Santa Maria Inn

Travelist ulubiona oferta
Rzym, Lazio, Włochy
Cena w obiekcie:

570

Cena Travelist:

od 484

/ 2 os.

Santa Maria InnRzym, Lazio, Włochy
Cena w obiekcie:

570

Cena Travelist:

od 484

/ 2 os.

Włoskie dolce vita

Romantyczny wypad do stolicy Włoch - w ścisłym centrum Rzymu - lekkie śniadania i Wi-Fi w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Lekkie śniadania w formie bufetu - jogurt, biszkopty, owoce
 • Zestaw do przygotowywania kawy i herbaty
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty turystycznej (płatność na miejscu)
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
13:00 - 10:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do 1 roku życia na łóżku z rodzicami - gratis (bez świadczeń); po dodaniu dziecka w składzie podróżnych. Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego za dopłatą - 10 EUR/noc.

Możliwość dostawki dla 1 dziecka od 2 lat lub 1 osoby dorosłej.

Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.
Z pupilem
Za dopłatą - 15 EUR/zwierzę/doba; tylko małe psy.
Dodatkowe informacje
Wystawienie faktury regulowane jest przepisami kraju, z którego pochodzi kwaterodawca. Dlatego przed zakupem rezerwacji umów się na wydanie faktury bezpośrednio z dostawcą zakwaterowania. Po zawarciu umowy prześlesz mu informacje do faktury.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Santa Maria Inn to przytulny obiekt położony w samym sercu pięknego Rzymu, na szczycie wzgórza Eskwilin, zaledwie kilka kroków od dworca Termini! Obiekt oferuje gościom zakwaterowanie w komfortowych, klimatyzowanych pokojach wyposażonych w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, czajnik elektryczny, telewizor oraz Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Goście mogą korzystać z codziennego śniadania w postaci jogurtów, owoców i biszkoptów. Do tego każdy może sobie przygotować posiłek we własnym zakresie we wspólnej kuchni.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Klimatyzacja
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Pokój 2-osobowy Classic (2+1)

Pokój 2-osobowy Classic (2+1)

Klimatyzowany pokój z 1 łóżkiem podwójnym.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Darmowe Wi-Fi

Rzym

Rzym – „wieczne miasto”, „stolica świata” – miejsce, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Starożytne budowle, średniowieczne kościoły oraz muzea pełne wspaniałych dzieł sztuki? W Rzymie jest ich pod dostatkiem! Wiele tu także parków, fontann, mostów, pałaców i zamków, które koniecznie trzeba zobaczyć. Jak na stolicę ogromnego imperium przystało, w Rzymie można podziwiać wspaniałe antyczne zabytki. Jednym z symboli miasta jest okazały amfiteatr zwany Koloseum – nie można go pominąć w trakcie zwiedzania. Z kolei Forum Romanum pozwala poczuć klimat starożytnej cywilizacji i życia miejskiego w tym czasie. Co jeszcze warto zobaczyć? Na pewno najbardziej znaną świątynię na świecie, czyli Bazylikę Świętego Piotra. Zarówno plac przed nią, jak i sama bryła budowli oraz wyposażenie to efekt działalności znakomitych twórców renesansu oraz baroku. Kopuła zaprojektowana przez Michała Anioła góruje nad miastem, przyciągając wzrok zachwyconych turystów. Będąc tu, nie można zapomnieć o słynnych Schodach Hiszpańskich, na których można odpocząć po długim zwiedzaniu, oraz o Fontannie di Trevi.


Lokalizacja

200 m od dworca Termini
650 m od Muzeum Narodowego
700 m od Domus Aurea
950 m od Koloseum

card

SANTA MARIA INN

DLACZEGO WARTO?
Santa Maria Inn to przytulny obiekt położony w samym sercu pięknego Rzymu, na szczycie wzgórza Eskwilin, zaledwie kilka kroków od dworca Termini! Obiekt oferuje gościom zakwaterowanie w komfortowych, klimatyzowanych pokojach wyposażonych w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, czajnik elektryczny, telewizor oraz Wi-Fi.
JEDZENIE I PICIE
Goście mogą korzystać z codziennego śniadania w postaci jogurtów, owoców i biszkoptów. Do tego każdy może sobie przygotować posiłek we własnym zakresie we wspólnej kuchni.