Dworek Szwajcaria

Travelist ulubiona oferta
Zwardoń, śląskie
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

339

Cena Travelist:

od 288

/ 2 os.

Dworek SzwajcariaZwardoń, śląskie
Cena w obiekcie:

339

Cena Travelist:

od 288

/ 2 os.

Aktywny wypoczynek w Beskidzie Żywieckim

#Historyczny pensjonat w Zwardoniu, kilka kroków od granicy ze Słowacją – śniadania i obiadokolacje w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 8:00-10:00) Obiadokolacje (w godz. 16-18 w sezonie letnim i zimowym, 16-17 poza sezonem)
 • Parking Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty klimatycznej
 • napojów do obiadokolacji
 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
W pokojach 2-osobowym Double Standard i 2-osobowym Twin możliwość spania z dzieckiem do 3 lat na łóżku z rodzicami (bez świadczeń). W pokojach Twin De Luxe i De Luxe możliwość 2 dostawek dla dziecka pow. 3 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: MHOTELS Sp. Z o. o., Wojska Polskiego 199, PL6443500006 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
18 opinii

Najnowsze

M
Marek, 36-45Rodzina

kameralny dworek

4/5

Plusy: Darmowy parking z dowolnością miejsc (2 place), kameralnie swobodnie domowo, piwo z nalewaka 10,- (plus), meta na łatwe szlaki max na 5 dni, okolica bardziej pod okres zimowy niż letni, kolejka pkp po okolicznych miejscowościach- także do Słowacji, zakup biletu on-line. Brak okolicznych sklepów i kiczowatych straganów. Warto przyjechać do tego obiektu- cisza spokój, domowo. Jest nawet hotelowy kot!

Minusy: Dworek z dawnych lat, brak konserwacji typu ubytki chodnik- schody, luźne klamki, niepodniecane uchwyty w meblach, widać ubytki w pokojach na skutek dewastacji i nieposzanowania przez nas turystów, sprzątanie jak się dopowiesz to dadzą papier t. i nawet śmieci wyniosą bez problemu- miło tylko niestety trzeba się dopominać. Pani na recepcji ogarnia recepcję, kuchnię, bar i wiele innych rzeczy- dużo obowiązków. Śniadania są (bez owoców, czy ekspresu do kawy- możliwe że dlatego, gdy jak byliśmy to było obłożenie jakieś 10% obiektu) no i znowu ta osobodoba z recepcji indywidualnie smaży jajecznicę ością- dużo obowiązków.

11.07.2024
Z
Zofia, 56+Rodzina

Wakacje z dziećmi

4/5

Plusy: Położenie , czystość w pokoju i łazienki, cisza ,duża możliwość wyboru miejsca do odpoczynku przy kawce, relacja cena do oferty bardzo dobra

Minusy: Udostępnić możliwość korzystanie z np. tenisa stołowego czy bilarda; piłkarzyki to trochę za mało przy pobycie dłuższym niż weekendowy

07.07.2024
Q
Qruszo, 36-45Rodzina

Prysznic się nie domykał z tego powodu zalewał całą łazienkę Brak mydła. W ogóle mało estetycznie . Niepolecam.

1/5

13.05.2024
l
lech, 56+Para

Kilka kroków od Słowacji

5/5

Plusy: Bardzo dobre warunki pobytu w hotelu, znakomite posiłki, blisko górskie szlaki, możliwość wypadu na Słowację. Jeszcze tam wrócę...

Minusy: Bez uwag

Wszystko perfekcyjnie
02.04.2024
M
Marek, 56+Para

Udany pobyt

4/5

Plusy: Obiekt dobrze połozony, wygodny do spacerów. Czysto, porządna łazienka,dobry dostęp do wifi. Całkime dobre posiłki- na pochwałę zasługują obiady, bez deseru i napojów ale smaczne. Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Z trzech osób obsługi jedna była miła i sympatyczna. W hotelu obłożenie chyba na poziomie ok 20-30%. Przy większym mógłby być pewien problem bo pokoje są mocno akustyczne.

Minusy: Obsługa mogłaby być bardziej kompetentna i empatyczna.

16.09.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Dworek Szwajcaria to kameralny obiekt, położony w Zwardoniu, przy samej granicy ze Słowacją, w malowniczej górskiej okolicy. Dworek jest prawdziwą perłą architektury drewnianej Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Klimatyczne wnętrza kryją 18 eleganckich pokoi po generalnym remoncie. Wszystkie wyposażone są w wygodne łóżka pojedyncze lub podwójne, łazienki z prysznicem oraz telewizor LCD. W całym obiekcie dostępny jest również bezprzewodowy Internet.
ATRAKCJE OBIEKTU
- siłownia
- wypożyczalnia rowerów
- kino
DLA NAJMŁODSZYCH
- bawialnia z zabawkami, stołem i krzesełkami do zajęć
- bawialnia dla starszych dzieci z lotkami
- seanse bajkowe oraz filmy dla młodzieży w sali kinowej
JEDZENIE I PICIE
Restauracja Szwajcaria to eleganckie i stylowe miejsce z pyszną kuchnią. W restauracji serwowane są śniadania i obiadokolacje. Oprócz tego do dyspozycji gości jest grill i sala klubowa, wyposażona w 2 telewizory LED, rzutki, piłkarzyki, wygodne loże i bar.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Twin

Pokój 2-osobowy Twin

Przytulny pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Double Standard

Pokój 2-osobowy Double Standard

Przytulny pokój z 1 łóżkiem podwójnym
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Zwardoń

BIAŁE SZALEŃSTWO: w ostatnich latach Zwardoń niepostrzeżenie wyrósł na jednego z narciarskich liderów Beskidu Żywieckiego. Ciekawostką może być fakt, że na dwóch najpopularniejszych trasach dostępny jest bezpłatny Internet Wi-Fi.

PIWO I ZABYTKI: oddalony o ok. 30 km Żywiec słynie przede wszystkim ze złocistego napoju z pianką, którego historię można poznać w fascynującym, multimedialnym Muzeum Browaru Żywieckiego. Ale w mieście nie brak również innych atrakcji, jak m.in. zespół zamkowo-parkowy należący przed laty do cesarskiej rodziny Habsburgów, XV-wieczna konkatedra Narodzenia NMP, gotycki kościół św. Krzyża oraz malownicze Jezioro Żywieckie.

TRÓJSTYK NA HRCZAWIE: miejsce, w którym spotykają się granice Polski, Czech i Słowacji. Na terytorium każdego z państw znajduje się wysoki granitowy obelisk – koniecznie trzeba sobie zrobić zdjęcie z całą trójką.

DO SĄSIADÓW: położony tuż przy granicy Zwardoń jest doskonałą bazą wypadową na Słowację. W promieniu mniej niż półtorej godziny jazdy znajdują się takie ciekawe miejsca, jak m.in. Żylina (z renesansowym zamkiem i urokliwą starówką), park narodowy Mała Fatra czy słynący z jednego z najpiękniejszych zamków w naszej części Europy Trenczyn.


Lokalizacja

75 m od granicy ze Słowacją
600 m od najbliższego wyciągu narciarskiego
750 m od stacji kolejowej Zwardoń
1,4 km od kompleksu Zwardoń Ski
4,5 km od kompleksu Duży Rachowiec
5 km od Rezerwatu Butorza

card

DWOREK SZWAJCARIA

DLACZEGO WARTO?
Dworek Szwajcaria to kameralny obiekt, położony w Zwardoniu, przy samej granicy ze Słowacją, w malowniczej górskiej okolicy. Dworek jest prawdziwą perłą architektury drewnianej Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Klimatyczne wnętrza kryją 18 eleganckich pokoi po generalnym remoncie. Wszystkie wyposażone są w wygodne łóżka pojedyncze lub podwójne, łazienki z prysznicem oraz telewizor LCD. W całym obiekcie dostępny jest również bezprzewodowy Internet.
ATRAKCJE OBIEKTU
- siłownia
- wypożyczalnia rowerów
- kino
DLA NAJMŁODSZYCH
- bawialnia z zabawkami, stołem i krzesełkami do zajęć
- bawialnia dla starszych dzieci z lotkami
- seanse bajkowe oraz filmy dla młodzieży w sali kinowej
JEDZENIE I PICIE
Restauracja Szwajcaria to eleganckie i stylowe miejsce z pyszną kuchnią. W restauracji serwowane są śniadania i obiadokolacje. Oprócz tego do dyspozycji gości jest grill i sala klubowa, wyposażona w 2 telewizory LED, rzutki, piłkarzyki, wygodne loże i bar.