Aparthotel Cracovia Residence

Travelist ulubiona oferta
Kraków, Małopolskie
4.4
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

340

Cena Travelist:

od 289

/ 2 os.

Aparthotel Cracovia ResidenceKraków, Małopolskie
Cena w obiekcie:

340

Cena Travelist:

od 289

/ 2 os.

Stylowy aparthotel w sercu Krakowa

Aparthotel w samym sercu Krakowa, 700 m od zachwycającego Rynku Głównego – śniadania i Wi-Fi w cenie!

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie cateringu (o godzinie 8:00) dostarczane do pokoju/apartamentu
 • Ekspres do kawy oraz zestaw do parzenia herbaty z wyborem kapsułek kawy i herbat w różnych smakach na wyposażeniu wszystkich pokojów/apartamentów
 • Gazowana i niegazowana woda mineralna
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty za parking - 100 m od hotelu znajduje się prywatny, strzeżony parking, za dopłatą na miejscu
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do lat 2 na łóżku z rodzicami – gratis (ze świadczeniami), możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego – na życzenie, bezpłatnie.

W apartamencie możliwość dostawki dla 2 dzieci w wieku 3-12 lat lub 1 osoby od 13 lat. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie.
Parking
Obiekt nie posiada parkingu – 100 m od hotelu znajduje się prywatny, strzeżony parking, za dopłatą na miejscu.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Sangalli Hotels Sp. z o.o., Rakowicka 6/3, PL6751732876 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,4/5
10 opinii

Najnowsze

M
Marlena, 46-55Para

Fajna miejscówka….Ale!

3/5

Plusy: Blisko atrakcji Krakowa i podziemnego parkingu. Apartament w bardzo fajnym stylu. Czysto.

Minusy: Nie działa klimatyzacja. W temperaturze 25 idzie się udusić. W nocy ciężko usnąć na bardzo niewygodnych łóżkach. Śniadania nie wyglądają tak jak powinny. Słaba jakość produktów i mniejsza ilość.

Obsługa na wysokim poziomie.
06.05.2024
W
Wojciech , 36-45

5/5

05.06.2023
R
Ryszard, 56+Para

Miło spędzony czas

5/5

Plusy: Wszędzie blisko

Minusy: Pani która pracowała na recepcji w dniu 05.01.2023

Pani z recepcji pracuje bo musi nie potrafi wszystkiego ogarnąć
09.01.2023
M
Małgorzata, 36-45Rodzina

5/5

Fantastyczny klimatyczny apartament
15.11.2022
M
Mariusz, 46-55Rodzina

weekend

4/5

Plusy: Kwatera i wyposażenie na plus

Minusy: Śniadania nie do przyjęcia

problem ze śniadaniami, ich zawartość bardzo słaba. Brak podstawowych produktów, pomimo tego, że były zawarte w ofercie
02.11.2022

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Aparthotel Cracovia Residence to elegancki hotel apartamentowy, zlokalizowany dogodnie w samym sercu Krakowa, przy ul. Piłsudskiego, łączącej Stare Miasto z Alejami Trzech Wieszczów oraz zielonymi krakowskimi Błoniami. To idealnie miejsce na bazę dla gości nastawionych na zwiedzanie miasta. Tuż obok obiektu znajduje sie budynek główny Muzeum Narodowego oraz Collegium Novum UJ. Odległość od uwielbianego przez turystów Rynku Głównego wynosi zaledwie 700 m.
Apartamenty mieszczą się w zabytkowej kamienicy z 1893 roku, która została poddana gruntownemu remontowi. Na gości czekają tu komfortowe, klimatyzowane pokoje i apartamenty z wygodnymi łóżkam, płaskimi telewizorami, łazienkami z prysznicem, sejfami, lodówkami. Każdy z nich wyposażony w czajniki elektryczne, ekspresy Nespresso z szerokim wyborem kapsułek kawy oraz wodę mineralną. Na terenie całego obiektu można połączyć się bezpłatnie z Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Każdego ranka w obiekcie można zjeść smaczne śniadanie serwowane do pokoju/apartamentu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Klimatyzacja
 • Parking dla rowerów
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking publiczny
 • Room service
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-os. Classic

Pokój 2-os. Classic

Komfortowy pokój z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi, oraz z mini aneksem kuchennym. Pow. ok. 25 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi
Apartament Deluxe Suite

Apartament Deluxe Suite

Stylowy apartament z oddzielną sypialnią (z 1 łóżkiem podwójnym), łazienką i salonem (z rozkładaną sofą) oraz mini aneksem kuchennym. Pow. ok. 45 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
 • Ekspres do kawy
 • Mini lodówka
 • Darmowe Wi-Fi

Kraków

Mekka artystów, dawna stolica Polski, podwawelski gród - tym jest Kraków, ale czym w zasadzie nie jest? Pod względem liczby zabytków i atrakcji na kilometr kwadratowy Kraków zostawia w tyle jakiekolwiek inne polskie miasto. Wśród obowiązkowych kadrów w albumie z przechadzki po mieście muszą znaleźć się m.in.: Rynek Główny z Sukiennicami i Ratuszem, Kościół Mariacki, Brama Floriańska, Barbakan czy królewski Wawel i słynny Kazimierz. To również bezdenna studnia sztuki -liczne teatry (ze słynnym Teatrem Starym na czele), kina studyjne, awangardowe galerie i muzea zapewnią kulturalną strawę nawet na najdłuższy pobyt. Kulinarnie dawny Gród Kraka to dużo więcej niż legendarny „Wierzynek”, w którym obiadował ponoć sam Kazimierz Wielki. Dziś stolica Małopolski znajduje się w czołówce jeśli chodzi o różnorodność kuchni - zjemy tu pysznego pad thaia, neapolitańską pizzę, jak i klasyczny żurek czy prawdziwe krakowskie obwarzanki. Wokół Krakowa również jest co zwiedzać - Wieliczka, Oświęcim, Tyniec, Ojców i Pieskowa Skała, a nawet Zakopane.


Lokalizacja

180 m od Muzeum Narodowego
700 m od Rynku Głównego
1 km od Zamku Królewskiego
2 km od Kazimierza
4 km od dworca kolejowego Kraków Główny
7 km od Parku Wodnego Kraków

Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?

Katowice – 1 godz. 10 min, Wrocław – 3 godz. 30 min, Łódź – 3 godz. 30 min, Warszawa – 4 godz., Gdańsk – 6 godz. 30 min

card

APARTHOTEL CRACOVIA RESIDENCE

DLACZEGO WARTO?
Aparthotel Cracovia Residence to elegancki hotel apartamentowy, zlokalizowany dogodnie w samym sercu Krakowa, przy ul. Piłsudskiego, łączącej Stare Miasto z Alejami Trzech Wieszczów oraz zielonymi krakowskimi Błoniami. To idealnie miejsce na bazę dla gości nastawionych na zwiedzanie miasta. Tuż obok obiektu znajduje sie budynek główny Muzeum Narodowego oraz Collegium Novum UJ. Odległość od uwielbianego przez turystów Rynku Głównego wynosi zaledwie 700 m.
Apartamenty mieszczą się w zabytkowej kamienicy z 1893 roku, która została poddana gruntownemu remontowi. Na gości czekają tu komfortowe, klimatyzowane pokoje i apartamenty z wygodnymi łóżkam, płaskimi telewizorami, łazienkami z prysznicem, sejfami, lodówkami. Każdy z nich wyposażony w czajniki elektryczne, ekspresy Nespresso z szerokim wyborem kapsułek kawy oraz wodę mineralną. Na terenie całego obiektu można połączyć się bezpłatnie z Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Każdego ranka w obiekcie można zjeść smaczne śniadanie serwowane do pokoju/apartamentu.