Sun & Snow Resorts - Kołobrzeg

Travelist ulubiona oferta
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

450

Cena Travelist:

od 197

/ 2 os.

Sun & Snow Resorts - Kołobrzeg
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Cena w obiekcie:

450

Cena Travelist:

od 197

/ 2 os.

Ekskluzywne apartamenty koło plaży

Nowoczesne, nadmorskie apartamenty tylko 450 m od kołobrzeskiej plaży

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Dostęp do basenu oraz sauny w obiekcie
 • Bezprzewodowy Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • obowiązkowej opłaty klimatycznej (dla os. dorosłych i dzieci, płatna na miejscu)
 • wyżywienia
 • opłaty za parking – 20 zł/doba przez cały rok
 • opłaty za wynajęcie łóżeczka turystycznego – 50 zł/pobyt (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z biurem lokalnym)
 • kaucji zwrotnej lub preautoryzacji na karcie kredytowej na 300 zł (płatna na miejscu w biurze lokalnym)
 • opłaty jednorazowej za sprzątanie apartamentu – 290 zł

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
Jedno dziecko do lat 2 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); wynajęcie łóżeczka turystycznego – 50 zł/pobyt (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z biurem lokalnym)

Brak możliwości dostawek dla starszych dzieci i dorosłych – oferta obejmuje wynajęcie całego apartamentu dla maks. 4 osób

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, możliwość przyjazdu z pupilem (po uprzednim kontakcie z biurem lokalnym; tylko w wybranych apartamentach)
Parking
Parking płatny 20 zł/doba przez cały rok.
Parking numerowany lub miejsce garażowe płatne na miejscu w biurze.
Dodatkowe opłaty
opłaty jednorazowej za sprzątanie apartamentu – 290 zł
Kaucja zwrotna lub preautoryzacja na karcie kredytowej na 300 zł (płatna na miejscu w biurze lokalnym)
Ważne informacje
Klucze do apartamentu do odbioru na miejscu, w recepcji (ul. Plażowa 6A, Kołobrzeg)

Basen mieści się w budynku A, brak bezpośredniego przejścia (łącznika) pomiędzy budynkami A a B - przejście na zewnątrz (na miejscu ograniczona liczba szafek basenowych)

Basen czynny w godz. 10-21 – codziennie, sauna czynna w godz. 16-21 – codziennie.

Rezerwacje na dany dzień przyjazdu przyjmowane są do godz. 13, rezerwacje dokonywane po godz. 13 mogą obejmować pobyt od następnego dnia

Uwaga! W pobliżu obiektu trwają prace budowlane

Od dnia 19 marca 2024 r. rozpoczną się prace związane z remontem klatek schodowych i korytarzy.
Inne
W przypadku przyjazdu w innych godzinach niż 9-17 lub w weekend, prosimy o kontakt z biurem lokalnym najpóźniej dzień przed przyjazdem pod numerem telefonu: +48 94 721 66 12. Płatność za całość rezerwacji musi być uregulowana przed przyjazdem (jest to warunkiem pozostawienia kluczy do apartamentu).
Kroki po założeniu rezerwacji
„WAŻNE!
W celu zameldowania przed przyjazdem konieczne jest wypełnienie formalności online takich jak: podpisanie wewnętrznej umowy najmu, uiszczenie pozostałej opłaty za wynajem (jeżeli wpłacona została tylko część), opłaty za sprzątanie, depozytu oraz opłaty klimatycznej i ewentualnych opłat dodatkowych wybranych przez gościa (np. parking, pobyt z psem).

W wybranych obiektach możliwe jest wejście do apartamentu za pomocą kodu do drzwi lub przy użyciu kluczomatu, kod zostanie udostępniony w dniu zameldowania po wypełnieniu formalności. Informację na temat sposobu odbioru kluczy otrzymacie Państwo na kilka dni przed przyjazdem. Tam, gdzie odbiór kluczy odbywa się w biurze lokalnym, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na odbiór kluczy (min. 24 h przed przyjazdem).”

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: SUN & SNOW SP. Z O. O., Gałczyńskiego 4, NIP: PL5213507582 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
14 opinii

Najnowsze

R
Rafał, 36-45Rodzina

Gdyby nie remonty byłoby ok...

3/5

Plusy: Standard i funkcjonalność apartamentu, bliskość morza, lokalizacja na uboczu

Minusy: Wyjątkowo głośny remont w restauracji położonej w budynku.!!! Trwał przez caly dzień. Obok apartamentowca budują się kolejne. Hałas był bardzo uciążliwy praktycznie przez cały pobyt...

29.08.2022
S
Sylwia, 36-45Rodzina

Świetny wyjazd, bardzo polecam

5/5

Bardzo ładny hotel i miła obsługa. Apartament czysty, zadbany. Basen wewnetrzny oraz sauna. Miejsce ok 250 m od plaży. Świetna lokalizacja.

15.07.2022
A
Agnieszka, 36-45Rodzina

Spóźnione ferie

4/5

Ładny apartament , urządzony ze smakiem .Basen nie za duży ale na niewielka ilość osób w sam raz.

Polecam
21.02.2022
A
Anonimowy gość, LublinRodzina

Znakomity

4/5

28.09.2021
A
Anonimowy gośćRodzina

Boski

5/5

26.09.2021

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Resort – Kołobrzeg to dwa czterokondygnacyjne budynki o ciekawej konstrukcji z licznymi przeszkleniami i stylowymi wnętrzami. Nowoczesny, nowo otwarty kompleks luksusowych apartamentów mieści się w zachodniej części Kołobrzegu, w sąsiedztwie obszaru Natura 2000. Resort znajduje się zaledwie 450 m od piaszczystej plaży, a z jego okien i tarasów można podziwiać piękne tereny zielone. Takie położenie sprzyja regeneracji, wyciszeniu i korzystaniu z uroków nadmorskiego kurortu.
Na uwagę zasługują także same apartamenty – starannie zaaranżowane, funkcjonalne i nowocześnie wyposażone zapewnią komfortowy wypoczynek zarówno rodzinom z dziećmi, jak i parom czy grupom znajomych. Apartamenty są 1- lub 2-pokojowe, składają się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, łazienki, przestronnego tarasu, dodatkowo w apartamentach 2-pokojowych znajduje się oddzielna sypialnia. Na ich wyposażeniu znajdują się m.in.: lodówka, płyta kuchenna i inne akcesoria kuchenne, w niektórych dostępna jest także pralka. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu WiFi.
ATRAKCJE OBIEKTU
Goście apartamentów Sun & Snow mogą skorzystać na miejscu z:
- krytego basenu
- sauny
Obiekt basenowy w obiekcie Resorts w Kołobrzegu (wraz z sauną).
JEDZENIE I PICIE
Goście apartamentów mogą korzystać z wyposażonych aneksów kuchennych w apartamentach i przyrządzać posiłki na własną rękę.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Sauna
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Apartament 2-pokojowy dla 4 osób

Apartament 2-pokojowy dla 4 osób

Apartament z łożem małżeńskim, sofą/kanapą, wyposażonym aneksem kuchennym i salonem, oddzielną sypialnią, łazienką i tarasem. Pow.: 36-45 m kw.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Kołobrzeg

O specyficznym mikroklimacie Kołobrzegu decydują przede wszystkim gęste lasy, bogaty ekosystem bagienno-wodny oraz słynne złoża borowiny. To nie tylko największe, ale i najpiękniejsze polskie uzdrowisko, czego dowodem są malownicze, nadmorskie krajobrazy. Kuracjusze mogą jednak liczyć na coś więcej niż wypoczynek nad morzem. Do odwiedzenia miasta zachęcają też liczne zabytki. Warto zobaczyć m.in. gotycką Bazylikę Mariacką, neogotycki Ratusz, molo, Basztę Lontową czy Złotą Uliczkę. Strefa uzdrowiskowa przechodzi ciągłą rewitalizację, dlatego bogata baza zabiegowa jest jedną z najnowocześniejszych w kraju. Będąc w Kołobrzegu warto rozważyć wycieczkę wodolotem na Bornholm - trwa tylko jeden dzień, ale pozwoli w pełni posmakować uroków skandynawskiej kultury.


Lokalizacja

450 m od plaży
6 km od Oceanarium
6,5 km od molo

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Bydgoszcz – 3 godz. 30 min, Poznań – 3 godz. 50 min, Wrocław – 5 godz. 30 min, Warszawa – 6 godz. 20 min

card

SUN & SNOW RESORTS - KOŁOBRZEG

DLACZEGO WARTO?
Sun & Snow Resort – Kołobrzeg to dwa czterokondygnacyjne budynki o ciekawej konstrukcji z licznymi przeszkleniami i stylowymi wnętrzami. Nowoczesny, nowo otwarty kompleks luksusowych apartamentów mieści się w zachodniej części Kołobrzegu, w sąsiedztwie obszaru Natura 2000. Resort znajduje się zaledwie 450 m od piaszczystej plaży, a z jego okien i tarasów można podziwiać piękne tereny zielone. Takie położenie sprzyja regeneracji, wyciszeniu i korzystaniu z uroków nadmorskiego kurortu.
Na uwagę zasługują także same apartamenty – starannie zaaranżowane, funkcjonalne i nowocześnie wyposażone zapewnią komfortowy wypoczynek zarówno rodzinom z dziećmi, jak i parom czy grupom znajomych. Apartamenty są 1- lub 2-pokojowe, składają się z części wypoczynkowej z aneksem kuchennym, łazienki, przestronnego tarasu, dodatkowo w apartamentach 2-pokojowych znajduje się oddzielna sypialnia. Na ich wyposażeniu znajdują się m.in.: lodówka, płyta kuchenna i inne akcesoria kuchenne, w niektórych dostępna jest także pralka. Na terenie obiektu można korzystać z dostępu do bezprzewodowego Internetu WiFi.
ATRAKCJE OBIEKTU
Goście apartamentów Sun & Snow mogą skorzystać na miejscu z:
- krytego basenu
- sauny
Obiekt basenowy w obiekcie Resorts w Kołobrzegu (wraz z sauną).
JEDZENIE I PICIE
Goście apartamentów mogą korzystać z wyposażonych aneksów kuchennych w apartamentach i przyrządzać posiłki na własną rękę.