-32%
8,8 /10

Średnia ocena (118 opinii)

92%

naszych gości poleca ten hotel

Imponujący

Atrakcje okolicy

W Mikołajkach: położone między jeziorami Tałty i Mikołajskim miasteczko to obecnie jeden z najpopularniejszych mazurskich kurortów i prawdziwy raj dla żeglarzy. Koniecznie trzeba spotkać się na Rynku z Królem Sielaw, wybrać się w rejs po okolicy statkiem Żeglugi Mazurskiej oraz skosztować świeżej rybki w którejś z licznych nadbrzeżnych tawern.
Wielki błękit: położone nie więcej niż 10 km od Mikołajek jezioro Śniardwy to największy śródlądowy zbiornik wodny w Polsce. Liczy sobie ponad 110 km2 i w niektórych miejscach trudno dostrzec drugi brzeg. Na żeglarskie eskapady jak znalazł.
Wśród puchaczy i bizonów: ukryty w sercu Puszczy Piskiej Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie to miejsce, gdzie można obserwować najróżniejsze gatunki dzikich mieszkańców lasu w środowisku zbliżonym do naturalnego. Na liście lokatorów znalazły się m.in. rysie, bizony, cietrzewie, daniele, tarpany, bobry, a nawet wilki.
Kowbojski styl: westernowe miasteczko rodem z Dzikiego Zachodu to jedna z największych atrakcji oddalonego o 20 km Mrągowa. Zabawę w saloonie i podglądanie starć rewolwerowców najlepiej połączyć z udziałem w najsłynniejszym mrągowskim festiwalu, jakim jest doroczny Piknik Country.

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

Samochód
Mikołajki leżą w samym sercu Mazur, a hotel w samym sercu miasta. Wjedżając od strony Olsztyna, ul. Mrągowską, należy przed mostem skręcić w ul. Okrężną, a następnie w Al. Spacerową – hotel leży po lewej stronie.

Pociąg i autobus
Do Mikołajek można wygodnie dojechać pociągiem z Warszawy, Trójmiasta, Białegostoku lub Olsztyna – z dworca najwygodniej wziąć taksówkę do hotelu.

Sprawdź jak długo zajmie Ci podróż samochodem

Hotel Mikołajki *****
Aleja Spacerowa 11
11-730 Mikołajki
Polska
Zobacz na większej mapie
Oferta prezentowana przez:
Hotel Mikołajki Sp. z o. o.
Aleja Spacerowa 11
11-730 Mikołajki
Polska
NIP: 5842712005

Rezerwuj

1. Wybierz ofertę:

Wystąpił błąd podczas ładowania pakietów oferty.

2. Wybierz lotnisko:

2. Wybierz daty:

Data przyjazdu: 07.04.2015

Legenda (najedź): _

Data wyjazdu: 07.04.2015
Wybierz rodzaj pokoju

Zaliczka:
Suma
Oszczędzasz
-%
Gwarancja najniższej ceny!

Masz pytania? Zadzwoń

22 460 21 91

Pn-Pt 8:00-22:00, Sb-Nd 10:00-22:00

Hotel Mikołajki *****, Mikołajki Hotel Mikołajki *****, Mikołajki 4 118 449
Używamy plików Cookies, aby optymalizować naszą witrynę. Możesz zaktualizować ustawienia przeglądarki, jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Polityka plików Cookies