Crvena Luka Resort

Travelist ulubiona oferta
Biograd na Moru, Wybrzeże Adriatyku, Chorwacja
4.3
/5
(Bardzo dobry)
Cena w obiekcie:

626

Cena Travelist:

od 436

/ 2 os.

Crvena Luka Resort
Biograd na Moru, Wybrzeże Adriatyku, Chorwacja
Cena w obiekcie:

626

Cena Travelist:

od 436

/ 2 os.

Chorwacki luksus nad Adriatykiem

Chorwacki luksus nad Adriatykiem – śniadania lub wyżywienie, prywatna zatoka z cichą, piaszczystą plażą, baseny, strefa saun, voucher na zabiegi SPA i inne atrakcje w cenie

Dostępna opcja bezpłatnej anulacji

 • Zarezerwuj pobyt z możliwością anulowania rezerwacji
 • Odwołaj rezerwację w razie zmiany planów
 • Otrzymaj zwrot 100% wpłaconej kwoty w środkach Travelist na kolejne podróże - środki są ważne przez 12 miesięcy
free cancellation

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 14 dni przed datą przyjazdu (dot. pakietów o nazwie „MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ ANULACJI”). Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist. Więcej informacji w sekcji „Warunki”, po kliknięciu w „Warunki Rezygnacji”.
 • Zakwaterowanie
 • Śniadania w formie bufetu w godz. 7-10 lub Śniadania i obiadokolacje śniadania w formie bufetu w godz. 7-10 a obiadokolacje w godz. 19-21
 • Nielimitowany dostęp do basenu krytego, basenów zewnętrznych (w sezonie), strefy fitness i pokoju do ćwiczeń cardio
 • Nielimitowany dostęp do sauny fińskiej, tureckiej i strefy relaksu
 • Voucher o wartości 10 EUR/osobę na atrakcje spa
 • Wstęp na hotelową prywatną plażę
 • Plac i pokój zabaw dla dzieci
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Podatku lokalnego
 • Opłaty za parking – 5 EUR/auto/dzień
 • Opłaty za zabiegi SPA i masaże
 • Wypożyczenia ręczników plażowych
 • Napojów do kolacji
 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 00:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
Pobyt dzieci w wieku do lat 5 na dostawce – gratis (ze świadczeniami), maks. 1 dziecko w pokoju Superior (z widokiem na park) oraz maks. 2 dzieci w Apartamencie Family; łóżeczko dziecięce – na życzenie, bezpłatnie

W pokoju Superior (z widokiem na park) możliwość 1 dostawki dla dziecka w wieku 6-13 lat (ze świadczeniami), w Apartamencie Family możliwość 2 dostawek dla dzieci od 6 lat lub osób dorosłych. Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Nie
Dodatkowe informacje
Uwaga! Restauracja i basen znajdują się w oddzielnym budynku (nie w budynku głównym)

Godziny otwarcia: basenu krytego: 8-20, spa: 8-20, basenu zewnętrznego: 8-20, restauracji: 10-22, baru: 9-22

Zatoka i plaża w pobliżu hotelu nie są publiczne – to strefa prywatna (tylko dla gości hotelowych lub innych gości, którzy zapłacą za wejście na plażę)

Na życzenie dostępne są pokoje przystosowane dla osób z niepełnosprawnością.
Płatność
Jeśli zarezerwujesz tę ofertę co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, możesz wybrać opcję płatności dwuczęściowej. Pierwsza część płatności wyniesie 30% ceny całkowitej. Kwoty i terminy każdej wpłaty znajdziesz na ostatnim etapie procesu rezerwacji. W przypadku nie zapłacenia drugiej części kwoty za rezerwację rezerwacja zostanie anulowana. W takim przypadku wpłacona do tej pory kwota jest bezzwrotna.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: CRVENA LUKA d.d., Crvena Luka 1, HR31134205023 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

Opinie gości

Reviews
Każdy użytkownik, który skorzystał z oferty wybranego obiektu za pośrednictwem Travelist.pl, ma możliwość dodania swojej opinii na temat zrealizowanego pobytu, wraz z oceną w skali od 1 do 5. Na stronie oferty wyświetlona zostanie zarówno ocena wystawiona przez użytkownika, jak i średnia ocena dla całego obiektu, wyliczona na podstawie wszystkich przyznanych ocen (przy min. 3 ocenach). Travelist.pl weryfikuje opinie użytkowników.

Pełny tekst Regulaminu Publikowania Opinii jest dostępny tutaj.

4,3/5
6 opinii

Najnowsze

T
Tomasz, 46-55Rodzina

Wszystko super

5/5

100% zgodne z opisem

06.05.2024
K
Katarzyna, 36-45Rodzina

Crvena Luka

2/5

Plusy: Miejsce, widoki

Minusy: Apartament czysty ale pełno mrówek wszędzie. Hotel w ogóle sobie z nimi nie radzi. Jedzenie niedobre i przede wszystkim zimne od samego początku. Śniadania niby do 10.00 ale jak przyjdziesz o 9.30 to już praktycznie niczego nie ma. O 10.10 wypraszają Cię z restauracji nawet jeśli chcesz dokończyć swoją kawę ze śniadania. Generalnie nie polecam miejsca pomimo że widoki naprawdę piękne i miejsce bezpieczne dla dzieci bo teren jest w miarę zamkniętym terenem.

05.05.2024
A
Anna, 36-45Rodzina

4/5

04.05.2024
J
Joanna, 46-55Rodzina

Jesienny wypoczynek

5/5

Apartament familii wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty. Personel sympatyczny i pomocny, natychmiast reaguje na zgłaszane potrzeby. Teren zadbany. Posiłki bardzo smaczne. Piękna plaża w zatoce i basen. Bez wychodzenia poza teren ośrodka można sympatycznie spędzić cały pobyt.

30.09.2023
A
Agnieszka, 36-45Rodzina

Komfortowy wypoczynek

5/5

Przestronny apartament Dobre jedzenie

01.07.2022

O hotelu

Dlaczego warto?
Crvena Luka Resort znajduje się nad adriatycką zatoką, nieopodal miasta Biograd na Moru. Szybko można stąd dotrzeć do Splitu, Zadaru czy imponujących chorwackich parków narodowych. Goście zyskują dostęp nie tylko do prywatnej plaży, lecz także strefy SPA, boisk sportowych oraz restauracji i barów. W kompleksie można wypożyczyć skuter i samochód, znajduje się tu też pełne zaplecze do uprawiania sportów wodnych. Centrum informacji turystycznej udziela potrzebnych rad zapalonym globtroterom, a także organizuje wycieczki. W ośrodku oferowany jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.
Po całym, aktywnym dniu goście odpocząć mogą w komfortowych, klimatyzowanych pokojach i apartamentach z balkonem lub tarasem z widokiem na morze lub park. Pokoje są przestronne i wyposażone we wszystko, co potrzebne do wygodnego wypoczynku. Apartamenty składają się z 2 sypialni, przestronnego salonu z meblami wypoczynkowymi oraz w pełni wyposażonej kuchni i łazienki prysznicem i WC. Wyposażenie kuchni obejmuje m.in. naczynia, sztućce, akcesoria do gotowania, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, płytę ceramiczną, lodówkę oraz pralkę. Wśród innych nowoczesnych udogodnień warto wymienić nowoczesny telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon, biurko, suszarkę do włosów. W ośrodku oferowany jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.
Atrakcje obiektu
- Prywatna zatoka z cichą, piaszczystą plażą z leżakami
- Kryty basen czynny przez cały rok
- Łaźnia turecka
- Sauna fińska
- Pokoje relaksacyjne
- Gabinety masażu
- Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
- Centrum fitness
- Treningi cardio
- Odkryty basen
- Strefa fitness na świeżym powietrzu
- Boisko
- Ścieżki do biegania
Dla najmłodszych
Wśród licznych atrakcji oferowanych w ośrodku Crvena Luka Resort również najmłodsi znajdą sporo dla siebie. W kompleksie znajduje się przedszkole i bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Doświadczeni animatorzy organizują zaś ciekawe zajęcia dla maluchów.
Jedzenie i picie
Kompleks Crvena Luka Resort to nie tylko wspaniałe miejsce dla rekreacji, lecz także prawdziwa uczta kulinarna. Goście mają do dyspozycji 2 restauracje i 1 bar.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Basen kryty
 • Basen zewnętrzny
 • Parking w hotelu
 • Spa
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-os. Standard z widokiem na morze

Pokój 2-os. Standard z widokiem na morze

Pokój o pow. 30 m2 z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi i balkonem z widokiem na morze
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi
Pokój 2-os. Superior z widokiem na park

Pokój 2-os. Superior z widokiem na park

Pokój o pow. 30 m2 z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi i balkonem z widokiem na park
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Balkon
 • Darmowe Wi-Fi

Biograd na Moru

Biograd na Moru to niewielkie, urokliwe miasteczko, które co roku przyciąga spragnionych ezgotycznego wypoczynku turystów z całego świata. Malowniczo położone, kusi śródziemnomorską zielenią, łagodnym klimatem i przepięknymi bulwarami. Samo centrum znajduje się na niewielkim półwyspie. Nie brakuje tu charakterystycznych dla Dalmacji jasnych kamieniczek z czerwonymi dachami oraz klimatycznych restauracji, kawiarni i barów. Niedaleko starówki znajduje się też jeden z największych portów jachtowych w Chorwacji – Marina Kornati, gdzie organizowane są regaty przyciągające rokrocznie żeglarzy z całego świata. Niedaleko miasteczka mieszczą się znane zabytkowe miasta – szybko można stąd dotrzeć m.in. do Splitu czy Zadaru, a także do dwóch parków narodowych – Kornati i Krka.


Lokalizacja

Dalmaland Aquapark - 1 km
Biogard na Moru – 3 km
Park Narodowy Kornati – 17 km
Zadar – 30 km
Lotnisko Zadar – 23 km
Szybenik – 38 km
Park Narodowy Krka – 40 km
Split – 88 km

card

CRVENA LUKA RESORT

Dlaczego warto?
Crvena Luka Resort znajduje się nad adriatycką zatoką, nieopodal miasta Biograd na Moru. Szybko można stąd dotrzeć do Splitu, Zadaru czy imponujących chorwackich parków narodowych. Goście zyskują dostęp nie tylko do prywatnej plaży, lecz także strefy SPA, boisk sportowych oraz restauracji i barów. W kompleksie można wypożyczyć skuter i samochód, znajduje się tu też pełne zaplecze do uprawiania sportów wodnych. Centrum informacji turystycznej udziela potrzebnych rad zapalonym globtroterom, a także organizuje wycieczki. W ośrodku oferowany jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.
Po całym, aktywnym dniu goście odpocząć mogą w komfortowych, klimatyzowanych pokojach i apartamentach z balkonem lub tarasem z widokiem na morze lub park. Pokoje są przestronne i wyposażone we wszystko, co potrzebne do wygodnego wypoczynku. Apartamenty składają się z 2 sypialni, przestronnego salonu z meblami wypoczynkowymi oraz w pełni wyposażonej kuchni i łazienki prysznicem i WC. Wyposażenie kuchni obejmuje m.in. naczynia, sztućce, akcesoria do gotowania, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową, płytę ceramiczną, lodówkę oraz pralkę. Wśród innych nowoczesnych udogodnień warto wymienić nowoczesny telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon, biurko, suszarkę do włosów. W ośrodku oferowany jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.
Atrakcje obiektu
- Prywatna zatoka z cichą, piaszczystą plażą z leżakami
- Kryty basen czynny przez cały rok
- Łaźnia turecka
- Sauna fińska
- Pokoje relaksacyjne
- Gabinety masażu
- Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
- Centrum fitness
- Treningi cardio
- Odkryty basen
- Strefa fitness na świeżym powietrzu
- Boisko
- Ścieżki do biegania
Dla najmłodszych
Wśród licznych atrakcji oferowanych w ośrodku Crvena Luka Resort również najmłodsi znajdą sporo dla siebie. W kompleksie znajduje się przedszkole i bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Doświadczeni animatorzy organizują zaś ciekawe zajęcia dla maluchów.
Jedzenie i picie
Kompleks Crvena Luka Resort to nie tylko wspaniałe miejsce dla rekreacji, lecz także prawdziwa uczta kulinarna. Goście mają do dyspozycji 2 restauracje i 1 bar.