Mielno Holiday

Travelist ulubiona oferta
Mielno, Zachodniopomorskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

310

Cena Travelist:

od 229

/ 2 os.

Mielno HolidayMielno, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

310

Cena Travelist:

od 229

/ 2 os.

Komfortowy relaks w Mielnie

Nowoczesne apartamenty z wellness i basenem 70 m od morza – wyżywienie, nielimitowany dostęp do basenu, sauny suchej i parowej oraz sali fitness, atrakcje dla dzieci i więcej w cenie

Im dłużej tym taniej: w przypadku rezerwacji pobytu na min. 3 noce płacisz za każdą noc 10 zł mniej niż przy pobytach na 2 noce; przy rezerwacji pobytu na min. 5 nocy - nawet 20 zł mniej (zniżki naliczają się automatycznie po wybraniu dat w kalendarzu). Dodatkowo - niższe ceny dostawek przy dłuższych pobytach (zniżki naliczają się automatycznie po wybraniu dat w kalendarzu i wybraniu składu osobowego)

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania i obiadokolacje (napoje w cenie; do obiadokolacji: woda i soki)
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS w okresie 1-14.09.2024- w tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 5 na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami); po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Dostęp do zewnętrznego jacuzzi (zgodnie z terminem otwarcia w hotelu)
 • Nielimitowany dostęp do basenu, sauny suchej i parowej oraz sali fitness
 • Dostęp do siłowni, sali fitness
 • Możliwość wypożyczenia kijków do nordic walkingu
 • Dostęp do sali zabaw dla dzieci (Kulkolandii) oraz brodzika dla dzieci, dostęp do Sali Gier (ping pong, piłkarzyki, gry planszowe, kolorowanki
 • Dodatkowe atrakcje dla pobytów w terminie 21.06-1.09.2024 - zgodnie z harmonogramem hotelu: animacje ruchowe (zumba, aqua aerobic, joga), animacje plastyczne i artystyczne, Kino Małego Widza, dmuchany statek piracki dla najmłodszych (w wybrane, pogodne dni), piana party (w wybrane dni) pokazy iluzji, codziennie Happy Hour - bezpłatny popcorn dla Dzieci, dostęp do zewnętrznego placu zabaw i trampoliny.
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty klimatycznej
 • opłaty parkingowej – 30 zł/auto/doba - (możliwość dokupienia na jednym z etapów zakładania rezerwacji)
 • opłaty za pobyt z pupilem o wadze do 10 kg – 50 zł/doba (należy obowiązkowo zabrać ze sobą kaganiec i książeczkę szczepień). W obiekcie nie są akceptowane zwierzęta powyżej 10 kg oraz rasy psów uznawane za agresywne (m. in. pit bull terrier, rottweiler, buldog amerykański, dog argentyński, pies kanaryjski, owczarek kanaryjski, moskiewski stróżujący); przy pobycie z psem obowiązuje obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 500 zł płatne gotówką przy meldunku, - pobyt z pupilem można opłacić na jednym z etapów zakładania rezerwacji.
 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 5 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami; oprócz osobnych ręczników i pościeli)

Możliwość 2 dostawek dla dzieci od 6 lat lub 1 dla osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, możliwość przyjazdu z pupilem o wadze do 10 kg, obowiązkowo z kagańcem i książeczką szczepień – 50 zł/doba. Zwierzęta powyżej 10 kg oraz rasy uznawane za agresywne (pit bull terrier, rottweiler, buldog amerykański, dog argentyński, pies kanaryjski, owczarek kanaryjski, moskiewski stróżujący itp.) nie są akceptowane w obiekcie


W przypadku przyjazdu z pupilem jest obowiązek poinformowania o tym recepcji tuż po założeniu rezerwacji.


W przypadku niezgłoszenia pobytu z pupilem przed przyjazdem cena za jego pobyt wg cennika hotelowego.

Przy pobytach z pupilami jest konieczność zabezpieczenia kaucji zwrotnej w wysokości 500 zł w gotówce przy meldunku
Parking
Parking dodatkowo płatny – 30 zł/auto/doba

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: MIELNO HOLIDAY APARTMENTS SP. Z O.O., GEN. STANISŁAWA MACZKA 34, PL4990671214 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
649 opinii

Najnowsze

D
Dagmara , 36-45Rodzina

Wypoczynek

5/5

Hotel mały, kameralny. Jedzenie smaczne ale mały wybór, dużo animacji dla dzieci. Woda w basenie ciepła. Sauny ciepłe.

Obsługa miła
11.07.2024
M
Miłosz , 36-45Rodzina

Super wakacje

5/5

Super miła obsługa,blisko do morza, animacje dla dzieci,
08.07.2024
M
Małgorzata, 36-45Rodzina

Rodzinne Wakacje

5/5

Świetny hotel na rodzinne wakacje, czystko, nowocześnie, animacje dla dzieci, bliskość plaży i jeziora

Świetny hotel dla rodzin z dziećmi, liczne atrakcje dla najmłodszych, pyszne śniadania i obiadokolacje, blisko plaży (dosłownie przez drogę) przestronne pokoje, wystarczający basen, bawialnia, animacje dla dzieci pierwsza klasa ❤️
07.07.2024
R
Radosław , 36-45Rodzina

Rodzinny

1/5

Plusy: Nic

Minusy: Wszystkie apartamenty są takie same więc nie ma co dopłacić do niby apartamentów top,za zużyte szlafroki nie ma co dopłacać, można je wypożyczyć za 15 zl

Odpowiedź Hotelu:

Szanowny Panie Radosławie, dziękujemy za podzielenie się opinią, jest nam bardzo przykro, że wypoczynek w naszym Hotelu ocenił Pan tak nisko. Pragnę poinformować, że Apartamenty TOP znajdujące się na 7 piętrze w odróżnieniu od apartamentów standardowych poza oczywistej różnicy w niezakłóconym widoku na Jezioro Jamno lub Morze posiadają dodatkowe wyposażenie. Do Państwa dyspozycji jest kapsułkowy ekspres do kawy, woda gazowana i niegazowana, leżaki, dodatkowe ręczniki basenowe, szlafroki oraz kapcie hotelowe. Jeżeli stan szlafroków budził Państwa wątpliwość wystarczyło zgłosić tę informację naszemu personelowi, zostałyby wymienione. Posiadamy dwa rodzaje apartamentów, jeżeli dodatkowe wyposażenie czy panorama nie ma znaczenia dla komfortu Pana wypoczynku zapraszamy do skorzystania z oferty apartamentów standard przy kolejnym wypoczynku. Pozdrawiamy serdecznie
28.06.2024
K
Krzysztof, 26-35Rodzina

4/5

27.06.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Mielno Holiday to nowoczesny kompleks apartamentów, położony na malowniczej mierzei, 70 m od piaszczystej plaży oraz 150 m od Jeziora Jamno. Urokliwa okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Goście dostają do dyspozycji komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty, składające się z pokoju dziennego, łazienki oraz małego aneksu kuchennego. W każdym z nich znajdziesz lodówkę, czajnik, zlewozmywak, telewizor oraz bezprzewodowy Internet i balkon. 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
W obiekcie znajduje się strefa spa z basenem i saunami, strefa fitness z siłownią oraz 2-poziomowy taras zapewniający fantastyczne widoki na okolicę. 
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci mogą spędzić niezapomniane chwile w sali zabaw lub z animatorem (w wybranych terminach). Dodatkowo w restauracji na małych gości czeka dziecięce menu, a w strefie spa – brodzik dla dzieci.
 
JEDZENIE I PICIE
Kompleks oferuje gościom przestronną restaurację z dużym tarasem.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2-osobowy TOP z opcją dostawki

Apartament 2-osobowy TOP z opcją dostawki

Przytulny apartament z widokiem na morze lub jezioro. W apartamencie: Dwa łóżka pojedyncze, chłodziarka, kubki/filiżanki/szklanki, suszarka do włosów, komplet małych i dużych ręczników, szlafroki, pokój dzienny, biurko, fotel/narożnik/sofa, parawan plażowy, balkon z krzesłami oraz stolikiem, leżak plażowy. Powierzchnia: ok. 22-33 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Przytulny pokój z częścią sypialną oraz wypoczynkową. W pokoju: jedno łóżko podwójne, komplet talerzy, sztućców, szklanek i kubków, suszarka do włosów. Powierzchnia: ok. 22-33 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Mielno, Wybrzeże

ATRAKCJE OKOLICY

MIELNO: na miejscu na turystów czeka nie tylko bałtycka plaża. Można żeglować po jeziorze Jamno, przemierzać na dwóch kółkach nadmorskie lasy czy wybrać się na długi spacer wzdłuż morskiego brzegu do latarni morskiej w Gąskach, no i koniecznie trzeba zrobić sobie zdjęcie z pomnikiem jelenia na skwerku przy Urzędzie Gminy.

UNIEŚCIE: Przystań rybacka to nie tylko łodzie do podziwiania, ale także szansa zakupienia świeżutkich smakołyków prosto z morza bądź jeziora. Świeżo wędzone węgorze, łososie, halibuty i śledzie to rozkosz dla podniebienia.

DLA FANÓW WIDOKÓW: Do miejscowości Gąski przyciąga XIX-wieczna, 50-metrowa latarnia morska, jedna z najurodziwszych na wybrzeżu. Można ją zwiedzać, a widoki ze szczytu po uwiecznieniu uświetnią każdy pokaz wakacyjnych zdjęć.

KOSZALIN: miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą oderwać się od ziemi w parku linowym Trollandia albo zabawić się w Winnetou w wiosce indiańskiej. Koneserzy niebanalnej sztuki wpisanej w miejski krajobraz nie powinni zaś przegapić Płomiennych Ptaków – monumentalnej rzeźby Władysława Hasiora, z której przy okazji ważnych uroczystości bucha prawdziwy ogień.


Lokalizacja

70 m od piaszczystej plaży
150 m od Jeziora Jamno
600 m od Dawnej Bazy Wodnosamolotow Luftwaffe
5 km od Bunkrów Mielno

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Szczecin – 2 godz. 40 min, Gdańsk – 3 godz. 15 min, Poznań – 4 godz. 10 min, Wrocław – 6 godz. 5 min, Warszawa – 6 godz. 30 min

card

MIELNO HOLIDAY

DLACZEGO WARTO?
Mielno Holiday to nowoczesny kompleks apartamentów, położony na malowniczej mierzei, 70 m od piaszczystej plaży oraz 150 m od Jeziora Jamno. Urokliwa okolica sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. Goście dostają do dyspozycji komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty, składające się z pokoju dziennego, łazienki oraz małego aneksu kuchennego. W każdym z nich znajdziesz lodówkę, czajnik, zlewozmywak, telewizor oraz bezprzewodowy Internet i balkon. 
 
ATRAKCJE OBIEKTU
W obiekcie znajduje się strefa spa z basenem i saunami, strefa fitness z siłownią oraz 2-poziomowy taras zapewniający fantastyczne widoki na okolicę. 
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci mogą spędzić niezapomniane chwile w sali zabaw lub z animatorem (w wybranych terminach). Dodatkowo w restauracji na małych gości czeka dziecięce menu, a w strefie spa – brodzik dla dzieci.
 
JEDZENIE I PICIE
Kompleks oferuje gościom przestronną restaurację z dużym tarasem.