Neptuno Resort & Spa

Travelist ulubiona oferta
Dźwirzyno, Zachodniopomorskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

438

Cena Travelist:

od 364

/ 2 os.

Neptuno Resort & SpaDźwirzyno, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

438

Cena Travelist:

od 364

/ 2 os.

Nadmorski wypoczynek pośród lasu

Wypoczynek w skandynawskim stylu pośród sosnowego lasu, 150 m od plaży – wyżywienie, dostęp do strefy spa & wellness i sali gier oraz inne atrakcje w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu (w menu także dania dla dzieci) lub śniadania i obiadokolacje w formie bufetu(w tym specjalny bufet dla dzieci) lub serwowane; możliwość wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Aktywnie w tygodniu – zajęcia z instruktorem wg hotelowego planu aktywności (m.in. poranny nordic walking, zumba fitness, stretching, brzuch, uda, pośladki, face fitness - face lifting, naturalne terapie (terapia lasem, morzem i słońcem)
 • Nielimitowany dostęp do sali fitness wyposażonej w sprzęt firmy TechnoGym: bieznia, orbitrek, rowerek, TechnoGym Bike, urządzenie do modelowania ciała, ławeczka do ćwiceń, kettle, wellnessball
 • Nielimitowany dostęp do strefy spa & wellness (sauna fińska, jacuzzi, łaźnia parowa, prysznic wrażeń ze światłoterapią, inhalacje w ciepłej tężni solankowej)
 • Dla dzieci: sale zabaw "wioska troli", "wydma", skandynawska strefa dla dzieci w LOBBY, plac zabaw w sosnowym lesie, multimedialna ściana gier, strefa Play Game x-Box Kinect, wypożyczalnia sprzętu sportowego: piłki do siatkówki, badminton, frisbee
 • Dostęp do biblioteczki i gier planszowych
 • Powitalny zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Możliwość wypożyczenia na czas pobytu wyposażenia dla dzieci (tj. podgrzewacz do butelek, wanienka, mata antypoślizgowa, zabezpieczenia do kontaktów)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (płatność na miejscu)
 • Opłaty za parking - 50 zł/auto/doba
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami); po dodaniu dziecka w sładzie podróżnych.

Możliwość 1 lub 2 dostawek dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

Apartament 2-osobowy Exclusive z opcją 2 dostawek oraz Apartament 2-osobowy Luksusowy z opcją 2 dostawek – maks. 2 dostawki dla osób od 4 lat; Apartament Grand z opcją 2 dostawek oraz pokój 2-osobowy Premium z opcją 2 dostawek – maks. 2 dostawki dla dzieci w wieku 4-12 lat albo 1 dostawka dla osoby od 13 lat; pokój 2-osobowy Lux z opcją dostawki oraz pokój 2-osobowy Comfort z opcją dostawki – 1 dostawka dla dziecka w wieku 4-12 lat albo 1 dostawka dla osoby od 13 lat.

Brak opcji dostawki w pokoju 2-osobowym Classic. W tym pokoju brak możliwości zakwaterowania również niemowlaka na łóżku z rodzicami.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 85 zł/zwierzę/doba (pupil maks. do 5 kg).
Parking
Za dopłatą - 50 zł/auto/doba.
Dodatkowe informacje
Neptuno Resort & Spa w nowej odsłonie to obiekt hotelowy, który nowo wybudowaną częścią łączy główny budynek hotelowy, kameralny budynek apartamentowy oraz budynek z pokojami Comfort.

SPA znajduje się w bliskiej odległości od głównego budynku na terenie obiektu.

Do Restauracji i SPA prowadzi kameralne lobby.

Pokoje Classic mieszczą się w osobnym budynku z wejściem z odkrytej galerii zewnętrznej.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Neptuno Sp. z o.o., Wyzwolenia 25, PL5242902559 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
68 opinii

Najnowsze

S
SYLWIA, 46-55Znajomi

Pozytywna energia

5/5

Sympatyczna i pomocna obsługa! Smaczne jedzonko :) Czysto i estetycznie :) Polecam z całego serca :) Na pewno jeszcze wrócę z większą ilością znajomych :)

Profesjonalna i sympatyczna obsługa :)
05.06.2023
A
ALEKSANDRA, 56+Sam

Przyjechałam własnym samochodem

4/5

Plusy: Mój samochód !!

Minusy: Co oceniamy , podróż , czy pobyt ?

Przy zakupie pokoi hotelowych , proszę podnieść standard , wykupiłam apartament , ale do apartamentu dużo brakowało . Wasza kontraktacja musi być bardziej wymagająca!
30.05.2023
K
Karolina, 36-45Rodzina

Super

5/5

Hotel super, jedzenie smaczne i miła obsługa

02.05.2023
L
Lucyna, 26-35Para

Kwietniowy urlop

5/5

Hotel usytuowany blisko morza, mimo iz jest troche do przejacia to okolica jest ladna, pokoje czyste, wyposażone w standar, parking duży, śniadania i obiadokolacje pyszne, bardzo polecam.

16.04.2023
S
Szymon, 36-45Para

Wypoczynek

4/5

Plusy: Hotel bardo przytulny, spokojny. Czysty.

Minusy: Ofertę spa

Wszystko ok. Pani na barze mogłaby się częściej uśmiechać
13.02.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Neptuno Resort & Spa to rodzinny resort wypoczynkowy, mieszczący się w fantastycznej lokalizacji – tuż na skraju nadmorskich wydm w malowniczym Dźwirzynie. Zapomnij o bieganiu z parawanem o 6 rano na plażę. Hotel sąsiaduje z ukrytą w sosnowym lesie wewnętrzną plażą, którą dzieli od hotelu zaledwie kilka kroków. Jeśli chciałbyś zażyć kąpieli w Bałtyku, od wejścia hotelowego do morza jest 100 metrów. Jednak atrakcyjna lokalizacja to niejedyny atut Neptuno Resort & Spa. Do dyspozycji gości oddano 99 stylowych pokoi oraz apartamentów. W każdym z nich znajduje się duży balkon lub taras, ogrzewanie, łazienka, telewizor LED, a także ręczniki, zestaw plażowy (2 leżaki + parawan) oraz suszarka do bielizny. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane w stylu skandynawskim, wyróżniając się przy tym wysokim komfortem wykończenia oraz dbałością o każdy szczegół, co zadowoli nawet najbardziej wybrednych gości.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Hotel posiada SPA & Wellness, gdzie można naładować akumulatory po intensywnym, pełnym wrażeń dniu. Znajdzie się tam m.in:
- Jedyną w Polsce ciepłą tężnię solankową, gdzie właściwości solanki kołobrzeskiej są wzbogacone działaniem aromatycznych olejków oraz dodatkowo rozpylanemu suchemu aerozolowi 5% soli medycznej.
- Saunę fińską
- Łaźnię parową
- Prysznic wrażeń
- 8-osobowe jacuzzi
- Strefę schładzania
- Strefę wypoczynku
- Resort posiada także własną wypożyczalnię kijów do nordic walkingu i rowerów.
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Neptuno Resort & Spa to resort przyjazny rodzinie, tym samym przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych gości. Przede wszystkim, w sezonie resort zapewnia profesjonalną opiekę animatorów dla dzieci oraz bogaty program animacyjny „Letnia Akademia Frajdy”, który obejmuje m. in. występy cyrkowe, pokazy iluzjonistyczne „Świat magii na wesoło”, zajęcia pod opieką animatorów takie jak akademia sportowa, baloniada, poszukiwanie skarbu, dyskoteki czy seanse filmowe.
Na miejscu znajdziemy monitorowany przez 16 kamer plac zabaw dla dzieci, wyposażony w nowe, bezpieczne i atestowane urządzenia oraz zabawki. Obok placu zlokalizowana jest sala zabaw, gdzie na dzieci czeka cała masa zabawek – tunele, domek, tablica do rysowania, a także telewizor plazmowy 42 cale z konsolą Xbox Kinect. W sezonie letnim, na plaży w Dźwirzynie przygotowano wiele atrakcji takich jak dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany zamek oraz trampolina.
 
JEDZENIE I PICIE
Restauracja Neptuno serwuje domowe, polskie dania przyrządzane tylko i wyłącznie z naturalnych składników, według sprawdzonych przepisów. Śniadania w formie bogatych bufetów oraz obiadokolacje, gdzie do wyboru znajdziemy dwie zupy, dwa dania główne, surówki, sałatki oraz zimne napoje, ciasta czy owoce, zaspokoją nawet najbardziej wygłodniałych gości. W menu uwzględniono również ulubione dania dla najmłodszych, takie jak racuchy, naleśniki czy frytki.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2-osobowy Exclusive z opcją 2 dostawek

Apartament 2-osobowy Exclusive z opcją 2 dostawek

Elegancki apartament położony w oddzielnym budynku hotelowym połączonym z główną częścią wypoczynkową. Powierzchnia: ok. 31 m2. W apartamencie: przedpokój, pokój dzienny, sypialnia, łazienka (ręczniki, suszarka do włosów), toaletka, biurko, zestaw plażowy (2 leżaki, parawan), suszarka do bielizny. Wejście do apartamentu - z odkrytej galerii zewnętrznej.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 2-osobowy Luksusowy z opcją 2 dostawek

Apartament 2-osobowy Luksusowy z opcją 2 dostawek

Elegancki apartament położony w nowym budynku hotelowym.
Powierzchnia: ok. 34 m2. W apartamencie: pokój dzienny, sypialnia, łazienka (ręczniki, suszarka do włosów), toaletka, biurko, zestaw plażowy (2 leżaki, parawan), suszarka do bielizny. Część pokoi z oknami dachowymi.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Dźwirzyno

ZWIEDZANIE: w pobliskim Kołobrzegu warto zobaczyć m.in. molo, latarnię morską, bazylikę mariacką, Basztę Lontową i Złotą Uliczkę. Z kolei Muzeum Oręża Polskiego to coś dla wszystkich, którzy uwielbiają wszelkiej maści militaria, a w Centrum Atrakcji Wojskowych można sobie nawet pojeździć czołgiem albo amfibią.

DLA AKTYWNYCH: w odległości ok. 4 km od hotelu znajduje się skate park i pole do minigolfa, a liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe pozwolą nie tylko aktywnie wypocząć, ale też podziwiać malownicze nadmorskie krajobrazy.

DLA GLOBTROTERÓW: jednodniowa wycieczka wodolotem z Kołobrzegu na Bornholm pozwoli choć przez chwilę posmakować uroków skandynawskiej kultury.


Lokalizacja

300 m od plaży
1,7 km od przystani jachtowej
8 km od Parku im. Jedności Narodowej
9 km od latarni morskiej w Kołobrzegu

card

NEPTUNO RESORT & SPA

DLACZEGO WARTO?
Neptuno Resort & Spa to rodzinny resort wypoczynkowy, mieszczący się w fantastycznej lokalizacji – tuż na skraju nadmorskich wydm w malowniczym Dźwirzynie. Zapomnij o bieganiu z parawanem o 6 rano na plażę. Hotel sąsiaduje z ukrytą w sosnowym lesie wewnętrzną plażą, którą dzieli od hotelu zaledwie kilka kroków. Jeśli chciałbyś zażyć kąpieli w Bałtyku, od wejścia hotelowego do morza jest 100 metrów. Jednak atrakcyjna lokalizacja to niejedyny atut Neptuno Resort & Spa. Do dyspozycji gości oddano 99 stylowych pokoi oraz apartamentów. W każdym z nich znajduje się duży balkon lub taras, ogrzewanie, łazienka, telewizor LED, a także ręczniki, zestaw plażowy (2 leżaki + parawan) oraz suszarka do bielizny. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane w stylu skandynawskim, wyróżniając się przy tym wysokim komfortem wykończenia oraz dbałością o każdy szczegół, co zadowoli nawet najbardziej wybrednych gości.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Hotel posiada SPA & Wellness, gdzie można naładować akumulatory po intensywnym, pełnym wrażeń dniu. Znajdzie się tam m.in:
- Jedyną w Polsce ciepłą tężnię solankową, gdzie właściwości solanki kołobrzeskiej są wzbogacone działaniem aromatycznych olejków oraz dodatkowo rozpylanemu suchemu aerozolowi 5% soli medycznej.
- Saunę fińską
- Łaźnię parową
- Prysznic wrażeń
- 8-osobowe jacuzzi
- Strefę schładzania
- Strefę wypoczynku
- Resort posiada także własną wypożyczalnię kijów do nordic walkingu i rowerów.
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Neptuno Resort & Spa to resort przyjazny rodzinie, tym samym przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych gości. Przede wszystkim, w sezonie resort zapewnia profesjonalną opiekę animatorów dla dzieci oraz bogaty program animacyjny „Letnia Akademia Frajdy”, który obejmuje m. in. występy cyrkowe, pokazy iluzjonistyczne „Świat magii na wesoło”, zajęcia pod opieką animatorów takie jak akademia sportowa, baloniada, poszukiwanie skarbu, dyskoteki czy seanse filmowe.
Na miejscu znajdziemy monitorowany przez 16 kamer plac zabaw dla dzieci, wyposażony w nowe, bezpieczne i atestowane urządzenia oraz zabawki. Obok placu zlokalizowana jest sala zabaw, gdzie na dzieci czeka cała masa zabawek – tunele, domek, tablica do rysowania, a także telewizor plazmowy 42 cale z konsolą Xbox Kinect. W sezonie letnim, na plaży w Dźwirzynie przygotowano wiele atrakcji takich jak dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany zamek oraz trampolina.
 
JEDZENIE I PICIE
Restauracja Neptuno serwuje domowe, polskie dania przyrządzane tylko i wyłącznie z naturalnych składników, według sprawdzonych przepisów. Śniadania w formie bogatych bufetów oraz obiadokolacje, gdzie do wyboru znajdziemy dwie zupy, dwa dania główne, surówki, sałatki oraz zimne napoje, ciasta czy owoce, zaspokoją nawet najbardziej wygłodniałych gości. W menu uwzględniono również ulubione dania dla najmłodszych, takie jak racuchy, naleśniki czy frytki.