ESCALA Hotel & Suites

Travelist ulubiona oferta
Budapeszt, Budapeszt, Węgry
Cena w obiekcie:

420

Cena Travelist:

od 355

/ 2 os.

ESCALA Hotel & SuitesBudapeszt, Budapeszt, Węgry
Cena w obiekcie:

420

Cena Travelist:

od 355

/ 2 os.

Aktywny wypoczynek w stolicy Węgier

Ekskluzywne apartamenty z aneksem kuchennym, zlokalizowane blisko stacji metra - śniadania i Wi-Fi w cenie!

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

Wybierz daty w kalendarzu i sprawdź, co dokładnie zawiera Twój pakiet

 • Zakwaterowanie
 • Śniadania (w godz. 7-10:30, w weekendy: 7-11) w formie bufetu
 • Internet Wi-Fi

Cena nie zawiera

 • Opłaty turystycznej (płatność na miejscu)
 • Opłaty za parking - 15 EUR/auto/doba
 • Opłat za pozostałe usługi w obiekcie
 • OFERTA BEZZWROTNA – brak możliwości anulowania rezerwacji

Warto wiedzieć

Doba hotelowa
15:00 - 00:00 - 11:00
Dzieci i dostawki
1 dziecko do 1 roku życia - na łóżku z rodzicami. W Apartamencie Deluxe możliwość dostawki dla 1 dziecka od 2 lat lub 1 osoby dorosłej; (maks. 3 os. w ap.). W Apartamencie Executive możliwość dostawki dla 3 dzieci od 2 lat lub 3 osób dorosłych (maks. 5 os. w ap.). Wybierz daty w kalendarzu oraz skład podróżnych, by sprawdzić aktualną cenę pobytu z dostawką.

W Obiekcie obowiązują standardy ochrony małoletnich, o których mowa w ustawie z dnia 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 poz. 1606). W związku z powyższym, przy meldunku w Obiekcie prosimy o okazanie dokumentu tożsamości dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego, że osoba dorosła ma prawo do sprawowania opieki na dzieckiem na terenie Obiektu (upoważnienie od rodziców dziecka lub orzeczenie sądowe).
Z pupilem
Za dopłatą - 15 EUR/zwierzę/doba.
Parking
Za dopłatą - 15 EUR/auto/doba.
Dodatkowe informacje
Wszystkie obiekty noclegowe na Węgrzech są zobowiązane do digitalizacji dokumentów – nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego lub paszportu, nawet dla dzieci, niezależnie od wieku. Nie ma możliwości zakwaterowania nikogo bez dowodu osobistego lub paszportu.

Wystawienie faktury regulowane jest przepisami kraju, z którego pochodzi kwaterodawca. Dlatego przed zakupem vouchera umów się na wydanie faktury bezpośrednio z dostawcą zakwaterowania. Po zawarciu umowy prześlesz mu swoje dane do faktury.

Warunki

Twoja rezerwacja jest bezpośrednią umową między Tobą a Oferentem Usług/Obiektem, dotyczącą rezerwacji pobytu zgodnie z wybraną Usługą/wybranym Obiektem. Stroną odpowiedzialną za prawidłowe wykonanie umowy jest Oferent, którego dane znajdziesz w sekcji Informacja dla konsumentów. W odniesieniu do tej rezerwacji obowiązuje Regulamin Serwisu Travelist, Regulamin Środków i Kart Podarunkowych, Regulamin Usługi Zakwaterowania oraz Warunki Rezygnacji.

Transport nie jest wliczony w cenę.

Travelist Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem al. Armii Ludowej 26, 00-609 Warszawa wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. KRS: 0000440014, NIP: 7010359657, Regon 146394313, kapitał zakładowy: 49500PLN

Informacja dla konsumentów

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: JM Hospitality Hungary Kft., Nagytemplom utca 31. 5. em. 3. ajtó, HU14092147 (dalej „Oferent”).

Umowa o świadczenie usług zakwaterowania jest zawierana między Państwem jako klientem a Oferentem, za pośrednictwem Travelist. Oferent, jako strona umowy, ponosi wyłączną odpowiedzialność za należyte wykonanie usługi.

Travelist jako dostawca internetowej platformy handlowej jedynie pośredniczy w zawarciu umowy z Oferentem, w tym umożliwia dokonywanie rezerwacji i płatności na rzecz Oferenta.

Travelist nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji przez Oferenta. Jeśli w trakcie pobytu pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia do usług Oferenta – należy je zgłosić na miejscu w obiekcie. Obsługa Oferenta obiektu pomoże Państwu rozwiązać problem.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług przez Oferenta można zgłaszać do Oferenta bezpośrednio lub za pośrednictwem Travelist na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist następnie niezwłocznie przekaże Państwa uwagi Oferentowi. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada Oferent.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu https://travelist.pl jest Travelist. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu i dokonywania płatności możecie Państwo zgłaszać na adres: kontakt@travelist.pl. Travelist rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 14 dni od ich wpływu.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania serwisu znajdziecie Państwo w Regulaminie dostępnym tutaj lub w zakładce: „Jak działamy” dostępnej tutaj.

O hotelu

DLACZEGO WARTO?
ESCALA Hotel & Suites to luksusowy obiekt oferujący czterogwiazdkowy pobyt w Budapeszcie, zaledwie 400 m od stacji metra Corvin-negyed. Jest to więc idealna baza wypadowa na zwiedzanie stolicy Węgier.
Na gości czekają elegancko urządzone apartamenty z prywatną łazienką z wanną, suszarką do włosów, zestawem kosmetyków oraz aneksem kuchennym, telewizorem i dostępem do Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
Głównym atutem obiektu jest jego świetna lokalizacja blisko metra.
JEDZENIE I PICIE
Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny oraz czajnik elektryczny. Obiekt oferuje również bogate śniadania w formie bufetu.
Czytaj więcej

Udogodnienia

 • Brak udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
 • Brak możliwości przyjazdu z pupilem

Pokoje

Pokaż wszystkie pokoje

Studio Deluxe

Klimatyzowane studio z 1 łóżkiem podwójnym. Pow. ok. 32-35 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Wanna
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Apartament Deluxe z 1 sypialnią

Klimatyzowany apartament z sypialnią i częścią dzienną. W sypialni znajduje się 1 łóżko podwójne, a w części dziennej rozkładana sofa. Pow. ok. 42-48 m2.
 • Prywatna łazienka
 • Wanna
 • TV
 • Klimatyzacja
 • Zestaw kosmetyków
 • Mini lodówka
 • Aneks kuchenny
 • Darmowe Wi-Fi

Budapeszt

Wzgórze Gellerta: jego nazwa pochodzi od imienia biskupa Gellerta. Zgodnie z legendą poganie spuścili go w beczce z samej góry! Zachwyca stąd widok na Budapeszt oraz mikroklimat – śródziemnomorski przeplatający się z subalpejskim.

Baszta Rybacka: uroczy punkt widokowy, jeden z symboli Budapesztu. Pierwotnie fortyfikacje zbudowano w XIV wieku, a obecny – niemal bajkowy – wygląd to dzieło węgierskiego architekta Frigyesa Schuleka. Obiekt wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Spodoba się dzieciom – białe mury, strzeliste wieżyczki, urocze krużganki - gdyż przypomina zamek z filmów Disneya.

Zamek Królewski: jedna z najbardziej reprezentatywnych budowli stolicy Węgier, jej początki sięgają średniowiecza. Po II wojnie światowej rozpoczęto odbudowę zamku, znajdują się w nim też liczne muzea.

Most łańcuchowy: zbudowany w latach 1839-1849, zgodnie z projektem inżyniera Williama Tierney'a Clarka. Most był pierwszym stałym połączeniem Budy i Pesztu, leżących po przeciwnych stronach Dunaju.

Parlament: jeden z największych budynków sejmu na świecie; siedziba Zgromadzenia Narodowego i wybranych instytucji rządowych. Znajduje się tutaj także korona św. Stefana, najcenniejsza relikwia państwowa.

Wyspa Małgorzaty: 96 hektarów zieleni, istna oaza spokoju. Na Wyspie są też olimpijskie baseny, korty tenisowe, aleja Artystów, ruiny klasztoru i odbudowana kaplica św. Michała.

Kuchnia: koniecznie trzeba zjeść salami, precle, oraz rodzaj placka, tzw. lángos - smażony na głębokim oleju, spożywany z dżemem, serem, śmietaną lub czosnkiem, a często z wieloma dodatkami. Obowiązkowo należy też wypić tokaj lub inne słynne wino – Byczą Krew.


Lokalizacja

400 m od stacji metra Corvin-negyed
1 km od Muzeum Narodowego
2 km od Thermal spa Gellért
4 km od zoo

card

ESCALA HOTEL & SUITES

DLACZEGO WARTO?
ESCALA Hotel & Suites to luksusowy obiekt oferujący czterogwiazdkowy pobyt w Budapeszcie, zaledwie 400 m od stacji metra Corvin-negyed. Jest to więc idealna baza wypadowa na zwiedzanie stolicy Węgier.
Na gości czekają elegancko urządzone apartamenty z prywatną łazienką z wanną, suszarką do włosów, zestawem kosmetyków oraz aneksem kuchennym, telewizorem i dostępem do Wi-Fi.
ATRAKCJE OBIEKTU
Głównym atutem obiektu jest jego świetna lokalizacja blisko metra.
JEDZENIE I PICIE
Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny oraz czajnik elektryczny. Obiekt oferuje również bogate śniadania w formie bufetu.