Hotel Zamek Gniew

Travelist ulubiona oferta
Gniew, Pomorskie
4.7
/5
(Znakomity)
Cena w obiekcie:

787

Cena Travelist:

od 482

/ 2 os.

Hotel Zamek Gniew
Gniew, Pomorskie
Cena w obiekcie:

787

Cena Travelist:

od 482

/ 2 os.

Wypoczynek w rycerskim klimacie

Rodzinny wypoczynek w rycerskim klimacie u stóp gotyckiej warowni - śniadania lub śniadania i obiadokolacje, dostęp do strefy wellness i animacje dla dzieci w cenie

Przy rezerwacji na min 3 noce Pobyt 2 dzieci GRATIS w pokojach z dostawką

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Pobyt 2 dzieci GRATIS - przy pobycie od min. 3 noce w pokojach z opcją dostawki, w tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 5 na łóżku z rodzicami (bez świadczeń); po dodaniu dzieci w składzie podróżnych
 • Śniadania w formie bufetu (w godz. 07-11) lub śniadania i obiadokolacje; napoje do posiłków w cenie - opcja wyżywienia do wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • Kręgielnia zamkowa, bilard oraz rejs gondolą/ katamaranem po Wiśle dostępne za dodatkową opłatą
 • Dostęp do strefy wellness: basen, strefa saun, jacuzzi
 • Dostęp do palcu zabaw
 • Dostęp do sali fitness i siłowni
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • opłaty za parking - możliwość dokupienia w kolejnym etapie rezerwacji
 • opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka do 5 lat na łóżku z rodzicami GRATIS (bez świadczeń).
W pokojach typu STANDARD o standardzie 3* i 4* możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku 6-12 lat lub osoby dorosłej. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Pokoju 2-osobowym ECONOMY 3* brak możliwości dostawki.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Parking
Tak - za dopłatą 35zł/auto/doba
Z pupilem
Tak - 100zł/doba (małe zwierzę z aktualną książeczką szczepień)
Dodatkowe informacje
W weekendy obowiązuje specjalna strefa basenowa (tylko dla dorosłych) w godz. 21-23

Zakwaterowanie w Pałacu Marysieńki 3*

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: ZAMEK GNIEW Sp. z o.o., Zamkowa 3, PL9581181515 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,7/5
49 opinii

Najnowsze

M
Maria, 56+Rodzina

Ferie z wnuczką

5/5

Plusy: Super pobyt.Posiłki bardzo dobre.Duży basen.

Minusy: Połączyć tunelem basen z pozostałymi budynkami.

18.05.2024
M
Magda, 46-55Rodzina

Fantastycznie spędzony czas

5/5

Plusy: Naprawdę bardzo miło spędzony czas, Cieszy fakt, że w zabytkowe budowle tchnięte jest drugie życie. Wspaniałe miejsce do odpoczynku, spotkania z historią, ale także i trochę aktywniej spędzonego czasu. Sporo do zobaczenia w okolicy.

Minusy: Nie znalazłam.

Zakwaterowanie w Hotelu Rycerskim, nie od strony Zamku. Widoki może nie najciekawsze z okna, ale za to można zobaczyć lądowanie helikoptera :) Pokoje duże, pomieszczenie wysokie, łazienki wygodne.
06.05.2024
D
Dariusz, 56+Rodzina

udany wypoczynek

4/5

Plusy: lokalizacja, życzliwość obsługi, ŻABY !!!!!

Minusy: średnio wygodne łóżka

ok
01.05.2024
N
Natalia, 46-55Para

5/5

17.04.2024
M
Marlena, 56+Para

Weekendowy relaks

5/5

Plusy: Niespodzianka w postaci ogniska, gdzie oprócz kiełbasek był pyszny bigos w cenie pobytu.

Minusy: Hotel nie powinien pobierać dodatkowych opłat za parking.

Profesjonalna i miła obsługa.
25.03.2024

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Pierwsze wzmianki o gniewskim zamku pochodzą z 1290 r., a na przestrzeni kolejnych wieków ta imponująca gotycka warownia stała się nie tylko siedzibą zakonnego komtura, ale też najpotężniejszym krzyżackim zamkiem na lewym brzegu Wisły. W kolejnych latach bawili tu m.in. Zygmunt III Waza i Jan III Sobieski (ten ostatni – zanim został królem – był nawet przez pewien czas gniewskim starostą), a podczas Potopu w średniowiecznych murach rezydowali szwedzcy muszkieterowie. Ślady tej burzliwej historii widać dziś niemal na każdym kroku, a pieczołowicie odrestaurowany zespół zamkowy jest od kilku lat jednym z głównych ośrodków krzewienia tradycji średniowiecznej na polskich ziemiach. W cieniu majestatycznej budowli regularnie organizowane są turnieje rycerskie, jarmarki, rekonstrukcje bitew i inne barwne imprezy o historycznym charakterze. Mało tego – u zamkowego płatnerza można nawet zamówić sobie prawdziwą zbroję. Pałac Marysieńki mieści się w obrębie kompleksu zamkowego, zaledwie 50 metrów od zamku.
ATRAKCJE HOTELU
- basen, sauna i jacuzzi
- spa
- boisko do siatkówki
- wypożyczalnia rowerów
DLA NAJMŁODSZYCH
- animacje dla dzieci w sezonie letnim (25.06-31.08)
- plac zabaw
JEDZENIE I PICIE
W Hotelu znajduje się urządzona w nowoczesnym stylu Restauracja Kolumnowa. Gwarantuje ona najwyższą jakość usług. Wszystkie dania są przyrządzane ze starannie wyselekcjonowanych produktów.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Bar
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Sauna
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój o standardzie 3* - 2-osobowy ECONOMY w Pałacu Marysieńki

Pokój o standardzie 3* - 2-osobowy ECONOMY w Pałacu Marysieńki

Komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Pow. ok. 13 m2. Pokój usytuowany w Pałacu Marysieńki 3*.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój o standardzie 3* - 2-osobowy STANDARD w Pałacu Marysieńki z opcją dostawki

Pokój o standardzie 3* - 2-osobowy STANDARD w Pałacu Marysieńki z opcją dostawki

Komfortowy pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Pow. ok. 21 m2. Pokój usytuowany w Pałacu Marysieńki 3*.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Darmowe Wi-Fi

Gniew

NA ZAMKU: Zamek w Gniewie to dawna twierdza Zakonu Krzyżackiego wybudowana w średniowieczu, która do dzisiaj zachowała swój gotycki charakter. Noclegi w Zamku Gniew pozwalają poczuć niesamowitą i historyczną atmosferę, jednocześnie zapewniając Gościom wygodę oraz luksusowe warunki.

BAJKOWE MIASTO: Gniew jest jednym z najpiękniejszych miasteczek nadwiślańskich. Przechadzając się wąskimi uliczkami można poczuć się jak w bajce i zachwycić się średniowieczną atmosferą.


Lokalizacja

150 m od Zamku Gniew
1,4 km od Parku miejskiego
10 km od Rezerwatu Biała Góra

card

HOTEL ZAMEK GNIEW

DLACZEGO WARTO?
Pierwsze wzmianki o gniewskim zamku pochodzą z 1290 r., a na przestrzeni kolejnych wieków ta imponująca gotycka warownia stała się nie tylko siedzibą zakonnego komtura, ale też najpotężniejszym krzyżackim zamkiem na lewym brzegu Wisły. W kolejnych latach bawili tu m.in. Zygmunt III Waza i Jan III Sobieski (ten ostatni – zanim został królem – był nawet przez pewien czas gniewskim starostą), a podczas Potopu w średniowiecznych murach rezydowali szwedzcy muszkieterowie. Ślady tej burzliwej historii widać dziś niemal na każdym kroku, a pieczołowicie odrestaurowany zespół zamkowy jest od kilku lat jednym z głównych ośrodków krzewienia tradycji średniowiecznej na polskich ziemiach. W cieniu majestatycznej budowli regularnie organizowane są turnieje rycerskie, jarmarki, rekonstrukcje bitew i inne barwne imprezy o historycznym charakterze. Mało tego – u zamkowego płatnerza można nawet zamówić sobie prawdziwą zbroję. Pałac Marysieńki mieści się w obrębie kompleksu zamkowego, zaledwie 50 metrów od zamku.
ATRAKCJE HOTELU
- basen, sauna i jacuzzi
- spa
- boisko do siatkówki
- wypożyczalnia rowerów
DLA NAJMŁODSZYCH
- animacje dla dzieci w sezonie letnim (25.06-31.08)
- plac zabaw
JEDZENIE I PICIE
W Hotelu znajduje się urządzona w nowoczesnym stylu Restauracja Kolumnowa. Gwarantuje ona najwyższą jakość usług. Wszystkie dania są przyrządzane ze starannie wyselekcjonowanych produktów.