Hotel Marina

Travelist ulubiona oferta
Mošćenička Draga, Żupania primorsko-gorska, Chorwacja
4.5
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

491

Cena Travelist:

od 393

/ 2 os.

Hotel Marina
Mošćenička Draga, Żupania primorsko-gorska, Chorwacja
Cena w obiekcie:

491

Cena Travelist:

od 393

/ 2 os.

Rodzinne wakacje nad Adriatykiem w eleganckim hotelu tuż przy plaży

Świeżo odnowiony hotel 4* na północnym wybrzeżu Chorwacji, 15 km od znanego kurortu Opatija – 2 lub 3 posiłki, dostęp do basenów, strefy wellness i siłowni i atrakcje dla dzieci w cenie oraz w wybranych opcjach pobyt nawet 2 dzieci do 13 lat W CENIE

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (7-10), lunche (12-14) i kolacje (19-21) albo śniadania (7-10) i obiadokolacje (19-21) – w zależności od terminu
 • Dostęp do siłowni
 • Dostęp do strefy wellness (sauna, jacuzzi, hydromasaże, pokój relaksu) - dla osób pow. 16 lat
 • Pobyt 1 dziecka do lat 13 na dostawce W CENIE (ze świadczeniami) w pokoju 2-os. Superior; po dodaniu dziecka w składzie podróżnych
 • Pobyt 2 dzieci do lat 13 na dostawkach W CENIE (ze świadczeniami) w pokoju rodzinnym Superior; po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Dostęp do basenu zewnętrznego
 • Dostęp do basenu krytego
 • Internet Wi-Fi
 • Parking (z wyłączeniem pobytów w terminie 01.05-30.09)

Cena nie zawiera

 • Opłaty turystycznej (płatność na miejscu)
 • Opłaty za parking (zewnętrzny) – 11 EUR/auto/doba
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
W pokoju 2-os. Standard 1 dziecko do 1 roku na łóżku z rodzicami gratis (ze świadczeniami)

W pokoju 2-os. Superior 1 dostawka dla dziecka w wieku 0-13 lat W CENIE (ze świadczeniami)

W pokoju rodzinnym Standard oraz Superior 2 dostawki dla dzieci w wieku 0-13 lat (ze świadczeniami) W CENIE

W pokoju 2-os. Superior możliwa 1 dostawka dla osoby od 14 lat. W pokojach rodzinnych możliwe 2 dostawki dla osób od 14 lat. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 22 EUR/zwierzę/doba (możliwy pobyt ze zwierzęciem o wadze do 25 kg).
Parking
Za dopłatą - 11 EUR/auto/doba.
Dodatkowe informacje
Strefa wellness dostępna jest tylko dla osób pow. 16 lat (nie dotyczy basenu krytego)

Hotel nie wystawia faktur
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d., M. Tita 198, NIP: HR15573308024 (dalej „Obiekt”)

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług zakwaterowania objętych tą ofertą jest Obiekt.

Travelist, jako dostawca internetowej platformy handlowej pośredniczy w zawarciu umowy na usługi z Obiektem, a poprzez serwis Travelist umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności za usługi Obiektu.

Travelist nie odpowiada za treść oferty Obiektu ani sposób jej realizacji przez Obiekt.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Obiekt można zgłaszać bezpośrednio do Obiektu lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie przekaże Państwa uwagi niezwłocznie do Obiektu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Obiekt.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo wRegulaminie lub w zakładce Jak działamy dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,5/5
13 opinii

Najnowsze

T
TOMASZ, 18-25Rodzina

Bardzo fajnie

5/5

06.05.2024
K
Krystian, 36-45Rodzina

Weekendowy wyjazd

5/5

06.05.2024
K
Kamil, 36-45Rodzina

Cisza i spokój zdala od cywilizacji, Gorąco Polecam.

5/5

Plusy: Cisza spokój u podnóża gór wypełniony świeżym powiewem wiatru. Wspaniałe miejsce na przeżycie przygody z naturalnym miejscem malowniczej riviery. Okoliczni mieszkańcy pozytywnie nastawieni na gości podobnie w restauracji przy plaży zawsze przyjaźni i pomocni. Hotel zaskakuje swoim otwarciem na turystów spędzających czas z rodziną i ukochanym pupilem. Strefa spa pomaga zrelaksować się po ciężkiej podróży, dla osób spragnionych słońca dodatkowo solarium na terenie hotelu,dla amatorów sportu duży sportowy basen oraz zaplecze siłowni. Dla najmłodszych sala zabaw oraz pokój gier z 4 konsolami do wyboru. Wspaniałe patio wewnątrz hotelu z obfitą botaniczna roślinnością. Obiadokolacje codzienne urozmaicone na potrzeby gości a przy tym smacznie i zdrowo, dania zarówno regionalne jak i tradycyjne dania takie jak bigos czy schabowy. Miły personel ku mojemu zaskoczeniu zna język Polski. Obsługa hotelu miła i pomocna.

Minusy: Możliwość wcześniejszego zakwaterowania.

Chciałbym aby każdy mógł się cieszyć tak profesjonalnym podejściem do gości. Pozdrawiam

Odpowiedź Hotelu:

Dear guests, Thank you for taking the time to share your feedback about your recent stay at our hotel. During your stay the hotel was occupied by groups. We sincerely apologize for the shortcomings you experienced, particularly in our dining hall during breakfast and dinner. Our outdoor pool is open during the summer season. The opening date depends on the weather conditions. Considering how the weather has changed, it is not possible to have an open pool if it is 12-13 degrees outside. Normally before mid of May, outside pool is never in function. We apologize for the inconvenience caused by the broken Finnish sauna. Unfortunately, our sauna is currently out of order, because our heater burned out, which will be replaced soon. The price of parking is at the level of our entire company, we have no influence on that. Dinner is served in all our hotels from 19:00 to 21:00. Our hotel is dog friendly, so guests can come with dogs. We cannot influence on the barking of dogs. Once again, we apologize for the inconvenience you experienced, and we appreciate your valuable feedback as it helps us to identify areas for improvement. We hope that you will consider giving us another opportunity to provide you with the excellent service that our guests deserve. best regards,
05.05.2024
A
Andrzej , 56+

5/5

Pobyt, miejsce i hotel wraz z obfitym i bardzo dobrym jedzeniem oceniam wysoko
05.05.2024
H
HUBERT, 36-45Rodzina

Porażka

1/5

Plusy: Hotel w porządku, ale organizacja wycieczki tragedia. Pierwszy i ostatni raz Travelist.

Minusy: Organizację.

26.08.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Hotel Marina to 4-gwiazdkowy obiekt położony w urokliwej chorwackiej miejscowości Moscenicka Draga na półwyspie Istria, tuż nad Adriatykiem i ok. 15 km od znanego kurortu Opatija. Od kamienistej plaży będzie Cię dzielić zaledwie kilka kroków.
Gruntownie wyremontowany i odnowiony w 2019 r. hotel oddaje do dyspozycji gości przytulne i komfortowe pokoje – zarówno dla par, jak i rodzin. Wszystkie są klimatyzowane, a pokoje typu Superior posiadają również balkon. Dodatkowym atutem obiektu są dodatkowe atrakcje dla dorosłych i dzieci.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen kryty z morską wodą o wymiarach 17 x 10 m
- basen zewnętrzny z leżakami
- strefa wellness (saun fińska, sauna Infrared, jacuzzi, hydromasaże, pokój relaksu)
- siłownia
- centrum spa
- korty tenisowe
- wypożyczalnia rowerów
- sporty wodne
DLA NAJMŁODSZYCH
- plac zabaw
- pokój zabaw
- udogodnienia dla rodzin
- menu dziecięce w restauracji
JEDZENIE I PICIE
Codzienne w hotelowej restauracji serwowane są smaczne śniadania, lunche i obiadokolacje w formie bufetu. Goście mają również do dyspozycji restaurację a'la carte serwującą przysmaki z regionu, kawiarnię z tarasem i widokiem na morze oraz bar na plaży.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Parking dla rowerów
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Basen zewnętrzny
 • Płatny parking w hotelu
 • Parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Room service
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Standard z widokiem na atrium

Pokój 2-osobowy Standard z widokiem na atrium

Nowoczesny, klimatyzowany pokój z 1 łóżkiem podwójnym. Pow. 22 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-os. Superior z balkonem

Pokój 2-os. Superior z balkonem

Nowoczesny, klimatyzowany pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi i sofą. Pow. 22 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Opatija to najsłynniejsze chorwackie uzdrowisko nad Adriatykiem i miasto o najdłuższej tradycji turystycznej w regionie, sięgającej XIX w. Mieści się zaledwie 15 km od centrum Rijeki i 20 km od granicy słoweńskiej. Ze względu na zaciszne położenie w zatoce osłoniętej od północnych wiatrów panuje tu wyjątkowo delikatny klimat. Goście kurortu mają do dyspozycji kilka miejskich plaż (najsłynniejsza z nich to Slatina). Koniecznie trzeba również odwiedzić nadmorski Park św. Jakuba z unikalnymi roślinami z całego świata i XIV-wiecznym kościołem, obejrzeć zabytkową Willę Angiolina i inne ekskluzywne rezydencje sprzed lat, a także zrobić sobie zdjęcie z lokalnym symbolem, czyli pomnikiem dziewczynki z mewą. Największą atrakcją okolicy jest jednak Lungomare – zdaniem wielu osób najpiękniejsza nadmorska promenada w całej Chorwacji, ciągnąca się na długości blisko 11 km od miejscowości Volosko przez Opatiję po Lovran. Idealne miejsce na wieczorny spacer i podziwianie zarówno wód Adriatyku, jak i wielu cennych zabytków, które można napotkać po drodze.


Lokalizacja

20 m od kamienistej plaży
50 m od centrum miejscowości
180 m od sklepu
350 m od centrum nurkowego
15 km od centrum Opatiji
28 km od centrum Rijeki
55 km od lotniska Rijeka
69 km od lotniska Pula

card

HOTEL MARINA

DLACZEGO WARTO?
Hotel Marina to 4-gwiazdkowy obiekt położony w urokliwej chorwackiej miejscowości Moscenicka Draga na półwyspie Istria, tuż nad Adriatykiem i ok. 15 km od znanego kurortu Opatija. Od kamienistej plaży będzie Cię dzielić zaledwie kilka kroków.
Gruntownie wyremontowany i odnowiony w 2019 r. hotel oddaje do dyspozycji gości przytulne i komfortowe pokoje – zarówno dla par, jak i rodzin. Wszystkie są klimatyzowane, a pokoje typu Superior posiadają również balkon. Dodatkowym atutem obiektu są dodatkowe atrakcje dla dorosłych i dzieci.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen kryty z morską wodą o wymiarach 17 x 10 m
- basen zewnętrzny z leżakami
- strefa wellness (saun fińska, sauna Infrared, jacuzzi, hydromasaże, pokój relaksu)
- siłownia
- centrum spa
- korty tenisowe
- wypożyczalnia rowerów
- sporty wodne
DLA NAJMŁODSZYCH
- plac zabaw
- pokój zabaw
- udogodnienia dla rodzin
- menu dziecięce w restauracji
JEDZENIE I PICIE
Codzienne w hotelowej restauracji serwowane są smaczne śniadania, lunche i obiadokolacje w formie bufetu. Goście mają również do dyspozycji restaurację a'la carte serwującą przysmaki z regionu, kawiarnię z tarasem i widokiem na morze oraz bar na plaży.