SPA & Wellness Hotel Diament

Travelist ulubiona oferta
Ustroń, Śląskie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

474

Cena Travelist:

od 446

/ 2 os.

SPA & Wellness Hotel DiamentUstroń, Śląskie
Cena w obiekcie:

474

Cena Travelist:

od 446

/ 2 os.

Wypoczynek w górskim uzdrowisku

Nowoczesny hotel w sercu lubianego górskiego kurortu – śniadania lub wyżywienie, dostęp do strefy wellness z basenem z gwieździstym niebem, jacuzzi, sauną, fitness, atrakcje dla dzieci i jesienne animacje z Panem Diamencikiem oraz atrakcje sportowe i liczne udogodnienia w cenie

Im dłużej tym taniej: w przypadku rezerwacji pobytu na min. 3 noce płacisz za każdą noc 5% mniej niż przy pobytach na 2 noce; przy rezerwacji pobytu na min. 5 nocy - nawet 10% mniej (zniżki naliczają się automatycznie po wybraniu dat w kalendarzu)

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania lub Śniadania i obiadokolacje w formie bogatych bufetów (obiekt zastrzega sobie możliwość formy serwowanej)do wyboru na kolejnym etapie rezerwacji
 • Nielimitowany dostęp do Strefy Wellness: basen, brodzik z podwyższoną temperaturą wody, jacuzzi, sauna sucha
 • Nieograniczony wstęp do Strefy Fitnessu
 • Nielimitowany wstęp do Kids Club'u – bogato wyposażony pokój zabaw dla dzieci (zabawki dla dzieci w każdym wieku)
 • Atrakcje dla dzieci: edukacyjny plac zabaw, mini skate park, ścianki wspinaczkowe
 • Pozostałe atrakcje: bilard, piłkarzyki, tenis stołowy i dostęp do kącika multimedialnego – Xbox, program animacji dla dzieci z Panem Diamencikiem (zgodnie z aktualnym harmonogramem hotelu), dostęp do wypożyczalni rowerów, biblioteczka dla dzieci i dorosłych, Internet Wi-Fi
 • Atrakcje wakacje 2024: zgodne z harmonogramem Hotelu
 • Hotel zastrzega sobie możliwość zmiany w zakresie realizacji atrakcji a także są one uzależnione od warunków pogodowych

Cena nie zawiera

 • Obowiązkowej opłaty uzdrowiskowej (płatne gotówką na miejscu)
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • Opłata za parking 25 zł/doba/auto
 • Oferta bezzwrotna – brak możliwości anulacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami)

Możliwość dostawki dla dziecka od 5 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami).

Dostawki możliwe wyłącznie w pokojach 2-osobowych Standard w części 4* oraz w 2-osobowych Family Eco w części 3*

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Parking
Opłata za parking 25 zł/doba/auto
Z pupilem
Nie
Dodatkowe informacje
Atrakcje okazjonalne:

We wtorki - Kapela Góralska o godz. 20:00*
W czwartki - Magik o godz. 20:00*
W piątki - grillowanie na tarasie w czasie obiadokolacji**
W soboty (13.07, 27.07, 10.08, 24.08) - zwierzęta egzotyczne o godz. 19:00*

* Hotel zastrzega sobie możliwość zmiany w zakresie realizacji atrakcji.
** Uzależnione od warunków pogodowych

Pokoje w części 4* po remoncie: oddane do użytku od połowy kwietnia 2019 r.
Dodatkowe atrakcje Hotelu (płatne)
Bunkier Zagadek: Symfonia Zniszczenia.
Symfonia Zniszczenia to nie tylko test inteligencji, ale również współpracy, odwagi i kreatywności. Czekają na was:
Zaawansowane zagadki logiczne: testujące Waszą zdolność do szybkiego myślenia i łączenia faktów.
Mechanizmy technologiczne: technologie, które zmuszą Was do wykorzystywania sprytu i wiedzy technicznej
Elementy akcji: wyścig z czasem, który podniesie adrenaline.
Niezapomniana atmosfera: starannie zaprojektowane wnętrza i rekwizyty, które przeniosą Was do świata szpiegowskich thrillerów.
Max. ilość Graczy:8 osób
Czas gry: 1 godzina
Termin oraz Cena: do ustalenia na recepcji
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Hotele Diament S.A., Dąbrowskiego 50, PL6450000606 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
76 opinii

Najnowsze

T
Tomasz

5/5

17.06.2024
M
Magdalena , 46-55Znajomi

Super

5/5

Bardzo fajny hotel polecam wszystkim

Rewelacja
20.05.2024
A
Adam, 36-45Rodzina

Bez Wodotrysków

3/5

Plusy: Dobre jedzenie, lokalizacja, widok (jak sie ma pokój na dobra stronę).

Minusy: Pokoj kupiony przez travelist był dramatyczny, okna na parking i zaplecze hotelu, mały, o dziwnym układzie bez balkonu. Musiałem dopłacić do lepszego pokoju (100 zl za noc), moze na jedna noc do zaakceptowania. Hotel średni, podniszczony, trąci poprzednia epoka. Dokupienie obiadokolacji jest tak naprawdę jednym posiłkiem bo nie mozna wrócić wieczorem na kanapki. Szlafroki dodatkowo płatne 20zl - nie ma małych rozmiarów dla dzieci. Dużo starych ludzi, na dole gra dancing.

20.05.2024
S
Sławomir, 56+Para

Relaks

4/5

04.05.2024
A
Anna, 26-35Rodzina

Fajny hotel na weekend z dziećmi

5/5

Bardzo fajna oferta z opcją śniadań i obiadokolacji, każdy wybierze coś dla siebie. Prosseco w niedzielę do śniadania było zaskakującą niespodzianką! Basen niewielki, ale nie było tłumów, woda w brodziku bardzo ciepła.

01.05.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Diament w sercu Ustronia kusi nie tylko dobrą lokalizacją, ale też licznymi atrakcjami i stylowymi wnętrzami. W skład kompleksu wchodzą tak naprawdę 2 hotele – jeden o standardzie 3 gwiazdek oraz drugi nowoczesny, 4-gwiazdkowy.
Wypoczniesz tu w jasnych, przytulnych pokojach w których znajdziesz wszystko, co niezbędne do przyjemnego wypoczynku – komfortową łazienkę, telewizor, telefon oraz bezprzewodowy Internet, który działa w całhym hotelu i pozwoli Ci być na bieżąco ze światem.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Strefa spa & wellness (basen z gwieździstym niebem, brodzik z podwyższoną temperaturą wody, jacuzzi, sauna sucha, sala fitnes)
7 gabinetów spa (kąpiele, odprężające masaże i upiększające zabiegi kosmetyczne)
Stoły do: bilardu, ping-ponga, piłkarzyków 
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Taras słoneczny
Miejsce na ognisko
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci w Diamencie traktowane są z wyjątkową atencją – do ich dyspozycji jest cała masa atrakcji, zarówno wewnątrz jak i na świeżym powietrzu. Starania personelu zostały docenione – w 2014 roku nagrodzono je  certyfikatem "Hotel przyjazny rodzinie"
W hotelu
Basen z brodzikiem, parasolem wodnym i zabawkami do nauki pływania
Kids Club – kącik zabaw dla dzieci w różnym wieku
Kącik multimedialny dla dzieci i młodzieży
Biblioteka dla malucha
Bilard, tenis stołowy, piłkarzyki
Gotowanie z Szefem Kuchni
Na zewnątrz
Edukacyjny plac zabaw
Skatepark oraz rolki, deskorolki, ochraniacze, kaski
Ścianki wspinaczkowe
Trampolina
Wypożyczalnia rowerów dla całej rodziny
 
JEDZENIE I PICIE
Restauracja Atmosfera to nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrze będące doskonałym tłem dla pozycji pyszniących się w menu. Starannie wybrane składniki najwyższej jakości tworzą harmonię smaków która zadowoli nawet najbardziej wybrednego smakosza. Dodatkowym smaczkiem może być widok z tarasu widokowego przylegającego do restauracji – prawdziwa uczta dla oka.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard w części 3*

Pokój 2-osobowy Standard w części 3*

Elegancki pokój o powierzchni 16-19 m2 z dwoma łóżkami pojedynczymi (możliwość połączenia), balkonem oraz widokiem na góry. W pokoju m.in. telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, biurko do pracy, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, telefon, ręczniki oraz powitalny zestaw wody źródlanej
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy Family Eco w części 3* z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy Family Eco w części 3* z opcją dostawki

Elegancki pokój o powierzchni 25 m2 z trzema łóżkami jednoosobowymi (możliwość połączenia) lub dwoma łóżkami jednoosobowymi oraz rozkładaną sofą. W pokoju m.in. telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja, biurko do pracy, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, telefon, ręczniki oraz powitalny zestaw wody źródlanej
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Ustroń

Słynący z malowniczych krajobrazów i charakterystycznych budynków stylizowanych na górskie szczyty Ustroń to jedyne uzdrowisko w Beskidzie Śląskim – a zarazem chyba najłatwiej dostępny kurort w polskich górach. Prowadzi tu bowiem wygodna dwupasmowa trasa, którą możemy szybko dojechać nawet z Warszawy.

Miasteczko wydaje się wręcz stworzone dla rodzin z dziećmi, a lista oferowanych na miejscu aktywności jest długa i bogata. Narciarze mają do dyspozycji 3 kolejki krzesełkowe i trasy z homologacją FIS na Czantorii. Piechurów (również tych najmłodszych) ucieszy spory wybór przyjemnych tras spacerowych. Zaś koneserzy bardziej emocjonujących atrakcji powinni koniecznie odwiedzić Extreme Park na Równicy (a tam m.in. tor saneczkowy). Poszukiwacze spokoju mogą natomiast zaszyć się w leśnej dzielnicy uzdrowiskowej.


Lokalizacja

1,2 km od Leśnego Parku Niespodzianek 
2,8 km od Górskiego Parku Równica
3,5 km od stacji kolejowej Ustroń Polana 
3,6 km od kolei linowej na Czantorię
3,9 km od Bike Parku Palenica
4 km od kompleksu narciarskiego Palenica Ustroń

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Katowice – 1 godz. 20 min, Kraków – 2 godz. 15 min, Wrocław – 3 godz., Łódź – 3 godz. 40 min, Warszawa – 4 godz. 40 min

card

SPA & WELLNESS HOTEL DIAMENT

DLACZEGO WARTO?
Diament w sercu Ustronia kusi nie tylko dobrą lokalizacją, ale też licznymi atrakcjami i stylowymi wnętrzami. W skład kompleksu wchodzą tak naprawdę 2 hotele – jeden o standardzie 3 gwiazdek oraz drugi nowoczesny, 4-gwiazdkowy.
Wypoczniesz tu w jasnych, przytulnych pokojach w których znajdziesz wszystko, co niezbędne do przyjemnego wypoczynku – komfortową łazienkę, telewizor, telefon oraz bezprzewodowy Internet, który działa w całhym hotelu i pozwoli Ci być na bieżąco ze światem.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Strefa spa & wellness (basen z gwieździstym niebem, brodzik z podwyższoną temperaturą wody, jacuzzi, sauna sucha, sala fitnes)
7 gabinetów spa (kąpiele, odprężające masaże i upiększające zabiegi kosmetyczne)
Stoły do: bilardu, ping-ponga, piłkarzyków 
Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu
Taras słoneczny
Miejsce na ognisko
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Dzieci w Diamencie traktowane są z wyjątkową atencją – do ich dyspozycji jest cała masa atrakcji, zarówno wewnątrz jak i na świeżym powietrzu. Starania personelu zostały docenione – w 2014 roku nagrodzono je  certyfikatem "Hotel przyjazny rodzinie"
W hotelu
Basen z brodzikiem, parasolem wodnym i zabawkami do nauki pływania
Kids Club – kącik zabaw dla dzieci w różnym wieku
Kącik multimedialny dla dzieci i młodzieży
Biblioteka dla malucha
Bilard, tenis stołowy, piłkarzyki
Gotowanie z Szefem Kuchni
Na zewnątrz
Edukacyjny plac zabaw
Skatepark oraz rolki, deskorolki, ochraniacze, kaski
Ścianki wspinaczkowe
Trampolina
Wypożyczalnia rowerów dla całej rodziny
 
JEDZENIE I PICIE
Restauracja Atmosfera to nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrze będące doskonałym tłem dla pozycji pyszniących się w menu. Starannie wybrane składniki najwyższej jakości tworzą harmonię smaków która zadowoli nawet najbardziej wybrednego smakosza. Dodatkowym smaczkiem może być widok z tarasu widokowego przylegającego do restauracji – prawdziwa uczta dla oka.