Ośrodek Wypoczynkowy w Międzyzdrojach

Travelist ulubiona oferta
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
3.8
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

276

Cena Travelist:

od 220

/ 2 os.

Ośrodek Wypoczynkowy w Międzyzdrojach
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

276

Cena Travelist:

od 220

/ 2 os.

Chwile relaksu w nadmorskim kurorcie

Znakomity wypoczynek w nadmorskim kurorcie, 200 m od morza – Śniadania lub śniadania i obiadokolacje oraz Wi-Fi w cenie

Im dłużej tym taniej - dodatkowy rabat na wakacje: w przypadku rezerwacji pobytu na min. 4 noce płacisz za każdą noc 10% mniej niż przy pobytach na 2 noce; przy rezerwacji pobytu na min. 7 nocy - nawet 15% mniej (zniżki naliczają się automatycznie po wybraniu dat w kalendarzu)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • śniadania lub śniadania i obiadokolacje
 • Sprzęt do grillowania (w miarę dostępności)
 • Miejsce na ognisko
 • Plac zabaw
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty za parking – 01.01-29.04 i 05.05-31.05 - 15 zł/auto/doba, 30.04-04.05, 01.06-21.06, 22.06-31.08 i 01.09-07.09 - 50 zł/auto/doba; (liczba miejsc ograniczona, nie ma możliwości rezerwacji miejsca parkingowego)
 • opłat za pozostałe usługi hotelowe
 • Przy zakwaterowaniu konieczne jest pokazanie dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek dzieci. w przypadku innego wieku niż wskazany przy dokonywaniu rezerwacji, konieczne będzie dopłacenie wymaganej różnicy.
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:30 - 11:30
Dzieci i dostawki
1 dziecko do 3 lat na łóżku z rodzicami – gratis

Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak (z wyłączeniem ras uznawanych za agresywne), za dopłatą 40 zł/zwierzę/doba
Parking
Parking dodatkowo płatny: 01.01-29.04 i 05.05-31.05 - 15 zł/auto/doba, 30.04-04.05, 01.06-21.06, 22.06-31.08 i 01.09-07.09 - 50 zł/auto/doba; (liczba miejsc ograniczona, nie ma możliwości rezerwacji miejsca parkingowego)
Dodatkowe informacje
Kompleks składa się z 4 budynków

Zdjęcia pokoi mają charakter poglądowy i mogą różnić się wystrojem

Recepcja czynna od 7:00 do 19:00
Ważne
Przy zakwaterowaniu konieczne jest pokazanie dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek dzieci. w przypadku innego wieku niż wskazany przy dokonywaniu rezerwacji, konieczne będzie dopłacenie wymaganej różnicy

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Centrum Usług Logistycznych, Słoneczna 37, NIP: PL7010270911 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

3,8/5
53 opinie

Najnowsze

C
Cezary, 46-55Para

Wspaniały wypad na weekend

5/5

Plusy: Ośrodek średniej klasy za to jedzenie.....przepyszne :) Obsługa bardzo miła pozytywnie nastawiona na turystów. Nie ważne czy zostajesz na weekend czy na tydzień.

Minusy: Rezerwując pokój nie wiadomo czy trafi się łóżko dwuosobowe czy dwa pojedyncze. To należałoby sprecyzować.

Obsługa super , pokoje .....no nasz był klasy słabej. Ale spędzaliśmy tam tylko noce więc zbytnio to nie przeszkadzało
18.09.2023
K
Konrad, 56+

Miły wypoczynek

5/5

09.09.2023
J
Jarosław, 56+Para

5/5

31.07.2023
B
Bogumiła, 46-55Rodzina

ok

4/5

ok

Obsługa bardzo miła. Ośrodek wymaga remontu.
30.05.2023
T
TADEUSZ, 56+Para

Tak to podróż życia

5/5

Plusy: Wsio bylo OK,warunki,jedzenie,cisza bliskość do plazy.

Minusy: Raczej nic

Wsio było bardzo OK
24.05.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Trudno wymarzyć sobie lepszą lokalizację – w sercu słynnego polskiego kurortu, jedynie 200 metrów od morza położony jest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Międzyzdrojach. Wystarczy chwila, aby znaleźć się na nadmorskiej promenadzie, gdzie znajduje się słynna Aleja Gwiazd. Na malowniczym i ogromnym terenie czekają dwa budynki – Biała Mewa oraz Meduza, w których przygotowano ponad 220 miejsc w 91 pokojach oraz 6 apartamentach/studiach. Wszystkie z nich obejmują m.in. łazienkę oraz telewizor.
ATRAKCJE OBIEKTU
Kąpiele w morzu, możliwość opalania się na plaży i długie spacery po promenadzie to główne przyjemności czekające na gości. Okolica sprzyja zaś uprawianiu nordic walkingu. Ponadto personel we współpracy z firmami turystycznymi pomoże zorganizować wycieczkę po bliższej i dalszej okolicy.
DLA NAJMŁODSZYCH
Warto zabrać ze sobą dzieci, które ucieszą się nie tylko z bliskości plaży, ale także z placu zabaw przygotowanego na terenie ośrodka.
JEDZENIE I PICIE
W sezonie wysokim i średnim istnieje możliwość wykupienia z 10% rabatem śniadania lub śniadania i obiadokolacji. Codziennie, poza sezonem niskim, szykowane jest śniadanie oraz domowa obiadokolacja. Mimo to koniecznie trzeba wstąpić na rybę do jednej z licznych smażalni, a także kupić świeżo wędzone ryby.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Kameralny pokój z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi; pokój bez balkonu
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 3-osobowy

Pokój 3-osobowy

Kameralny pokój z łazienką oraz telewizorem; pokój bez balkonu
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Międzyzdroje

Flagową atrakcją Międzyzdrojów jest oczywiście plaża – swoją popularność zawdzięcza ona czystemu i drobnemu piaskowi oraz widokom na pobliskie klifowe wzgórza. Miejsce to rozsławia na całą Polskę również wzorowana na hollywoodzkim Bulwarze Promenada Gwiazd z odciskami dłoni polskich celebrytów. W Międzyzdrojach znajduje się także molo – o długości 395 m, które także przystanią morską, skąd odbywają się rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu. Miasto od wschodu i południa graniczy z terenami Wolińskiego Parku Narodowego z charakterystycznymi nadmorskimi klifami, Zagrodą Pokazową Żubrów, malowniczymi trasami spacerowymi, Jeziorem Turkusowym oraz Muzeum Przyrodniczym.


Lokalizacja

Odległość od punktów orientacyjnych
150 m od centrum
200 m od morza
700 m od Promenady Gwiazd
850 m od dworca PKP

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Szczecin – 1 godz. 10 min, Poznań – 3 godz. 20 min, Bydgoszcz – 4 godz. 15 min, Wrocław – 5 godz. 20 min, Warszawa – 6 godz.

card

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W MIĘDZYZDROJACH

DLACZEGO WARTO?
Trudno wymarzyć sobie lepszą lokalizację – w sercu słynnego polskiego kurortu, jedynie 200 metrów od morza położony jest Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Międzyzdrojach. Wystarczy chwila, aby znaleźć się na nadmorskiej promenadzie, gdzie znajduje się słynna Aleja Gwiazd. Na malowniczym i ogromnym terenie czekają dwa budynki – Biała Mewa oraz Meduza, w których przygotowano ponad 220 miejsc w 91 pokojach oraz 6 apartamentach/studiach. Wszystkie z nich obejmują m.in. łazienkę oraz telewizor.
ATRAKCJE OBIEKTU
Kąpiele w morzu, możliwość opalania się na plaży i długie spacery po promenadzie to główne przyjemności czekające na gości. Okolica sprzyja zaś uprawianiu nordic walkingu. Ponadto personel we współpracy z firmami turystycznymi pomoże zorganizować wycieczkę po bliższej i dalszej okolicy.
DLA NAJMŁODSZYCH
Warto zabrać ze sobą dzieci, które ucieszą się nie tylko z bliskości plaży, ale także z placu zabaw przygotowanego na terenie ośrodka.
JEDZENIE I PICIE
W sezonie wysokim i średnim istnieje możliwość wykupienia z 10% rabatem śniadania lub śniadania i obiadokolacji. Codziennie, poza sezonem niskim, szykowane jest śniadanie oraz domowa obiadokolacja. Mimo to koniecznie trzeba wstąpić na rybę do jednej z licznych smażalni, a także kupić świeżo wędzone ryby.