Ziemowit

Travelist ulubiona oferta
Jarnołtówek, Opolskie
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:
313
Cena Travelist:
od 219

/ 2 os.

ZiemowitJarnołtówek, Opolskie
Cena w obiekcie:
313
Cena Travelist:
od 219

/ 2 os.

Wypoczynek w sercu Gór Opawskich

Ośrodek ze strefą spa w górskim otoczeniu – śniadania lub śniadania i obiadokolacje, dostęp do basenu, sauny i siłowni oraz atrakcje dla dzieci w cenie.

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

  • Zakwaterowanie
  • Śniadania lub śniadania i obiadokolacje - do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
  • Dostęp do krytego basenu i sauny
  • 1 godz. masażu relaksacyjnego albo fizjoterapeutycznego GRATIS(godzina masażu do podziału na 2 osoby) przy pobycie na min. 3 doby
  • Dostęp do sali zabaw dla dzieci (figloraj z torem przeszkód i basenem z piłeczkami)
  • Dostęp do siłowni
  • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

  • opłat za pozostałe usługi w ośrodku
  • opłata za parking : parking główny „dolny” - 2,00 PLN/doba, parking pomocniczy „górny” - 45,00 PLN/doba

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko w wieku do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami)

W pokoju 2-os. z dostawką możliwość 1 dostawki dla dziecka do 10 lat (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

Brak możliwości dostawki dla osoby dorosłej.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, 30 zł/doba
Parking
opłata za parking : parking główny „dolny” - 2,00 PLN/doba, parking pomocniczy „górny” - 45,00 PLN/doba
Widok
W obiekcie obowiązuje dopłata w wysokości 5% wartości rezerwacji do pokoju z widokiem na zachodnią panoramę

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem lub bezpośrednią umową między Tobą a Organizatorem turystyki, dotyczącą rezerwacji Usługi Hotel+Lot. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy w odniesieniu do rezerwacji pobytu w obiekcie jest Oferent lub Organizator turystyki w przypadku rezerwacji Usługi Hotel+Lot, których dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do rezerwacji usług Oferenta obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji. W odniesieniu do rezerwacji Usługi Hotel+Lot obowiązuje Regulamin Serwisu, Regulamin Travelist Hotel+Lot oraz Warunki Rezygnacji Usługi Hotel+Lot. Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziesz w zakładce „Jak działamy” dostępnej tutaj. W przypadku Usługi Hotel+Lot Travelist działa jako agent Organizatora Turystyki.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: DOMS Sp. z o.o., Marsz. Józefa Piłsudskiego 20, PL7361728169 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
238 opinii

Najnowsze

P
Piotr, 36-45Para

Sympatycznie

5/5

Dobre śniadania, koncerty na żywo tuż obok, wygodne łóżka, czysto.

Idealne miejsce wypadowe na szlaki.
05.05.2025
S
SŁAWOMIR, 56+Para

Baza wypadowa w Góry Opawskie

4/5

Plusy: Cisza, spokój bardzo miła obsługa, SPA - super masaże. Można naprawdę dobrze wypocząć.

Minusy: Proponuję bardziej urozmaicić posiłki.

04.05.2025
W
Wanda, 56+Para

5/5

Polecamy w 100% Piękna okolica, bardzo miła obsługa. Pokoje czyste, zadbane. Jedzenie bardzo dobre. Basen - woda czysta, ciepła, bardzo miły Pan ratownik. Wracamy ponownie w czerwcu:)
01.05.2025
A
Arnold, 36-45Rodzina

relaks

4/5

Plusy: Cisza, spokój, mało osób, kameralnie. jedzenie smaczne, miła obsługa Lazienka ok, nie wiem dlaczego zdjęcia nie pokazano Pomysł na zatrudnienie przewodnika górskiego super. ma nie samowitą wiedzę i doświadcznie

Minusy: Pokoje ciut ciasnawe

29.04.2025
A
Andrzej, 56+Rodzina

5/5

29.04.2025
T
Tomasz, 46-55Rodzina

Baza na Góry Opawskie

5/5

29.04.2025
K
Kazimierz, 56+Para

Pobyt udany.

5/5

Wszystko ok.

Ok.
26.04.2025
R
Ryszard, 56+Para

Wyjazd świąteczny

4/5

Plusy: Obsługa hotelu rewelacja,począwszy od pań w recepcji poprzez panią od masaży i kawiarni godna polecenia.

Minusy: Pokoje bardzo małe,jeszcze mniejszy balkon,wszystko wymaga remontu,wyżywienie bardzo sanatoryjne.

24.04.2025
Z
Zbigniew, 56+Para

Było ok

4/5

Plusy: wszystko ok

Minusy: Trochę urozmaicić jedzenie

Zielono przyjaznie dookoła
23.04.2025
K
Kazimierz, 56+Para

5/5

23.04.2025
W
Wiesław, 56+Para

Nie zawiodłem się.

5/5

Plusy: Wyżywienie, bliskość szlaków, basen i SPA, miła obsługa, parkong

Minusy: Telewizja szwankowała

Bez zastrzeżeń, miła obsługa
03.04.2025
T
Tadeusz, 56+Para

Przyjemna podróż wczesno wiosenna

5/5

Plusy: Dobre warunki pobytu przy dobrej cenie.

Minusy: Brak uwag

02.04.2025
M
Marek, 56+Para

Tradycyjnie super!

5/5

29.03.2025
W
Wiesława, 56+

Super wypad

5/5

Plusy: Miła obsługa, przyjemny pokój, fajna spokojna lokalizacja, zabiegi, masaże, basen i sauny, pyszne jedzenie

Minusy: Brak

Bardzo mila
27.03.2025
B
Bogdan, 56+Para

Bardzo udany wypad

5/5

Wszystko super

20.03.2025
A
Abi, 46-55Para

Z braku laku

2/5

Plusy: Widok z balkonu ale trzeba za niego dodatkowo zapłacić

Minusy: Zimno w szatni basenowej, zimno na basenie, zimna woda w basenie, vodziennie to samo na śniadanie oraz tak małe pokoje, że problem rozłożyć walizkę-ciasno!!

10.03.2025
T
Tonikk, 56+Sam

Wyskok, odskok

5/5

Pogoda, mili ludzie, cudowne miejsca. Klimat i atmosfera.

Miła obsługa, klimat miejsca i wspaniała atmosfera.
29.01.2025
M
Maria, 56+Para

Idealny weekend

5/5

22.01.2025
W
Wanda , 46-55Sam

hotel Ziemowit cudowny ale dojazd z Łodzi dość trudny

4/5

Miła obsługa

Bardzo miło napewno wrócę.Chcialabym w 2025
07.12.2024
M
Marek

" Podróż życia "

1/5

Plusy: Goście z Travelist traktowani wyjątkowo dopłata nawet do widoków na góry.

Minusy: To nie hotel, raczej dom spokojnej starości. Będąc tam drugi raz spotykam zawsze turnusy dla ludzi specjalnej troski i w podeszłym wieku, którzy brodzą po płytkim basenie i dosiadających się do stolika na stołówce. Obsługa mało sympatyczna. Nigdy więcej takich tanich ofert którymi się ratują.

30.11.2024
M
Maria, 56+Znajomi

czyściutko, przyjemnie i blisko szlaklu

5/5

Plusy: hotel bardzo czyściutki, cieplutko, pokoiki malutkie, ale bardzo przyjemne, jedzonko bardzo smaczne dla kucharza 6 plusem.

Minusy: trochę zimno na basenie 23 stopnie i woda chłodna 24

czyściutko i przyjemnie
13.11.2024
H
Henryk , 56+Para

Wypad za miasto

4/5

Dobre jedzenie. Hoteladekwatny do ceny

12.11.2024
K
Krzysztof, 46-55Para

Wypoczynek

4/5

Hotel dobry w tym przedziale cenowym. Jest basen sauny dobre jedzenie. Na minus małe pokoje . Polecam

07.11.2024
R
Renata, 46-55Para

Nieszczególne

3/5

Plusy: Tereny Głuchołaz, Jarnołtówka i okolic bardzo urokliwe, ciche okolice, trochę ścieżek rowerowych po stronie polskiej i czeskiej - można wypocząć na łonie natury. Gdyby nie hotel ocena byłaby dużo wyższa.

Minusy: Hotel - nie do polecenia, tak mały pokój, że nie było gdzie rozpakować walizki, ale balkon to był prawdziwy szok- zmieściło się jedno krzesło, ktoś o dużych gabarytach mógłby nie usiąść. Nie było klimatyzacji, w nocy w pokoju prawie 30 stopni-nie można było oddychać. Śniadania jak z czasów PRL … Duże zaskoczenie

Hotel nie zasługuje na 3 gwiazdki
03.09.2024
S
Sylwia, 26-35Rodzina

Udany wypoczynek

5/5

Plusy: Miły personel, smacznego jedzonko i konkretne porcje obiadu. Dużo atrakcji dla dzieci i cudne widoki

Minusy: Pokojom przydałoby się odświeżenie

Miła obsługa, pyszne jedzonko i dużo atrakcji dla dzieci oraz cudne widoki z tarasu
02.09.2024
G
Grzegorz, 36-45Rodzina

Odpoczynek w górach

4/5

Plusy: Hotel pięknie położony pośród gór i lasów w pobliżu szlaków turystycznych. Basen z widokiem na góry. Świetny, klimatyczny bar na dachu hotelu. Cisza i spokój. Wycieczka z przewodnikiem po okolicy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Minusy: Wykładzina w pokoju błaga o wymianę lub przynajmniej porządne wypranie. Nieprzyjemny zapach w łazience dobiegający z wentylacji. Skromne śniadania.

02.09.2024
J
Józef, 56+Rodzina

3/5

24.08.2024
G
Grzegorz, 56+

5/5

13.08.2024
J
Joanna, 26-35Rodzina

5/5

10.08.2024
J
Janina, 56+Para

4/5

07.08.2024
E
Eliza, 26-35Rodzina

Podróż w czasie

4/5

Plusy: Blisko na szlak, basen, taras, pokoje z balkonami

Minusy: Niepodpisane produkty na sniadanie i brak jajecznicy bądź ciepłych jajek. Czystość wykładzin.

29.07.2024
L
Liliana, 36-45Para

Obiekt bardzo słaby., ale sam wyjazd bardzo fajny.

2/5

Oferowany obiekt na bardzo słabym poziomie. Stare brudne pomieszczenia. Bardzo słaba kuchnia. Miejsce jako lokalizacja bardzo dobre.

Obiekt na bardzo słabym poziomie. Brudno i staro. W pokoju śmierdzi. Ręczniki tragedia.
22.07.2024
M
Marcin, 36-45Rodzina

5/5

15.07.2024
A
Anna, 36-45Rodzina

Świetny relaks

5/5

Jeateśmy mega zadowoleni

Ślicznie
15.07.2024
g
gość , 36-45Rodzina

Widok z basenu osłodził resztę

3/5

Plusy: Na plus bliskość przyrody i basen z widokiem.

Minusy: Małe i monotonne śniadania. Kto pierwszy ten lepszy. Dopraszanie się latem o dołożenie pomidora czy pieczywa, nie powinno mieć miejsca. Teoretyczny zakaz palenia na balkonach, czasami nieprzestrzegany. Pokój z tzw widokiem na góry, również z widokiem na dachy budynków poniżej i śmietniki. Mały pokój, skrzypiące łóżka. Zamiast masażu z pakietu dostałam zabiegi. Brak restauracji i baru.

Jak lubisz klimat PRL-u, to spróbuj.
07.07.2024
H
Hanna, 56+Para

Cichy zakątek w górach

4/5

Plusy: Ogólnie wszystko ok. Piękny widok, ciepło, czysto, smaczne, sycące posiłki, dodatkowo masaż i dostęp do basenu i sauny.

Minusy: Trochę ciasno, obijałam się o meble.

Jesteśmy zadowoleni z obsługi, miłe i pomocne panie w recepcji i na stołówce, zwłaszcza masażystka.
18.06.2024
P
Piotr , 56+Para

Weekendowy wypad w góry.

4/5

Wszystko przygotowane, bez niespodzianek.

05.06.2024
S
Stanisław , 46-55Rodzina

Pierwszy raz tutaj

4/5

Plusy: Ośrodek jest Ok. Pokój zgodnie z opisem, balkon z jaskółkami,śpiew ptaków, basen. Ogólnie to jest dobrze tylko obiadokolacja to totalna porażka - radzę nie brać tej opcji z obiadokolacją i nie sugerować się że szef kuchni to mistrz kuchni staropolskiej.

Minusy: Obiadokolacja to porażka, w niedzielę bida rosół ale drugie danie Ok - noga z kurczaka pieczona,dwie kulki ziemniaków i surówką. Poniedziałek to już coś ochronnego - niby żurek z resztek, dwie kulki ziemniaków, cienki kawałek schabu z byle jakim żółtym serem i ananasem - totalne świństwo i ochydna surówka. Dostałem rozwolnienia i do północy tylko kibel został jako wspomnienie tego pobytu

Bardzo miła i pomoca Pani w recepcji oraz obsługa pokoju i sali restauracji.
05.06.2024
E
Ewa, 56+Para

Tylko dla odważnych

2/5

Plusy: Dobre usytuowanie hotelu dla chodzących po górach

Minusy: Klaustrofobiczne pokoje w stylu głębokiego PRL-u wymagające odświeżenia, brak możliwości poruszania się 2 osób i wykorzystania krzeseł, b.niewygodne materace z wystającymi sprężynami, deklarowany zestaw kosmetyczny to 2 maleńkie mydełka, wyjątkowo krótka doba hotelowa od 16.00 do 11.00 następnego dnia tym bardziej, że hotel jest b.słabo obłożony i nie trzeba szybko sprzątać po poprzednich gościach.

Szkoda,że kwaterowanie jest w pokojach na niskich piętrach z mało ciekawymi widokami a te na wyższych stoją puste. Wypadałoby co pewien czas opróżnić kosz.
01.06.2024
M
MARIA, 56+Rodzina

Wypoczynek weekendowy

5/5

Jeżdżę z Travelistem od kilku lat,wszystko zawsze dopięte jest na ostatni guzik,dobry kontakt i z pewnością dalej będę korzystać z promocyjnych wyjazdów

Małe ale czyste pokoje,woda i herbata na przywitanie
21.05.2024
J
Jan, 56+Rodzina

Odkrywanie mniej znanego

5/5

Ok

Ok
07.05.2024
A
Anna i Jan, 56+Para

Bardzo udany weekend

5/5

Świetna lokalizacja do wędrówek górskich po stronie polskiej jak i czeskiej, piękne jaskinie (Czechy) niedaleko zamek w Mosznej

Bardzo miła obsługa ,duże ukłony w stronę kelnerek i pań na kuchni które nam bardzo dogadzały pysznymi obfitymi posiłkami
24.04.2024
M
Magdalena, 36-45Para

Fajne budżetowe miejsce

4/5

Plusy: Sam Jarnołtówek niezła dziura gdzie psy dupami szczekają ale mają niezłą włoską knajpę. Hotel ok ale też zależy kto co oczekuję. Jeżeli niedrogiego miejsca żeby pochodzić po górach ze Spa i poprawnym wyżywieniem to dobrze trafił, jeżeli wodotrysków i odrobinę luksusu to nie ten adres. No i raczej trzeba lubić klimat dawnych ośrodków z lat 90. Robią świetną dziczyzne tylko trzeba wcześniej zamówić, najlepiej rano na śniadaniu.

Minusy: Minus za to że prosiłam o pokój z widokiem a dostałam na parterze od dupy strony, czyli pod względem widoku najgorszy z możliwych. A w ośrodku pięć osób na krzyż. Dopłaciłabym te parę złotych ale na Travelist nie było opcji wyboru lepszego pokoju, nikt się ze mną też w tej sprawie nie kontaktował po złożeniu rezerwacji. Trochę słabo wyszło moim zdaniem. Sauna jest w cenie ale trzeba prosić o włączenie, pierwszego dnia mieliśmy chłodną bo pani na recepcji nie wspomniała o tym wiedząc dobrze że jest w pakiecie. Jeśli dla kogoś to ważne średnia wieku gości to 60 , trochę jak w sanatorium się człowiek czuje.

05.04.2024
W
WLADYSLAWA, 56+Para

Pobyt niby świąteczny

1/5

Obsługę i traktowanie klientów

03.04.2024
J
JECZMIONKA, 56+Para

Pobyt świąteczny

1/5

brak

Zakwaterowanie w miarę ok, obsługa i traktowanie gości beznadziejne, podział na grupy , za wszystko trzeba było dodatkowo płacić , nie polecam
03.04.2024
M
Mariusz, 46-55Para

Godne polecenia

5/5

Plusy: Wszystko na miejscu - noclegi, wyżywienie, basen, sauna, łaźnia parowa, masaże, siłownia, Zaletą jest również dobre położenie obiektu

Minusy: Organizacja parkingów

03.04.2024
M
Mateusz, 26-35Rodzina

Jedzenie jak na NFZ... Czystość pokoi również

1/5

Plusy: Miła obsługa w kawiarni, masaż w strefie Spa w pakiecie pobytu, basen i sauna też ok

Minusy: Czystość pokoi. Na półkach przy łóżku centymetr kurzu, balkony nie sprzątane od bardzo dawna, o oknach nie wspomnę.. W pokoju chodziły pająki, bezpośrednie otoczenie hotelu ławki itd. brudne, połamane, pełno śmieci. Bezpośrednie otoczenie hotelu nie pamiętało remontu chyba od lat 80. Można było chociaż wziąć grabie i posprzątać.. Pokoje mikroskopijne i nieprzyjemnym zapachem zgnilizny i starości..Śniadania w formie szwedzkiego stołu najniższej możliwie jakości i dalekie od standardów innych hoteli w których byłem w podobnym przedziale cenowym. Obiadokolacje serwowane niejadalne..małe porcje i zupełnie bez smaku. W piątek mała porcja ryby, w sobotę podobnie, w niedzielę porcja mięsa ale twarda jak plastik. Jeśli ktoś chce schudnąć to polecam.

02.04.2024
S
Sabina, 46-55Para

Góry Opawskie

4/5

Plusy: Obiekt na uboczu, ale świetna baza wypadowa do chodzenia po trasach Gór Opawskich.

Minusy: Problemy z WiFi, zbyt głośne imprezy w restauracji hotelowej, słychać w nocy w całym hotelu.

11.03.2024
A
Adam, 46-55

ok

5/5

04.03.2024
A
Andrzej, 36-45Rodzina

Super ferie

5/5

08.02.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Ziemowit jest malowniczo położony w samym sercu Gór Opawskich, dzięki czemu w najbliższej okolicy nie będzie Ci brakować wspaniałych widoków i ciekawych tras spacerowych. Po dniu pełnym wrażeń warto jednak wypocząć w ciszy i spokoju. Na gości czekają prosto urządzone pokoje z łazienką, TV, telefonem oraz dostępem do Internetu.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen kryty
- sauna fińska
- łaźnia parowa z aromaterapią
- jacuzzi i hydromasaż
- minisiłownia
- aquavibron
- zabiegi kosmetyczne
- zabiegi lecznicze: elektrolecznictwo, światłolecznictwo, wodolecznictwo, magnetosymulacje
- masaże klasyczne, relaksacyjne i egzotyczne
- okłady borowinowe
- inhalacje
- wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking
- tenis stołowy
- taras i ogród
DLA NAJMŁODSZYCH
- sala zabaw (figloraj z torem przeszkód i basenem z piłeczkami)
JEDZENIE I PICIE
W przestronnej jadalni ośrodka serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Codziennie możesz tu zjeść sycące śniadanie, a także obiadokolację. Do dyspozycji gości jest również bar.
Czytaj więcej

Udogodnienia

  • Recepcja czynna całą dobę
  • Bar
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
  • Bezpłatny parking w hotelu
  • Bezpłatny Internet Wi-Fi
  • Basen kryty
  • Winda
  • Przechowalnia bagaży
  • Hotel dla niepalących
  • Możliwość przyjazdu z pupilem
  • Restauracja
  • Sauna

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Twin

Pokój 2-osobowy Twin

Klasycznie urządzony pokój o powierzchni 14 m2 z 2 łóżkami pojedynczymi
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic
  • TV
  • Zestaw kosmetyków
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Klasycznie urządzony pokój o powierzchni 14 m2 z 2 łóżkami pojedynczymi
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic
  • TV
  • Zestaw kosmetyków
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Balkon
  • Darmowe Wi-Fi

Jarnołtówek

Dla zbieraczy panoram: Biskupia Kopa, zbudowana z dewońskich fyllitów i będąca najwyższym szczytem polskiej części Gór Opawskich, to obowiązkowy punkt wyprawy w góry. Na wierzchołku znajduje się wieża widokowa, przejście graniczne oraz schronisko młodzieżowe.

Dla zdobywców gór: do masywu Góry Parkowej zalicza się szczyty górskie: Przednią Kopę, Średnią Kopę i Tylną Kopę. Wzdłuż drogi na szczyt Przedniej Kopy znajdują się kamienne kapliczki drogi krzyżowej.

Dla poszukiwaczy skarbów: zespół dworski w Jarnołtówku – wzmiankowany już w 1339 r. - w obecnej formie powstał w II połowie XIX wieku na miejscu dawnego dworu obronnego.


Lokalizacja

3 km do granicy z Czechami
4,9 km od Biskupiej Kopy
6,5 km od Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU Zaginione Miasto
7,3 km do Głuchołazów
7,5 km od ośrodka narciarskiego Zlaté Hory
14 km do Prudnika

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Opole – 1 godz., Katowice – 1 godz. 40 min, Wrocław – 1 godz. 50 min, Kraków – 2 godz. 40 min, Warszawa – 4 godz. 30 min

card

ZIEMOWIT

DLACZEGO WARTO?
Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny Ziemowit jest malowniczo położony w samym sercu Gór Opawskich, dzięki czemu w najbliższej okolicy nie będzie Ci brakować wspaniałych widoków i ciekawych tras spacerowych. Po dniu pełnym wrażeń warto jednak wypocząć w ciszy i spokoju. Na gości czekają prosto urządzone pokoje z łazienką, TV, telefonem oraz dostępem do Internetu.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen kryty
- sauna fińska
- łaźnia parowa z aromaterapią
- jacuzzi i hydromasaż
- minisiłownia
- aquavibron
- zabiegi kosmetyczne
- zabiegi lecznicze: elektrolecznictwo, światłolecznictwo, wodolecznictwo, magnetosymulacje
- masaże klasyczne, relaksacyjne i egzotyczne
- okłady borowinowe
- inhalacje
- wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walking
- tenis stołowy
- taras i ogród
DLA NAJMŁODSZYCH
- sala zabaw (figloraj z torem przeszkód i basenem z piłeczkami)
JEDZENIE I PICIE
W przestronnej jadalni ośrodka serwowane są dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Codziennie możesz tu zjeść sycące śniadanie, a także obiadokolację. Do dyspozycji gości jest również bar.