Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba

Travelist ulubiona oferta
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
4
/5
(Bardzo dobry)
Cena Travelist:

od 189

/ 2 os.

Sun & Snow Resorts Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
Cena Travelist:

od 189

/ 2 os.

Wypoczynek w sudeckim apartamencie

Apartamenty w alpejskim stylu z balkonem i aneksem kuchennym z pięknymi widokami na góry, 2 km od centrum Szklarskiej Poręby

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Internet Wi-Fi
 • Parking (z wyłączeniem pobytu w sezonie wysokim: Majówka, Boże Ciało, Sylwester, Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc, 22.12-01.03, 01.07-31.08)

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatna na miejscu)
 • wyżywienia
 • opłaty za parking w sezonie wysokim (Majówka, Boże Ciało, Sylwester, Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc, 22.12 – 01.03, 01.07-31.08): 20 zł/auto/doba
 • obowiązkowej, jednorazowej opłaty za sprzątanie – apartament 2-osobowy: 210 zł; apartament 4-osobowy: 250 zł
 • kaucji zwrotnej pobieranej na miejscu – 300 zł gotówką lub jako preautoryzacja kwoty na karcie płatniczej (zwrot następuje po sprawdzeniu apartamentu, po wyjeździe – przelewem na konto lub jako zwolnienie blokady)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka w wieku do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis; po dodaniu dziecka w składzie podróżnych

Łóżeczko dziecięce – 50 zł/pobyt

Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych

Cena obejmuje wynajęcie całego apartamentu, bez względu na liczbę gości

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, na życzenie(mogą być naliczone dodatkowe opłaty)
Zameldowanie
W przypadku przyjazdu w innych godzinach niż 9-17 lub w weekend, prosimy o kontakt z biurem lokalnym najpóźniej dzień przed przyjazdem pod numerem telefonu: +48 22 450 26 26.

Doba hotelowa: 16:00 - 10:00; Zameldowanie online; (Zameldowanie od 16:00; Wymeldowanie do 10:00)
Odbiór kluczy
Odbiór kluczy w biurze lokalnym (biuro na miejscu, ul. Górna 19, Szklarska Poręba) od pon. do pt. w godz. 9-17 (jeśli planujesz przyjazd w innych godz. lub w weekend, prosimy o kontakt z biurem lokalnym najpóźniej dzień przed przyjazdem pod numerem telefonu: 882 024 003, 882 024 009 lub 532 467 934)

Rezerwacje na dany dzień przyjazdu przyjmowane są do godz. 13, rezerwacje dokonywane po godz. 13 mogą obejmować pobyt od następnego dnia
Płatność za całość rezerwacji musi być uregulowana przed przyjazdem (jest to warunkiem pozostawienia kluczy do apartamentu).
Jeżeli apartament włączony jest do programu check- in online, Klient otrzyma kod wejściowy do apartamentu w dniu przyjazdu o godzinie 15:45.
Opłaty dodatkowe
Obowiązkowa opłata za sprzątanie – apartament 2-osobowy: 210 zł; apartament 4-osobowy: 250 zł

Na miejscu pobierana jest kaucja za apartament – 300 zł gotówką lub jako preautoryzacja kwoty na karcie płatniczej (zwrot następuje po sprawdzeniu apartamentu, po wyjeździe – przelewem na konto lub jako zwolnienie blokady)

Możliwość odpłatnego korzystania z basenu i sauny w ośrodku KRUS „Granit” po okazaniu karty meldunkowej
Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie
Kroki po założeniu rezerwacji
„WAŻNE!
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).

W wybranych obiektach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi lub przy użyciu kluczomatu, kod zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).”
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: SUN & SNOW SP. Z O. O., ul. Górna 19B, NIP: PL5213507582 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4/5
41 opinii

Najnowsze

E
Ewa, 56+Znajomi

Nieporozumienie

3/5

Plusy: Piękny apartament, dobrze wyposażony, cisza i piękny widok na góry

Minusy: Niemożliwość porozumienia się w sprawie płatności z Sun

Wiele razy korzystałam już z Travelist i nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja... najpierw brak umiejętność podpisana umowy w celu możliwości odebrania kluczy (nie można było przejść tego tematu, gdyż mimo opłaty za apartament w marcu ciągle wyświetlała się informacja... brak opłaty....kilka telefonów w sprawie..., potem niedomówienie w sprawie opłaty za parking - znowu wyjaśnianie, że nie miał być dodatkowo płatny, a na koniec wisienka na torcie... Po przyjeździe okazało się się winda jest nieczynna i 4 osoby w biurze (nie wiedzieć po co tyle osób...) oświadczyły, ze mamy wnieść bagaże na poziom -2 (około 100 zewnętrznych schodów), bo tam już działa winda i dalej możemy wjechać... Po okazaniu niezadowolenia i przepychance słownej, Pani dała nam pilot do garażu na -2 żebyśmy tam podjechali i wjechali na 4 piętro... tak jakby nie można było do razu tego zrobić...Bez komentarza..
02.06.2024
A
Arnold, 46-55Rodzina

rodzinnie

4/5

Plusy: spokoj, swierze powietrscze i natura

Minusy: platny basen i silownia

zestaw kuchenny za ubogi. Meble na balkonie brudne.
05.04.2024
M
Maciej, 36-45Rodzina

relaks w górach

5/5

Plusy: z okien i balkonu widok na góry, budynek w otoczeniu lasu, duży parking, blisko sklep, apartament wyposażony bdb, wszystko ok, Panie w recepcji miłe i sympatyczne, blokada na karcie szybko zwolniona. Pogoda super

Minusy: 2 garnki do gotowania - trochę mało ale pewnie dokupicie :)

16.08.2022
J
JOANNA, 26-35Rodzina

Niezapomniane chwile

5/5

Apartamenty na bardzo wysokim poziomie. Czysto, schludnie, świeża pościel i ręczniki. Świetna okolica. Miła i profesjonalna obsługa.

03.08.2022
M
Malwina, 26-35Rodzina

Wakacje z dziećmi

5/5

Ciekawy apartament z widokiem na góry. Dobrze wyposażony.

08.07.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Resort to nowoczesny kompleks, który ucieszy miłośników górskiego wypoczynku o każdej porze roku – bez względu na to, czy akurat pada śnieg albo świeci słońce. Mieści się w spokojnej okolicy ok. 2 km od centrum Szklarskiej Poręby, w pobliżu lasu i górskiego strumyka. Dodatkowym atutem są z pewnością piękne widoki na Szrenicę oraz inne karkonoskie szczyty, które można podziwiać z części okien. Jednocześnie blisko stąd do szlaków pieszych i tras rowerowych, dzieciaki uradują się na myśl o zlokalizowanym w sąsiedztwie Dinoparku, zimą zaś Sun & Snow będzie doskonałą bazą dla narciarzy i snowboardzistów.
 
Poszczególne budynki wchodzące w skład kompleksu zostały tak zaprojektowane, by harmonijnie komponować się z górskim otoczeniem. W nowoczesnych wnętrzach na gości czekają przestronne, bogato wyposażone apartamenty – 1-, 2-, 3- lub nawet 5-pokojowe. Wszystkie zostały  wyposażone w funkcjonalną łazienkę, telewizor LCD oraz aneks kuchenny z lodówką, płytą grzewczą i wszystkimi innymi akcesoriami pozwalającymi na samodzielne przygotowanie posiłków.
DLA NAJMŁODSZYCH
- Plac zabaw
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 220 z widokiem na góry

Apartament 220 z widokiem na góry

Apartament 3-pokojowy z widokiem na góry z dwoma łóżkami 2-os. i pojedynczymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament 267

Apartament 267

Apartament 3-pokojowy z dwoma łóżkami 2-os. i pojedynczymi
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Szklarska Poręba

Góry i doliny: Szklarska Poręba jest doskonałą bazą wypadową do wypraw w Karkonosze, a łatwy dostęp do najbardziej malowniczych szlaków zapewnia kolejka linowa na najwyższy szczyt w okolicy – Szrenicę. Tam można przysiąść na chwilę w schronisku albo maszerować dalej Drogą Przyjaźni, prowadzącą aż do Śnieżnych Kotłów i na Śnieżkę.

Puchatek i Śnieżynka: wbrew pozorom to nie atrakcje dla najmłodszych, ale popularne trasy narciarskie wchodzące w skład kompleksu Szrenica Ski Arena. Oprócz nawiązania bliższych relacji z tymi baśniowymi postaciami warto również pośmigać na Hali Szrenickiej i przejechać się najdłuższą w okolicy

Lolobrygidą (ponad 4 km). Ze względu na szczególny mikroklimat warunki są tu zbliżone do alpejskich, a śnieg leży przez ok. 110 dni w roku. Ale coś dla siebie znajdą w Szklarskiej nie tylko zjazdowcy – w pobliskich Jakuszycach na następców Justyny Kowalczyk czeka ponad 150 km doskonale przygotowanych tras.

Z siłą wodospadu: w bezpośrednim sąsiedztwie Szklarskiej Poręby znajdują się dwa najwyższe i najpiękniejsze sudeckie wodospady – Szklarki i Kamieńczyka. Szczególne wrażenie robi ten drugi, który spada trzema kaskadami z wysokości 27 m.

Ciuchcią do sąsiadów: zbudowaną na przełomie XIX i XX w. i otwartą ponownie w 2010 r. Koleją Izerską można w malowniczych okolicznościach przyrody dojechać ze Szklarskiej Poręby do czeskich kurortów Harrachov i Korenov. A tam m.in. podziwiać jedną z sześciu istniejących na świecie skoczni mamucich oraz uraczyć się kuflem doskonałego piwa.

Do Pragi: jazda do stolicy Czech zajmie niecałe dwie godziny – a na miejscu już atrakcji nie brakuje.


Lokalizacja

1,3 km do stacji PKP Szklarska Poręba Średnia
1,5 km do Dinoparku
2 km do centrum Szklarskiej Poręby
2,5 km do dworca PKS
3,5 km do kolejki linowej na Szrenicę

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Jelenia Góra – 20 min, Wrocław – 1 godz. 50 min, Poznań – 3 godz. 45 min, Warszawa – 5 godz., Praga czeska – 2 godz.

card

SUN & SNOW RESORTS SZKLARSKA PORĘBA

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Resort to nowoczesny kompleks, który ucieszy miłośników górskiego wypoczynku o każdej porze roku – bez względu na to, czy akurat pada śnieg albo świeci słońce. Mieści się w spokojnej okolicy ok. 2 km od centrum Szklarskiej Poręby, w pobliżu lasu i górskiego strumyka. Dodatkowym atutem są z pewnością piękne widoki na Szrenicę oraz inne karkonoskie szczyty, które można podziwiać z części okien. Jednocześnie blisko stąd do szlaków pieszych i tras rowerowych, dzieciaki uradują się na myśl o zlokalizowanym w sąsiedztwie Dinoparku, zimą zaś Sun & Snow będzie doskonałą bazą dla narciarzy i snowboardzistów.
 
Poszczególne budynki wchodzące w skład kompleksu zostały tak zaprojektowane, by harmonijnie komponować się z górskim otoczeniem. W nowoczesnych wnętrzach na gości czekają przestronne, bogato wyposażone apartamenty – 1-, 2-, 3- lub nawet 5-pokojowe. Wszystkie zostały  wyposażone w funkcjonalną łazienkę, telewizor LCD oraz aneks kuchenny z lodówką, płytą grzewczą i wszystkimi innymi akcesoriami pozwalającymi na samodzielne przygotowanie posiłków.
DLA NAJMŁODSZYCH
- Plac zabaw