Hotel Halo Szczyrk
Szczyrk, śląskie
Cena Travelist:
/ 2 os.
Cena Travelist:
/ 2 os.
Klimatyczny wypoczynek w Szczyrku
Wypoczynek wśród szczytów Beskidów – śniadania lub wyżywienie oraz basen i sauna w cenie.
Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?
Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet
- Zakwaterowanie
- Śniadania w formie bufetu lub śniadania i obiadokolacje serwowane (zupa, danie główne) - do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
- Dostęp do basenu i sauny suchej
- Dostęp do sali sportowej i siłowni
- Kącik zabaw dla dzieci
- Internet Wi-Fi
Cena nie zawiera
- Opłaty za parking – 40 zł/auto/doba - możliwość wyboru w kolejnych krokach rezerwacji
- Opłat za pozostałe usługi w hotelu
Warto wiedzieć
- Doba hotelowa
- 15:00 - 11:00
- Dzieci i dostawki
- W pokoju 2-osobowym z widokiem na góry możliwość jednej dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej. 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami.
W pokoju 2-osobowym z łóżkiem małżeńskim i widokiem na las brak możliwości dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej. 1 dziecko do roku na łóżku z rodzicami.
W POKOJU 2 osobowym Deluxe z widokiem na góry brak możliwości dostawki dla dziecka lub osoby dorosłej. 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami.
Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.
W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe). - Z pupilem
- Tak - 50zł/doba (konieczność wcześniejszego uzgodnienia z recepcją)- możliwość wyboru w kolejnych krokach rezerwacji.
- Parking
- Tak - 40zł/doba/auto - możliwość wyboru w kolejnych krokach rezerwacji.
- Płatność
- Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.
Warunki
Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem lub bezpośrednią umową między Tobą a Organizatorem turystyki, dotyczącą rezerwacji Usługi Hotel+Lot. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy w odniesieniu do rezerwacji pobytu w obiekcie jest Oferent lub Organizator turystyki w przypadku rezerwacji Usługi Hotel+Lot, których dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do rezerwacji usług Oferenta obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji. W odniesieniu do rezerwacji Usługi Hotel+Lot obowiązuje Regulamin Serwisu, Regulamin Travelist Hotel+Lot oraz Warunki Rezygnacji Usługi Hotel+Lot. Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziesz w zakładce „Jak działamy” dostępnej tutaj. W przypadku Usługi Hotel+Lot Travelist działa jako agent Organizatora Turystyki.
Transport nie jest wliczony w cenę.
Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN
Informacja dla konsumentów
Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o., ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, PL5222482605 (dalej „Oferent”).Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.
Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.
Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.
Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.
Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.
Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.Opinie gości
Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.
Najnowsze
- Najnowsze
- Najniższy wynik
- Najwyższy wynik
Tu można wypocząć
Bardzo ładny hotel, położony w spokojnej okolicy. Komfortowe, ładnie wyposażone pokoje z łazienkami. Smaczne, urozmaicone posiłki. Fajna strefa spa, z dwiema saunami, basenem i jacuzzi. Mocne 3 gwiazdki.
Końcówka Wakacji
Plusy: Wszystko OK. Hotel czysty, nowoczesny, obsługa bardzo miła, śniadania wyśmienite.
Minusy: Nic
Wakacje z Mężem
Plusy: Idealne miejsce na wypoczynek, piękny taras, widok, jedzenie dobre.
Minusy: Brak lodówki w pokoju
Świetny wypoczynek
Plusy: Bardzo dobre śniadanka. Cisza i spokój. Pokój czyściutki.
Minusy: Brak klimatyzacji.
Udany wypad
Plusy: Hotel przyjazny ,miła obsługa, świeże i dobre jedzenie,czysty przytulny pokój, z dala od miasta.
Minusy: Brak miejsca na suszenie ,
Miły urlop
Plusy: Warunki w hotelu, miejsce i obsługa
Minusy: Brak
Poezja dla ducha
Widoki i otwarta społeczność
Ferie w górach
Dobry wypoczynek i relaks
Plusy: Wypasiony i schludny hotel
Minusy: Nic do zarzucenie
Piękne widoki
Super miejsce, mila obsługa, godny polcenia
Fajny hotel
Śniadania bardzo dobre, pokoje czyściutkie. Na miejscu mały basenik, sauny, piłkarzyki i tenis stołowy. Parking płatny. Polecam
Wyjazd na narty
Plusy: Super hotel, miła , dostępna obsługa, fajne śniadania i przyzwoite bistro. Do tego duży basen i sauna. Położenie nad miastem z pięknym widokiem na góry.
Minusy: Zepsuta winda , brak połączenia skibusem , trzeba jeździć samochodem
Super urlop zimowy
Polecam :)
Halo
Plusy: Pokój, basen ,sauna, restauracja ,siłownia, lunch
Minusy: Kawę
Jesienna rapsodia
Sloneczko
Wyjazd rekreacyjny
Plusy: Bardzo dobre posiłki, sauny i basen, pokoje bardzo czyste, obsługa bardzo miła.
Minusy: Więcej leżaków i ręczników na saunie
Spory niedosyt
Plusy: Hotel świetnie się prezentuje. Widok z balkonu piękny. Śniadanie w cenie. Na jadalni pyszna kawa. Są atrakcje (basen, sauna, jacuzzi, piłkarzyki, ping-pong). Jest restauracja - nie trzeba się ruszać daleko, jak jest brzydka pogoda.
Minusy: Z minusów: parking dodatkowo płatny, szlafroki dodatkowo płatne. Krzesło w pokoju nie było umyte chyba nigdy - wnioskując po zalegającej warstwie kurzu. Restauracja jest, ale droga, a pan kelner sprawia wrażenie jakby był tam za karę. Efekty dźwiękowe jak w bloku z wielkiej płyty - da się zrozumieć słowa z holu, i czasem z pokoju obok. Jak ktoś przyjeżdża odpocząć i się wyspać, to to przeszkadza, bo od rana na korytarzu są trzaski. A wisienką na torcie była pani sprzątająca która bez pukania wparowała nam do pokoju przed 9 rano...
Retrospekcja
Jedzenie przeciętne. Brak szlafroków.
Plusy: Okolica piękna.
Minusy: Wiekszy wybór posiłku.
Udany wypoczynek
Plusy: Bardzo dobra hotel lokalizacja hotelu, basen, smaczne posiłki.
Minusy: Brak klimatyzacji w pokoju.
Góry
Hotel bardzo czysty, odnowiony, obsługa przemiła. Na piętrze duży taras widokowy, zaś cały hotel ulokowany w lesie i otoczony drzewami. Cudowne miejsce na wypoczynek :)
"Wspaniały wyjazd w góry*
Hotel na dobrym poziomie, wyżywienie ok, wieczorami na basenie mało osób, sauna jest.
Wypad w góry
Plusy: Świetny hotel, miła obsługa,różnorodne posiłki. Przepiękne widoki.
Minusy: Zabudować drzwi między pokojami , są one jedynym minusem w hotelu. Drzwi pomimo tego że nie są otwierane sprawiają uczucie dyskomforu.
Weekend w Szcyrku
Plusy: Bardzo miły hotel z mocnymi trzema gwiazdkami. Piękny widok, smaczne jedzenie, strefa spa.
Minusy: Brak klimatyzacji w pokoju
Wakacje
Piękne widoki, nowoczesny hotel
Świetna miejscówka
Dużo jedzenia :)
Hotel ok z kilkoma niedociągnięciami
Plusy: Ładny wystrój, wygodne łóżka, piękne widoki. Bardzo smaczne posiłki. Dużo atrakcji na terenie hotelu.
Minusy: Karty do pokoju nie działały, musieliśmy kilka razy chodzić je wymieniać. W pokoju nie było pilota do telewizora (po zgłoszeniu na recepcji bardzo szybko zjawił się Pan konserwator i dobrał odpowiedni pilot) Brak klimatyzacji jest dość uciążliwy w gorące dni. Kiepska obsługa w restauracji - gdy coś się skończyło trzeba było bardzo długo czekać aż zostanie to ponownie dołożone, niektóre desery przy obiedzie nie były w ogóle dokładane.
Rodzinny pobyt
Plusy: Hala sportowa, siłownia. Raczej smaczne choć skromne jedzenie.
Minusy: W łazienkach bardzo śmierdzi z otworów kanalizacyjnych, tak że nie można korzystać. Małe pokoje, w których jest duszno i gorąco w pokojach. Przy wejściu na jadalnie zawsze śmierdzi z kuchni, bynajmniej nie chodzi o zapach potraw. Smród unosi się także w innych pomieszczeniach przy kuchni. Zimny basen. Ostre elementy w jaccuzi. Tylko jedna winda, którą nie da się dostać na poziom basenu. Poziom -1 tylko dla parkingu. Dodatkowa opłata za parking i szlafrok. Telewizor w pokojach mikroskopijnej wielkości, a telewizja działa z zakłuceniami. Na jadalni zbyt gęsto ułożone stoliki, ciężko przejść. Pracownicy młodzi na jadalni pracują za karę i nie interesują się dalszymi stolikami, na których leżą talerze, a brud jeszcze z poprzedniego dnia.
Krotki fajny wyja#
Plusy: hotelu HALO w szczyrku to bardzo czysty i gustiwnie urzadzony pokoj,woda w basenie ciepła,śniadania dobre
Minusy: Nie powinni być dodatkowej nie nalej opłaty za parking dla gości hotelowych.to jest naprawdę slabe
Udany rodzinny wyjazd
Nowoczesny, czysty, zadbany hotel, który jest przepięknie położony. Smaczne śniadania i obiadokolacje. Bardzo sympatyczna obsługa.
Relaks
Plusy: Miła obsługa
Minusy: Brak
Wypad weekendowy
Bardzo fajny pobyt
Hotel bardzo fajny, wszystko ok. Pokój bardzo czysty z pięknym widokiem na Skrzyczne, śniadania bardzo dobre, basen 6x12,5 m (większego nie trzeba), dwie sauny ze strefą relaksu, ping-pong, pilkarzyki i sala gimnastyczna a obok niej siłownia. Byłem z dwoma synami i jak dla nas bylo super. Jak bedziemy kiedyś w Szczyrku to na pewno wybierzemy ten hotel, który zasluguje przyjemniej na 5 gwiazdek.
rodzinna podróż
Plusy: czystość, nowoczesność
Minusy: trochę mały pokój
Świetny odpoczynek
Hotel wśród lasów z widokiem na Skrzyczne. Cisza, spokój, świetne jedzenie i dużo relaksu. Chcesz- idziesz na Klimczoka. Nie chcesz - siedzisz w saunie lub korzystasz z basenu, albo po prostu na jednym z dwóch ogromnych tarasów łapiesz słońce i odpoczywasz :)
Rewelacvyjna miejscówka w Szczyrku
Plusy: Hotel zasługuje na więcej gwiazdek niż ma,czysto,przyjemnie.Obsługa bardzo miła,nie nachalna,wszędzie obecna.Niesamowity widok z okien na Skrzyczne. Basen,sauny,jacuzzi,sala gimnastyczna,siłownia,tarasy widokowe z leżankami jeśli komuś popadnie pokój z widokiem na las.Hotel w Szczyrku ale jakby nie w Szczyrku,na zboczu góry,wychodząc z parkingu,od raz w lewo niebieski szlak na Klimczok.
Minusy: Nie mam żadnych zastrzeżeń
Super wypoczynek
Świetny weekend
Cudowne widoki, bardzo sympatyczna obsługa
Podróż rodzinna
Plusy: Miła obsługa, miła atmosfera. Super lokalizacja.
Minusy: Zimna woda w basenie nawet dla dorosłych, nie mówiąc o dzieciach. Nie wierzę, ze woda miała 28 stopni. Niestety chcąc aby dzieci popluskaly się w basenie trzeba było skorzystać x basenu w innym hotelu, czyli były dodatkowe koszty. Ubogi jadłospis, na trzy dni pobytu powtarzające się obiadokolacje . Śniadania też ten sam asortyment.
Byłam tam już kilka razy i zawsze jest super
O hotelu
Trzygwiazdkowy Hotel Halo Szczyrk to gwarancja udanego wypoczynku w otoczeniu malowniczych wzgórz Beskidu Śląskiego oraz świetna baza wypadowa dla wielbicieli górskich wędrówek, jazdy na rowerze oraz narciarstwa. Położenie na zboczu Klimczoka, 800 m od centrum Szczyrku, gwarantuje dostęp do wszystkich atrakcji tego górskiego kurortu.
Goście mogą korzystać z 95 pokoi i apartamentów, z których część została wyremontowana w 2023 roku. Większość z nich posiada balkony, dostęp do wygodnego patio lub zlokalizowane są obok przestronnego tarasu. Wszystkie pokoje charakteryzuje dobrze przemyślany, nowoczesny wystrój. Na najwyższej kondygnacji przygotowano dwa przestronne apartamenty z antresolą i panoramicznym oknem z widokiem na Skrzyczne.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen
- Jacuzzi
- Sauna
- Sala relaksu
- Sala gimnastyczna
- Siłownia
- Stół do ping-ponga
DLA NAJMŁODSZYCH
Specjalnie z myślą o najmłodszych gościach hotelu przygotowano salę zabaw, wyposażoną w krzesełka, stoliki, wesoły domek z tunelem, klocki, samochodziki, kolorowanki, kredki, puzzle, gry planszowe i dużo więcej! Na recepcji istnieje możliwość wypożyczenia gier planszowych.
JEDZENIE I PICIE
W hotelu codziennie rano serwowane są śniadania i obiadokolacje. A do dyspozycji gości pozostaje klimatyczna kawiarnia w stylu lat 70. Można tu spędzić wieczory w miłej atmosferze i skosztować pysznych wypieków z rodzimej cukierni.
Udogodnienia
- Parking dla rowerów
- Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
- Bezpłatny Internet Wi-Fi
- Siłownia
- Basen kryty
- Winda
- Przechowalnia bagaży
- Hotel dla niepalących
- Płatny parking w hotelu
- Możliwość przyjazdu z pupilem
- Restauracja
- Sauna
- Spa
Pokoje
Pokaż wszystkie pokojePokój 2- osobowy Standard z widokiem na góry
- Prywatna łazienka
- Prysznic
- TV
- Zestaw kosmetyków
- Zestaw do parzenia kawy i herbaty
- Balkon
- Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim i widokiem na las
Podwójne łóżko zapewnia komfortowy sen, a biurko z krzesłem stanowi wygodne miejsce do pracy z komputerem.
- Prywatna łazienka
- Prysznic
- TV
- Zestaw do parzenia kawy i herbaty
- Darmowe Wi-Fi
Szczyrk, Beskid Śląski
W górach jakby bliżej nieba: głosi piosenka, a popularne szczyty, jak Malinowska Skała, Klimczok i Skrzyczne, przyciągają w Beskidy co roku rzesze turystów.
Zimą: miłośnicy białego szaleństwa znajdą tu ponad 60 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, jedną z najdłuższych - a obecnie również najnowocześniejszych - kolejek linowych w Polsce (Skrzyczne) oraz oświetlone trasy pozwalające szusować do późnych godzin wieczornych. Dla fanów jednej deski do dyspozycji jest rynna snowboardowa.
Latem: na brak rozrywki nie mogą narzekać amatorzy paralotniarstwa, rowerów górskich i pieszych wędrówek. Nie brak też imprez kulturalnych i folklorystycznych.
Pozycje obowiązkowe: wejście na Skrzyczne i na Klimczok, na które można też dostać się kolejkami – na pierwszy wyciągiem krzesełkowym, na drugi kolejka gondolową z Szyndzielni. Wycieczki na Przełęcz Salmopolską, Malinów, Malinowską Skałę, Koterz, Karkoszczonkę i Skalite.
Wisła: oddalona o ok. 20 km od Szczyrku Wisła kojarzy się przede wszystkim z Adamem Małyszem. W mieście znajduje się słynny ośrodek narciarski i dwie skocznie. W muzeum poświęconym naszemu najwybitniejszemu skoczkowi znajdują się jego liczne trofea (m.in. 4 Kryształowe Kule oraz narty, na których skakał), zaś w holu Domu Zdrojowego – jego rzeźba wykonana z 330 kg białej czekolady.
Zwiedzanie: do najważniejszych zabytków Szczyrku należą: drewniany kościół parafialny p.w. św. Jakuba z barokowym wyposażeniem, kaplice murowane z lat 1829-30, kamienne figury przydrożne z pierwszej połowy XIX w., drewniany krzyż misyjny z 1730 r. oraz zabytkowy Biały Krzyż na Przełęczy Salmopolskiej.
Lokalizacja
1,2 km od centrum Szczyrku
2,1 km od kolejki linowej Skrzyczne
3,9 km od Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego
FAQ - przydatne odpowiedzi
Pytania i odpowiedzi
HOTEL HALO SZCZYRK
Trzygwiazdkowy Hotel Halo Szczyrk to gwarancja udanego wypoczynku w otoczeniu malowniczych wzgórz Beskidu Śląskiego oraz świetna baza wypadowa dla wielbicieli górskich wędrówek, jazdy na rowerze oraz narciarstwa. Położenie na zboczu Klimczoka, 800 m od centrum Szczyrku, gwarantuje dostęp do wszystkich atrakcji tego górskiego kurortu.
Goście mogą korzystać z 95 pokoi i apartamentów, z których część została wyremontowana w 2023 roku. Większość z nich posiada balkony, dostęp do wygodnego patio lub zlokalizowane są obok przestronnego tarasu. Wszystkie pokoje charakteryzuje dobrze przemyślany, nowoczesny wystrój. Na najwyższej kondygnacji przygotowano dwa przestronne apartamenty z antresolą i panoramicznym oknem z widokiem na Skrzyczne.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen
- Jacuzzi
- Sauna
- Sala relaksu
- Sala gimnastyczna
- Siłownia
- Stół do ping-ponga
DLA NAJMŁODSZYCH
Specjalnie z myślą o najmłodszych gościach hotelu przygotowano salę zabaw, wyposażoną w krzesełka, stoliki, wesoły domek z tunelem, klocki, samochodziki, kolorowanki, kredki, puzzle, gry planszowe i dużo więcej! Na recepcji istnieje możliwość wypożyczenia gier planszowych.
JEDZENIE I PICIE
W hotelu codziennie rano serwowane są śniadania i obiadokolacje. A do dyspozycji gości pozostaje klimatyczna kawiarnia w stylu lat 70. Można tu spędzić wieczory w miłej atmosferze i skosztować pysznych wypieków z rodzimej cukierni.
Zobacz ofertę
Zobacz też
Miasto
Region