Może to Cię zainteresuje?
Hotel Trofana /
Międzyzdroje, Województwo zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:
Cena Travelist:
/ 2 os.
Cena w obiekcie:
Cena Travelist:
/ 2 os.
Stylowy relaks 250 m od morza
Elegancki hotel w kurorcie gwiazd, zaledwie 250 m do słynnego molo i plaży – wyżywienie, dostęp do basenu, jacuzzi, sauny i Wi-Fi w cenie!
Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?
Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet
- Zakwaterowanie
- Codzienne śniadania i obiadokolacje w cenie
- Dostęp do strefy zabaw - Kids Club "Amazonia" z animacjami i licznymi atrakcjami (zgodnie z programem i harmonogramem hotelu)
- Karta rabatowa do Giovani Coffee w pasażu molo
- Dostęp do sauny fińskiej z funkcją Lift Light, łaźni parowej z funkcją Soldos, ścieżki doznań, groty lodowej o temp. 5 stopni C, leżakowni
- Korzystanie z jacuzzi z masażami
- Dostęp do basenu z przeciwprądem i wodospadem (w godz. otwarcia)
- Internet Wi-Fi
Cena nie zawiera
- obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu, gotówką)
- parkingu – hotel nie dysponuje parkingiem, goście mogą skorzystać z prywatnego parkingu mieszczącego się ok. 100 m od hotelu (parking płatny)
- opłat za pozostałe usługi dostępne w hotelu
- OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji
Warto wiedzieć
- Dzieci i dostawki
- 1 dziecko do lat 2 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami).
Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 3 do 12 lat (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką
Brak możliwości dostawek dla osób pow. 12 lat
W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe). - Miejsce pokoi
- Pokoje z części 4* mieszczą się w nowym skrzydle hotelu wybudowanym w 2019 roku
Warunki
Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.
Transport nie jest wliczony w cenę.
Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN
Informacja dla konsumentów
Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Trofana Sp. z o.o., Zdrojowa 9, PL9860245651 (dalej „Oferent”).Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.
Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.
Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.
Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.
Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.
Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.Opinie gości
Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.
Najnowsze
- Najnowsze
- Najwyższy wynik
- Najniższy wynik
Weekendowy wyjazd
Zimny Bałtyk, kiepski hotel
Plusy: Od 14 lat nie byłam nad polskim morzem. Dzięki tej podróży, przypomniałam sobie dlaczego. Jest zimno, masa parawanów i Niemców. Z pozytywów to tylko to, że moja córka pierwszy raz zobaczyła morze i była zachwycona. Duży plus to położenie hotelu Trofana- wszędzie blisko, a do molo to już w ogóle przysłowiowy rzut beretem. Cudowna obsługa hotelu. Piękny basen i strefa Spa- ale uwaga! Nie wszystko wypisane w ofercie travelist działa! Wypisali co mają, a nie co oddają do użytku dla klientów.
Minusy: Hotel Trofana. Porażka. Dla rodziny 3 osobowej ciemny pokój z oknem o wielkości może 60cm. Kupiony był w części 3*, ale czegoś takiego się nie spodziewałam-w małych pensjonatach są lepsze. Jedzenie ciężkie i monotonne-typowo dla Niemców, brak menu dla dzieci i piwo za 17zl. w hotelu! Wszystko w majonezie. Brak animacji dla dzieci- mimo iż w travelist były głównym punkcie oferty-dostaliśmy info, że jest mało dzieci i dlatego nie ma(moim zdaniem to nie fair, bo dlatego m.in. wybrałam te ofertę). Nie działające wszystkie atrakcje w spa, które były w cenie. Szlafrok w hotelu spa 50zl! Ogólnie Polacy są w tym hotelu traktowani jak drugi sort.
Tygodniowy pobyt na ferie
Plusy: Hotel bardzo ładny wizualnie, obsługa bardzo miła i pomocna ale to by było na tyle plusów,wszędzie zimno sauna czynna od 18 w weekendy od 16 ale wtedy graniczy z cudem żeby wejść do basenu bo za dużo ludzi,woda w jakuzzi zimna,walka o stoliki na stołówce i myślałam że przy szwedzkim stole nigdy nie wyrażę takiej opinii ale bardzo mały wybór dań a w tygodniu brak ciasta lub jogurtów do śniadania bądź kolacji ogólnie nie poleciłabym tego hotelu
Minusy: Dania w restauracji większy wybór
O hotelu
Hotel Trofana/ znajduje się w eleganckich Międzyzdrojach, zaledwie 250 m od plaży i słynnego molo. Obiekt składa się z dwóch części 3 oraz wybudowanej w 2019 roku części o standardzie 4* Nadmorska sceneria pozwala się wyciszyć, zrelaksować i nabrać sił. Komfortowe pokoje urządzone są w ciepłym stylu klasycznym z nowoczesną nutą. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, a także telewizor z płaskim ekranem, minibar, sejf i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podczas pobytu w hotelu z pewnością warto pospacerować po plaży i wybrać się na molo, odkryć zabytki Międzyzdrojów oraz poeksplorować przyrodnicze cuda wyspy Wolin. Błyskawiczne można też dotrzeć do Świnoujścia, Szczecina i niemieckich miasteczek nad Bałtykiem.
ATRAKCJE OBIEKTU
Goście mogą bez ograniczeń korzystać z części rekreacyjnej, w której znajdują się takie atrakcje, jak:
- kryty basen z przeciwprądami
- jacuzzi
- sauna sucha z funkcją liftlight
- łaźnia parowa z gwiaździstym niebem
- leżakownia
- grota lodowa
Warto też wybrać się do pomieszczenia Słoneczna Łąka – to świetna, bardziej naturalna alternatywa dla solarium. Równie imponująco wygląda oferta zabiegów kosmetycznych oraz masaży.
JEDZENIE I PICIE
Każdy dzień w hotelu rozpoczyna się od zróżnicowanego śniadania w formie bufetu szwedzkiego. W kawiarni można się zrelaksować przy filiżance kawy, szklance soku czy lampce wina.
Udogodnienia
- Recepcja czynna całą dobę
- Klimatyzacja
- Bar
- Bezpłatny Internet Wi-Fi
- Jacuzzi
- Basen kryty
- Winda
- Przechowalnia bagaży
- Hotel dla niepalących
- Płatny parking publiczny
- Sauna
- Spa
- Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
Pokoje
Pokaż wszystkie pokojePokój 2-osobowy w części 3*
- Prywatna łazienka
- Prysznic
- Sejf
- TV
- Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy w części 4*
- Prywatna łazienka
- Prysznic
- Sejf
- TV
- Darmowe Wi-Fi
Międzyzdroje
Flagową atrakcją Międzyzdrojów jest oczywiście plaża – swoją popularność zawdzięcza ona czystemu i drobnemu piaskowi oraz widokom na pobliskie klifowe wzgórza. Miejsce to rozsławia na całą Polskę również wzorowana na hollywoodzkim Bulwarze Promenada Gwiazd z odciskami dłoni polskich celebrytów. W Międzyzdrojach znajduje się także molo – o długości 395 m, które także przystanią morską, skąd odbywają się rejsy do Świnoujścia i niemieckich portów Uznamu. Miasto od wschodu i południa graniczy z terenami Wolińskiego Parku Narodowego z charakterystycznymi nadmorskimi klifami, Zagrodą Pokazową Żubrów, malowniczymi trasami spacerowymi, Jeziorem Turkusowym oraz Muzeum Przyrodniczym.
Lokalizacja
250 m do molo
750 m do stacji kolejowej Międzyzdroje
Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?
Świnoujście – 20 min, Szczecin - 1 godz. 15 min, Kołobrzeg – 1,5 godz., Poznań - 3 godz. 15 min, Trójmiasto – 4 godz. 20 min, Warszawa – 5,5 godz.
HOTEL TROFANA ***/****
Hotel Trofana/ znajduje się w eleganckich Międzyzdrojach, zaledwie 250 m od plaży i słynnego molo. Obiekt składa się z dwóch części 3 oraz wybudowanej w 2019 roku części o standardzie 4* Nadmorska sceneria pozwala się wyciszyć, zrelaksować i nabrać sił. Komfortowe pokoje urządzone są w ciepłym stylu klasycznym z nowoczesną nutą. W każdym znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, a także telewizor z płaskim ekranem, minibar, sejf i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podczas pobytu w hotelu z pewnością warto pospacerować po plaży i wybrać się na molo, odkryć zabytki Międzyzdrojów oraz poeksplorować przyrodnicze cuda wyspy Wolin. Błyskawiczne można też dotrzeć do Świnoujścia, Szczecina i niemieckich miasteczek nad Bałtykiem.
ATRAKCJE OBIEKTU
Goście mogą bez ograniczeń korzystać z części rekreacyjnej, w której znajdują się takie atrakcje, jak:
- kryty basen z przeciwprądami
- jacuzzi
- sauna sucha z funkcją liftlight
- łaźnia parowa z gwiaździstym niebem
- leżakownia
- grota lodowa
Warto też wybrać się do pomieszczenia Słoneczna Łąka – to świetna, bardziej naturalna alternatywa dla solarium. Równie imponująco wygląda oferta zabiegów kosmetycznych oraz masaży.
JEDZENIE I PICIE
Każdy dzień w hotelu rozpoczyna się od zróżnicowanego śniadania w formie bufetu szwedzkiego. W kawiarni można się zrelaksować przy filiżance kawy, szklance soku czy lampce wina.
Zobacz ofertę