Niestety, ta oferta nie jest już aktywna.

Może to Cię zainteresuje?

Hotel & Pałac Poledno

Travelist ulubiona oferta
Rulewo, kujawsko-pomorskie
4.9
/5
(Znakomity)
Cena Travelist:

od 479

/ 2 os.

Hotel & Pałac Poledno
Rulewo, kujawsko-pomorskie
Cena Travelist:

od 479

/ 2 os.

Wyciszenie w stylowej posiadłości w otoczeniu natury

#Kompleks pałacowy nad jeziorem, w pobliżu Borów Tucholskich – śniadania i obiadokolacje, dostęp do strefy wellness oraz pakiet zniżek w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu Obiadokolacje w hotelowej restauracji lub sezonowej chacie regionalnej (serwowane menu Szefa Kuchni, przy większej liczbie gości bufet)
 • 10% rabatu na zabiegi spa
 • 50% rabatu na zwiedzanie wystawy przyrodniczo-edukacyjnej z przewodnikiem
 • Internet Wi-Fi
 • Parking monitorowany
 • Dostęp do strefy wellness: jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, brodzik dla dzieci

Cena nie zawiera

 • opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami), łóżeczko niemowlęce – 30 zł/doba (płatne na miejscu)

Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, po wcześniejszym potwierdzeniu w recepcji
Inne
Komfortowa, specjalna strefa dla palących

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Pałac Poledno Sp. z o.o., Poledno 2, PL9532611217 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,9/5
21 opinii

Najnowsze

K
Karla, 46-55Para

Chill i relax

5/5

Idealne miejsce do wypoczynku

Wszystko OK
04.12.2023
K
Karolina, 36-45Rodzina

Piękny hotel z dala od zgiełku miasta

5/5

Miejsce dla osób szukających wypoczynku , czyściutkie pokoje, wygodne łóżka i przepyszne jedzenie.

13.11.2023
K
Katarzyna, 36-45Rodzina

Spokojne miejsce

5/5

Plusy: - czyste pokoje - przyjemna okolica - plac zabaw dla dzieci - pyszne jedzenie w restauracji, choć dość długi czas oczekiwania - sympatyczna obsługa

Minusy: - sauna parowa dość temperamentna nie zawsze działająca na pełnych obrotach

Bardzo przyjemne miejsce „daleko od szosy” :)
29.07.2023
I
Iwona, 36-45Para

Świetny pobyt

5/5

Pyszne jedzenie, kajaki i rowerki na miejscu, cisza i spokój.

Wspaniały hotel, pyszne jedzenie w rozsądnych cenach.
28.07.2023
H
Hanna, 56+Znajomi

Wyjazd przyjaciółek

5/5

Piękne położenie, plenery, obiekt hotelowy czysty, gustownie urządzony, pyszne posiłki, bardzo miła obsługa, polecam!

13.05.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Hotel Pałac Poledno*** to miejsce gdzie można zaznać prawdziwego wyciszenia. Mieści się na terenie dawnego majątku ziemskiego, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko takich miast jak Chełmno, Grudziądz czy Bydgoszcz. Kompleks hotelowy otoczony jest malowniczym, obfitującym w soczystą zieleń parkiem, w którym można znaleźć również jezioro z prywatną plażą. W samym hotelu natomiast na gości czekają eleganckie pokoje, wyposażone w wygodną łazienkę, telewizor, lodówkę i bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- strefa wellness: 12-osobowe jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, wiadro bosmana
- strefa VIP SPA
- autorskie zabiegi na twarz i ciało
- masaże
- bilard i piłkarzyki
- wystawa edukacyjno-przyrodnicza – na powierzchni ok. 1000 m2 można oglądać ponad 130 gatunków zwierząt w scenerii zbliżonej do naturalnych warunków ich życia; trasa wiedzie przez poszczególne kontynenty, a zwiedzanie urozmaicają efekty świetlne i dźwiękowe
DLA NAJMŁODSZYCH
- brodzik ze zjeżdżalnią w strefie wellness
- plac zabaw z tyrolką i zjeżdżalniami
- konsola Xbox
- plenerowe gry rodzinne
- menu dziecięce w restauracji
JEDZENIE I PICIE
Codziennie o poranku szykowane jest dla gości śniadanie w formie bufetu. Ponadto warto wybrać się do restauracji na aromatyczne i wykwintne dania kuchni polskiej. W karcie znajdziesz m.in. pierogi nadziewane dziczyzną, poliki wołowe, sandacza, zrazy z dzika, a na deser domową szarlotkę.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Standard z opcją dostawki

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Bory Tucholskie

Jeden z największych kompleksów borów sosnowych w całym kraju przyciąga przede wszystkim dostępną na wyciągnięcie ręki dziką przyrodą. Zachowały się tutaj fragmenty pierwotnej puszczy oraz okazy reliktowych roślin czy też rzadkich w Polsce gatunków, jak np. orzeł bielik oraz czapla siwa. Na terenie Borów znajdziecie łącznie cztery parki krajobrazowe oraz kilkanaście rezerwatów przyrody. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny – od Bagna Grzybna, będącego naturalnym stanowiskiem żurawia popielatego, aż po pradawne kręgi kamienne.

Walory przyrodnicze to jednak nie wszystko. Piękny krajobraz Borów Tucholskich stanowi również doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych – w końcu rzeka Brda wraz z jej dopływami nie bez powodu nazywana jest jednym z najbardziej malowniczych szlaków kajakowych w całej Europie. Zwolennicy pieszych wędrówek oraz wypraw na dwóch kółkach również nie będą zawiedzeni. Swoją ostoję znajdą tu wreszcie amatorzy wędkowania oraz zbierania grzybów, których zbiory w sezonie potrafią być naprawdę obfite. A jeśli ktoś ma ochotę na odrobinę atrakcji historycznych, gotyckie zabytki Chełmna, Chojnic, Świecia czy Grudziądza będą ciekawym urozmaiceniem pobytu.


Lokalizacja

100 m od jeziora
16 km od Świecia
19 km od Chełmna
40 km od Bydgoszczy
42 km od Grudziądza

card

HOTEL & PAŁAC POLEDNO

DLACZEGO WARTO?
Hotel Pałac Poledno*** to miejsce gdzie można zaznać prawdziwego wyciszenia. Mieści się na terenie dawnego majątku ziemskiego, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko takich miast jak Chełmno, Grudziądz czy Bydgoszcz. Kompleks hotelowy otoczony jest malowniczym, obfitującym w soczystą zieleń parkiem, w którym można znaleźć również jezioro z prywatną plażą. W samym hotelu natomiast na gości czekają eleganckie pokoje, wyposażone w wygodną łazienkę, telewizor, lodówkę i bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- strefa wellness: 12-osobowe jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, wiadro bosmana
- strefa VIP SPA
- autorskie zabiegi na twarz i ciało
- masaże
- bilard i piłkarzyki
- wystawa edukacyjno-przyrodnicza – na powierzchni ok. 1000 m2 można oglądać ponad 130 gatunków zwierząt w scenerii zbliżonej do naturalnych warunków ich życia; trasa wiedzie przez poszczególne kontynenty, a zwiedzanie urozmaicają efekty świetlne i dźwiękowe
DLA NAJMŁODSZYCH
- brodzik ze zjeżdżalnią w strefie wellness
- plac zabaw z tyrolką i zjeżdżalniami
- konsola Xbox
- plenerowe gry rodzinne
- menu dziecięce w restauracji
JEDZENIE I PICIE
Codziennie o poranku szykowane jest dla gości śniadanie w formie bufetu. Ponadto warto wybrać się do restauracji na aromatyczne i wykwintne dania kuchni polskiej. W karcie znajdziesz m.in. pierogi nadziewane dziczyzną, poliki wołowe, sandacza, zrazy z dzika, a na deser domową szarlotkę.