Prywatne apartamenty Sun & Snow w Maloves

Władysławowo, Pomorskie
2.4
/5
450 Od 171 
Prywatne apartamenty Sun & Snow w Maloves
Władysławowo, Pomorskie
Od 171PLN
-62% 450PLN

Prestiżowe apartamenty we Władysławowie

Nowoczesne apartamenty w najbardziej prestiżowej lokalizacji we Władysławowie – 50 m od piaszczystej plaży!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.

 • Zakwaterowanie

 • Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • wyżywienia

 • opłaty klimatycznej

 • opłaty za pupila – 100 zł (wymagany wcześniejszy kontakt z biurem lokalnym)

 • kaucji zwrotnej lub preautoryzacja na karcie kredytowej na 500 zł (płatna na miejscu w biurze lokalnym)

 • obowiązkowej opłaty za sprzątanie: 200 zł - poza sezonem; 250 zł - w sezonie wysokim (01.07-12.09 + terminy specjalne: Majówka, Boże Ciało, Sylwester, Święta)

 • opłaty za parking - w celu otrzymania informacji dotyczącej miejsca parkingowego konieczny kontakt z obiektem (+48 58 500 46 76)

 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa

16:00 - 10:00

Dzieci i dostawki

Brak możliwości dostawki dla dzieci oraz osób dorosłych

Z pupilem

Nie

Zameldowanie

W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem). W wybranych apartamentach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi, który zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).

Inne

Strefa spa/wellness dostępna w hotelu Maloves za dodatkową opłatą zgodną z cennikiem hotelu

Opłata za sprzątanie: 200 zł - poza sezonem; 250 zł - w sezonie wysokim (01.07-12.09 + terminy specjalne: Majówka, Boże Ciało, Sylwester, Święta)

Kaucja zwrotna lub preautoryzacja na karcie kredytowej na 500 zł (płatna na miejscu w biurze lokalnym)

Rezerwacje na dany dzień przyjazdu przyjmowane są do godz. 13, rezerwacje dokonywane po godz. 13 mogą obejmować pobyt od następnego dnia

W przypadku przyjazdu w innych godzinach niż 9-17 lub w weekend, prosimy o kontakt z biurem lokalnym najpóźniej dzień przed przyjazdem pod numerem telefonu: +48 58 500 46 76 Płatność za całość rezerwacji musi być uregulowana przed przyjazdem (jest to warunkiem pozostawienia kluczy do apartamentu).

Klucze do apartamentu do odbioru w biurze lokalnym (al. Żeromskiego 27, Chłapowo, tel.: 604 227 828, 882 494 902)

Parking

W celu otrzymania informacji dotyczącej miejsca parkingowego konieczny kontakt z obiektem (+48 22 450 26 26)

Kroki po założeniu rezerwacji

„WAŻNE! W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).

W wybranych obiektach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi lub przy użyciu kluczomatu, kod zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).”

Płatność

Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a hotelem, dotyczącą rezerwacji pobytu w wybranym hotelu. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Hotel. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

2,4/5
0

Najnowsze

O hotelu

DLACZEGO WARTO? Sun & Snow Maloves to kompleks nowocześnie urządzonych apartamentów, 50 m od kameralnej plaży nad Bałtykiem oraz 100 m od centrum Władysławowa. Lokalizacja to ogromny atut ośrodka - mimo bliskości plaży i centrum, obiekt pozwala na pełne wyciszenie i odpreżenie z dala od turystycznego zgiełku. Z pewnością ogromny wpływ na komfortowy wypoczynek ma wpływ wyposażenie apartamentów - wygodne łóżka, przestronny salon z miękką sofą i TV, łazienka z prysznicem oraz balkon. Jasne pomieszczenia inspirowane są stylem marinistycznym. W każdym z nich znajduje się conajmniej jedno duże lustro, które dodatkowo rozprasza światło, przez co ma się wrażenie, że słońce mieszka właśnie tutaj. Zaciemniające zasłony pozwolą na odcięcie się od świata i pełną regenrację sił. To miejsce, które z pewnością spodoba się miłośnikom wypoczynku w wersji premium.   ATRAKCJE OBIEKTU W obiekcie mieści się bogate zaplecze SPA&Wellness z którego goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. Znajdziemy tam m.in.: 2 baseny - zewnętrzny na parterze i kryty na IV piętrze Sauny - sucha i parowa Jacuzzi Masaże Zabiegi na twarz i ciało Zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie Pokój relaksu ze "słoneczną łączką"   DODATKOWO NA GOŚCI CZEKA STREFA DLA AKTYWNYCH: Sala fitness Siłownia Technogym Sala do ricocheta   DLA NAJMŁODSZYCH Plac zabaw   JEDZENIE I PICIE Kawiarnia Cztery bary (w tym jeden na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na morze) Dwie restauracje
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 4-osobowy

Apartament 4-osobowy

Funkcjonalny apartament z 1 łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą, aneksem kuchennym, balkonem lub tarasem
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Władysławowo

Z widokiem na morze: każdy, kto przybywa do Władysławowa, musi koniecznie wspiąć się na górującą nad miastem wieżę widokową, stanowiącą część tzw. Domu Rybaka. Socrealistyczna architektura budynku nie jest może w najlepszym guście, ale widoki z tarasu na szczycie zapierają dech w piersiach.

Wśród gwiazd: jedną z największych atrakcji miasta jest prowadzący niemal nad samo morze stylowy deptak znany jako Aleja Gwiazd Sportu. Wystarczy spojrzeć pod nogi, by spotkać się m.in. z Kazimierzem Deyną, Januszem Kusocińskim, Jerzym Kulejem, Robertem Korzeniowskim czy Sylwią Gruchałą – wszyscy mają tu wmurowane swoje gwiazdy.

Na klifie: w Jastrzębiej Górze (która oficjalnie jest częścią Władysławowa) znajduje się jeden z najpiękniejszych klifów na polskim wybrzeżu, górujący ponad 30 m nad piaszczystą plażą. Spacer nadmorskim bulwarem na szczycie urwiska dostarcza niezapomnianych widoków.

Gwiazda Północy: najbardziej wysunięty na północ punkt Polski oznaczony jest specjalnym obeliskiem, przy którym koniecznie trzeba sobie zrobić zdjęcie. Certyfikatów takich jak na norweskim Nordkapp na razie przewidziano.

Morskie światło: pochodząca z 1822 r. latarnia morska w pobliskim Rozewiu to jeden z najsłynniejszych tego typu obiektów w Polsce. Warto zwiedzić tamtejsze muzeum, zapoznać się z legendami latarników oraz wdrapać się na samą górę, by podziwiać piękną panoramę.

Na cyplu: Hel kusi najmłodszych wizytą w fokarium (z możliwością karmienia pociesznych podopiecznych), a nieco starszych ścieżką militarną, kompleksem bunkrów i baterią dział broniących wybrzeża w czasie II wojny św. Po drodze warto też zajrzeć do Jastarni i Juraty.

Atrakcje Gdańska, Gdyni i Sopotu: odległe o niecałe 50 km Trójmiasto kusi mnogością zabytków, ciekawymi muzeami (z pływającymi włącznie) oraz bogatą ofertą kulturalną.


Lokalizacja

Plaża – 50 m
Centrum Władysławowa – 100 m
Najbliższy sklep spożywczy – 50 m

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Gdańsk – 1 godz. 10 min, Koszalin – 2 godz. 40 min, Bydgoszcz – 2 godz. 40 min, Poznań – 4 godz. 30 min, Warszawa – 4 godz. 50 min, Białystok – 5 godz. 40 min

card

PRYWATNE APARTAMENTY SUN & SNOW W MALOVES

DLACZEGO WARTO? Sun & Snow Maloves to kompleks nowocześnie urządzonych apartamentów, 50 m od kameralnej plaży nad Bałtykiem oraz 100 m od centrum Władysławowa. Lokalizacja to ogromny atut ośrodka - mimo bliskości plaży i centrum, obiekt pozwala na pełne wyciszenie i odpreżenie z dala od turystycznego zgiełku. Z pewnością ogromny wpływ na komfortowy wypoczynek ma wpływ wyposażenie apartamentów - wygodne łóżka, przestronny salon z miękką sofą i TV, łazienka z prysznicem oraz balkon. Jasne pomieszczenia inspirowane są stylem marinistycznym. W każdym z nich znajduje się conajmniej jedno duże lustro, które dodatkowo rozprasza światło, przez co ma się wrażenie, że słońce mieszka właśnie tutaj. Zaciemniające zasłony pozwolą na odcięcie się od świata i pełną regenrację sił. To miejsce, które z pewnością spodoba się miłośnikom wypoczynku w wersji premium.   ATRAKCJE OBIEKTU W obiekcie mieści się bogate zaplecze SPA&Wellness z którego goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. Znajdziemy tam m.in.: 2 baseny - zewnętrzny na parterze i kryty na IV piętrze Sauny - sucha i parowa Jacuzzi Masaże Zabiegi na twarz i ciało Zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie Pokój relaksu ze "słoneczną łączką"   DODATKOWO NA GOŚCI CZEKA STREFA DLA AKTYWNYCH: Sala fitness Siłownia Technogym Sala do ricocheta   DLA NAJMŁODSZYCH Plac zabaw   JEDZENIE I PICIE Kawiarnia Cztery bary (w tym jeden na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na morze) Dwie restauracje