Pullman Budapest TravelistTravelistTravelistTravelistTravelist

Travelist ulubiona oferta
Budapeszt, Budapeszt, Węgry
Cena w obiekcie:

1002

Cena Travelist:

od 851

/ 2 os.

Pullman Budapest *****Budapeszt, Budapeszt, Węgry
Cena w obiekcie:

1002

Cena Travelist:

od 851

/ 2 os.

Wypoczynek w stolicy Węgier

Relaks w sercu Budapesztu - śniadania, wstęp do baru na dachu, drink powitalny, możliwość zmiany na pokój o podwyższonym standardzie i więcej w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 6:30-10:30 pon.-pt. i 6:30-11 weekend) w formie bufetu, w restauracji Sessions
 • Wstęp do baru na dachu (otwarty pt.-sob. w godz. 18-24; od wiosny do jesieni w zależności od pogody)
 • Ekspres do kawy i woda w pokoju
 • Możliwość zmiany na pokój o podwyższonym standardzie (w zależności od dostępności)
 • Drink powitalny
 • Dostęp do siłowni
 • Opłatę turystyczną
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłat za pozostałe usługi w hotelu
 • Opłaty za parking - 35 EUR/auto/doba
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 12:00
Dzieci i dostawki
Brak możliwości dostawek.

Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego dla dzieci - bezpłatnie.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 25 EUR/zwierzę/doba.
Parking
Za dopłatą - 35 EUR/auto/doba.
Dodatkowe informacje
Wszystkie obiekty noclegowe na Węgrzech są zobowiązane do digitalizacji dokumentów – nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego lub paszportu, nawet dla dzieci, niezależnie od wieku. Nie ma możliwości zakwaterowania nikogo bez dowodu osobistego lub paszportu.

Wystawienie faktury regulowane jest przepisami kraju, z którego pochodzi kwaterodawca. Dlatego przed zakupem umów się na wydanie faktury bezpośrednio z dostawcą zakwaterowania. Po zawarciu umowy prześlesz mu swoje dane do faktury.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: HRH BUD Management Kft., Szilágyi Dezső tér 1., HU27292543 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
Pullman Budapest to doskonałe miejsce na wypoczynek w Budapeszcie. Znajduje się on 300 metrów od węgierskiej Opery Narodowej. Hotel oferuje gościom komfortowe pokoje, wyposażone w ekspres do kawy i wodę. W pokojach znajduje się także prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, telewizor, minibar oraz bezprzewodowy Internet.
ATRAKCJE OBIEKTU
- siłownia
- bar na dachu
JEDZENIE I PICIE
W hotelu dostępna jest stylowa restauracja. Serwowane są również śniadania w formie bufetu. Dodatkowo na dachu znajduje się bar, gdzie można skosztować drinka z widokiem na panoramę Budapesztu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Recepcja czynna całą dobę
 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Bezpłatny Internet Wi-Fi
 • Siłownia
 • Winda
 • Przechowalnia bagaży
 • Hotel dla niepalących
 • Płatny parking w hotelu
 • Możliwość przyjazdu z pupilem
 • Restauracja
 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje
Classic Room

Classic Room

Klimatyzowany pokój z 1 łóżkiem podwójnym. Pow. ok. 19 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Prysznic
 • Sejf
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Ekspres do kawy
 • Darmowe Wi-Fi

Budapeszt

Wzgórze Gellerta: jego nazwa pochodzi od imienia biskupa Gellerta. Zgodnie z legendą poganie spuścili go w beczce z samej góry! Zachwyca stąd widok na Budapeszt oraz mikroklimat – śródziemnomorski przeplatający się z subalpejskim.

Baszta Rybacka: uroczy punkt widokowy, jeden z symboli Budapesztu. Pierwotnie fortyfikacje zbudowano w XIV wieku, a obecny – niemal bajkowy – wygląd to dzieło węgierskiego architekta Frigyesa Schuleka. Obiekt wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Spodoba się dzieciom – białe mury, strzeliste wieżyczki, urocze krużganki - gdyż przypomina zamek z filmów Disneya.

Zamek Królewski: jedna z najbardziej reprezentatywnych budowli stolicy Węgier, jej początki sięgają średniowiecza. Po II wojnie światowej rozpoczęto odbudowę zamku, znajdują się w nim też liczne muzea.

Most łańcuchowy: zbudowany w latach 1839-1849, zgodnie z projektem inżyniera Williama Tierney'a Clarka. Most był pierwszym stałym połączeniem Budy i Pesztu, leżących po przeciwnych stronach Dunaju.

Parlament: jeden z największych budynków sejmu na świecie; siedziba Zgromadzenia Narodowego i wybranych instytucji rządowych. Znajduje się tutaj także korona św. Stefana, najcenniejsza relikwia państwowa.

Wyspa Małgorzaty: 96 hektarów zieleni, istna oaza spokoju. Na Wyspie są też olimpijskie baseny, korty tenisowe, aleja Artystów, ruiny klasztoru i odbudowana kaplica św. Michała.

Kuchnia: koniecznie trzeba zjeść salami, precle, oraz rodzaj placka, tzw. lángos - smażony na głębokim oleju, spożywany z dżemem, serem, śmietaną lub czosnkiem, a często z wieloma dodatkami. Obowiązkowo należy też wypić tokaj lub inne słynne wino – Byczą Krew.


Lokalizacja

550 m od Bazyliki św. Szczepana
570 m od Domu Terroru (Terror Haza)
980 m od Wielkiej Synagogi
1 km od Parlamentu
1 km od Mostu Łańcuchowego
2 km od Baszty Rybackiej

card

PULLMAN BUDAPEST *****

DLACZEGO WARTO?
Pullman Budapest to doskonałe miejsce na wypoczynek w Budapeszcie. Znajduje się on 300 metrów od węgierskiej Opery Narodowej. Hotel oferuje gościom komfortowe pokoje, wyposażone w ekspres do kawy i wodę. W pokojach znajduje się także prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, telewizor, minibar oraz bezprzewodowy Internet.
ATRAKCJE OBIEKTU
- siłownia
- bar na dachu
JEDZENIE I PICIE
W hotelu dostępna jest stylowa restauracja. Serwowane są również śniadania w formie bufetu. Dodatkowo na dachu znajduje się bar, gdzie można skosztować drinka z widokiem na panoramę Budapesztu.