Prywatne apartamenty Sun & Snow w Maloves

Travelist ulubiona oferta
Władysławowo, Pomorskie
2.4
/5
Cena Travelist:

od 153

/ 2 os.

Prywatne apartamenty Sun & Snow w Maloves
Władysławowo, Pomorskie
Cena Travelist:

od 153

/ 2 os.

Prestiżowe apartamenty we Władysławowie

Nowoczesne apartamenty w najbardziej prestiżowej lokalizacji we Władysławowie – 50 m od piaszczystej plaży!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie

Cena nie zawiera

 • wyżywienia
 • opłaty klimatycznej
 • opłaty za pupila – 100 zł (wymagany wcześniejszy kontakt z biurem lokalnym)
 • kaucji zwrotnej lub preautoryzacja na karcie kredytowej na 300 zł (płatna na miejscu w biurze lokalnym)
 • obowiązkowej opłaty za sprzątanie: 270 zł
 • opłaty za parking - w celu otrzymania informacji dotyczącej miejsca parkingowego konieczny kontakt z obiektem (+48 58 500 46 76)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
Brak możliwości dostawki dla dzieci oraz osób dorosłych

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Zameldowanie
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).
W wybranych apartamentach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi, który zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).
Inne
Strefa spa/wellness dostępna w hotelu Maloves za dodatkową opłatą zgodną z cennikiem hotelu

Opłata za sprzątanie: 270 zł

Kaucja zwrotna lub preautoryzacja na karcie kredytowej na 300 zł (płatna na miejscu w biurze lokalnym)

Rezerwacje na dany dzień przyjazdu przyjmowane są do godz. 13, rezerwacje dokonywane po godz. 13 mogą obejmować pobyt od następnego dnia

W przypadku przyjazdu w innych godzinach niż 9-17 lub w weekend, prosimy o kontakt z biurem lokalnym najpóźniej dzień przed przyjazdem pod numerem telefonu: +48 58 500 46 76 Płatność za całość rezerwacji musi być uregulowana przed przyjazdem (jest to warunkiem pozostawienia kluczy do apartamentu).

Klucze do apartamentu do odbioru w biurze lokalnym (al. Żeromskiego 27, Chłapowo, tel.: 604 227 828, 882 494 902)
Parking
W celu otrzymania informacji dotyczącej miejsca parkingowego konieczny kontakt z obiektem (+48 22 450 26 26)
Kroki po założeniu rezerwacji
„WAŻNE!
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).

W wybranych obiektach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi lub przy użyciu kluczomatu, kod zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).”
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: SUN & SNOW SP. Z O. O., Gałczyńskiego 4, NIP: PL5213507582 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

2,4/5
9 opinii

Najnowsze

P
Paweł, 26-35Rodzina

Grzyb

1/5

Plusy: Brak

Minusy: Grzyb w budynku. Grzyb w apartamencie. Grzyb w łazience. Przy włączaniu jakiejkolwiek wentylacji wywala korki.

Grzyb, grzyb, grzyb
03.10.2022
J
Jessica, 26-35Rodzina

Źle opisana oferta, rozczarowanie

1/5

Plusy: Bliskość do plaży

Minusy: Oferta zawierała zdjęcia basenów i obiektu z którym apartament nie ma nic wspólnego, w udogodnieniach wypisane usługi które nie obowiązują osoby mieszkające w apartamencie. Nigdzie nie było napisane, że basen jest dodatkowo płatny, a tylko przez basen zdecydowaliśmy się na wybór oferty.

31.08.2022
D
Dariusz, 46-55Rodzina

Wakacje

5/5

Plusy: Blisko do plaży i sklepów.

Minusy: Brak miejsca parkingowego dla tego apartamentu, można wykupić miejsce parkingowe w tym samym hotelu ale 3x drożej.

Średnio zadowolony, trzeba jechać na drugi koniec miasta odebrać a potem zostawić klucze do tego pokoju.
30.08.2022
J
Janusz, 56+Rodzina

Szkoda bo mogło być fajnie

4/5

Plusy: Bardzo dobra lokalizacja. Dobrze wyposażony aneks kuchenny - pozawala na samodzielne przygotowanie posiłku.

Minusy: Nie miłe zaskoczenie z basenem. Dodatkowo płatny 60 zł od osoby !!!! za godzinę !!!! W ofercie zaznaczone że "dostęp do basenu", taki dostęp do basenu to oczywistość na terenie całej Polski. Do rezerwacji zachęca kilka fot. właśnie basenu z którego na miejscu nie można korzystać, chyba że za 60 zł. Jak sie okazuje większość klientów padła ofiarą marketingowego zabiegu z fot. basenów.

wszystko ok
21.07.2022
A
Anna, 36-45Rodzina

Czuję się oszukana.

2/5

Plusy: Lokalizacja - blisko plaży

Minusy: Travelist przedstawiał ofertę pobytu w prestiżowych apartamentach z basenem, a w rzeczywistości był to pobyt w brudnym pokoju wymagającym kilku napraw. Basen był w hotelu obok, można było z niego korzystać za opłatą. Zdjęcia zamieszczone w ofercie przedstawiały znajdujący się obok hotel, a nie apartamenty.

Brudno
02.07.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Maloves to kompleks nowocześnie urządzonych apartamentów, 50 m od kameralnej plaży nad Bałtykiem oraz 100 m od centrum Władysławowa. Lokalizacja to ogromny atut ośrodka - mimo bliskości plaży i centrum, obiekt pozwala na pełne wyciszenie i odpreżenie z dala od turystycznego zgiełku. Z pewnością ogromny wpływ na komfortowy wypoczynek ma wpływ wyposażenie apartamentów - wygodne łóżka, przestronny salon z miękką sofą i TV, łazienka z prysznicem oraz balkon.
Jasne pomieszczenia inspirowane są stylem marinistycznym. W każdym z nich znajduje się conajmniej jedno duże lustro, które dodatkowo rozprasza światło, przez co ma się wrażenie, że słońce mieszka właśnie tutaj. Zaciemniające zasłony pozwolą na odcięcie się od świata i pełną regenrację sił. To miejsce, które z pewnością spodoba się miłośnikom wypoczynku w wersji premium.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
W obiekcie mieści się bogate zaplecze SPA&Wellness z którego goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. Znajdziemy tam m.in.:
2 baseny - zewnętrzny na parterze i kryty na IV piętrze
Sauny - sucha i parowa
Jacuzzi
Masaże
Zabiegi na twarz i ciało
Zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie
Pokój relaksu ze "słoneczną łączką"
 
DODATKOWO NA GOŚCI CZEKA STREFA DLA AKTYWNYCH:
Sala fitness
Siłownia Technogym
Sala do ricocheta
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Plac zabaw
 
JEDZENIE I PICIE
Kawiarnia
Cztery bary (w tym jeden na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na morze)
Dwie restauracje
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 360

Apartament 360

Funkcjonalny apartament z 1 łóżkiem podwójnym i rozkładaną sofą, aneksem kuchennym oraz balkonem. W tym apartamencie jest możliwość zakwaterowania z pupilem.
 • Prywatna łazienka
 • Wanna
 • TV
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament C 123

Apartament C 123

Funkcjonalny apartament z 2 łóżkami pojedynczymi z możliwością złączenia i rozkładaną sofą, aneksem kuchennym, oraz balkonem. W tym apartamencie jest możliwość zakwaterowania z pupilem.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Ekspres do kawy
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Władysławowo

Z widokiem na morze: każdy, kto przybywa do Władysławowa, musi koniecznie wspiąć się na górującą nad miastem wieżę widokową, stanowiącą część tzw. Domu Rybaka. Socrealistyczna architektura budynku nie jest może w najlepszym guście, ale widoki z tarasu na szczycie zapierają dech w piersiach.

Wśród gwiazd: jedną z największych atrakcji miasta jest prowadzący niemal nad samo morze stylowy deptak znany jako Aleja Gwiazd Sportu. Wystarczy spojrzeć pod nogi, by spotkać się m.in. z Kazimierzem Deyną, Januszem Kusocińskim, Jerzym Kulejem, Robertem Korzeniowskim czy Sylwią Gruchałą – wszyscy mają tu wmurowane swoje gwiazdy.

Na klifie: w Jastrzębiej Górze (która oficjalnie jest częścią Władysławowa) znajduje się jeden z najpiękniejszych klifów na polskim wybrzeżu, górujący ponad 30 m nad piaszczystą plażą. Spacer nadmorskim bulwarem na szczycie urwiska dostarcza niezapomnianych widoków.

Gwiazda Północy: najbardziej wysunięty na północ punkt Polski oznaczony jest specjalnym obeliskiem, przy którym koniecznie trzeba sobie zrobić zdjęcie. Certyfikatów takich jak na norweskim Nordkapp na razie przewidziano.

Morskie światło: pochodząca z 1822 r. latarnia morska w pobliskim Rozewiu to jeden z najsłynniejszych tego typu obiektów w Polsce. Warto zwiedzić tamtejsze muzeum, zapoznać się z legendami latarników oraz wdrapać się na samą górę, by podziwiać piękną panoramę.

Na cyplu: Hel kusi najmłodszych wizytą w fokarium (z możliwością karmienia pociesznych podopiecznych), a nieco starszych ścieżką militarną, kompleksem bunkrów i baterią dział broniących wybrzeża w czasie II wojny św. Po drodze warto też zajrzeć do Jastarni i Juraty.

Atrakcje Gdańska, Gdyni i Sopotu: odległe o niecałe 50 km Trójmiasto kusi mnogością zabytków, ciekawymi muzeami (z pływającymi włącznie) oraz bogatą ofertą kulturalną.


Lokalizacja

Plaża – 50 m
Centrum Władysławowa – 100 m
Najbliższy sklep spożywczy – 50 m

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Gdańsk – 1 godz. 10 min, Koszalin – 2 godz. 40 min, Bydgoszcz – 2 godz. 40 min, Poznań – 4 godz. 30 min, Warszawa – 4 godz. 50 min, Białystok – 5 godz. 40 min

card

PRYWATNE APARTAMENTY SUN & SNOW W MALOVES

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Maloves to kompleks nowocześnie urządzonych apartamentów, 50 m od kameralnej plaży nad Bałtykiem oraz 100 m od centrum Władysławowa. Lokalizacja to ogromny atut ośrodka - mimo bliskości plaży i centrum, obiekt pozwala na pełne wyciszenie i odpreżenie z dala od turystycznego zgiełku. Z pewnością ogromny wpływ na komfortowy wypoczynek ma wpływ wyposażenie apartamentów - wygodne łóżka, przestronny salon z miękką sofą i TV, łazienka z prysznicem oraz balkon.
Jasne pomieszczenia inspirowane są stylem marinistycznym. W każdym z nich znajduje się conajmniej jedno duże lustro, które dodatkowo rozprasza światło, przez co ma się wrażenie, że słońce mieszka właśnie tutaj. Zaciemniające zasłony pozwolą na odcięcie się od świata i pełną regenrację sił. To miejsce, które z pewnością spodoba się miłośnikom wypoczynku w wersji premium.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
W obiekcie mieści się bogate zaplecze SPA&Wellness z którego goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. Znajdziemy tam m.in.:
2 baseny - zewnętrzny na parterze i kryty na IV piętrze
Sauny - sucha i parowa
Jacuzzi
Masaże
Zabiegi na twarz i ciało
Zabiegi dla kobiet w ciąży i po porodzie
Pokój relaksu ze "słoneczną łączką"
 
DODATKOWO NA GOŚCI CZEKA STREFA DLA AKTYWNYCH:
Sala fitness
Siłownia Technogym
Sala do ricocheta
 
DLA NAJMŁODSZYCH
Plac zabaw
 
JEDZENIE I PICIE
Kawiarnia
Cztery bary (w tym jeden na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na morze)
Dwie restauracje