Grand Hotel View

Travelist ulubiona oferta
Postira, Splitsko-dalmatinska županija, Chorwacja
4.9
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

914

Cena Travelist:

od 548

/ 2 os.

Grand Hotel ViewPostira, Splitsko-dalmatinska županija, Chorwacja
Cena w obiekcie:

914

Cena Travelist:

od 548

/ 2 os.

Bajeczne wakacje z widokiem na morze

Chorwacki relaks na wyspie Brač w hotelu 20 m od plaży – wyżywienie, dostęp do basenu, pokoje z balkonem i widokiem na morze

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu (w godz. 7-10) i obiadokolacje w formie bufetu (w godz. 19-21; napoje z dystrybutora w cenie - woda, napoje bezalkoholowe, piwo, wino)
 • Pobyt 2 dzieci w wieku 2-12 lat – W CENIE (ze świadczeniami), w pokoju Superior z 2 dostawkami; po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Dostęp do basenu zewnętrznego i wewnętrznego
 • Dostęp do siłowni
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty za podatek lokalny (płatny na miejscu)
 • Opłaty parkingowej – 10 EUR/auto/doba (parking zewnętrzny) lub 15 EUR/auto/doba (garaż)
 • Dostępu do strefy relaksu i sauny - 10 EUR/osoba (max. 3h)
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka w wieku poniżej 2 lat śpiącego na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), łóżeczko dziecięce – na życzenie, bez dopłat

Pobyt 2 dzieci w wieku 2-11 lat – W CENIE (ze świadczeniami), w pokoju Superior z 2 dostawkami; po dodaniu dzieci w składzie podróżnych

W pokoju Superior z 2 dostawkami możliwe 2 dostawki dla osób od 12 lat (ze świadczeniami). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Tak, za dopłatą 30 EUR/doba
Dodatkowe informacje
Hotel nie wystawia faktur

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Adria coast turizam d.o.o., Radnička cesta 45, HR68449361346 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,9/5
10 opinii

Najnowsze

M
Mirosław, 56+Para

5/5

15.10.2023
J
Jarosław , 36-45Para

Odpoczynek 100%

5/5

Piękny hotel, piękne miasteczko

28.09.2023
T
Tomasz, 36-45Rodzina

mega wakacje

5/5

super miejsce, super hotel, super jedzenie

23.08.2023
K
Krzysztof, 36-45Rodzina

Wakacje

4/5

Plusy: Czysto, hotel nowy, obsługa mila, jedzenie zarówno ja śniadaniach i obiadokolacji smaczne, plaża super, żele i odżywki Rituals na wyposażeniu, blisko centrum miasta.

Minusy: Zdecydowanie za dużo dzieci, posiłki mogłyby być cieplejsze (brak podgrzewaczy), brak atrakcji na dorosłych, 2 leżaki z parasolem 15€,

Z plusów - Czysto, hotel nowy, obsługa mila, jedzenie zarówno ja śniadaniach i obiadokolacji smaczne, plaża super, żele i odżywki Rituals na wyposażeniu, blisko centrum miasta. Minusy - Zdecydowanie za dużo dzieci, posiłki mogłyby być cieplejsze (brak podgrzewaczy), brak atrakcji na dorosłych, 2 leżaki z parasolem 15€,
17.08.2023
D
Dominika, 36-45Rodzina

Super wrażenia

5/5

Piękny nowoczesny hotel, w urokliwej i spokojnej ale nie nudnej miejscowości.

01.08.2023

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Grand Hotel View **** to elegancki i komfortowy hotel, mieszczący się w kameralnej miejscowości Postira na malowniczej wyspie Brač. Obiekt oferuje gościom przytulne pokoje z klimatyzacją, balkonem i zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Jest też położony w świetnej lokalizacji – zaledwie 20 m od plaży i kilkanaście minut spacerem od centrum kurortu.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen wewnętrzny
- Basen zewnętrzny
- Sauna
- Jacuzzi
- Spa
- Siłownia
DLA NAJMŁODSZYCH
- Basen dla dzieci
- Możliwość wypożyczenia łóżeczka, podgrzewacza do butelek, przewijaka
JEDZENIE I PICIE
Hotelowa restauracja serwuje śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje

Pokój 2-osobowy Superior z widokiem na morze i balkonem

Przytulny i komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Pow.: 27,5 m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Pokój 2-osobowy Superior z 2 dostawkami, widokiem na morze i balkonem

Przytulny i komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i sofą. Pow.: 28,5m2
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Postira

Postira to kameralna miejscowość turystyczna, położona na malowniczej wyspie Brač, między miejscowościami Splitska i Pučiśća. Kurort oferuje piękną, kamienistą plażę, turkusowe wody Adriatyku oraz warty odwiedzenia zamek Lazarić. Warto wybrać się na spacer do tętniącej życiem przystani promowej lub do centrum miasteczka, gdzie na turystów czekają liczne bary i restauracje z lokalnymi specjałami.

Sama wyspa Brač to trzecia co do wielkości wyspa Chorwacji i największa wyspa Dalmacji. Znajduje się tu Lovrečina – najpiękniejsza zatoka wyspy położonej majestatycznie u stóp ruin klasztoru 8 km od Supetaru. Idealnym miejscem na nurkowanie będzie miejscowość Milna. Amatorzy pięknych plaż muszą koniecznie wybrać się na jedyną w swoim rodzaju plażę Zlatni Rat.


Lokalizacja

20 m od kamienistej plaży
300 m od centrum miasta
950 m od zamku Lazarić
4,2 km od przystani promowej

card

GRAND HOTEL VIEW

DLACZEGO WARTO?
Grand Hotel View **** to elegancki i komfortowy hotel, mieszczący się w kameralnej miejscowości Postira na malowniczej wyspie Brač. Obiekt oferuje gościom przytulne pokoje z klimatyzacją, balkonem i zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Jest też położony w świetnej lokalizacji – zaledwie 20 m od plaży i kilkanaście minut spacerem od centrum kurortu.
ATRAKCJE OBIEKTU
- Basen wewnętrzny
- Basen zewnętrzny
- Sauna
- Jacuzzi
- Spa
- Siłownia
DLA NAJMŁODSZYCH
- Basen dla dzieci
- Możliwość wypożyczenia łóżeczka, podgrzewacza do butelek, przewijaka
JEDZENIE I PICIE
Hotelowa restauracja serwuje śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.