Panorama Hotel Prague

Travelist ulubiona oferta
Praga, Praga, Czechy
Cena w obiekcie:

382

Cena Travelist:

od 313

/ 2 os.

Panorama Hotel Prague
Praga, Praga, Czechy
Cena w obiekcie:

382

Cena Travelist:

od 313

/ 2 os.

Relaks i zwiedzanie w czeskiej Pradze

Wypad do stolicy Czech – opcja ze śniadaniami, pakiet ze wstępem do wellness z basenem i jacuzzi oraz Wi-Fi w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie własne lub śniadania w formie bufetu; możliwość wyboru na dalszym etapie rezerwacji
 • 2-godzinny wstęp do Top Deck Wellness & Fitness dla 2 osób na dobę pobytu (w godzinach otwarcia): basen, jacuzzi, fitness; dot. pakietu z wellness
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty turystycznej (płatność na miejscu)
 • Opłaty za parking - 550 CZK/auto/doba
 • Wyżywienia (w przypadku wyboru opcji bez śniadań)
 • Kaucji zwrotnej - 1400 CZK/pokój/pobyt
 • Hotel nie wystawia faktur
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
14:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do 5 lat na łóżku z rodzicami – gratis (bez świadczeń); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych; wejście do strefy wellness za dodatkową opłatą.

Brak możliwości dostawki dla dzieci i dorosłych.

Osoby w wieku poniżej 18 lat mogą być zakwaterowane wyłącznie z osobą powyżej 18 roku życia.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 40 EUR/zwierzę/doba; kwota zostanie przeliczona w recepcji hotelu według aktualnego kursu CZK/EUR; pobyt z psami możliwy tylko za zgodą hotelu, zwierzęta nie mają wstępu do hotelowej restauracji i wellness & fitness, w pomieszczeniach ogólnodostępnych muszą być na smyczy.
Parking
Za dopłatą - 550 CZK/auto/doba.
Dodatkowe informacje
Cennik wstępu do Wellness: osoba dorosła - 490 CZK/dzień, /250 CZK/1h; junior (13-17 lat) - 390 CZK/dzień, 190 CZK/1h; dziecko (3-12 lat) - 290 CZK/dzień, /150 CZK/1h.

Brak możliwości zakwaterowania dla klientów biznesowych (pobyty firmowe).

Hotel nie wystawia faktur.

Osoby poniżej 18. roku życia mogą zostać zakwaterowane wyłącznie z osobą powyżej 18. roku życia.

Po przyjeździe wymagana jest kaucja zwrotna w wysokości 1400 CZK (50 EUR) na pokrycie wszelkich dodatkowych usług i opłat. Kaucja ta może zostać udzielona w formie gotówkowej lub poprzez dokonanie preautoryzacji na karcie płatniczej.

Informacje o wellness: Wstęp do centrum wellness obowiązuje w godzinach otwarcia, z wyjątkiem planowanych zmian i przestojów. O aktualne godziny otwarcia zawsze pytaj w recepcji mailowo top.deck@panoramahotelprague.com lub telefonicznie pod numerem +420 261 164 791.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: CPHCL Panorama, s.r.o., Milevská 1695/7, CZ27191729 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Panorama Hotel Praha to elegancki, komfortowy obiekt, położony w spokojnej części Pragi, w dzielnicy Praga 4. Do starówki dojechać stąd można w zaledwie 15 minut. Do najbliższej stacji metra dotrze się z kolei spacerem w 4 minuty. Hotel oferuje gościom liczne atrakcje oraz przytulne pokoje, wyposażone w klimatyzację, telewizor, łazienkę i dostęp do Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen
- jacuzzi
- sauna
- siłownia
- spa
DLA NAJMŁODSZYCH
- plac zabaw
- pokój dla dzieci
JEDZENIE I PICIE
Na miejscu znajdują się bar i restauracja PAN83. Lokal oferuje lekkie przekąski, lunche, dania kuchni czeskiej i europejskiej oraz pyszną kawę.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Jacuzzi
 • Basen kryty
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Restauracja
 • Spa

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Superior

Pokój 2-osobowy Superior

Klimatyzowany pokój z 1 łóżkiem podwójnym. Pow. ok. 20 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Darmowe Wi-Fi

Praga

Praga, przez wielu nazywana nawet Paryżem Wschodu, od lat zaliczana jest do najpiękniejszych europejskich miast. Zawdzięcza to nie tylko niepowtarzalnej atmosferze, która każdego dnia przyciąga do stolicy Czech tłumy turystów, ale przede wszystkim licznym zabytkom, dobrym restauracjom oraz wspaniałym krajobrazom. Co trzeba zobaczyć w Pradze? Na pewno Stare Miasto, zaliczane do dziedzictwa kulturowego UNESCO, Hradczany, Most Karola, Złotą Uliczkę oraz wiele innych niepowtarzalnych miejsc. Takiego bogactwa atrakcji – ciekawych miejsc, klimatycznych restauracji i ogromnej rzeszy ludzi, chętnie przybywających tu z całego świata, nie znajdzie się nigdzie indziej.


Lokalizacja

350 m od stacji metra Pankrac
1 km od centrum handlowego OC DBK
4,9 km od centrum sztuki MeetFactory
5,5 km od mostu Karola
6,6 km od Zamku na Hradczanach
23 km od lotniska im. Václava Havla

card

PANORAMA HOTEL PRAGUE

DLACZEGO WARTO?
Panorama Hotel Praha to elegancki, komfortowy obiekt, położony w spokojnej części Pragi, w dzielnicy Praga 4. Do starówki dojechać stąd można w zaledwie 15 minut. Do najbliższej stacji metra dotrze się z kolei spacerem w 4 minuty. Hotel oferuje gościom liczne atrakcje oraz przytulne pokoje, wyposażone w klimatyzację, telewizor, łazienkę i dostęp do Internetu Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
- basen
- jacuzzi
- sauna
- siłownia
- spa
DLA NAJMŁODSZYCH
- plac zabaw
- pokój dla dzieci
JEDZENIE I PICIE
Na miejscu znajdują się bar i restauracja PAN83. Lokal oferuje lekkie przekąski, lunche, dania kuchni czeskiej i europejskiej oraz pyszną kawę.