Gdynia – hotele blisko morza

skwer kościuszki w gdyni

Zastanawiasz się nad wypoczynkiem nad morzem? Tęsknisz za długimi spacerami po plaży, szumem fal odbijających się o brzeg? Gdynia to dobre miejsce na pełen wrażeń urlop. Wspaniałe widoki, świeże powietrze i maksymalny relaks – tutaj z pewnością Ci tego nie zabraknie! Rzuć okiem na najlepsze hotele blisko morza w Gdyni!

Hotel Business Faltom Gdynia

Hotel Business Faltom Gdynia to obiekt, który znajduje się 5 km od centrum miasta. Taka lokalizacja zapewnia gościom łatwe przemieszczanie się pomiędzy Sopotem, a Gdynią dzięki położeniu w odległości 5 km od bazy promowej oraz 2 km od obwodnicy Trójmiasta.Hotel biznesowy to miejsce, gdzie goście mogą zorganizować konferencje.

Atrakcje hotelu pozwolą gościom poczuć się jak w siódmym niebie. Do ich dyspozycji przeznaczony jest basen, sauna fińska, siłownia, kamienne podgrzewane leżanki, łaźnia parowa oraz jacuzzi z koloroterapią. Po długich spacerach nad brzegiem morza, mogą oni postawić na relaksacyjne masaże bądź opcję dla aktywnych-aquaerobik.

Hotel Business Faltom zapewnia również rozrywkę dla najmłodszych. Rodzice, którzy chcą spędzić trochę czasu sami, mogą liczyć na opiekę nad pociechami w Klubie Malucha.

hotel business faltom gdynia

Hotel Willa Lubicz

Hotel Willa Lubicz to miejsce, które przyciąga gości niesamowitą lokalizacją! Obiekt jest położony w południowej dzielnicy Gdyni-Gdyni Orłowie, nad samym Morzem Bałtyckim. Goście mogą spacerować po znajdującym się w pobliżu molo oraz plaży umiejscowionej nad klifowym brzegiem.

Hotel znajdujący się w Gdyni Orłowie to miejsce z pasją i historią. Zbudowany w 1936 roku przez kapitana żeglugi wielkiej, stwarza atmosferę przytulnego, domowego zacisza. Utrzymany w hotelu klimat lat 30. stanowi przepustkę do świata morskich rejsów.

Willa Lubicz zapewnia odwiedzającym wyjątkową atrakcję. Mają oni możliwość skorzystania z pokoju kąpielowego. Miejsce to zapewnia intymność oraz pełen relaks ze względu na to, iż jest dostępny tylko dla jednego pokoju.

hotel willa lubicz gdynia

Różany Gaj

Hotel Różany Gaj jest położony w najbardziej prestiżowej okolicy Gdyni, czyli na Kamiennej Górze. Obiekt mieści się w odległości 100 m od morza. Z okien pokoi oraz tarasu, goście mogą podziwiać widoki nadmorskiego bulwaru, a także wsłuchiwać się w szum fal obijających się o brzeg.

Błogie wytchnienie po aktywnym zwiedzaniu miasta? Dobrym rozwiązaniem może być oferowany przez Różany Gaj basen, jacuzzi czy parowa i sucha sauna. Nauka pływania w morzu to zbyt duże ryzyko? Hotel oferuje najmłodszym gościom zajęcia na basenie pozwalające na oswojenie się z wodą.

Zastanawiasz się, gdzie zorganizować ważną konferencję? Hotel Różany Gaj to dobry wybór! Zapewnia on gościom kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, pomoc w organizacji wydarzenia czy indywidualnie ustalone menu.

Rozany Gaj Hotel w Gdyni

Hotel Antares

Hotel Antares znajduje się w lokalizacji zapewniającej dobre połączenie z Trójmiastem, a sąsiedztwo terminalu promowego pozwoli na rejs do szwedzkiej Karlskrony. Jest położony w odległości 3,5 km od centrum Gdyni. Takie umiejscowienie obiektu zapewnia gościom spokojny wypoczynek i całkowity relaks.

Wieczór z lampką szampana w dłoni? Możliwość takiego odprężenia po aktywnym dniu zapewnia restauracja hotelu, która stoi otworem dla gości do godziny 23. Mogą oni skorzystać z patio, które znajduje się zaraz obok przestronnej restauracji. Z pewnością zapewni im to chwile relaksu.

Goście, którzy chcą postawić na aktywny odpoczynek po długich spacerach przy szumie morskich fal, mają możliwość skorzystania z sali fitness. Znajdzie się również coś dla wielbicieli rywalizacji – Hotel Antares oferuje odwiedzającym salę bilardową. To dobra opcja na wieczór, kiedy to pogoda nie pozwala na długie wyprawy.

Comments are closed.