Boutique Łódź Rewolucji

Travelist ulubiona oferta
Łódź, Łódzkie
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

282

Cena Travelist:

od 240

/ 2 os.

Boutique Łódź Rewolucji
Łódź, Łódzkie
Cena w obiekcie:

282

Cena Travelist:

od 240

/ 2 os.

Relaks w sercu polskiej stolicy filmowej

Nowoczesny obiekt w samym sercu Łodzi, zaledwie 100 m od Piotrkowskiej – śniadania w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty za parking – 35 zł/doba
 • Świadczeń dla dziecka do lat 5 śpiącego na łóżku z rodzicami
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 5 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); śniadanie za dopłatą na miejscu

Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dodatkową opłatą

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Central Fund Of Immovables sp z o. o., Pl. Zwycięstwa 2, PL7282410591 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
21 opinii

Najnowsze

M
Małgorzata , 46-55Znajomi

Imprezowo

5/5

Plusy: Super miejscówka, mały pokoik ale wszystko było... bardzo miła obsługa. Napewno jak będę w Łodzi to tylko ten hotelik

Minusy: Śniadania trochę smutne ... ale panie bardzo miłe

Super
14.04.2024
J
Jarek, 46-55Para

wekendowy wypad

5/5

04.12.2023
D
Dorota, 26-35Para

Bez szału

3/5

Plusy: Wybierając Boutique Hotel's miałam wyższe oczekiwania. Z plusów : lokalizacja, tuż przy ulicy Piotrkowskiej. Przyjechaliśmy na Light Move Festival więc położenie było dla nas doskonałe. Zresztą, przy wizycie w każdym innym terminie jest to taką samą zaletą. Blisko do Manufaktury i na Pasaż Róży. Moim zdaniem na plus też śniadania - smaczne i wybór odpowiedni do standardu. W pokoju jest klimatyzacja.

Minusy: Pokój był bardzo rozczarowujący. Mieliśmy pokój na najwyższym piętrze i wjeżdżając windą oraz idąc przez obłożone lustrami korytarze spodziewałam się ładnego pokoju z przyjemnym widokiem na ulicę. Niestety nasz pokój miał wyłącznie okna dachowe. Ale nie było to jego największy minus, to można jakoś zrozumieć z uwagi na to że był na samej górze (z plusów, w bezchmurną noc trochę widać gwiazdy z łóżka). Jednak przy jego maleńkim rozmiarze (naprawdę, chyba jeden z najmniejszych pokoi w jakich przyszło mi nocować!) dawało to bardzo klaustrofobiczne wrażenie. Na ogromny minus - wyposażenie pokoju. Pokój był malutki ale jednocześnie przy tym pusty. Po obu stronach łóżka było miejsce ale tylko z jednej strony znajdywało się coś na kształt szafki nocnej. Z drugiej strony nie stało nic. Nie było przy łóżku ŻADNYCH lampek nocnych. Trzeba było wstać, gasić światło w korytarzu i wracać po ciemku do łóżka (lub w świetle telewizora...). Gniazdka w losowych miejscach w pokoju - przy łóżku było tylko jedno (i to po stronie bez szafki nocnej - można w teorii zrobić sobie samodzielnie małe przemeblowanie ale nie w takim celu jeździmy na urlop). W pokoju był jeden fotel przy mini biurku, drzwi przesuwne od szafy nie działały poprawnie.

02.10.2023
J
Jarosław, 46-55Para

dobra lokalizacja

4/5

bardzo mały pokój
17.08.2023
A
Arek, 46-55Para

Niezwykłe doświadczenie

2/5

Plusy: Świetna lokalizacja hotelu..

Minusy:

Otóż co mnie spotkało w tym hotelu.. po przybyciu do recepcji i podaniu pani dokumentu tożsamości, Pani w recepcji wypaliła do mnie że jestem stałym klientem tego hotelu..Mina mojej partnerki była bezcenna a ja stałem jak wryty, ponieważ to była moja pierwsza wizyta w Łodzi. Musiałem się potem długo tłumaczyć mojej narzeczonej, a okazało się że to chodziło o sieć hoteli w której bywałem .. Czy takie wrażliwe dane nie powinny być poufne? Pierwszy raz się spotkałem się z taką sytuacją. Ponadto na minus również stołówka, gdzie serwowane były śniadania, ponieważ bardzo było czuć smród środków chemicznych używanych w przy zmywaniu naczyń, tym bardziej pomieszczenie gdzie pracowała zmywarka było otwarte na stołówkę. Ciężko więc ocenić jakość posiłków .

Odpowiedź Hotelu:

Szanowny Panie Arku, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym obiekcie. Zdanie naszych gości jest ogromnie ważne w procesie poprawiania jakości naszych usług oraz serwisu. Jest mi ogromnie przykro ze względu na niezręczną sytuację, w jakiej Pana postawiono, za co proszę przyjąć moje szczere przeprosiny. Miejsce miała przypadkowa zbieżność nazwisk, co zdecydowanie jest pomyłką recepcjonisty, za co jeszcze raz najmocniej przepraszam. Nasza kuchnia, jak i proces zmywania i wyparzania naczyń, są zgodne z wymogami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Naczynia są myte ręcznie z dodatkiem środka myjącego (płyn do naczyń), a następnie wyparzane przez dostosowane do tego urządzenie. Jest to pierwsza taka uwaga, dlatego chętnie przyjrzę się procesowi. Pragnę uprzejmie poinformować, że proces mycia i wyparzania nie ma wpływu na serwowane posiłki. Jeszcze raz bardzo dziękuję za podzielenie się wrażeniami po pobycie w naszym obiekcie. Z wyrazami szacunku Natalia Mazur Kierownik Obiektu Boutique Hotel's II
16.08.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO? 
Boutique Łódź Rewolucji to elegancki obiekt w samym centrum Łodzi – zaledwie minutę spacerem od słynnej ulicy Piotrkowskiej. Nowoczesne, a zarazem przytulne wnętrza obiektu oraz profesjonalna obsługa sprawią, że poczujesz się jak w domu.
Obiekt oddaje do dyspozycji gości komfortowe pokoje wyposażone w wygodne łóżka, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Na wyposażeniu znalazły się także telewizor oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezprzewodowy Internet.  
 
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano w restauracji podawane jest smaczne śniadanie w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Goście mają też do dyspozycji w lobby świeżo mieloną kawę i herbatę.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy typu twin

Pokój 2-osobowy typu twin

Nowocześnie urządzony pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi. Powierzchnia ok. 12 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

NA PIOTRKOWSKIEJ: spacer najdłuższą ulicą handlową Europy to obowiązkowy punkt każdej wizyty w pobliskiej Łodzi. To tutaj mieszczą się najsłynniejsze w mieście sklepy, restauracje, kawiarnie i puby, tutaj można spotkać pomniki najsłynniejszych Łodzian (specjalne miejsce wśród monumentów zajmuje unikalna uliczna nawierzchnia złożona z 13 454 imiennych kostek), tutaj też wzrok zwiedzających przyciąga jedno z największych graffiti na świecie. A przy okazji można nacieszyć oczy wspaniałą architekturą.

ŁÓDZKI LUWR: neobarokowy pałac Izraela Poznańskiego to największa rezydencja fabrykancka w Polsce, przypominająca trochę słynne paryskie muzeum. Wewnątrz również mieszczą się cenne zbiory – w tym przypadku Muzeum Miasta Łodzi.

BAJKOWYM ŚLADEM: Miś Uszatek, Pingwin Pik-Pok, Plastuś, Kot Filemon, Wróbel Ćwirek – któż nie pamięta tych imion? Wszyscy ci herosi rodzimej animacji narodzili się w Łodzi, a konkretnie w studiu Se-ma-for. Dziś ich sympatyczne pomniki rozsiane po całym centrum miasta prowadzą dzieci i dorosłych bajkową ścieżką. Z kolei w Muzeum Bajki Se-ma-for można nie tylko zapoznać się bliżej z historią i powstawaniem filmów animowanych, ale też wziąć do ręki prawdziwą statuetkę Oscara, którą studio zostało uhonorowane aż dwukrotnie.

MANUFAKTURA: ogromne centrum kultury, handlu i rozrywki urządzone na terenach dawnej fabryki Izraela Poznańskiego to jedno z najbardziej niezwykłych tego typu miejsc w Europie. Na powierzchni ponad 20 ha mieszczą się setki sklepów i restauracji, kino, 2 muzea, dyskoteki, kręgielnia oraz piękny rynek z kolorowymi fontannami, na którym odbywają się koncerty i imprezy.

ZA MIASTEM: w pobliskich Pabianicach nie brak zakątków, które do złudzenia przypominają scenografię do „Ziemi Obiecanej”. Fabryczne zabudowania z przełomu XIX i XX w. zachwycą wszystkich fanów industrialnego krajobrazu. Szczególne wrażenie robią monumentalne pozostałości po zakładach bawełnianych Krusche-Ender, w tym dawne biuro ze słynną rzeźbą prządki.


Lokalizacja

100 m od ul. Piotrkowskiej 
1,4 km od Centrum nauki Experymentarium 
1,5 km od Ławeczki Juliana Tuwima 
1,7 km od Manufaktury 
3,9 km od stacji kolejowej Łódź Kaliska

card

BOUTIQUE ŁÓDŹ REWOLUCJI

DLACZEGO WARTO? 
Boutique Łódź Rewolucji to elegancki obiekt w samym centrum Łodzi – zaledwie minutę spacerem od słynnej ulicy Piotrkowskiej. Nowoczesne, a zarazem przytulne wnętrza obiektu oraz profesjonalna obsługa sprawią, że poczujesz się jak w domu.
Obiekt oddaje do dyspozycji gości komfortowe pokoje wyposażone w wygodne łóżka, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Na wyposażeniu znalazły się także telewizor oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bezprzewodowy Internet.  
 
JEDZENIE I PICIE
Codziennie rano w restauracji podawane jest smaczne śniadanie w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Goście mają też do dyspozycji w lobby świeżo mieloną kawę i herbatę.