Apartamenty Czarna Góra

Travelist ulubiona oferta
Sienna, Dolnośląskie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

449

Cena Travelist:

od 249

/ 2 os.

Apartamenty Czarna GóraSienna, Dolnośląskie
Cena w obiekcie:

449

Cena Travelist:

od 249

/ 2 os.

Relaks i komfort wśród górskiej natury

Nowoczesny kompleks łączący apartamenty oraz obiekt hotelowy w jednym z najpiękniejszych zakątków Sudetów, z malowniczymi widokami na Masyw Śnieżnika – prawdziwy raj dla rowerzystów i miłośników aktywnego wypoczynku! Bike Park z 19 specjalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi o różnym poziomie trudności, Kids Arena i sieć singletracków to gwarancja świetnej zabawy zabawy dla całej rodziny.

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • 10% zniżki na wypożyczalnie sprzętu rowerowego
 • Korzystanie z rowerowi
 • Dostęp do saun (znajdujących się w każdym budynku)
 • Dostęp do sali zabaw, sali gier oraz animacji dla najmłodszych w budynku Aparthotel Czarna Góra
 • Internet Wi-Fi
 • Parking naziemny (nie ma konieczności rezerwacji)

Cena nie zawiera

 • opłat za pozostałe usługi w kompleksie
 • opłata miejscowa– płatne w recepcji SW Apartamenty
 • opłaty za dostęp do strefy basenowej oraz spa z natury ( w godzinach otwarcia, w budynku głównym - Aparthotel Czarna Góra)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka w wieku do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych

W apartamencie Standard 1-pokojowym możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej, w apartamencie Standard 2-pokojowym możliwość 2 dostawek dla dzieci od 4 lat lub osób dorosłych, a apartamencie Deluxe możliwość 3 dostawek dla dzieci lub osób dorosłych. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą – 50 zł/zwierzę/doba
Budynki
Kompleks składa się z 6 budynków apartamentowych (w każdym parking) oraz budynku hotelowego
Ważne informacje:
W dniu przyjazdu Klient otrzymuje szczegółowe informacje na temat apartamentu na numer telefonu podany przy zakładaniu rezerwacji
Śniadania
Możliwość wykupienia śniadań na miejscu w w restauracji Panorama.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Spółdzielnia Właścicieli Apartamenty Czarna Góra, Bułgarska 59 lok. U3, PL7792516302 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
47 opinii

Najnowsze

D
Dawid, 26-35Rodzina

Świetne miejsce do wędrówek

4/5

Sienna to super miejscowość do górskich wypadów, góry są przystępne nawet dla dzieci, w okolicach bardzo dużo atrakcji dla całej rodziny. Miejsce zdecydowanie polecane rodziną niż singlą, w okolicy nie ma knajp, barów i imprezowni. Apartament czysty, zadbany, ale widać już na nim te kilka lat użytkowania.

03.06.2024
M
Marzena, 46-55Rodzina

Majówka z dziećmi

5/5

Apartament czyściutki, nie mam nic do zarzucenia. Okolica bardzo ładna. W pobliżu wiele atrakcji.

Bardzo ładne i czyste apartamenty. Wszystko co potrzebne pod ręką. Polecam serdecznie
05.05.2024
M
Magdalena, 46-55Rodzina

Super

5/5

17.02.2024
k
kinga, 46-55Rodzina

4/5

08.02.2024
M
Małgorzata, 36-45Rodzina

5/5

Wspaniały apartament. Zdecydowanie polecam dla rodzin z dziećmi.
04.02.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Apartamenty Czarna Góra to kompleks niezależnych budynków apartamentowych i budynek główny (w którym mieści się recepcja), znajdujących się w sercu jednego z największych, górskich ośrodków w Polsce – Czarna Góra Resort. Ośrodek to ponad 55 hektarów zielonych, górzystych terenów mieszczących się w Strefie Czystego Powietrza, która zapewnia idealne warunki do wypoczynku przez cały rok.
Przestronny apartament to idealnie rozwiązanie dla osób, które chcą w niezależny sposób zorganizować wypoczynek w samym sercu Czarnej Góry. W każdym z nowoczesnych budynków znajduje się jedynie kilkanaście apartamentów, rozmieszczonych na różnych piętrach.
Moc atrakcji w jednym miejscu
Czarna Góra Resort to moc emocji przez cały rok! Latem oferuje ponad 200 km rowerowych tras Singletrack Glacensis, niesamowity Bike Park z trasami o różnym poziomie trudności, Kids oraz Skills Arenę, dwie koleje linowe, które z łatwością przeniosą Cię bliżej szczytu, park linowy, wypożyczalnie, szkoły rowerowe oraz niezliczone trasy spacerowe i biegowe.
ROWERY
Czarna Góra jako centrum rowerowe zapewnia:
- lokalizację gwarantującą bezpośredni dostęp do ponad 200 km tras rowerowych, Bike Parku, sieci singletracków, licznych szlaków pieszych, tras biegowych i innych górskich aktywności. Ponadto szlaki rowerowe zostały przystosowane do miłośników rowerów górskich, downhillowych czy elektrycznego
- zróżnicowane trasy rowerowe – od nowo otwartej trasy rodzinnej dla początkujących aż do profesjonalnych tras dla zaawansowanych rowerzystów
- Singletrack - Trasy rowerowe, które łączą Czarną Górę z najdłuższym systemem singletracków w Europie-Singletrack Glacensis. Najbliższa pętla Rudka łączy Czarną Górę z Zalewem Morawa
- możliwość zabrania swojego roweru na Luxtorpedę – Luxtorpeda stanowi świetny środek transportu. Już w 3 minuty wjedziesz na szczyt Czarnej Góry, zabierając ze sobą swój rower. Później czeka na Ciebie niesamowita górska panorama lub konkretny zastrzyk adrenaliny.
- szosy w świetnym stanie dla miłośników kolarstwa – Latem Czarna Góra Resort przeobraża się w rowerową mekkę, aby utrzymać ten status dbamy o nasze trasy rowerowe i codziennie sprawdzamy ich aktualny stan.
 
ATRAKCJE
- Sauny (w każdym budynku)
- Strefa basenowa i sauna fińska (znajdująca się na terenie basenu) w godzinach (9-16) w budynku głównym Aparthotel Czarna Góra
- Przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz punkt sprzedaży karnetów narciarskich
- Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu oraz rowerownia
 
DLA NAJMŁODSZYCH
- Sala zabaw, sala gier, animacje dla najmłodszych w budynku Aparthotel Czarna Góra
 
JEDZENIE I PICIE
W pobliżu obiektu znajduje się kilka restauracji:
- Restauracja Panorama – w głównym budynku Aparthotel Czarna Góra, ze Strefą Zdrowego Przysmaku. W Restauracji Panorama znakomite dania kuchni polskiej są serwowane w sposób bezpieczny oraz przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności
- Karczma Czarna Góra – przy dolnej stacji 6-osobowej kolei linowej Luxtorpeda. Można tu skosztować regionalnych specjałów i zrelaksować się przy kominku
- Zapiecek – kameralna restauracja czynna w trakcie sezonu narciarskiego. Można tu skosztować pizzy, sałatek i makaronów w różnym wydaniu
- (Summer) Ski Bar – sezonowa restauracja w Czarnej Perle. Na miejscu można podładować akumulatory korzystając z dań wydawanych w bemarach lub pokrzepić się sezonowymi przysmakami: lodami lub grzanym winem
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Winda
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament Standard 1-pokojowy

Apartament Standard 1-pokojowy

Apartament zawierający 2 łóżka pojedyncze, wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. Posiada także balkon lub taras. Powierzchnia: 28 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament Standard 2-pokojowy

Apartament Standard 2-pokojowy

Apartament zawierający 2 łóżka pojedyncze, wyposażony aneks kuchenny, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Posiada także balkon lub taras. Powierzchnia: 40 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Stronie Śląskie, Sudety

ATRAKCJE OKOLICY

BIKE PARK CZARNA GÓRA: największa atrakcja dla miłośników jednośladów, górskie centrum rowerowe na zalesionych stokach z dostępem do wyciągów prowadzących w różne rejony Czarnej Góry. Na rowerzystów czekają tu m.in. odnowione trasy downhillowe, nowe szlaki zjazdowe dla początkujących i rekreacyjnych cyklistów, przystosowane także dla najmłodszych. Obecnie można korzystać z 19 – nowych lub zmodernizowanych – tras o różnym poziomie trudności. Ścieżki zostały przystosowane dla rowerów górskich, downhillowych oraz elektrycznych. Początkujący i rekreacyjni rowerzyści będą się dobrze bawili na łatwych szlakach, bezpiecznie szlifując swoje umiejętności. Natomiast profesjonaliści solidną dawkę adrenaliny i wyzwań znajdą na zaawansowanych trasach zjazdowych. Na miejscu ponadto kolej linowa Luxtorpeda – najszybsza 6-osobowa kolej linowa stanowiąca świetny środek transportu. Wjazd na szczyt Czarnej Góry trwa zaledwie 3 minuty, a na szczycie czekają zachwycająca górska panorama oraz zastrzyk adrenaliny. Kolej została przystosowana do bezpiecznego przewozu rowerów i wózków dziecięcych.

SINGLETRACK: w bliskiej okolicy Stronia Śląskiego powstały dwie pętle Singletrack – Pętla Rudka oraz Pętla Stronie Śląskie (dłuższa i trudniejsza od Rudki). W całym regionie na miłośników kolarstwa górskiego czeka ponad 200 km tras typu Singletrak powstałych w ramach projektu „Singletrack Glacensis” (na terenie gmin: Bardo, Bystrzyca Kłodzka, Gmina Kłodzko, Lądek Zdrój, Międzylesie, Stronie Śląskie, Złoty Stok).

WAKE UP PARK: miejsce ekstremalnych doznań nad Zalewem w Starej Morawie z jedynym w Kotlinie Kłodzkiej wyciągiem do wakeboardu oraz nart wodnych. W parku wodnym czekają wykwalifikowani instruktorzy, którzy nauczą chętnych wielu efektownych sztuczek, przyprawiających o nagły skok adrenaliny, jednocześnie dbając o ich bezpieczeństwo.

NA NARTY: zaraz za oknem znajduje się popularny ośrodek narciarski Czarna Góra, gdzie znajdziesz 3 koleje linowe (w tym jedną o długości blisko 1400 m) oraz 9 wyciągów orczykowych i taśmowych. Łączna długość tras to prawie 10 km.

LĄDEK-ZDRÓJ: Johann Wolfgang Goethe, caryca Katarzyna II czy prezydent USA John Quincy Adams to zaledwie część słynnych osobistości, które kurowały się w jednym z najsłynniejszych sudeckich uzdrowisk. Gości do dziś zachwyca zabytkowa architektura w kurortowym stylu, a żadna wizyta w miasteczku nie może się obyć bez odwiedzenia Zakładu Przyrodoleczniczego „Wojciech”. Kąpiel w okrągłym basenie z wodą termalną otoczonym neobarokowymi zdobieniami z pewnością na długo pozostanie w pamięci.

BYSTRZYCA KŁODZKA: oddalone o 17 km od kompleksu zabytkowe miasteczko do dziś zachowało średniowieczny układ urbanistyczny, a górzysty teren oferuje piękne widoki na liczne zabytkowe budowle. Wśród tych ostatnich warto wymienić gotycki kościół św. Michała Archanioła, fragmenty średniowiecznych murów obronnych, renesansowe i barokowe kamienice, kolumnę św. Trójcy i kamienny pręgierz z XVI w. Ciekawostką na skalę europejską jest zaś jedyne w Polsce muzeum filumenistyczne – nie trzeba być piromanem, by zachwycić się bogatymi zbiorami poświęconymi w całości zapałkom, zapalniczkom i innym sposobom wykorzystania ognia.

POD ZIEMIĄ: Jaskinia Niedźwiedzia w pobliskim Kletnie to nie tylko najdłuższy naturalny system podziemnych korytarzy w całych Sudetach (liczy sobie łącznie prawie 4 km), ale też prawdziwy cud natury. Na specjalnie wyznaczonej trasie turystycznej o długości ok. 700 m można podziwiać imponujące stalaktyty, stalagmity, stalagnaty i inne naciekowe kreacje.

AKTYWNIE: Kotlina Kłodzka to raj dla miłośników pieszych wycieczek, nordic walkingu oraz kolarstwa górskiego. Szlaków, ścieżek i tras rowerowych jest tu całe mnóstwo, a takie nazwy, jak Szczeliniec Wielki, masyw Śnieżnika czy Błędne Skały mówią same za siebie. Amatorów wspinaczki skałkowej ucieszą zaś atrakcyjne ścianki w rejonie Trojaka i Stołowych Skał.


Lokalizacja

100 m od ośrodka narciarskiego Czarna Góra
300 m do wyciągu narciarskiego
500 m od Czarnej Góry (szczyt)
2,5 km od Śnieżnika (szczyt)
6 km od Jaskini Niedźwiedziej
8 km od zalewu Stara Morawa
35 km od stacji kolejowej w Kłodzku

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Wrocław – 2 godz. 15 min, Katowice – 2 godz. 50 min, Kraków – 3 godz. 45 min, Poznań – 4 godz. 20 min, Warszawa – 5 godz.

card

APARTAMENTY CZARNA GÓRA

DLACZEGO WARTO?
Apartamenty Czarna Góra to kompleks niezależnych budynków apartamentowych i budynek główny (w którym mieści się recepcja), znajdujących się w sercu jednego z największych, górskich ośrodków w Polsce – Czarna Góra Resort. Ośrodek to ponad 55 hektarów zielonych, górzystych terenów mieszczących się w Strefie Czystego Powietrza, która zapewnia idealne warunki do wypoczynku przez cały rok.
Przestronny apartament to idealnie rozwiązanie dla osób, które chcą w niezależny sposób zorganizować wypoczynek w samym sercu Czarnej Góry. W każdym z nowoczesnych budynków znajduje się jedynie kilkanaście apartamentów, rozmieszczonych na różnych piętrach.
Moc atrakcji w jednym miejscu
Czarna Góra Resort to moc emocji przez cały rok! Latem oferuje ponad 200 km rowerowych tras Singletrack Glacensis, niesamowity Bike Park z trasami o różnym poziomie trudności, Kids oraz Skills Arenę, dwie koleje linowe, które z łatwością przeniosą Cię bliżej szczytu, park linowy, wypożyczalnie, szkoły rowerowe oraz niezliczone trasy spacerowe i biegowe.
ROWERY
Czarna Góra jako centrum rowerowe zapewnia:
- lokalizację gwarantującą bezpośredni dostęp do ponad 200 km tras rowerowych, Bike Parku, sieci singletracków, licznych szlaków pieszych, tras biegowych i innych górskich aktywności. Ponadto szlaki rowerowe zostały przystosowane do miłośników rowerów górskich, downhillowych czy elektrycznego
- zróżnicowane trasy rowerowe – od nowo otwartej trasy rodzinnej dla początkujących aż do profesjonalnych tras dla zaawansowanych rowerzystów
- Singletrack - Trasy rowerowe, które łączą Czarną Górę z najdłuższym systemem singletracków w Europie-Singletrack Glacensis. Najbliższa pętla Rudka łączy Czarną Górę z Zalewem Morawa
- możliwość zabrania swojego roweru na Luxtorpedę – Luxtorpeda stanowi świetny środek transportu. Już w 3 minuty wjedziesz na szczyt Czarnej Góry, zabierając ze sobą swój rower. Później czeka na Ciebie niesamowita górska panorama lub konkretny zastrzyk adrenaliny.
- szosy w świetnym stanie dla miłośników kolarstwa – Latem Czarna Góra Resort przeobraża się w rowerową mekkę, aby utrzymać ten status dbamy o nasze trasy rowerowe i codziennie sprawdzamy ich aktualny stan.
 
ATRAKCJE
- Sauny (w każdym budynku)
- Strefa basenowa i sauna fińska (znajdująca się na terenie basenu) w godzinach (9-16) w budynku głównym Aparthotel Czarna Góra
- Przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz punkt sprzedaży karnetów narciarskich
- Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu oraz rowerownia
 
DLA NAJMŁODSZYCH
- Sala zabaw, sala gier, animacje dla najmłodszych w budynku Aparthotel Czarna Góra
 
JEDZENIE I PICIE
W pobliżu obiektu znajduje się kilka restauracji:
- Restauracja Panorama – w głównym budynku Aparthotel Czarna Góra, ze Strefą Zdrowego Przysmaku. W Restauracji Panorama znakomite dania kuchni polskiej są serwowane w sposób bezpieczny oraz przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności
- Karczma Czarna Góra – przy dolnej stacji 6-osobowej kolei linowej Luxtorpeda. Można tu skosztować regionalnych specjałów i zrelaksować się przy kominku
- Zapiecek – kameralna restauracja czynna w trakcie sezonu narciarskiego. Można tu skosztować pizzy, sałatek i makaronów w różnym wydaniu
- (Summer) Ski Bar – sezonowa restauracja w Czarnej Perle. Na miejscu można podładować akumulatory korzystając z dań wydawanych w bemarach lub pokrzepić się sezonowymi przysmakami: lodami lub grzanym winem