłowa sięgają XI w. – tutaj urodził się i został pochowany znany w całej Skandynawii król Eryk Pomorski, swoja piętno na wyglądzie miasta odcisnął również książę Bogusław X. Do dziś zachowały się liczne średniowieczne zabytki, w tym m.in. Zamek Książąt Pomorskich, gotycka Brama Wysoka, Kościół Mariacki z połowy XIV w., bardziej kameralny kościół św. Jerzego oraz wyjątkowa kaplica św. Gertrudy – jedyny na Pomorzu przykład gotyku skandynawskiego. Podczas zwiedzania koniecznie trzeba zobaczyć również ratusz i latarnię morską oraz zrobić sobie zdjęcie z pomnikiem rybaka na Rynku.

Morze pod dachem: darłowski Park Wodny „Jan” to jedyne w Europie miejsce, w którym można korzystać z dobrodziejstw wody morskiej przez okrągły rok. Wśród basenów o łącznej powierzchni ponad 1500 m2 znalazł się m.in. pełnowymiarowy basen sportowy, a miłośników szybkiej jazdy ucieszą liczne zjeżdżalnie, które w sumie mają ponad 230 m długości.

Koszalin: miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą oderwać się od ziemi w parku linowym Trollandia albo zabawić się w Winnetou w wiosce indiańskiej. Koneserzy niebanalnej sztuki wpisanej w miejski krajobraz nie powinni zaś przegapić Płomiennych Ptaków – monumentalnej rzeźby Władysława Hasiora, z której przy okazji ważnych uroczystości bucha prawdziwy ogień.


Lokalizacja

100 m od plaży
8,2 km od Zamku Książąt Pomorskich
8,3 km od Darłowa
11 km od parku wodnego Jan

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Koszalin – 35 min, Szczecin – 2 godz. 30 min, Poznań – 4 godz. 20 min, Bydgoszcz – 3 godz. 20 min

card

CENTRUM ZDROWIA I REKREACJI GEOVITA W DĄBKACH

DLACZEGO WARTO?
Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Dąbkach mieści się w spokojnej części uzdrowiska, w pewnym oddaleniu od centrum. Wokół rozciąga się malowniczy sosnowo-brzozowy las, powietrze jest czyste i pełne zdrowego jodu, a na piaszczystą plażę można dojść bezpiecznym przejściem w mniej niż 3 minuty. W skład ośrodka wchodzą 2 sąsiadujące ze sobą budynki – jeden mieści w sobie przytulne, klasycznie urządzone pokoje typu standard, natomiast drugi oferuje nowoczesne, komfortowo wyposażone pokoje komfort i apartamenty. Wszystkie pomieszczenia przeznaczone gości posiadają łazienkę, telewizor, telefon, lodówkę, łącze internetowe i niezbędny sprzęt plażowy, część zaś dodatkowo dysponuje balkonem.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Choć z racji doskonałego położenia ośrodka większość czasu przeznaczysz zapewne na kąpiele morskie i słoneczne, na miejscu nie brak również innych kuszących atrakcji, jak m.in.:
Kryty basen z atrakcjami wodnymi
Jacuzzi perełkowe
Sauna fińska z minibasenem i wypoczywalnią
Siłownia i sala fitness
Morski Instytut Spa & Wellness – zabiegi na twarz i ciało na bazie renomowanych kosmetyków, zabiegi w kapsule spa, masaże lecznicze, relaksacyjne i pielęgnacyjne
Centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji – balneoterapia, kinezyterapia, termoterapia, inhalacje i więcej
Kort tenisowy
Boisko do siatkówki, koszykówki i badmintona
Bilard i tenis stołowy
Dla najmłodszych
Spokojna lokalizacja i bezpieczne otoczenie sprzyjają pobytom z całą rodziną. A dzieciaki mogą tu nie tylko bawić się w chowanego wśród drzew i zbierać muszelki na plaży, ale też do woli harcować na leśnym placu zabaw, pluskać się w brodziku z grzybkiem wodnym albo nurkować w suchym basenie z piłeczkami w niewielkiej bawialni. Ponadto w sezonie wakacyjnym czeka na nie prowadzone przez profesjonalne animatorki przedszkole.
 
JEDZENIE I PICIE
W przestronnej, urządzonej w domowym stylu jadalni codziennie serwowane są obfite śniadania w formie bufetu oraz smakowite 2-daniowe obiady i bufetowe kolacje z ciepłym daniem. Na stołach króluje tradycyjna kuchnia polska, choć nie brak również kulinarnych niespodzianek z innych części Europy i świata. Na życzenie istnieje również możliwość wyboru indywidualnej diety – niskokalorycznej, wegetariańskiej, wątrobowej, cukrzycowej lub bezglutenowej. Ponadto do dyspozycji gości jest klimatyczna kawiarnia i bar.