Relaks u stóp Tatr przy Termach Bania
Aktywny wypoczynek u stóp najwyższych polskich gór – śniadania albo śniadania i obiadokolacje, wellness, zniżka do Termy Bania oraz parking w cenie
Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?
Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet
Zakwaterowanie
Śniadania (w godz. 8-10) albo śniadania i obiadokolacje
Dostęp do strefy wellness (jacuzzi, sauna fińska, łaźnia rzymska, słoneczna łączka) – zgodnie z dostępnością
10% rabatu do zakupu biletów standardowych do Termy Bania (nie dot. majówki, Bożego Ciała, wakacji)
Dostęp do pokoju zabaw dla dzieci
Możliwość korzystania z przechowalni sprzętu sportowego
Parking
Internet Wi-Fi
Opłatę klimatyczną
Cena nie zawiera
opłat za pozostałe atrakcje w pensjonacie
OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji
Warto wiedzieć
Doba hotelowa
16:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt 1 dziecka w wieku do lat 3 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych
Brak opcji dostawki – w ofercie dostępne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe
Z pupilem
Nie
Uwaga
Uwaga! Termy nie stanowią części obiektu
Inne
W ofercie dostępne pokoje standardowe, dopłata do pokoju o podwyższonym standardzie: 40 zł/doba/pokój
Recepcja czynna do godz. 21
W obiekcie dostępne udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
Dokonując rezerwacji przez portal Travelist.pl, gość potwierdza, że zapoznał się z regulaminem obiektu i akceptuje jego warunki
Warunki
Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a hotelem, dotyczącą rezerwacji pobytu w wybranym hotelu. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Hotel. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.
Transport nie jest wliczony w cenę
Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN
Opinie gości
Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.
Najnowsze
O hotelu
Udogodnienia
- Bar
- Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
- Bezpłatny parking w hotelu
- Bezpłatny Internet Wi-Fi
- Jacuzzi
- Winda
- Przechowalnia bagaży
- Hotel dla niepalących
- Plac zabaw dla dzieci
- Room service
- Sauna
- Spa
- Brak możliwości przyjazdu z pupilem
Pokoje
Pokaż wszystkie pokojePokój 3-osobowy
- Prywatna łazienka
- Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-osobowy
- Prywatna łazienka
- Prysznic
- TV
- Darmowe Wi-Fi
Białka Tatrzańska
GÓRY I DOLINY: choć główne okoliczne atrakcje będziesz miał na wyciągnięcie ręki, warto również wybrać się na wycieczkę w pobliskie góry. Podobno to właśnie z okolic Białki Tatrzańskiej szczyty prezentują się najokazalej.
WODA: oddalona o zaledwie dwa kliometry od hotelu Terma Bania wciągnie Cię w wir wodnych szaleństw – 8 basenów, zjeżdżalnie, sauny i wiele innych atrakcji mówi samo za siebie.
DLA NARCIARZY: ponad 25 km tras o różnym poziomie trudności, a wszystko to na jednym skipassie TatrySki, obejmującym 5 różnych ośrodków – w tym znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu stacje Kotelnica Białczańska i Bania.
PRZEŁOM BIAŁKI: nad spienionym, otoczonym skałami korytem rzeki mieszkał ponoć sam Janosik ze swoją bandą, znaleziono tam też najstarszy na świecie… bumerang.
ZAKOPANE: do stolicy Tatr jest zaledwie 20 km, a tam już pomysłów na spędzenie czasu z pewnością nie zabraknie – od Morskiego Oka, Giewontu i tatrzańskich szlaków po przechadzki po Krupówkach.
Lokalizacja
100 m do ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska
200 m do Termy Bania
22 km od Zakopanego
Ile czasu zajmie Ci podróż samochodem?
Kraków – 1 godz. 45 min, Wrocław – 4 godz., Lublin – 5 godz., Warszawa – 5 godz.
PENSJONAT POD KOTELNICĄ
DLACZEGO WARTO? Wystylizowana na tradycyjne podhalańskie domostwo, latem udekorowana kwiatami fasada pensjonatu kryje 47 przestronnych pokoi dla 2, 3 lub 4 osób. Wszystkie urządzone są w klasycznym stylu i wyposażone w łazienkę, telewizor LCD oraz przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu – w sam raz na przyjemny odpoczynek po narciarskich eskapadach albo górskich wędrówkach. Z pobytu zadowoleni będą również najmłodsi turyści – specjalnie dla nich przygotowano salę zabaw, seanse bajek na dużym ekranie oraz wiele innych pomysłów na spędzenie czasu. ATRAKCJE HOTELU: Klasyczna łaźnia rzymska Sauna fińska 8-osobowe jacuzzi Oferta masaży oraz zabiegów kosmetycznych JEDZENIE I PICIE Każdego ranka w pensjonacie można zjeść śniadanie w formie bufetu, zaś po południu obiadokolację.
Zobacz ofertę