Apartamenty Sun & Snow Dwie Sosny

Travelist ulubiona oferta
Ustronie Morskie, Województwo zachodniopomorskie
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

289

Cena Travelist:

od 181

/ 2 os.

Apartamenty Sun & Snow Dwie Sosny
Ustronie Morskie, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

289

Cena Travelist:

od 181

/ 2 os.

Apartamenty w cieniu nadmorskich sosen, przy samej plaży

#Komfortowe apartamenty z aneksami kuchennymi w zielonym zakątku Ustronia Morskiego, przy samej plaży – dostęp do siłowni i Internetu Wi-Fi w cenie!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Dostęp do siłowni
 • Internet Wi-Fi
 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu** Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.

Cena nie zawiera

 • opłaty klimatycznej - płatność gotówką na miejscu
 • wyżywienia – możliwość dokupienia śniadania w kawiarni na terenie obiektu (czynnej od maja do września) w cenie - dla dzieci do 3 lat - bezpłatnie; dla dzieci w wieku 4-12 lat – 15 zł/ śniadanie; dla osób powyżej 12. roku – 30 zł/śniadanie
 • opłaty za parking przed obiektem – 20 zł/auto/doba - cały rok
 • jednorazowej opłaty za sprzątanie apartamentu – apartament 2-pokojowy: 310 zł; apartament 3-pokojowy: 340 zł
 • wynajęcia łóżeczka turystycznego – 50 zł/pobyt
 • kaucji zwrotnej za apartament w wysokości 300 zł (zwrot następuje po sprawdzeniu apartamentu, po wyjeździe – przelewem na konto)
 • opłat za pozostałe usługi w kompleksie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); wynajęcie łóżeczka turystycznego (konieczny wcześniejszy kontakt z obiektem) – 50 zł/pobyt

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Dostawki
Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych – oferta obejmuje wynajęcie całego apartamentu dla 4 lub 6 osób
Opłaty dodatkowe
Jednorazowa opłata za sprzątanie apartamentu – apartament 2-pokojowy: 310 zł; apartament 3-pokojowy: 340 zł

Kaucja zwrotna na wypadek ewentualnych szkód w apartamencie – 300 zł (płatność kartą lub gotówką przy zameldowaniu, zwrot następuje po sprawdzeniu apartamentu, po wyjeździe – przelewem na konto)
Parking
Dostępny parking ogólnodostępny przed obiektem; niektóre apartamenty posiadają miejsca parkingowe numerowane przed obiektem (płatność dodatkowa – 20 zł/doba - cały rok), w celu ustalenia miejsca parkingowego prosimy o kontakt z biurem lokalnym

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na prace budowlane wokół obiektu dojazd może być utrudniony
Z pupilem
Nie
Inne
Przy obiekcie Dwie Sosny (działka obok) trwają prace budowlane do odwołania, za nieudogodnienia przepraszamy.

Rezerwacje na dany dzień przyjazdu przyjmowane są do godz. 13, rezerwacje dokonywane po godz. 13 mogą obejmować pobyt od następnego dnia

W przypadku przyjazdu w innych godzinach niż 9-17 lub w weekend, prosimy o kontakt z biurem lokalnym najpóźniej dzień przed przyjazdem pod numerem telefonu: +48 94 721 66 14. Płatność za całość rezerwacji musi być uregulowana przed przyjazdem (jest to warunkiem pozostawienia kluczy do apartamentu).

Możliwość wykupienia śniadań na miejscu: dla dzieci do 3 lat - bezpłatnie; dla dzieci w wieku 4-12 lat - 15 zł/ śniadanie; dla osób powyżej 12. roku - 30 zł/śniadanie

Klucze do apartamentu do odbioru w biurze lokalnym (biuro na miejscu – ul. Graniczna 6, Ustronie Morskie)
Kroki po założeniu rezerwacji
„WAŻNE!
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).

W wybranych obiektach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi lub przy użyciu kluczomatu, kod zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).”

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: SUN & SNOW SP. Z O.O., KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO 4, NIP: PL5213507582 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
11 opinii

Najnowsze

M
Marta, 36-45Rodzina

Wakacje z rodziną

4/5

Plusy: Bardzo ładny apartament, piękny widok z balkonu, na plażę baardzo blisko. Obiekt zadbany, cisza, spokój, plac zabaw, miejsce bezpieczne dla dzieci. Wokół las.

Minusy: Apartament nie byl posprzątany. W szafach byly pajęczyny, pająki i mnóstwo kurzu. Po przyjezdzie okazalo sie ze brakuje jednego prześcieradla i tv nie dziala. Po zgłoszeniu tv zostal naprawiony, przescieradlo doniesione, wypadaloby chociaz przeprosic. Na tydzień na pięcioro prawie doroslych ludzi dwie rolki papieru i trzy worki na śmieci to jakaś kpina. Pajęczyny, pająki i kurz pozostaly z nami do końca pobytu. Zgłosilam ten fakt w recepcji, pani powiedziala mi ze to nie ich problem poniewaz apartamenty sprząta firma zewnętrzna, nieważne ze JA apartament wynajelam od firmy sun and snow. Zaznaczam ze firma sun and snow dolicza sobie 300 zl za sprzątanie. Wiec nie wiem za co ja zapłaciłam. Aha i obsluga w recepcji. Pani blondi w okularach w czarnych oprawkach, bardzo nieprzyjemna, opryskliwa, zachowywala sie tak, jakby robila mi łaskę ze w ogóle ze mną rozmawia. Niesmak pozostał ogromny, choć miejsce piękne, okolica równiez, nie wiem czy jeszcze skorzystamy.

Apartament nieposprzątany, choć połozony w pięknym miejscu. Obsługa w recepcji to jakas pomyłka. Ta pani o ktorej wspomnialam wyzej nie nafaje sie do pracy z ludzmi.
01.07.2023
P
Piotr, 56+Rodzina

Odpoczynek po odwiedzinach licznej rodziny

4/5

Plusy: Spokój, wygodny apartament, dobry parking, bardzo blisko morza

Minusy: Informacja ze strony Travelist niezgodna z oczekiwaniami Dysponenta apartamentów. Travelist napisał, że pozostała część wpłaty do uregulowania na miejscu. Nie ma takiej możliwości, a wynajmujący wymaga całkowitej przedpłaty przed wydaniem kodu do kluczomatu. Na miejscu wpłat nie można dokonać!!!

Wszystko zgodnie z deklaracjami właściciela. Praktycznie bez kontaktu, ale wszystko dostępne i przygotowane. Obsługa niewidoczna, ale widać efekty. Spokój i porządek.
05.06.2023
M
Mateusz, 36-45

5/5

08.05.2023
E
Edyta, 36-45Rodzina

Krótkie wakacje z pięknym widokiem

3/5

Plusy: Położenie piękne Cena wysoka. Apartament dla 6 osób z trudnością mieści 4

Minusy: Czystość w jacuzzi oraz dokładne informacje co do składowych ceny

23.09.2022
J
Joanna, 36-45Rodzina

Wszystko ok

4/5

Plusy: Świetna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. 1min od plaży

Minusy: Zdjęcia oferty różniły się od otrzymanego apartamentu, ale standard ten sam.

12.09.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Dwie Sosny to kompleks nowoczesnych, nadmorskich apartamentów dosłownie kilka kroków od plaży (20 m) w Ustroniu Morskim. Obiekt mieści się na obszarze Natura 2000, pośród drzew i w pobliżu wakacyjnych atrakcji, tj. aquapark czy park linowy. Na miejscu na gości czekają starannie zaaranżowane, komfortowe apartamenty z udogodnieniami. Apartamenty są 2- lub 3-pokojowe, składają się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, sypialni (1 lub 2) i funkcjonalnej łazienki (z prysznicem i suszarką do włosów). Na ich wyposażeniu znajdują się m.in.: telewizor z płaskim ekranem, lodówka, płyta kuchenna, kuchenka mikrofalowa, czajnik, przybory kuchenne. Dodatkowo część z nich dysponuje balkonami. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu WiFi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Strefa saun
- Jacuzzi
- Siłowni
DLA NAJMŁODSZYCH
Na dzieci na terenie kompleksu czeka sala i plac zabaw.
JEDZENIE I PICIE
Goście apartamentów mogą przyrządzać posiłki na własną rękę, korzystając ze świetnie wyposażonych aneksów kuchennych w apartamentach. Ponadto od maja do września na terenie obiektu działa kawiarnia, w której serwowane są śniadania.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Sauna
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2-pokojowy dla 4 osób

Apartament 2-pokojowy dla 4 osób

Komfortowy, nowocześnie urządzony apartament dwupokojowy z 1 łóżkiem podwójnym oraz rozkładaną sofą, przeznaczony dla maks. 4 osób. Powierzchnia: 33-40 m2. Wyposażenie: łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV LCD, dostęp do Wi-Fi, aneks kuchenny (płyta kuchenna, lodówka, czajnik, mikrofala, przybory). Część apartamentów dysponuje balkonami
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 3-pokojowy dla 6 osób

Apartament 3-pokojowy dla 6 osób

Stylowo zaaranżowany, komfortowy apartament trzypokojowy dla maks. 6 osób. Powierzchnia: 40-64 m2. Wyposażenie: 3 łóżka podwójne/2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka podwójne, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV LCD, dostęp do Wi-Fi, aneks kuchenny (płyta kuchenna, lodówka, czajnik, mikrofala, przybory). Część apartamentów dysponuje balkonami
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Ustronie Morskie i okolice

USTRONIE MORSKIE: choć największą atrakcją tej popularnej miejscowości są wspaniałe plaże, w okolicy można znaleźć również inne atrakcje. Poszukiwacze historycznych ciekawostek znajdą w nadmorskich lasach potężne schrony i działobitnie z okresu PRL, a miłośnicy przyrody koniecznie muszą zrobić sobie zdjęcie z Bolesławem – najstarszym dębem w Polsce (liczącym sobie 800 lat, czyli blisko 100 więcej niż słynny Bartek).

KOŁOBRZEG: w stolicy Pomorza Zachodniego warto zobaczyć m.in. molo, latarnię morską, bazylikę mariacką, Basztę Lontową i Złotą Uliczkę. Z kolei Muzeum Oręża Polskiego to coś dla wszystkich, którzy uwielbiają wszelkiej maści militaria, a w Centrum Atrakcji Wojskowych można sobie nawet pojeździć czołgiem albo amfibią.

DOBRZYCA: Ogrody Tematyczne Hortulus to ponad 6 tysięcy gatunków roślin, w tym liczne odmiany egzotyczne i niespotykane w naszym kraju. Znajdziemy tu ogrody urządzone m.in. w stylu japońskim, francuskim, śródziemnomorskim czy angielskim, nie brak też ogródków skalnych albo ziołowych. Bujnej roślinności towarzyszą liczne sadzawki, rzeźby, fontanny, mostki i pergole, a całość urzeknie nie tylko niepoprawnych romantyków.

DLA GLOBTROTERÓW: jednodniowa wycieczka wodolotem z Kołobrzegu na Bornholm pozwoli choć przez chwilę posmakować uroków skandynawskiej kultury.


Lokalizacja

20 m do plaży
50 m do parku linowego
400 m do aquaparku
14,7 km do Kołobrzegu

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Kołobrzeg – 15 min, Koszalin – 35 min, Trójmiasto – 3 godz., Poznań – 3 godz. 45 min, Warszawa – 5 godz. 45 min

card

APARTAMENTY SUN & SNOW DWIE SOSNY

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Dwie Sosny to kompleks nowoczesnych, nadmorskich apartamentów dosłownie kilka kroków od plaży (20 m) w Ustroniu Morskim. Obiekt mieści się na obszarze Natura 2000, pośród drzew i w pobliżu wakacyjnych atrakcji, tj. aquapark czy park linowy. Na miejscu na gości czekają starannie zaaranżowane, komfortowe apartamenty z udogodnieniami. Apartamenty są 2- lub 3-pokojowe, składają się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, sypialni (1 lub 2) i funkcjonalnej łazienki (z prysznicem i suszarką do włosów). Na ich wyposażeniu znajdują się m.in.: telewizor z płaskim ekranem, lodówka, płyta kuchenna, kuchenka mikrofalowa, czajnik, przybory kuchenne. Dodatkowo część z nich dysponuje balkonami. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu WiFi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Strefa saun
- Jacuzzi
- Siłowni
DLA NAJMŁODSZYCH
Na dzieci na terenie kompleksu czeka sala i plac zabaw.
JEDZENIE I PICIE
Goście apartamentów mogą przyrządzać posiłki na własną rękę, korzystając ze świetnie wyposażonych aneksów kuchennych w apartamentach. Ponadto od maja do września na terenie obiektu działa kawiarnia, w której serwowane są śniadania.