Boutique Łódź Piłsudskiego

Łódź, województwo łódzkie
4.2
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

282 

Cena Travelist:

od 240 

/ 2 os.

Boutique Łódź Piłsudskiego
Łódź, województwo łódzkie
Cena w obiekcie:

282 

Cena Travelist:

od 240 

/ 2 os.

Elegancki wypoczynek w samym sercu Łodzi

#Elegancki obiekt w samym sercu Łodzi zaledwie minutę od ulicy Piotrkowskiej – śniadania w cenie!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty za parking podziemny – 35 zł/doba
 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci
1 dziecko do lat 5 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)
Dostawki
Brak możliwości dostawki dla starszych dzieci i dorosłych
Parking
Opłata za parking podziemny – 35 zł/doba
Z pupilem
Możliwość przyjazdu z pupilem (po wcześniejszym kontakcie z recepcją)

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,2/5
5 opinii

Najnowsze

J
Jolanta, 56+Rodzina

Rekonesans

4/5

Plusy: Dobre miejsce i fajna oferts

Minusy: Należałoby poprawić to ..by hotele traktowały klientów portalu na równym poziomie a nie dawały pokoje gorszej jakości-niejednokrotnie widac rażąca roznice

Pokój malusi , w samym kącie, co prawda na 2 pietrze ale jednak nad palarnia co ogromnie nam przeszkadzało, widok w sąsiadujące okna bez klimy bo te z klima były zajęte ,dostaliśmy wentylator ale w nocy nie dało się przy nim spac..
17.08.2023
K
Kasia , 46-55Para

4/5

11.06.2023
R
Ryszard, 46-55Rodzina

Tak sobie

4/5

Zimono w hotelu

zimno w hotelu . Rozmowy w pokojach i korytarzu mocno słyszane w innych pokojach
27.02.2023
A
Anna, 36-45Sam

OK

4/5

Plusy: Dobra lokalizacja, smaczne śniadanie, atrakcyjna cena

Minusy: Zapach starego łóżka, cienkie ściany (wszystko słychać)

21.11.2021
A
Anna, 36-45Rodzina

5/5

29.08.2021

O hotelu

Boutique Łódź Piłsudskiego to komfortowy obiekt znajdujący się w samym sercu Łodzi, zaledwie minutę drogi od ulicy Piotrkowskiej oraz nieopodal kompleksu kulturalnego OFF Piotrkowska. Do dyspozycji gości oddano komfortowe oraz elegancko urządzone pokoje. Każdy z nich został wyposażony we wszelkie niezbędne udogodnienia m.in. prywatna łazienka z prysznicem, telewizor LCD 32” z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej czy też Internet Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Każdego poranka można skosztować pysznego śniadania w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Ponadto znajdująca się tuż obok restauracja Farina Bianco serwuje wyśmienite potrawy kuchni międzynarodowej.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard

Pokój 2-osobowy Standard

Komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi lub 1 podwójnym. Pow. ok. 12 m2
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Central Fund of Immovables Sp. z o.o., Plac Zwycięstwa 2, NIP: PL7282410591 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych ofertą jest Obiekt. Travelist za pośrednictwem serwisu https://travelist.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług zakwaterowania i pośredniczy w zawarciu umowy na te usługi z Obiektem.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji, a także:

 1. nie jest stroną dokonywanej rezerwacji usług zakwaterowania,
 2. nie jest pełnomocnikiem Obiektu,
 3. nie jest pośrednikiem lub agentem działającym na zlecenie Obiektu.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług zakwaterowania można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: [email protected] - Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: [email protected]. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie.

NA PIOTRKOWSKIEJ: spacer najdłuższą ulicą handlową Europy to obowiązkowy punkt każdej wizyty w pobliskiej Łodzi. To tutaj mieszczą się najsłynniejsze w mieście sklepy, restauracje, kawiarnie i puby, tutaj można spotkać pomniki najsłynniejszych Łodzian (specjalne miejsce wśród monumentów zajmuje unikalna uliczna nawierzchnia złożona z 13 454 imiennych kostek), tutaj też wzrok zwiedzających przyciąga jedno z największych graffiti na świecie. A przy okazji można nacieszyć oczy wspaniałą architekturą.

ŁÓDZKI LUWR: neobarokowy pałac Izraela Poznańskiego to największa rezydencja fabrykancka w Polsce, przypominająca trochę słynne paryskie muzeum. Wewnątrz również mieszczą się cenne zbiory – w tym przypadku Muzeum Miasta Łodzi.

BAJKOWYM ŚLADEM: Miś Uszatek, Pingwin Pik-Pok, Plastuś, Kot Filemon, Wróbel Ćwirek – któż nie pamięta tych imion? Wszyscy ci herosi rodzimej animacji narodzili się w Łodzi, a konkretnie w studiu Se-ma-for. Dziś ich sympatyczne pomniki rozsiane po całym centrum miasta prowadzą dzieci i dorosłych bajkową ścieżką. Z kolei w Muzeum Bajki Se-ma-for można nie tylko zapoznać się bliżej z historią i powstawaniem filmów animowanych, ale też wziąć do ręki prawdziwą statuetkę Oscara, którą studio zostało uhonorowane aż dwukrotnie.

MANUFAKTURA: ogromne centrum kultury, handlu i rozrywki urządzone na terenach dawnej fabryki Izraela Poznańskiego to jedno z najbardziej niezwykłych tego typu miejsc w Europie. Na powierzchni ponad 20 ha mieszczą się setki sklepów i restauracji, kino, 2 muzea, dyskoteki, kręgielnia oraz piękny rynek z kolorowymi fontannami, na którym odbywają się koncerty i imprezy.

ZA MIASTEM: w pobliskich Pabianicach nie brak zakątków, które do złudzenia przypominają scenografię do „Ziemi Obiecanej”. Fabryczne zabudowania z przełomu XIX i XX w. zachwycą wszystkich fanów industrialnego krajobrazu. Szczególne wrażenie robią monumentalne pozostałości po zakładach bawełnianych Krusche-Ender, w tym dawne biuro ze słynną rzeźbą prządki.


Lokalizacja

300 m do Galerii Łódzkiej

300 m do Muzeum Kinematografii

600 m do Placu Juliusza Heinzla

1,7 km do dworca PKP Łódź Fabryczna

2,6 km do dworca PKP Łódź Kaliska

3 km od Manufaktury

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Częstochowa – 1 godz. 20 min, Warszawa – 1 godz. 25 min, Gdańska – 2 godz. 50 min, Kraków – 2 godz. 50 min, Lublin- 3 godz. 20 min

card

BOUTIQUE ŁÓDŹ PIŁSUDSKIEGO

Boutique Łódź Piłsudskiego to komfortowy obiekt znajdujący się w samym sercu Łodzi, zaledwie minutę drogi od ulicy Piotrkowskiej oraz nieopodal kompleksu kulturalnego OFF Piotrkowska. Do dyspozycji gości oddano komfortowe oraz elegancko urządzone pokoje. Każdy z nich został wyposażony we wszelkie niezbędne udogodnienia m.in. prywatna łazienka z prysznicem, telewizor LCD 32” z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej czy też Internet Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Każdego poranka można skosztować pysznego śniadania w formie eleganckiego bufetu szwedzkiego. Ponadto znajdująca się tuż obok restauracja Farina Bianco serwuje wyśmienite potrawy kuchni międzynarodowej.