Niestety, ta oferta nie jest już aktywna.

Hotel Diament Arsenal Palace

Travelist ulubiona oferta
Chorzów, Śląskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:
371
Cena Travelist:
od 297

/ 2 os.

Hotel Diament Arsenal PalaceChorzów, Śląskie
Cena w obiekcie:
371
Cena Travelist:
od 297

/ 2 os.

4-gwiazdkowy wypoczynek na Śląsku

4-gwiazdkowy hotel z 4 kondygnacjami stylizowanymi na czasy napoleońskie – śniadania, nielimitowany dostęp do kompleksu spa Termy Cesarskie (basenu, sauny fińskiej, łaźni parowej, jacuzzi i salki fitness) oraz rabat na zabiegi i masaże w hotelowym spa w cenie

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

  • Zakwaterowanie
  • Wyżywienie własne lub Śniadania do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
  • Nielimitowany dostęp do kompleksu spa Termy Cesarskie – basen, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi i salka fitness (godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 14:00-22:00, sobota i niedziela 9:30-22:00)
  • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

  • opłaty za parking – 50 zł/doba
  • opłat za pozostałe usługi hotelowe

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń)

W pokoju 2-os. z opcją dostawki możliwość 1 dostawki dla dziecka od 5 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami zgodnie z pakietem). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak – 50 zł/doba
Dodatkowe informacje
W hotelu w czasie weekendów mogą odbywać się bankiety lub przyjęcia okolicznościowe

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem lub bezpośrednią umową między Tobą a Organizatorem turystyki, dotyczącą rezerwacji Usługi Hotel+Lot. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy w odniesieniu do rezerwacji pobytu w obiekcie jest Oferent lub Organizator turystyki w przypadku rezerwacji Usługi Hotel+Lot, których dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do rezerwacji usług Oferenta obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji. W odniesieniu do rezerwacji Usługi Hotel+Lot obowiązuje Regulamin Serwisu, Regulamin Travelist Hotel+Lot oraz Warunki Rezygnacji Usługi Hotel+Lot. Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziesz w zakładce „Jak działamy” dostępnej tutaj. W przypadku Usługi Hotel+Lot Travelist działa jako agent Organizatora Turystyki.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Hotele Diament S.A., Dąbrowskiego 50, PL6450000606 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
47 opinii

Najnowsze

D
Daniel, 36-45Para

4/5

21.06.2023
A
Anna, 46-55

Krótki wypad na Śląsk

3/5

Plusy: Cena i 20% off na zabiegi.

Minusy: Hotel ma bardzo cienkie ściany. Słychać rozmowy i nie tylko. Przez zamknięte okna w pokoju od strony recepcji słychać tramwaje. Przez 3 dni nie doprosiłam się dostrojenia telewizora. Brak m.in Polsatyu, TVN i Innych. Bardzo przeciętne śniadania. Duża różnorodność, ale to co wymaga doprawienia beż smaku.

14.11.2022
P
Piotr, 46-55Para

5/5

16.05.2022
A
Anonimowy gośćPara

Pokoje po palaczach

3/5

W pokojach średnio czysto, posprzątane bardzo ogólnie. Pokój, który otrzymałem, śmierdział papierosami.
29.08.2021
A
Andrzej, SzczecinRodzina

doskonałe miejsce

4/5

22.08.2021
K
KameleonRodzina

Wspaniała obsługa. CUDOWNA sfera SPA

5/5

Przepiękny, urokliwy hotelik. Wspaniała i bardzo bardzo miła obsługa hotelu. FENOMENALNA sfera SPA i sauny!
20.10.2020
M
Magdalena i Adam, WarszawaPara

Trzecia wizyta w hotelu...jest fajnie, ale gorzej niż poprzednio

4/5

To "gorzej niż poprzednio" wynika pewnie z obecnej sytuacji COVID-19 a nie z obniżenia "lotów" hotelu, ale gość odbiera to niestety na minus. Pokoje i łazienki czyściutkie, obsługa profesjonalna i uśmiechnięta, ale korzystanie z restauracji to mały koszmarek. Przyjechałam późno, ale mimo to czekała na mnie kolacja (za co bardzo dziękuję ). Pewnie nie zjadłabym więcej, niż mi zaoferowano, ale gdyby ta porcja stanowiła normalny posiłek jako obiadokolacja, to porcja mało wystarczająca - dla mężczyzny na pewno. Produkty śniadaniowe są nakładane na talerzyk przez Panią z obsługi. Trochę to niezręczna sytuacja i powodująca lekki dyskomfort. Lubię delektować się kawą (w hotelu bardzo dobra) i jedzeniem, więc nakładam sobie małe porcje i próbuję większości produktów. Obecnie poprosiłam o naleśniki i kilka składników na kanapkę. Nie wyobrażam sobie "biegania" z pustym talerzykiem po kilka razy do Pani, prosząc o nałożenie porcji, aczkolwiek Pani obsługiwała Gości z uśmiechem i bardzo profesjonalnie. Ilość składników na śniadanie też mocno ograniczona w porównaniu do poprzednich wizyt w hotelu. To akurat mogę zrozumieć, ale niektórzy Goście byli mocno zawiedzeni. Pobyt w hotelu uważam jednak za udany i ilekroć będę w Chorzowie/Katowicach będę korzystać z usług hotelu. Pozdrawiam serdecznie cały Zespół Pracowników. PS. nie korzystałam ze strefy relaksu i nawet nie wiem, czy jest czynna (basen, sauny).
21.07.2020
J
JarosławPara

5/5

08.03.2020
A
Anonimowy gośćPara

4/5

Pokoje czyste, ale w łazience spod prysznica leje się woda na podłogę. Wykupiliśmy śniadania i obiadokolacje. Śniadania wyśmienite, ale za to obiadokolacje - dramat. Basen, jakuzi i sauny - fajne. Personel bardzo miły, uczynny. Lokalizacja bardzo dobra.
08.03.2020
M
Małgorzata, OpolePara

Udany weekend

5/5

Bardzo fajny hotel, taki trochę w stylu królewsko-cesarskim, inny niż wszystkie, w których byliśmy. Jeśli ktoś lubi styl tylko nowoczesny to zdecydowanie nie dla niego. Pokoje w porządku. Obsługa bardzo sympatyczna, rzadko się taka zdarza. Jedzenie super! Obiadokolacje do wyboru ze skróconego menu, ale pieknie podane i naprawdę bardzo smaczne. Na śniadania bardzo duży wybór wszystkiego - i na słodko i na słono. Korzystaliśmy też ze strefy basenowej, która jest mała, ale dość przytulna. Ogólnie wszystko raczej na plus. Okolica średnia, w sąsiedzwie Carrefour i przystanek tramwajowy, ale nie wiem gdzie można się dostać bo nie korzystaliśmy. Polecam na weekendowy pobyt :)
08.03.2020
B
BogdanPara

KOlejny udany pobyt

5/5

Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze nie raz wrócimy.
23.02.2020
S
SoniaPara

4/5

16.02.2020
A
Anonimowy gośćPara

romantyczny pobyt

5/5

wybrałam termin ze względu na walentynki- i trochę się zawiodłam...stoliki w restauracji cesarskiej były zarezerwowane dla gości z zewnątrz, my z mężem jedliśmy w mało romantycznej części restauracji, o żadnych świecach nie było mowy :( brakowało tez szlafroków na zejście do strefy basenowej/spa, szkoda... jednakże pobyt był udany- obsługa przemiła, wyżywienie bardzo dobre, na pewno wrócimy.
16.02.2020
A
Anonimowy gośćZnajomi

Polecam

5/5

Miła obsługa wszystko na odpowiednim poziomie do kategorii hotelu
14.02.2020
A
ArkadiuszRodzina

Wyjazd weekendowy - tragedia

3/5

Podczas pierwszej nocy odbywała się impreza do 2 nad ranem, oczywiście zostaliśmy poinformowani dopiero po telefonie na recepcję o 23.30 z pytaniem, kiedy dudnienie się skończy, otrzymując chamskie odpowiedzi, żebyśmy sprawdzili w regulaminie rezerwacji. Oczywiście brak było takiej informacji - po zejściu do recepcji osoba próbowała mnie w bezczelny sposób zbyć. Poprosiłem o kontakt z managerem, oczywiście rano okazało się, że osoba nic nie przekazała, więc powtórnie zgłosiłem problem. Nie mam nic przeciwko imprezom, ale taka informacja powinna być wcześniej, a chcieliśmy spokojnie spędzić noc z rodziną i 2-letnim dzieckiem. Oczywiście propozycja Pani Manager rekompensaty następnym razem bez szczegółów i konkretów na 4-gwiazdkowy hotel jest tragiczna. W hotelu przebywaliśmy już drugi raz, poprzednim razem za 2 pokoje nieposprzątane i i prezerwatywę na suficie otrzymaliśmy szklankę piwa lub kieliszek wina gratis. Jak dla mnie żenada.
09.02.2020
D
DanielPara

Udany pobyt

4/5

Generalnie w hotelu wszystko ok. Szczególny plus za SPA i jego godziny otwarcia. Pokój ładny, wygodny, wyżywienie bardzo dobre, POLECAM.
08.02.2020
B
BarbaraPara

5/5

Rewelacyjny hotel
05.01.2020
A
Anonimowy gośćPara

5/5

Polecam gorąco ten hotel. Wszystko na jak najwyższym poziomie. Obsługa bardzo uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Pokoje czyste i bardzo stylowe.
22.12.2019
A
Anonimowy gośćRodzina

3/5

Ogólnie pobyt miło spędzony. Minusem była zbyt droga cena za psa. 50 zl za noc. Drugi minus za płatność z góry za wszystkie usługi. Wykupiliśmy pobyt przez Travelist i dlatego, że było zapłacone z góry, wszystko musiało być uregulowane przed pobytem.
08.12.2019
A
Anonimowy gośćPara

3/5

08.12.2019
K
KamilZnajomi

5/5

27.11.2019
A
Anonimowy gośćPara

Tak sobie

3/5

Cały hotel, zarówno pokoje, jak i strefa spa wymagają renowacji. Hotel miał swoje lata świetności, ale całe wyposażenie oraz pokoje wymagają remontu. Całe szczęście obsługa nadrabia uśmiechem. Miło, że nie pobrano dodatkowej opłaty za pupila. Płaciłem za hotel w promocji z Travelist, więc może być, ale standardowa cena za pokój widniejąca w recepcji nieakceptowalna, biorąc pod uwagę warunki.
27.11.2019
W
Waldemar, TrójmiastoRodzina

5/5

17.11.2019
A
Anonimowy gośćZnajomi

4/5

17.11.2019
A
Anonimowy gośćPara

4/5

12.11.2019
A
Anonimowy gośćRodzina

5/5

09.11.2019
D
DariuszPara

5/5

27.10.2019
K
KrzysiekPara

Polecam

5/5

Super, polecam jak najbardziej, rewelacyjny hotel
17.10.2019
K
KrzysztofPara

Godny polecenia

4/5

Lokalizacja w sąsiedztwie Stadionu Śląskiego i Parku Śląskiego, pokoje wygodne i przestronne, strefa spa wystarczająca. Ogólnie świetny pomysł na weekend.
22.09.2019
A
Anonimowy gośćPara

Świetny hotel w dobrej cenie

5/5

Pobyt w hotelu bardzo udany. Przyjemnie i milo spedzony czas. Wspaniale jedzenie i obsluga w restauracji hotelowej. Hotel blisko parku ślaskiego oraz stadionu. Szybki dojazd do centrum Katowic i Chorzowa. Z checia wrocimy jesli bedzie taka okazja.
15.09.2019
A
Anonimowy gość, TrójmiastoPara

3 dniowy pobyt w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie

4/5

Ok, na krótki pobyt miejski.
15.09.2019
A
Anonimowy gośćPara

4/5

27.08.2019
T
TadeuszRodzina

pobyt w hotelu

4/5

19.08.2019
A
Anonimowy gośćPara

5/5

08.07.2019
A
Anonimowy gośćZnajomi

5/5

30.06.2019
A
Anonimowy gość, KrakówRodzina

Przeciętne

3/5

Lokalizacja i jedzenie to najlepsze aspekty tego hotelu. Obsługa i jakość pokoju odbiegają od standardu sieci Hotele Diament.
30.06.2019
A
Anonimowy gość, PoznańZnajomi

5/5

Hotel bardzo ładny, personel doskonały a jak personel perfekcyjny to nawet małe niedociągnięcia nie mają znaczenia. Wraca się po całym dniu do hotelu jak do domu. Szkoda tylko, że od rana nie można korzystać z basenu. Brak klimatyzacji i lodówki w pokojach trochę przeszkadza w upalne dni. Lecz w miastach gdzie znajduje się sieć hotelu Diament Arsenal będę korzystać z ich usług.
23.06.2019
K
KrzysztofPara

5/5

Spełnił wszystkie moje oczekiwania w 100 % po raz drugi i nie ostatni !!!
23.06.2019
A
Anonimowy gośćPara

Z roku na rok coraz gorzej

2/5

Do Hotelu Arsenal Palace jeżdżę dość często z racji na lokalizację obok Parku Śląskiego, który lubię. Niestety za każdym razem jest gorzej. Kolejny raz nieposprzątany pokój, ilość kurzu taka, że mój uczulony na kurz partner kichał bez przerwy. Następnego dnia pomimo wywieszenia zawieszki z prośbą o posprzątanie pokoju - nikt się nie pojawił i nawet nie zmienił ręczników... Jest tanio - to główny plus hotelu. Reszta niestety na ogromny minus, nawet w zestawieniu z wizytą z listopada 2018.
03.05.2019
A
Anonimowy gośćRodzina

Fajny hotel , pyszne jedzenie.

5/5

Hotel fajny , lokalizacja super - przy parku śląskim ( spacerowaliśmy 3 godziny , zupełnie straciliśmy poczucie czasu ). Jedzenie świetne , bogate śniadania. Vouchery na obiadokolację są świetną opcją - 50 zł na osobę wystarcza na zamówienie 2 dań lub 1 droższego . Duże porcje.
22.04.2019
A
Anonimowy gośćPara

5/5

22.04.2019
A
Anonimowy gośćPara

5/5

07.04.2019
J
JarosławZnajomi

5/5

Super hotel, polecam !!!
01.04.2019
K
KrzysztofPara

5/5

Pobyt super ! może za wyjątkiem obiadów - kucharz nad potrawami powinien popracować !
31.03.2019
A
Anonimowy gośćZnajomi

ok

4/5

Bardzo fajnie.
30.03.2019
S
Sławomir, WarszawaPara

5/5

Pokoje czyste, dobrze wyposażone, śniadania wyśmienite, personel bardzo pomocny. Zdecydowanie polecam super hotel za niewielkie pieniądze.
12.03.2019
A
Anonimowy gośćPara

5/5

27.01.2019

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Drzwi do zlokalizowanego w na granicy Chorzowa i Katowic hotelu Hotel Diament Arsenal Palace nieśmiało określić można mianem bramy teleportacyjnej – po przekroczeniu progu hotelu gości witają finezyjnie stylizowane wnętrza, przywodzące na myśl czasy epoki  napoleońskiej. Luksusowe wyposażenie wnętrz na poziomie 4*, a przy tym wygodna lokalizacja przy dwupasmowej trasie Katowice-Chorzów-Bytom-Gliwice, Drogowej Trasie Średnicowej i autostradzie A4 czynią z hotelu zarówno komfortowe miejsce na dłuższy wypoczynek, jak i krótszy przystanek w drodze do najważniejszych atrakcji Śląska.
Cztery kondygnacje budynku, z których  każda utrzymana jest w innej kolorystyce, skrywają 115 klimatyzowanych pokojów. W każdym z nich do dyspozycji gości pozostają łazienka z wanną lub prysznicem,  telewizor LED z TV sat., komfortowe meble o prostej, klasycystycznej formie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.
 
ATRAKCJE HOTELU
Na terenie hotelu działa strefa spa, której nazwa – Termy Cesarskie – stanowi zapowiedź bogactwa zgromadzonych wewnątrz atrakcji, w tym m.in:
- basenu z hydromasażem i kaskadą,
- sauny fińskiej,
- łaźni parowej,
- jacuzzi,
- salki fitness, w której wyposażeniu znajdują się bieżnia, wiosła, atlas, orbitrek, steper, rowerek stacjonarny i platforma wibracyjna,
- strefy relaksu z leżakami oraz
- gabinetu masażu z szerokim wachlarzem – dostępnych odpłatnie – relaksujących rytuałów i zabiegów pielęgnacyjnych.
JEDZENIE I PICIE
Bogate śniadania w formie bufetu i wykwintne obiadokolacje podawane są w hotelu w stylowej, łączącej trzy ogólnodostępne sale, restauracji Cesarska. Specjalność szefa kuchni stanowią lekkie, bazujące na świeżych i starannie wyselekcjonowanych produktach dania inspirowane kuchnią śródziemnomorską i polskimi tradycjami kulinarnymi. Późna wiosną  udostępniany jest  taras letni wraz z Tajemniczym Ogrodem, w którym – dzięki przeciwwiatrowym i przeciwsłonecznym osłonom – odpocząć można od żaru i zgiełku śląskiej aglomeracji. W podziemiach hotelu działa kameralny, 40-osobowy bar Wellington, w którym po godz. 16 gromadzą się koneserzy dobrych trunków, a także amatorzy angielskiego stylu czy gry w bilarda i darta.
Czytaj więcej

Udogodnienia

  • Recepcja czynna całą dobę
  • Klimatyzacja
  • Bar
  • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
  • Bezpłatny Internet Wi-Fi
  • Siłownia
  • Jacuzzi
  • Basen kryty
  • Winda
  • Przechowalnia bagaży
  • Hotel dla niepalących
  • Płatny parking w hotelu
  • Możliwość przyjazdu z pupilem
  • Restauracja
  • Room service
  • Sauna
  • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

Pokój o pow. ok. 15 m kw. zawierający 2 łóżka pojedyncze albo 1 łóżko podwójne
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic
  • Sejf
  • TV
  • Darmowe Wi-Fi

Pokoj 2-osobowy z opcją dostawki

Pokój o pow. ok. 15 m kw. zawierający 2 łóżka pojedyncze albo 1 łóżko podwójne + możliwość dostawki
  • Prywatna łazienka
  • Prysznic
  • Sejf
  • TV
  • Darmowe Wi-Fi

Chorzów

CHORZÓW: najmłodszych zachwyci Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia w całkiem nowej odsłonie oraz Kotlina Dinozaurów w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku. Warto także zajrzeć do planetarium czy Górnośląskiego Parku Etnograficznego. A fani piłki nożnej nie mogą przegapić Stadionu Śląskiego

KATOWICE: słynny Spodek, czyli hala widowiskowo-sportowa, wyjątkowo efektownie prezentuje się po zmroku. Stolica Górnego Śląska urzeka także XIX-wieczną i secesyjną zabudową. Warto więc wybrać się na spacer licznymi uliczkami – nie pomijając okazałego gmachu Sejmu Śląskiego (dziś siedziba urzędu wojewódzkiego). Prawdziwą gratką dla miłośników architektury są też dawne osiedla pracownicze Nikiszowiec i Giszowiec.

TYCHY: tu triumfy święci Muzeum Piwowarstwa. Oprócz bogatej kolekcji butelek, kufli, beczek i narzędzi na zwiedzanie czeka zabytkowy browar.

BĘDZIN: okazały zamek, którego najstarszy fragment pochodzi z XIII wieku.


Lokalizacja

1,4 km od stadionu śląskiego
2,3 km od Planetarium śląskiego
2,9 km od Śląskiego Ogrodu Zoologicznego

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Wrocław – 2 godz., Częstochowa – 1 godz., Poznań – 4 godz. 20 min, Warszawa – 3 godz. 30 min, Gdańsk – 5 godz.

card

HOTEL DIAMENT ARSENAL PALACE

DLACZEGO WARTO?
Drzwi do zlokalizowanego w na granicy Chorzowa i Katowic hotelu Hotel Diament Arsenal Palace nieśmiało określić można mianem bramy teleportacyjnej – po przekroczeniu progu hotelu gości witają finezyjnie stylizowane wnętrza, przywodzące na myśl czasy epoki  napoleońskiej. Luksusowe wyposażenie wnętrz na poziomie 4*, a przy tym wygodna lokalizacja przy dwupasmowej trasie Katowice-Chorzów-Bytom-Gliwice, Drogowej Trasie Średnicowej i autostradzie A4 czynią z hotelu zarówno komfortowe miejsce na dłuższy wypoczynek, jak i krótszy przystanek w drodze do najważniejszych atrakcji Śląska.
Cztery kondygnacje budynku, z których  każda utrzymana jest w innej kolorystyce, skrywają 115 klimatyzowanych pokojów. W każdym z nich do dyspozycji gości pozostają łazienka z wanną lub prysznicem,  telewizor LED z TV sat., komfortowe meble o prostej, klasycystycznej formie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.
 
ATRAKCJE HOTELU
Na terenie hotelu działa strefa spa, której nazwa – Termy Cesarskie – stanowi zapowiedź bogactwa zgromadzonych wewnątrz atrakcji, w tym m.in:
- basenu z hydromasażem i kaskadą,
- sauny fińskiej,
- łaźni parowej,
- jacuzzi,
- salki fitness, w której wyposażeniu znajdują się bieżnia, wiosła, atlas, orbitrek, steper, rowerek stacjonarny i platforma wibracyjna,
- strefy relaksu z leżakami oraz
- gabinetu masażu z szerokim wachlarzem – dostępnych odpłatnie – relaksujących rytuałów i zabiegów pielęgnacyjnych.
JEDZENIE I PICIE
Bogate śniadania w formie bufetu i wykwintne obiadokolacje podawane są w hotelu w stylowej, łączącej trzy ogólnodostępne sale, restauracji Cesarska. Specjalność szefa kuchni stanowią lekkie, bazujące na świeżych i starannie wyselekcjonowanych produktach dania inspirowane kuchnią śródziemnomorską i polskimi tradycjami kulinarnymi. Późna wiosną  udostępniany jest  taras letni wraz z Tajemniczym Ogrodem, w którym – dzięki przeciwwiatrowym i przeciwsłonecznym osłonom – odpocząć można od żaru i zgiełku śląskiej aglomeracji. W podziemiach hotelu działa kameralny, 40-osobowy bar Wellington, w którym po godz. 16 gromadzą się koneserzy dobrych trunków, a także amatorzy angielskiego stylu czy gry w bilarda i darta.