Hotel Gorzelanny

Travelist ulubiona oferta
Jarnołtówek, Opolskie
4.1
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

600

Cena Travelist:

od 540

/ 2 os.

Hotel Gorzelanny
Jarnołtówek, Opolskie
Cena w obiekcie:

600

Cena Travelist:

od 540

/ 2 os.

All Inclusive w Sudetach

Hotel 4* nad jeziorem w Sudetach – śniadania, obiady i kolacje oraz open bar na wybrane alkohole, nielimitowany dostęp do basenu wewnętrznego, kręgle, przejazd kolejką turystyczną i więcej w cenie

Travelist Hotel Star 2024: Najlepszy obiekt z Aquaparkiem

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • All inclusive – codzienne śniadania, obiady i kolacje (w formie bufetu - jeżeli w Hotelu przebywa poniżej 10 osób posiłki w są formie serwowanej)
 • Open bar (wybrane alkohole, w tym wino, piwo i wódka oraz zimne napoje, kawa i herbata – w godz. 13-20)
 • Dostęp do basenu wewnętrznego, jacuzzi, brodzika dla dzieci, sauny suchej i łaźni parowej w wyznaczonych godzinach
 • 1 godz. gry w kręgle (tory również z bandami dla dzieci)
 • 1 przejazd kolejką turystyczną (dla każdej z osób na cały pobyt – zależne od warunków pogodowych)
 • Dostęp do czynnych atrakcji Parku Edukacji i Rozrywki – Zaginione Miasto Rosenau- uzależnione od pogody (a tam m.in. basen zewn. od 01.07 do 31.08, Park Żywiołów i Ogród Wody, Stonehenge, Jaskinia Wilka i Niedźwiedzia, Sztolnia Złota, kino 7 D x 2)
 • Parking
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłat za pozostałe usługi hotelowe

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń)

W pokojach 2-os w części 3* z opcją 2 dostawek oraz 2-os w części 4* z opcją 2 dostawek możliwość dwóch dostawek dla dzieci od 4 lat lub osób dorosłych.

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

Uwaga! Wymagany dokument dzieci potwierdzający ich wiek – będzie on sprawdzany przez pracownika recepcji podczas zameldowania, w razie niezgodności obowiązuje dopłata

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za opłatą: 50 zł/doba
Dodatkowe informacje
Pokoje w standardzie 3* w części Carina znajdują się w odległości 100 m od obiektu głównego (przejście kładką)

Jeżeli w części Carina przebywa mniej niż 15 osób, świadczenia realizowane są w budynku głównym, pow. 15 osób – śniadania i open bar również w hotelu Carina, a obiady i kolacje w budynku głównym

Poniżej 10 osób posiłki w formie serwowanej

W soboty na terenie obiektu odbywają się wesela

Pobyt rozpoczyna się kolacją (18-20), a kończy śniadaniem (8-10)

Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany miejsc serwowania posiłków, ze względu na odbywające się uroczystości (restauracja hotel Carina, restauracja hotel Gorzelanny lub sala przy kręgielni)

Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany listy serwowanych wybranych napojów alkoholowych i bezalkoholowych w ramach pakietu - regulamin open baru znajduje się w hotelu

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Hotele Gorzelanny Spółka Komandytowa Sp. z o. o., Pokrzywna 76, NIP: PL7532437273 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,1/5
487 opinii

Najnowsze

M
Małgorzata, 36-45Rodzina

Udany pobyt

5/5

Bardzo udany pobyt , dla dzieci dużo atrakcji .

Polecam po przeczytaniu opinii miałam wątpliwości ale naprawdę fajny hotel i dla dzieci super .
13.05.2024
J
Justyna, 26-35Para

Przyjemny wypoczynek

4/5

Plusy: Bardzo dobre jedzenie, przestronne pokoje, wiele atrakcji: basen, kręgle, plac zabaw, wodny ogród. Piękne widoki i klimat

Minusy: Allinklusive do godziny 20 i w menu brak alternatywy dla osób niepijących. Piwo bezalkoholowe za dodatkową opłata, lody tak samo. Wykładzina w pokoju cała w sierści od zwierząt

Zalety hotel: Bardzo dobre jedzenie, przestronne pokoje, wiele atrakcji: basen, kręgle, plac zabaw, wodny ogród. Piękne widoki i klimat Wady: Allinklusive do godziny 20 i w menu brak alternatywy dla osób niepijących. Piwo bezalkoholowe za dodatkową opłata, lody tak samo. Wykładzina w pokoju cała w sierści od zwierząt
12.05.2024
M
Monika , 46-55

Idealny hotel dla dzieci

5/5

10.05.2024
A
Agata, 36-45Rodzina

Majówka

1/5

Plusy: Bardzo fajnie przystosowany obiekt pod dzieci - jeżeli pogoda dopisze to nie ma nudy.

Minusy: Hotel w fatalnym stanie - wymaga remontu. Pokoje na poddaszu z jednym małym okienkiem i brak klimatyzacji powoduje efekt "sauny" już przy temperaturze 18stopni na zewnątrz. Masaże na bardzo niskim poziomie. Na pewno już nie wrócę do tego hotelu.

06.05.2024
J
Jan, 56+Znajomi

5/5

26.04.2024

O hotelu

CO NA CIEBIE CZEKA?
Hotel Gorzelanny * znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie, niemniej jednak wszystkich zwolenników wypoczynku nad wodą ucieszy bezpośredni dostęp do jeziora.  Na Gości czeka również moc atrakcji – m. in. park rozrywki Do dyspozycji oddano eleganckie i przestronne pokoje – każdy z nich został wyposażony m. in. w łazienkę, telewizor, telefon, lodówkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Pokoje znajdują się w dwóch, zlokalizowanych naprzeciwko siebie po obu stronach jeziorach, obiektach - budynku głównym o standardzie 4 oraz segmencie B utrzymanym w standardzie 3*. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią komfortowy wypoczynek pośród przyrody. 
 
RELAKS I ODNOWA
Na terenie hotelu znajdują się m. in.:
basen wewnętrzny i zewnętrzny,
aquapark w sezonie letnim (otwarcie w Wakacje 2019): wodny plac zabaw dla dzieci, rwąca rzeka, jacuzzi, zjeżdżalnia wodna anakonda, zjeżdżalnia wahadło – jedyna w Polsce,
salon kosmetyczny.
Ponadto każdy będzie mógł skorzystać z sali fitness i kręgielni. Niemałą atrakcję stanowi również zlokalizowany na terenie hotelu całoroczny park linowy. 
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Hotel Gorzelanny ** to doskonałe miejsce na pobyt dla wszystkich rodzin z dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych Gości hotelowych przygotowano m. in. plac zabaw oraz boiska do gry w piłkę, niemniej jednak największą frajdę będą miały z parków rozrywki w pobliżu – Park Linowy Trollandia oraz Interaktywny Park Rozrywki i Edukacji „Rosenau – Zaginione Miasto” (ogród wodny, basen z atrakcjami, karuzela i kino). 
 
JEDZENIEI I PICIE
Codziennie szykowane są śniadania, obiady oraz kolacje serwowane w formie bufetu szwedzkiego. W menu znaleźć można specjały kuchni lokalnej.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny parking w hotelu
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Basen kryty
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy w części 3*

Pokój 2-osobowy w części 3*

Pokój w 3* części Carina (w odległości 100 m od obiektu głównego – przejście kładką). Zawiera okna dachowe.
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy w części 3* z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy w części 3* z opcją dostawki

Pokój w 3* części Carina (w odległości 100 m od obiektu głównego – przejście kładką). Zawiera okna dachowe.
 • Prywatna łazienka
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Jarnołtówek, Góry Opawskie

Zastrzyk adrenaliny: jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, wybierz się do parku linowego Trollandia
Góry Opawskie: malownicze górskie szczyty, świeże powietrze, liczne lasy i pełen atrakcji Park Krajobrazowy Góry Opawskie – w okolicy nie brakuje wspaniałych miejsc na wycieczki piesze czy rowerowe.
Prudnik: oddalony o 10 km; miasto nie zostało zniszczone w czasie wojny, dlatego zachowały się w nim liczne zabytki renesansowe i barokowe. Warto wstąpić do ciekawego Muzeum Ziemi Prudnickiej z interesującymi wystawami na temat tradycji włókienniczej regionu.
Na styku kultur: miasto Głuchołazy leży tuż przy granicy z Czechami. W architekturze i zabytkach widać wpływy wielu kultur. Zachowały się interesujące budowle od średniowiecza aż po współczesność.
Pałac jak z bajki: to imponująca, pełna fantazji rezydencja w Mosznie. Zbudowana niewiele ponad 100 lat temu, wygląda jak baśniowy pałac rodem z animacji Disneya. Wokół roztacza się wspaniały park, warto też odwiedzić stadninę koni.
Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki ROSENAU – Zaginione Miasto: można się tu bawić i wypoczywać, ale też zgłębiać tajemnice. Na małycyh gości czeka tu wiele wrażeń, niemal z horroru. W parku mieszczą się ruiny tajemniczego miasta, potwór, sztolnia, dzikie zwierzęta, jaskinia, rowery wodne, basen czy interaktywny ogród.


Lokalizacja

Odległość od punktów orientacyjnych
50 m od jeziora
8 km od granicy z Czechami 
10 km od Prudnika
11 km od Głuchołazów
15 km od Biskupiej Kopy

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Wrocław – 2 godz.; Częstochowa – 2 godz. 40 min; Poznań – 4 godz. 30 min; Warszawa – 4 godz. 50 min

card

HOTEL GORZELANNY

CO NA CIEBIE CZEKA?
Hotel Gorzelanny * znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie, niemniej jednak wszystkich zwolenników wypoczynku nad wodą ucieszy bezpośredni dostęp do jeziora.  Na Gości czeka również moc atrakcji – m. in. park rozrywki Do dyspozycji oddano eleganckie i przestronne pokoje – każdy z nich został wyposażony m. in. w łazienkę, telewizor, telefon, lodówkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Pokoje znajdują się w dwóch, zlokalizowanych naprzeciwko siebie po obu stronach jeziorach, obiektach - budynku głównym o standardzie 4 oraz segmencie B utrzymanym w standardzie 3*. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią komfortowy wypoczynek pośród przyrody. 
 
RELAKS I ODNOWA
Na terenie hotelu znajdują się m. in.:
basen wewnętrzny i zewnętrzny,
aquapark w sezonie letnim (otwarcie w Wakacje 2019): wodny plac zabaw dla dzieci, rwąca rzeka, jacuzzi, zjeżdżalnia wodna anakonda, zjeżdżalnia wahadło – jedyna w Polsce,
salon kosmetyczny.
Ponadto każdy będzie mógł skorzystać z sali fitness i kręgielni. Niemałą atrakcję stanowi również zlokalizowany na terenie hotelu całoroczny park linowy. 
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Hotel Gorzelanny ** to doskonałe miejsce na pobyt dla wszystkich rodzin z dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych Gości hotelowych przygotowano m. in. plac zabaw oraz boiska do gry w piłkę, niemniej jednak największą frajdę będą miały z parków rozrywki w pobliżu – Park Linowy Trollandia oraz Interaktywny Park Rozrywki i Edukacji „Rosenau – Zaginione Miasto” (ogród wodny, basen z atrakcjami, karuzela i kino). 
 
JEDZENIEI I PICIE
Codziennie szykowane są śniadania, obiady oraz kolacje serwowane w formie bufetu szwedzkiego. W menu znaleźć można specjały kuchni lokalnej.