Malinowy Raj

Travelist ulubiona oferta
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
4.6
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

806

Cena Travelist:

od 629

/ 2 os.

Malinowy RajBusko-Zdrój, Świętokrzyskie
Cena w obiekcie:

806

Cena Travelist:

od 629

/ 2 os.

Wodny relaks w Basenach Mineralnych

Nowoczesny Hotel 4* w Solcu-Zdroju tuż obok słynnych Basenów Mineralnych – wyżywienie, wejście do kompleksu Basenów Mineralnych i zniżka na zabiegi w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bogatego bufetu od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do godz. 10:00 w sobotę i w niedzielę od godz. 08:00 do godz. 10:30 lub Śniadania i Kolacje w formie bufetu szwedzkiego z ciepłym daniem (pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu) od godz. 18:00 do godz. 20:00
 • Wejście do kompleksu Basenów Mineralnych (basen rekreacyjny z wodą mineralną i urządzeniami masującymi, jedyny w Polsce basen solankowo-siarczkowy, sezonowe baseny zewnętrzne) – nielimitowany dostęp w godzinach otwarcia
 • 10% zniżki na zabiegi Med i Spa (dotyczy tylko zabiegów w Centrum Medycznym w Malinowym Raju, promocja nie obowiązuje na Basenach Mineralnych)
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty uzdrowiskowej, płatnej na miejscu w Recepcji
 • opłaty za parking monitorowany – 20 zł/doba, parking przed hotelem 100 zł/doba
 • opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • opłaty za noc saunową (ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja bezpośrednio w hotelu)
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 13:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami)

Możliwość 1 dostawki dla dziecka od 4 lat lub osoby dorosłej (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Wyżywienie
Śniadania w formie bogatego bufetu od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do godz. 10:00 w sobotę i w niedzielę od godz. 08:00 do godz. 10:30
lub
Śniadania i Kolacje w formie bufetu szwedzkiego z ciepłym daniem (pobyt zaczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu) od godz. 18:00 do godz. 20:00
Z pupilem
Tak, z psem (do 30 cm w kłębie, konieczne własne posłanie, miska) – 120 zł/jeden pies/doba Całkowity zakaz wstępu zwierząt do Restauracji, Kawiarni, Centrum Medycznego oraz strefy Basenów.
Kompleks Basenów Mineralnych
W każdy ostatni piątek miesiąca w Kompleksie Basenów Mineralnych odbywa się Noc Saunowa. W tym dniu Kompleks czynny do godziny 19:45. Noc saunowa dodatkowo płatna, obowiązuje rezerwacja miejsc. Ilość miejsc ograniczona.
Parking
Parking monitorowany – 20 zł/doba, parking przed hotelem 100 zł/doba
Faktura
Aby otrzymać fakturę, należy podczas dokonywania rezerwacji zaznaczyć pole „Chcę otrzymać fakturę” oraz należy podać w życzeniach specjalnych dane do faktury.

Faktura zostanie wystawiona według rzeczywistego wykorzystania zgodnie z obowiązującymi stawkami VAT. Pakiet zostanie rozbity na poszczególne składowe.

Zgodnie z Regulaminem Hotelu do wystawienia faktury oraz dokumentu potwierdzającego wpłatę zaliczki w momencie rezerwacji należy podać pełne dane nabywcy niezbędne do prawidłowego wystawia faktury, tj. imię i nazwisko lub nazwę nabywcy, pełny adres oraz NIP (nie dotyczy osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej). Po wystawieniu faktury zmiana jej treści możliwa jest tylko w sytuacjach dopuszczalnej korekty przez prawo.
Dodatkowe opłaty
Obowiązkowa opłata uzdrowiskowa płatnej na miejscu w Recepcji
Polityka anulacji usług SPA i zabiegów
Hotel zastrzega sobie prawo do obciążenia kwotą stanowiącą 100% ceny zabiegu gościa w sytuacji anulacji zabiegu w terminie krótszym niż 2 godziny od planowanej godziny rozpoczęcia zabiegu. Anulacji można dokonywać w godzinach otwarcia Centrum Medycznego

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Malinowe Hotele Sp. z o.o., Leśna 7, PL6781401345 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,6/5
224 opinie

Najnowsze

P
Pawel, 56+Rodzina

było ok

5/5

04.07.2024
M
Małgorzata, 56+Inne

5/5

01.07.2024
A
Aneta, 46-55

Powrót do raju

5/5

Plusy: Wspaniały hotel z dostępem do basenów mineralnych i basenu siarkowego, saun i basenów zewnętrznych. Może skromniejsze jedzenie ale bardzo dobre i robione z regionalnych produktów. Cisza i spokój w pięknym Solcu Zdrój i wspaniały występ pianisty umilił nam wieczór w środę :))

Minusy: niestety niesmaczna kawa :((

01.07.2024
s
sylwia, 46-55Rodzina

krótki relaks

5/5

30.06.2024
M
Mariola , 56+Para

Czas relaksu .

5/5

Atmosfera w wieczory piątkowe i sobotnie.Dobre posiłki.Miły profesjonalny personel hotelu.Możliwość wyboru zabiegów po konsultacji leczniczych.Dostęp całodniowy dobasenów mineralnych.

20.05.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Mineral Hotel Malinowy Raj**** znajduje się się urokliwej, spokojnej miejscowości Solec-Zdrój, od wielu lat znanej ze swych uzdrowiskowych walorów – a przede wszystkim z unikalnych w skali świata siarczkowych wód mineralnych. O ich dobroczynnym działaniu można przekonać się w nowoczesnym kompleksie basenowym, który jest największą atrakcją świętokrzyskiego kurortu.
 
Należący do popularnej sieci "Malinowych Hoteli" obiekt mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Basenów Mineralnych, z którymi połączony jest bezpośrednim łącznikiem. Podczas pobytu wypoczniesz w luksusowych, nowocześnie urządzonych pokojach i apartamentach. Każdy z nich jest klimatyzowany i został wyposażony w wygodną łazienkę, telewizor z bezpłatnym dostępem do telewizji NC+, telefon, lodówkę, sejf oraz bezprzewodowy Internet. Ponadto wszystkie pokoje posiadają balkon.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Malinowy Raj to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia i relaksu. Zapewni Ci ją rozbudowana oferta wellness i SPA, w której znajdziesz takie atrakcje, jak m.in.:
Baseny Mineralne (tuż obok hotelu) – jedyny w Polsce basen solankowo-siarczkowy, basen rekreacyjny z atrakcjami, basen zewnętrzny, 2 zjeżdżalnie,
Strefa saun przy basenach – 3 sauny, jacuzzi, tepidarium, natryski wrażeń, kubeł z zimną wodą
Centrum Medyczne w hotelu – profesjonalne zabiegi z zakresu balneoterapii (m.in. kąpiele siarczkowe), fizykoterapii i hydroterapii
Masaże – bańkami chińskimi, klasyczny, specjalny
Zabiegi SPA – m.in. kąpiel w czerwonym winie
 
JEDZENIE I PICIE
Jak na tak elegancki hotel przystało, restauracja w obiekcie serwuje tylko wykwintne, finezyjnie podane dania. Warto spróbować takich frykasów jak, carpaccio z szynki dojrzewającej z truskawkami czy krem z zielonego groszku serwowany z lodami z koziego sera. Ponadto w kompleksie Basenów Mineralnych znajduje się druga restauracja – mokra, zlokalizowana tuż przy basenie rekreacyjnym. Można się w niej posilić smacznie i tanio, a co najważniejsze – w stroju kąpielowym.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Pokój 2-osobowy z opcją dostawki

Elegancki pokój z jednym łóżkiem podwójnym lub dwoma pojedynczymi. Powierzchnia: ok. 21 m2. Pokój z klimatyzacją oraz balkonem.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Mini lodówka
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Busko-Zdrój

W UZDROWISKU: w Busku-Zdroju koniecznie trzeba odetchnąć czystym, kurortowym powietrzem – najlepiej w urokliwym Parku Zdrojowym, zaprojektowanym przez słynnego XIX-wiecznego architekta Henryka Marconiego. Warto również zobaczyć barokowy kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, drewniany kościół św. Leonarda z końca XVII w. oraz zabytkowe wille.

ODDECH HISTORII: na Ponidziu można podziwiać liczne zabytki dokumentujące burzliwą historię tych okolic. Koniecznie trzeba odwiedzić gotycką bazylikę Narodzenia NMP z 1350 r. i ufundowany przez słynnego kronikarza Dom Długosza w Wiślicy, jedną z najstarszych polskich synagog w Pińczowie, XIII-wieczny zespół pofranciszkański w Nowym Korczynie oraz opactwo cystersów w Jędrzejowie.

CIUCHCIE I ZEGARY: jedną z największych atrakcji regionu jest kolejka wąskotorowa „Ciuchcia Express Ponidzie”, kursująca urokliwą trasą z Pińczowa do Jędrzejowa. Wizytę w tym drugim mieście obowiązkowo trzeba zaś połączyć z wizytą w jedynym w Polsce muzeum zegarów słonecznych.

ŚLADAMI KOZIOŁKA MATOŁKA: pocieszny czworonóg stworzony przez Kornela Makuszyńskiego przemierzył cały świat w poszukiwaniu Pacanowa. Dziś w tym oddalonym o 25 km od Buska miasteczku można zobaczyć pomnik koziołka oraz odwiedzić Europejskie Centrum Bajki, stworzone specjalnie na jego cześć. Dzieciaki będą zachwycone.


Lokalizacja

50 m od kompleksu Basenów Mineralnych
700 m od centrum Solca-Zdroju
20 km od Buska-Zdroju

Ile czasu zajmie Ci dojazd samochodem?

Kielce – 1 godz. 10 min, Kraków – 1 godz. 30 min, Radom – 2 godz. 20 min, Katowice – 2 godz. 20 min,  Częstochowa – 2 godz. 30 min, Lublin – 2 godz. 40 min, Warszawa – 3 godz. 40 min, Wrocław – 4 godz.

card

MALINOWY RAJ

DLACZEGO WARTO?
Mineral Hotel Malinowy Raj**** znajduje się się urokliwej, spokojnej miejscowości Solec-Zdrój, od wielu lat znanej ze swych uzdrowiskowych walorów – a przede wszystkim z unikalnych w skali świata siarczkowych wód mineralnych. O ich dobroczynnym działaniu można przekonać się w nowoczesnym kompleksie basenowym, który jest największą atrakcją świętokrzyskiego kurortu.
 
Należący do popularnej sieci "Malinowych Hoteli" obiekt mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Basenów Mineralnych, z którymi połączony jest bezpośrednim łącznikiem. Podczas pobytu wypoczniesz w luksusowych, nowocześnie urządzonych pokojach i apartamentach. Każdy z nich jest klimatyzowany i został wyposażony w wygodną łazienkę, telewizor z bezpłatnym dostępem do telewizji NC+, telefon, lodówkę, sejf oraz bezprzewodowy Internet. Ponadto wszystkie pokoje posiadają balkon.
 
ATRAKCJE OBIEKTU
Malinowy Raj to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia i relaksu. Zapewni Ci ją rozbudowana oferta wellness i SPA, w której znajdziesz takie atrakcje, jak m.in.:
Baseny Mineralne (tuż obok hotelu) – jedyny w Polsce basen solankowo-siarczkowy, basen rekreacyjny z atrakcjami, basen zewnętrzny, 2 zjeżdżalnie,
Strefa saun przy basenach – 3 sauny, jacuzzi, tepidarium, natryski wrażeń, kubeł z zimną wodą
Centrum Medyczne w hotelu – profesjonalne zabiegi z zakresu balneoterapii (m.in. kąpiele siarczkowe), fizykoterapii i hydroterapii
Masaże – bańkami chińskimi, klasyczny, specjalny
Zabiegi SPA – m.in. kąpiel w czerwonym winie
 
JEDZENIE I PICIE
Jak na tak elegancki hotel przystało, restauracja w obiekcie serwuje tylko wykwintne, finezyjnie podane dania. Warto spróbować takich frykasów jak, carpaccio z szynki dojrzewającej z truskawkami czy krem z zielonego groszku serwowany z lodami z koziego sera. Ponadto w kompleksie Basenów Mineralnych znajduje się druga restauracja – mokra, zlokalizowana tuż przy basenie rekreacyjnym. Można się w niej posilić smacznie i tanio, a co najważniejsze – w stroju kąpielowym.